GBG Gołębiewski

Opinie o GBG Gołębiewski

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu GBG Gołębiewski?

Czy firma GBG Gołębiewski kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Karina Nowy wpis

Oczywiście, że tak. Zawsze wszystkich traktujemy równo. Dot. to nie tylko płac, ale również stanowisk.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w GBG Gołębiewski?

Karina Nowy wpis

Każde stanowisko jest wyposażone w inne narzędzia pracy - inne otrzyma handlowiec, inne księgowa, a jeszcze inne mechanik. Gwarantuję jednak, że pracownicy otrzymują wszelkie niezbędne do ich pracy narzędzia.

Czy w GBG Gołębiewski zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Iwona

A czemu nie ma żadnych aktualnych opinii?

@Iwona

Bo są usuwane xd

Karina

Gdyby były usuwane, to komentarza @Iwona oraz @Nick również by nie było. To, że nie ma żadnych komentarzy o niczym nie świadczy. Po prostu nikt ich nie umieścił. Nie będę jednak wdawać się w zbędne dyskusje, bo z całą pewnością zarówno @Iwona jak i @Nick mają swoje zdanie na ten temat (skoro uznali to za temat do dyskusji).

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie GBG Gołębiewski? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Elsa

Fantastyczni ludzie, zgrana ekipa wspólnie pracująca na sukces firmy i swój własny. Chce się pracować w takim miejscu!

Czy można liczyć w PHU GOŁĘBIEWSKI Grzegorz Gołębiewski na prywatną opiekę medyczną?

Karina

Można skorzystać z ubezpieczenia grupowego, które również uwzględnia prywatną opiekę medyczną.

Stanislaw

Jak sobie zapłacisz to dostaniesz

Grzegorz
@Karina

Nowym pracownikom tego nie proponujecie, po co pani kłamie?

@Grzegorz

Nie zgadzam się z Panem. Zarzuca mi Pan kłamstwo, a to nieprawda. Wszystkim pracownikom, którzy pracują u nas powyżej 3 miesięcy, czyli po okresie próbnym, proponujemy.

Barbara

Dnia 14.09.2020 r. odebrałam samochód marki Suzuki Swift Hybrid FL 1.2 DUALJET SHVS 2WD 5MT Elegance rocznik 2020 z Autoryzowanego Salonu Samochodowego GBG "Gołębiewski Sp. z o.o. Sp. K. zlokalizowanego w Elblągu przy ul. Żuławskiej 19. Jestem bardzo zadowolona z zakupu auta w tym salonie. Kompetencje, perfekcjonizm i kultura obsługi są to cechy, którymi wyróżniają się pracownicy tego salonu. Zawsze kiedy kontaktowałam się z Panią Anią i Panem Grzegorzem otrzymywałam wyczerpujące odpowiedzi na moje pytania i wątpliwości. W pełni profesjonalne podejście do klienta i na najwyższym poziomie. Widać, że odpowiednie osoby na odpowiednim miejscu. Zakup samochodu w tym salonie to sama przyjemność i zadowolenie z auta. Kontakt z tymi osobami perfekcyjny a zakup pojazdu przebiegł w niezwykłej miłej atmosferze. W skali od 1 do 5 oceniam jakość usług na 5.Polecam salon. Z wyrazami uznania klientka: Barbara ze Świecia.

@Barbara

Pani Barbaro, Jest nam niezmiernie miło gdy widzimy, że Klienci doceniają naszą pracę oraz dzielą się swoją opinią z szerszym gronem. Bardzo dziękujemy za tak miłe słowa, które motywują nas do dalszej pracy. Cieszymy się, że zyskaliśmy taką wyjątkową Klientkę. Życzymy bezpiecznej, szerokiej drogi.

Joanna

Od dłuższego czasu jestem klientką tego salonu, za każdym razem obsługa jest bardzo miła, uśmiechnięta, pomocna i życzliwa. Z czystym sumieniem polecam.

ciekawe kto pisze te negatywne komentarze ?? Ja pracuje w tej firmie i nie narzekam. Jak pracujesz i masz wyniki to masz premie jak wszędzie. czas pracy jak wszedzie i idzie się dogadać jak potrzebujesz wolne. POLECAM

Doradca

@pracownik, ciekawe, kto pisze te pozytywne opinie? Bo chyba dział HR.

