PHU GOŁĘBIEWSKI Grzegorz Gołębiewski

Elbląg

Opinie o PHU GOŁĘBIEWSKI Grzegorz Gołębiewski

ZZ 2016-05-20 00:15:55
Pracownicy w elbląskim oddziale jak najbardziej na plus, ale odradzam pracę w tej firmie, nie ważne czy w dziale handlowym czy technicznym, a to dzięki "szefostwu" w starogardzie gd. Pracownicy przychodzą i bardzo szybko odchodzą jak zobaczą co się dzieje, a co chwila kogoś przyjmują. Nawet ci którzy pracują długo mają dość i odchodzą. Szczerze odradzam.
Pracownik firmy Ford Gołębiewski 2016-05-20 16:20:21
Odnosząc się do komentarza powyżej - w firmie tej pracuje bardzo dużo osób, z kilkunastoletnim stażem i to chyba o czymś świadczy. Gdyby było im źle, odeszliby. Jeśli ktoś pracuje, a nie tylko przychodzi do pracy i wywiązuje się ze swoich obowiązków należycie, to jest zadowolony i nie narzeka. Najłatwiej kogoś oczernić anonimowo. Szkoda, że autor poprzedniego wpisu nie miał na tyle odwagi, aby się podpisać. A jeśli chodzi o rekrutację, to raczej powodem szukania nowych pracowników jest rozwój firmy i zapotrzebowanie na ich większą ilość, a nie to, że jak "zobaczą co się dzieje, to odchodzą".
ZZ 2016-05-23 18:47:05
nawet osoby zatrudnione w innych salonach/serwisach samochodowych nie mają dobrej opinie jeżeli chodzi o pracę w tej firmie, to również o czymś świadczy. szkoda że "Pracownik firmy" nie miał na tyle odwagi aby się podpisać :)
Zostaw swoją opinię o PHU GOŁĘBIEWSKI Grzegorz Gołębiewski - Elbląg
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU GOŁĘBIEWSKI Grzegorz Gołębiewski