Agregaty Pex-Pool Plus

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Agregaty Pex-Pool Plus

SzalonyDzony

Najmiej 1/3 ludzi pracujacych na firmie jest zbędna ale niestety dobre serce prezesa ktory jest w porządku bądź naiwna wiara w słowo kierownictwa która mydli oczy prezesowi na każdym kroku sprawia że wygląda to jak wygląda. Praca mozna powiedzieć sezonowa 4 miesiące w roku gdzie są zlecenia wojskowe , reszta to wegetacja i chowanie się po kątach ale kierownictwo umie sprytnie kryć ludzi aby prezes tego nie widział choć pewnie wie jak to wygląda bo jest osoba inteligentna i tylko pewnie dzieki temu firma nie zostala rozniesiona ale oczywiscie niektore tematy przechodza tam obok jak pomylki konstruktorów na rysunkach bądz nabijanie godzin w sezonie i pelętanie się po hali w sobote bądz niedziele bo prezes zaplaci. Nie chce wspominac o ludziach z dzialu cywilnego gdzie tak naprawde nie sa niczemu winni poniewaz to nei ich wina ze jest malo zleceń... a co do osob kierownictwa wszystko wyzej napisane jest w 90% prawdą

Ale spokojnie, na każdego przyjdzie pora. Prędzej czy później. Oliwa zawsze sprawiedliwa.

melhior

Piszesz głupoty,cziken jest niezastąpiony i jeśli go braknie to pex pool stanie .......ale na nogi ha ha ha

piotr

@mateusz. krzysiek to jest gość który wiele potrafi, mozna by powiedzieć człowiek od rzeczy niemożliwych, uwazasz ze jesteś w stanie go zastąpić? znam go osobiście i wiem ze ze świecą takich można szukać. co do innych komentarzy odnośnie czikena. gość jest specyficzny ale tak ma dobre chęci i moim zdaniem jest ok

Aplikowałeś do firmy Agregaty Pex-Pool Plus? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
mateusz

witam pracowałem w tej firmie parę tygodni obiecywali jak wszędzie zwłaszcza kierownik Pacanowski ze zostanę żeby robić do 18 i na tym się skończyło nie wiem czemu tak jest ze jak nowi starają się pracować dobrze to nie są zauważalni tylko nawet nie ma na to słowa a pracownicy starzy tak można pisać o nich piją codziennie w pracy to nie widzi ich nikt a mowa tu o Krzysiek w wąsach jak dobrze pamiętam i Olek ten to już całkowicie nic nie robi na zakładzie szuka zajecia cały dzień a nowi robią za niego i mogę więcej imion wypisac ale po co zmieni to cos na tym zakładzie czemu takich trzymają czemu nie dadzą nowym umowy nawet na okres 3mies. tylko obiecanki a człowieka szlka trafia jak widzi ak inni olewają prace a inni chcą pracować bo maja dzieci małe to nie dadza szansy jak taki kierownik pacanowski spedza swieta z mysla ze może komus nie dał szansy na prace żeby ktoś miał spokojne swieta i za co je zrobić bo co niektórzy maja pieniądze na swieta z tych dni co spędzili je w pracy w pex-polu pytanie do kierownika pacanowskiego czemu pan czyma takich ludzi co pija a widzi pan to i nic nie robi czemu pan nie da szansy innym tylko obiecanki WESOŁYCH ŚWĄT

Polak

Witam postanowiłem napisać swoją opinię dla zainteresowanych praca w pex-poolu u Pana Janusza Kanii . Jeśli chodzi o płace na tle reszty prywaciarzy w Dębicy nie wygląda to najgorzej. Właściciel stara się aby pracownicy mieli dostęp do dobrego sprzętu jeśli chodzi o narzędzia i maszyny oraz ubrania robocze i odzież ochronna itp. , szatnia , jadalnia oraz toalety zawsze są utrzymane w czystości , Hala w zimie jest ogrzewana( wiem że to powinny być podstawy ale wiele firm pozostswia dużo do zyczenia w tej kwestii jeśli jednak chodzi o pex pool tzw zaplecze jest ok). Prace tutaj znajdą głównie mechanicy i spawacze ( co jest pojęciem szeroko rozumianym szczególnie przez kierowników produkcji) oraz elektrycy ; na wstępie zaznaczę że Ci drudzy (czyt. Elektrycy) napewno łatwiej będą mieli wejść w pracę firmy ponieważ obejdzie się bez hamskich komentarzy i uczepliwosci ze strony "dowodzacego" produkcja kierownika który jest zielony w tej dziedzinie ,stąd też łatwiej im ściemniać niż mechanikom. W sezonie można dorobić do wypłaty zostając na nadliczbowkach z tym nie ma problemu. Jeśli ma to być obiektywna opinia to niestety należy uwzględnić to że są osoby po układach na które trzeba uważać ale jeśli ktoś będzie sumiennie wykonywał swoją pracę i nie będzie wychylal się niepotrzebnie to spokojnie sobie poradzi.