Olek

Mam nadzieję, że obecny kryzys sanitarny wpłynie na maruderów. Szukanie na siłę złych stron firmy nie jest uczciwe.

do olek
@Olek

Oczywiście, szukanie na siłę nie jest uczciwe. Ale, pisanie o problemach, które na co dzień dotykają pracowników tej firmy, aby ostrzec innych, już nie jest. Niekompetencja, rotacja, nawet maile nie są opisywane nazwiskami, bo za dużo byłoby zmieniania. To są rzeczy, które świadczą o jakości firmy, a nie puste frazesy wypisywane przez ciebie.

doradca

Jeżeli ktoś chce pracować to tu znajdzie swoje miejsce, Fajna atmosfera, przyjaźni ludzie, z dyscypliną słabo. Należy tylko wykonywać swoje obowiązki i jest ok.

Wiecie czy w PHU GOŁĘBIEWSKI Grzegorz Gołębiewski szukają chętnych na staż?

Karina

Na chwilę obecną nie szukamy osób na staż, zachęcam jednak do składania aplikacji na adres e-mail: karinah@golebiewski.com.pl. Niewykluczone, że na początku przyszłego roku będziemy mieli takie zapotrzebowanie.

Rafał z Elbląga

Ja natomiast mam pozytywne odczucie co do atmosfery w tej pracy, z uwzględnieniem tego co napisał już ktoś szybciej. Praca to praca, przychodzi się do niej dobrze wykonywać swój zakres obowiązków. Gdy ktoś szuka miejsca, gdzie będzie mógł tylko udawać, że coś robi, to niestety, ale się w tej firmie nie odnajdzie. Jeżeli jednak jesteś osobą chętną do pracy, to jak najbardziej tacy pracownicy są tu mile widziani i adekwatnie za to nagradzani.

Nie wiem co myśleć o tym serwisie,parę dni temu byłem tam,chciałem umówić się na wymianę oleju w skrzyni autoamatycznej powershift i dowiedziałem się że w fordzie galaxy z tą skrzynią olej wymienia się co 200000 km,wszędzie mówią , że co 60000km,tj,ford Olsztyn i tp,a tu szok co 200000km.Komu wierzyć?

Ten
@Paweł

Nie radzę w tym fordzie korzystać z serwisu, polecam Starogard.

Marek Kamyk
@Paweł

Dzień dobry Panie Pawle. Dziękuję za Pana opinie na temat serwisu, gdyż pozwala mi to na wyciągnięcie wniosków i poprawę jakości pracy mojego zespołu. Niestety nie wiem, który z moich pracowników udzielił Panu takiej odpowiedzi, ale faktycznie ma Pan całkowitą rację, gdyż olej w skrzyni Powershift wymienia się co 60000 km lub co 3 lata. Jeżeli jest taka możliwość, bardzo proszę o ponowny kontakt bezpośrednio ze mną, a postaram się, aby Pana opinia o naszym serwisie była pozytywna. Pozdrawiam i zachęcam do kontaktu.

Andrzej.

Ford Gołębiewski w Elblągu, to jedna wielka pomyłka na mapie Elbląga. Obsługa może i miła, ale wiedzę mają poniżej średniej. Serwis nie ma pojęcia co się u nich w ogolę dzieje. Prosisz o coś, to Cię zlewają bo oni uważają inaczej. Powiem tak, szczerze? Jeśli masz zamiar udać się do serwisu Forda, zrób to ale nadrób kilkadziesiąt kilometrów i pojedz do Forda w Starogardzie, Ci z Elbląga to powinni im nogi myć i wodę pić.

Miłosnik Forda
@Andrzej.

Ciekawa wypowiedź. Moja opinia na temat Serwisu Forda w Elblągu jest zupełnie odmienna. Dokładnie rok temu umówiłem się telefonicznie na przegląd gwarancyjny samochodu Ford. W czasie przeglądu, który mogłem obserwować przez oszkloną ścianę nie zauważyłem żeby pracownicy zachowywali się nieprofesjonalnie a znam się na tym. Jestem z wykształcenia mechanikiem samochodowym (technikum samochodowe w Strzelinie) pracowałem jako mechanik, mistrz warsztatu, podlegała mi diagnostyka, teraz 22 lata pracuję w BHP. Dlatego moja opinia obejmuje sprawy techniczne i BHP. W czasie gdy ja obserwowałem pracę obsługi technicznej ( były w tym czasie jeszcze inne pojazdy) moja małżonka mogła przetestować nową Fiestę na trasie w kierunku Gdańska. Ze względu na to że nie miałem nasadki do klucza (chodziło o zdjęcie kół i sprawdzenie stanu hamulców przednich i tylnych) do kół zaproponowano mi przyjazd w innym terminie co też zrobiłem i usługę wykonano. W czasie przygotowania dokumentów obejrzałem B-maxa i Pani z obsługi klienta zrobiła mi symulację zakupu wraz z kredytowaniem. Dlatego w tym roku też jedziemy na przegląd do serwisu Forda w Elblągu. Mnie się tam podoba. Każdy ma prawo wybierać. pozdrawiam

