Agregaty Pex-Pool Plus

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Agregaty Pex-Pool Plus

rypana

Często mamy nadgodziny oj! tak. (usunięte przez administratora)i jego koledzy dają nam zarobic.

Ktoś

To zależy w dużej mierze od umiejętności jakie dana osoba reprezentuje w okresie próbnym. Nie da sie jednoznacznie określić zarobków nie wiedząc nic o wykształceniu i stażu pracy w innych przedsiębiorstwach . Jak jesteś zainteresowany przyjdz i umów sie na rozmowę.

Pozytyw

Zawsze w firmie znajda sie niezadowoleni,bo takie życie.Ogolnie dobrze jak sie chce pracowac,a wtedy pensja nie jest zla. Fiirna nastawiona na produkcje agregatow pradotworczych i dobrze jest mieć wykształcenie w tym kierunku.

przyjaciółka firmy

a kij Ci do tego! bierz sie do pracy a nie w godzinach pracy odpowiadzasz na jakieś posty!!!!! NIEROBIE !!!

Aplikowałeś do firmy Agregaty Pex-Pool Plus? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Sprzedawaj agregaty bo to sie liczy.

GOŚĆ

przyjaciółka firmy - 2013-03-11 19:18:18 tak czytam te Wasze wpisy ... i jedno mnie zastanawia. Co mam rozumieć pod hasłem "król nas okrada"? W jaki sposób Wasz pracodawca Was okrada? i skad w Waszych wypowiedziach tyle nienawiści? Zasada jest prosta, nie podoba się praca to ją zmieniam. Podobno jest u Was (czyt. w Dębicy) najniższe bezrobocie na podkarpaciu to ze znalezieniem pracy nie powinniście mieć większego kłopotu. Pozdrawiam wszystkich pracoholików z firmy Pex-Pool :) :) :) oddana klientkaA Tobie się nudzi dziewczynko ???? PRZECIEŻ MASZ CO ROBIĆ

przyjaciółko przywracasz wiarę w firmę. To co ludzie tu piszą to się w głowie nie mieści, jestem pracownikiem fizycznym w tej firmie od kilku ładnych lat, wiele widziałem wile słyszałem tutaj. Pomimo to lubię swoją prace, uważam że pracuje tu mnóstwo porządnych i zdolnych ludzi. Przykro mi tylko że tracimy dobrą opinie wypracowaną przez te lata. Przez niektórych pracowników Trudno Powiem wam jedno nie jestem dobrym pracownikiem ale staram się wykonywać swoją pracę dobrze sumiennie i nikt się mnie nie czepia.

Kaprysny

Przyjaciolki i stałe klientki do zakupu czego......?

pracowity

Jak macie pracę to pracujcie a nie grajcie w karty.

przyjaciółka firmy

zauroczona

Macie pracę, to ją sznujcie, a tak poza tym to macie brdzo przystojnego szefa :-) Wolny?

Temida

To fakt starali sie i nie robili fochow żeby coś wydać z łaska.To ich była kierownik ich wyszkolila w działaniach.

anonimus

Kiedyś w tej firmie było dwóch magazynierów - stary i młody w okularach (chyba (usunięte przez administratora)u), naprawdę pracowici, uczciwi i sumienni magazynierzy. Pytam, gdzie oni są? Tego młodego podobno zwolnili, bo przeszkadzał, czyli był za mądry i uczciwy dla obecnego kierownika. Tego (usunięte przez administratora)

klient

Zakupiłem w tej firmie agregat i byłem nawet zadowolony do czasu pierwszego kontaktu z biurem serwisu. Ręce mi opadły dosłownie tragedia, później przyjechali serwisanci (pozdrawiam ekipę) szybko i fachowo naprawili. Jest dobrze od tej pory ogólnie polecam firmę Pex Poll-Plus

Nieznany

A ja słyszałem że ten cały (usunięte przez administratora) to tylko patrzy żeby z każdego klienta kasę ściągnąć niezależnie od tego czy agregat zepsuł się z winy użytkownika czy był to po prostu jakiś bubel i czegoś zapomnieli założyć na produkcji albo nie dokręcili.

onnn

a bo kolego dział serwisu to chyba jedyny normalny na tej firmie. i jak mają ekstra prace to i ekstra płace. moim zdaniem poza biurami najlepszy dział

Ciekawy

A o dziale serwisu nikt nic nie pisze, może tam trzeba złożyć podanie skoro nic nie piszecie złego to chyba jest dobrze? Mylę się?

nick

a mówili ze pisze brednie... a tu co chwila nowa opinia:)

były i doświadczony

Kolego! Jeden i drugi kierunek przyda Ci się, ale naprawdę nie w tej firmie. Dyrektor Dzału (usunięte przez administratora) jest po marketingu, widac to jak sam siebie promuje. Natomast dyrektor (usunięte przez administratora) ma lub nawet nie, tylko maturę po liceum profilowanym - (usunięte przez administratora)". Nie ma pojecia o sprawach technicznych, nawet nie opanował ortografii - pozdrowienia od pułkownika z (usunięte przez administratora)z Wrocławia (wstyd, do dzisiaj tam śmieją się z jego listów). W firmie oczywiście jest biuro konstruktorskie, ale ma pełna obsadę. To dobrzy ludzie, mają wiedzę i doswiadczenie zdobyte przed laty w innych firmach. Każdy z nich coś tam klepie po swojemu, bez nadzoru i kontroli. Dlaczego? - patrz wyżej. Możesz trafic na sam warsztat, pracowac na cały zegar lub dostac propozycje wyjazdu w teren na 5 min. przed wyjsciem z pracy. Oczywiscie odmowa kończy konczy Twoją karierę. Wybór nalezy do Ciebie.

Jaszczur

Witam. Mam pytanko po jakich kierunkach technicznych można podjąć pracę w firmie Peexpol w Dębicy ? Elektrotechnika czy po Automatyce przyjmują. Ewentualnie dopiszcie gdzie i na jakie działy przyjmują.Dzięki za info.

Zostaw merytoryczną opinię o Agregaty Pex-Pool Plus - Dębica

• Jak się pracuje w Agregaty Pex-Pool Plus?

Zobacz opinie na temat firmy Agregaty Pex-Pool Plus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agregaty Pex-Pool Plus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agregaty Pex-Pool Plus