Agregaty Pex-Pool Plus

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Agregaty Pex-Pool Plus

Jak wygląda praca w dziale IT ? Jak zarobki godziny ogólna opinia ?

Dawid
@Zainteresowany

Jesteś zainteresowany pracą dlatego pytasz? Ja tez myślałem żeby wysłać CV, ale nie mam pojęcia ile teraz płacą. Jakbyś się decydował na rozmowę kwalifikacyjna to napisz jak to teraz wygląda i czy pracownicy są na zdalnym. Będę zobowiązany.

Bolo

Witam czy warto złożyć papiery na magazyniera?? Jak to wyglada powie ktos?? Jak kasa umowa dodatki??

Agata
@Bolo

Cześć Bolo, odpowiadam na Twój wpis bo także jestem ciekawa jak wyglądają warunki pracy w Agregaty Pex-Pool Plus. Liczę na to, że ktoś napisze coś na ten temat. Pytanie kieruje do pracowników - Jak pracuje Wam się w firmie?

Gdzie można pytać o nowe rekrutacje?

Maly

Czy firma w najbliższym czasie będzie prowadzić rekrutacje na konstruktora ?

Aplikowałeś do firmy Agregaty Pex-Pool Plus? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
elektryk

Witam czy orientuje sie ktoś jak wygląda sprawa z zapotrzebowaniem na stanowisko elektryk w firnie?? Można liczyć na przyjęcia w obecnym czasie ?

Olek

Nie każdy może pracować w firmie, to jest dobra firma i właściwie rekrutują ludzi!!

@Olek

Kto rekrutuje właściwie ? Hahahahahahah

Emilia

Nie ulega wątpliwości, że ma raczej odmienne zdanie - co do rekrutacji w Agregaty Pex-Pool Plus - niż @Olek. Dobrze byłoby, jakbyś odpowiednio uzasadnił swoje zdanie. Czy zatem powiesz mi, co dokładnie myślisz o procesie rekrutacji w tej firmie? Nie ukrywam, iż bardzo przydałyby mi się te informacje.

Dominik

Ludzie a może ktoś coś więcej napisać nt dyrektora ds handlu Andrzeja M ? Bardzo mi zależy na opiniach

Weronika

@Fredericksen oczywiście Twoja decyzja jest zrozumiała, często decyzje podejmowane są na podstawie pierwszego wrażenia, czy pierwszego kontaktu z firmą. Czy jest to prawdziwy czy mylny obraz firmy, z tym już bywa różnie. Może ktoś z pracowników firmy Agregaty Pex-Pool Plus może potwierdzić jak wygląda sytuacja w firmie? Zależy nam na jak najlepszym poznaniu obrazu firmy, dlatego zachęcam do pozostawiania opinii.

Weronika

@Fredericksen czy mimo tego zajścia zdecydowałeś się na ponowną rozmowę rekrutacyjną? Może była to sytuacja spowodowana czymś istotnym i więcej się nie powtórzyła. Czy na wątku są może osoby, które znają obecne warunki zatrudnienia w Agregaty Pex-Pool Plus? Warto podzielić się tymi informacjami na forum.

Fredericksen
@Weronika

Nie zdecydowałem się, takie zachowanie olewające jest przeważnie w firmach gdzie Panem i Bogiem jest właściciel prywaciarz.

Weronika

@Zainteresowany z tego, co można wyczytać na stronie: http://www.generatory.pl/Aktualnosci/article/article/67 firma objęła patronatem jedną z klas Branżowej Szkoły I stopnia. Myślę, że w związku z tym można zaryzykować stwierdzenie, iż się rozwija i funkcjonuje na rynku. Jesteś zdecydowany na złożenie aplikacji do Agregaty Pex-Pool Plus? Czy na razie poszukujesz informacji o tym jakim jest pracodawcą?

Znowu Wam d...e obsmaruję

Pozdrawiam osobę, która pisze: "elektrykom i mechanikom" ha hahaha

ha hahaha
@Znowu Wam d...e obsmaruję

Jeśli chodzi o zawód, to tak to się odmienia...

Czy firma normalnie funkcjonuje?

Igor

Warto szukać pracy w firmie? Podpowie ktoś?

koleś

I jak nowa sytuacja?

pomidor

w rarytasie sa przyjecia taka kariera

Justyna

Zastanawia mnie tak długa cisza. Jest tak dobrze, że nie macie chęci do pisania swoich opinii?

Weronika

Zainteresowani pracą w Agregaty Pex-Pool Plus? Na stronie internetowej firmy znajdziecie aktualne oferty pracy: http://www.generatory.pl/Kariera-156 Macie już jakiekolwiek doświadczenia, z którymś z tych stanowisk?

Jamsza

No ja Ci powiem @oleee że jak dla mnie to tylko stabilne, bo niby jakie inne, mam wrażenie że wszystko jest tutaj na swoim miejscu tak jak trzeba, więc generalnie jeśli chcesz tutaj pracować, to ja Ci mówię, że nie ma z tym aktualnie w ogóle problemów

...

Czytajcie czytajcie plotkary. Napędzajcie się, machina ruszyła, nikt jej nie zatrzyma.

Dział Cywilny :)

Dziękujemy za miłe słowo :) Fakt, ten początek sezonu bez zleceń aktualnie nam się udziela, zarówno mechanikom, jak i nam elektrykom. Ale tak jest co roku, na początku jesteśmy bee, jak zaczną się zlecenia będziemy cacy, na koniec roku jak głównym tematem będzie wojsko i ich niewypały, to znów o nas zapomną, a początkiem następnego znów będziemy celem. A po za tym od tego pierdolenia tutaj na tym obsranym goworku, zaczyna być toksycznie u nas na wydziale. Bo nie wiadomo, kto na kogo napierdala (usunięte przez administratora) i się każdy na każdego obraża, potem słyszy się jakieś tępe teksty "to pewnie ten pisze, a może ten, nie tamten" i nawet spokojnie nie można zjeść śniadania, bo tematem tabu jest GOWORK, aż się rzygać chce od tego. Kochać się wszyscy nie musimy, ale jak taką nienawiścią będziemy do siebie pałać, to dział nie pociągnie długo. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Agregaty Pex-Pool Plus - Dębica

• Jak się pracuje w Agregaty Pex-Pool Plus?

Zobacz opinie na temat firmy Agregaty Pex-Pool Plus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agregaty Pex-Pool Plus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agregaty Pex-Pool Plus