Wojciech
@Miłosnik Forda

Każdy może mieć, zdoła odmienne zdanie o serwisie PHU GOŁĘBIEWSKI. Najważniejsze, że pozytywnie oceniasz pracę osób, które tam pracują. Wiesz może coś na temat tego, czy często dochodzi do zmian wśród pracowników tam pracujących? Ciekawi mnie, czy doświadczony mechanik ma szansę, aby tam się dostać.

Joanna

Mało piszecie o pracy w PHU GOŁĘBIEWSKI Grzegorz Gołębiewski. Widziałam na stronie internetowej kilka ciekawych ofert pracy, może ktoś chciałby się wypowiedzieć na ich temat? Firma poszukuje teraz między innymi przedstawiciela handlowego i elektromechanika (http://www.ford.golebiewski.com.pl/Kariera ). Czy ktoś z Was zdecyduje się aplikować?

Hubert
@Joanna

To powiedz jeszcze, na jakie wynagrodzenia można liczyć na tych stanowiskach. To kluczowa wiadomość.

@Hubert

Ja niestety nie posiadam takich informacji, bo nie jestem związana w żaden sposób z firmą PHU GOŁĘBIEWSKI Grzegorz Gołębiewski. Masz jednak rację, że to kluczowe informacje przy podejmowaniu pracy w danym miejscu. Może jakieś osoby zatrudnione w PHU GOŁĘBIEWSKI Grzegorz Gołębiewski podzielą się informacjami o zarobkach w tym miejscu?

Dart
@Hubert

Hubert - zadzwoń do firmy i pogadaj z nimi bezpośrednio, a wszystkiego się dowiesz z pierwszej ręki.

Mariusz

Obsługa klijeta skandal serwis wykonuje naprawę w nowym aucie 8 godzin gdzie w innych warsztatach można to samow w 2 godziny aby napic się kawy czekając na samochód trzeba umyć sobie szklankę po innych klientach odradzam wszystkim cokolwiek załatwiać w tym sewsie

Dawid

@Andrzej., forum Gowork służy głównie do opisywania firm jako pracodawców. Cenne i pomocne są informacje dotyczące warunków zatrudnienia, więc jeśli ktoś z pracowników czyta forum to zachęcam do wyrażenia opinii o pracy w PHU GOŁĘBIEWSKI.

ZZ

nawet osoby zatrudnione w innych salonach/serwisach samochodowych nie mają dobrej opinie jeżeli chodzi o pracę w tej firmie, to również o czymś świadczy. szkoda że "Pracownik firmy" nie miał na tyle odwagi aby się podpisać :)

Pracownik firmy Ford Gołębiewski

Odnosząc się do komentarza powyżej - w firmie tej pracuje bardzo dużo osób, z kilkunastoletnim stażem i to chyba o czymś świadczy. Gdyby było im źle, odeszliby. Jeśli ktoś pracuje, a nie tylko przychodzi do pracy i wywiązuje się ze swoich obowiązków należycie, to jest zadowolony i nie narzeka. Najłatwiej kogoś oczernić anonimowo. Szkoda, że autor poprzedniego wpisu nie miał na tyle odwagi, aby się podpisać. A jeśli chodzi o rekrutację, to raczej powodem szukania nowych pracowników jest rozwój firmy i zapotrzebowanie na ich większą ilość, a nie to, że jak "zobaczą co się dzieje, to odchodzą".

Zostaw merytoryczną opinię o GBG Gołębiewski - Starogard Gdański

• Jak się pracuje w GBG Gołębiewski?

Zobacz opinie na temat firmy GBG Gołębiewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GBG Gołębiewski?

GBG Gołębiewski