*człowiekiem

Dawid? Nie kojarzę takiego pracownika :). No ale cóż dla niektórych cziken jest wspaniałym człowiek, wręcz bogiem. A widać to po tym, że im ktoś ma głębsze gardło tym bliżej hali parkuje. :)

DAWID

CZIKEN TO NAJLEPSZY KIEROWNIK :)) DAJCIE LUZ PANOWIE

pracowity

Jak można bezkrytycznie być zauroczonym sobą. Wielkie zero tłumaczy się jak sobie świetnie radzi organizując produkcję. Szkoda tylko ,że pracownicy twierdzą inaczej,a to ma znaczenie.

Jan

Tak to jest jak niedouczony dyrektor wsadzi swojego brata tez niedouczonego na wysoki stołek. Trzeba mieć nadzieję , że nie kompetencja tego pierwszego i drugiego wkrótce da o sobie znać. Chamstwo jakie pokazuja też będzie miało swój koniec.

Cziken
@Jan

Witam.Masz złe informacje brat wcale nie załatwił mi pracy w firmie,oczywiście jak zaczynałem tutaj pracę to było dla mnie coś nowego,ale chciałem się nauczyć i wydaje mi się,że nie jest tak żle skoro niedouczony raczej radzi sobie.Na elektryce nie znam się ,ale nigdy tego nie ukrywałem i to nie należy do moich obowiązków w pracy i nie jestem ani koordynatorem ani mistrzem.Dla wiadomości Nowego tak była taka sytuacja z wyrazem gó... jak opisałeś, jesteś taki mądry proszę przyjdź do mnie ja oddam Ci moje stanowisko ja pójdę na Twoje/jak pracujesz w naszej firmie oczywiście/ może zobaczysz jak to wszystko wygląda wtedy zastanowisz się nad tym co piszesz.Dla wiadomości jeśli wam się coś nie podoba możecie przyjść do mnie osobiście i mi to powiedzieć a nie zgrywać cwaniaków przez internet.A jeśli chodzi o organizację pracy według mnie nie mam sobie nic do zarzucenia .Jeśli potraficie lepiej możecie się wykazać nikt wam nie broni.Może jestem imbecylem i niedouczonym wg.was/człowiek uczy się całe życie ciekawe czy Ty jesteś taki douczony /ale potrafię poprowadzić produkcję Pozdrawiam Cziken

Mowa była o chamskich pracownikach fizycznych. "Pacan" to kierownik.

Jam Jama

Widzę, że opinie na temat czikena ostre, ale i słuszne. Brat wsadził go na pexpool jako mechanika.. bardzo bardzo słabego, nieporadnego, który robił a potem myślał, a raczej próbował. Po pewnym czasie awans na koordynatora, potem znów awans na "mistrza" produkcji. Porażający brak wiedzy, chamstwo i cwaniactwo. Jest z wykształcenia(?!) monterem instalacji elektrycznych, a nie ma bladego pojęcia w tym zakresie. Dziwi mnie jeszcze, że trzymają tego (moim zdaniem) imbecyla na firmie, prezesa tej firmy stać na lepszą kadrę dowodzącą niż jest. Wystarczy zacisnąć zęby i zrobić gruntowne porządki! Atmosfera wśród pracowników fizycznych całkiem przyjemna, choć trafią si (usunięte przez administratora) i chamy, ale to bardzo szybko idzie wybadać kto jaki jest i na kogo uważać. Kasa, różna i nie łudźcie się, że nowy dostaje mniej niż stary, bywa tak że nowy pracownik dostaje stawkę wyższą lub taką samą niż ktoś z 4 czy 5 letnim stażem. Przy czym nowy pracownik jest zielony i jeszcze trzeba go szkolić. W żadnym wypadku nie jest to wina tego pracownika i nie można go za to obwiniać czy inaczej traktować, to wina burdello w biurowcu.

max

Takie pytanko są jakies przyjęcia w firmie jak tam ogólnie wygląda praca warto się starac?

nowy

Nie wiem jak to wygląda "wyżej" bo z dyrektorami nie miałem przyjemności rozmawiać, ale jak chodzi o człowieka który jest odpowiedzialny i nadzoruje produkcje wojskową (tzw. cziken) to masakra. Gość nadaje się tylko do zamawiania śrubek i podkładek (i to tylko wtedy jak mu powiesz jakie, bo sam nie sprawdzi), zero fachowej wiedzy, zero mobilizacji nie mówiąc już o jakiejkolwiek organizacji pracy a na pytanie "co mam teraz robić?", odpowiada "gówn*". Jeżeli chodzi o pieniądze to jest elegancko, ale trzeba się natyrać. Oprócz powyższego gościa atmosfera OK, ludzie OK. Na koniec dla pocieszenia dodam, że jest tu człowiek, który z humorem i spokojnie podpowie co i jak.

Kot

Pozdro dla malarzy i mr. czikena.... =] Praca ok, spoko atmosfera wiadomo jak wszędzie znajdą się odpały.

??

Są przyjecia do oddziału w Dębicy

zadowolony
@??

debica to nie oddział tylko centrala. zalezy co chcesz robic. na produkcje mozesz spróbowac, do biura nie ma sesnu. pełne obłozenie. powodzenia

szostak

Firma Agregaty PEX-POOL PLUS jest producentem i dystrybutorem najwyższej jakości agregatów prądotwórczych, spawalniczych oraz motopomp na rynku polskim. Firma jest zarządzana przez Pana Janusza Kanię i działa od roku 1991 jako podmiot mający w swoim zamiarze sprostać dużemu zapotrzebowaniu rynku na agregaty prądotwórcze.

uczciwy

Oj naiwni, naiwni! Poczytajcie co portal GoWork.pl pisze o sobie samym: 3. Czy Opinie o pracodawcach są w 100% miarodajne? Niestety nie. Anonimowość wypowiadających się użytkowników ma pewną cenę, płaconą w wiarygodności. W związku z czym musisz zawsze pamiętać, żeby do umieszczonych na naszym forum opinii podchodzić z odpowiednią dozą ostrożności i zdrowego rozsądku. Zważ na to, że ludzie zwolnieni z pracy mogą mieć skłonności do przesady czy nawet konfabulacji, w związku z czym nigdy nie traktuj informacji – zwłaszcza negatywnych – znalezionych na naszym forum jako stuprocentowo potwierdzonej. W ramach możliwości czy chęci dopytuj i proś o dodatkowe dane, ale miej na uwadze fakt, że GoWork.pl nie ma możliwości weryfikacji zgromadzonych informacji, a forum Opinie o pracodawcach ma jedynie charakter zbioru prywatnych opinii. Więcej tutaj: http://www.gowork.pl/faq_uzytkownicy Wiarygodne i miarodajne? Jak widać! Charakter zbioru prywatnych opinii. Tak samo jak wszystkie Rychy, Zdzichy, czy inne osobniki. Chcesz zobaczyć jak tam jest? To idź i się zatrudnij. Nie wiesz, że da się sprawdzić tylko to co robisz praktycznie, a nie tylko w teorii i zza monitora? Trzeba się ruszyć! Wiesz jakie to ciężkie być kierowcą tira, a nigdy nawet nie siedziałeś za kierownicą takiego pojazdu? Nie chcesz już tam być, praca jest zła? Szukaj gdzie indziej, załóż coś swojego, wybierz bezrobocie, wyjedź zagranicę albo pracuj na czarno. Ej, w tym kraju już od dawna mamy demokrację! Zapomniałeś? A tu wszędzie tylko sami anonimowi teoretycy, typowi polscy narzekacze z wiadrami pomyj wylewanymi na prawo i lewo, niepodpartymi żadnymi argumentami, faktami, dowodami, nie mający odwagi podjąć decyzji co ze sobą zrobić...

Bolek

Od kiedy tolerujemy złodziejstwo ....Rodzinka sie burzy,nie pasuje jak wylapuja kradzieże ?

Zostaw merytoryczną opinię o Agregaty Pex-Pool Plus - Dębica

• Jak się pracuje w Agregaty Pex-Pool Plus?

Zobacz opinie na temat firmy Agregaty Pex-Pool Plus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agregaty Pex-Pool Plus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agregaty Pex-Pool Plus