Opinie o Multikino w Elbląg

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Multikino. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Multikino o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multikino w Elbląg

Nin Nowy wpis

Dziś byliśmy z niepełnosprawnym11letnim synem na Minionkach , spytałam Pana w kasie czy są bilety ulgowe dla niepełnosprawnego dziecka odpowiedział że musiał by być na wózku inwalidzkim ,a przecież posiada Syn legitymację o niepełnosprawności,do tego niezbyt sympatyczny był a młody człowiek jeszcze ,przykro no ale cóż....

Ilona Nowy wpis

Jeśli chciałabym się tu zatrudnić na cały etat i zarobić konkretną sumę to nie ma szans? bo tu pisano, że praca dobra tylko dla studentów, uczniów, żeby sobie dorobić.

Magda Nowy wpis

Hej, do multikina biorą bez matury?

Karolina Nowy wpis

Obsługa na niskim poziomie, dostaliśmy stary popcorn. Jak poprosiliśmy o wymianę to Pani stwierdziła że nam nie wymieni bo NIE.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Multikino? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Elbląg
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Romsn

Według mnie multikino jest przereklamowane. Przykład : film "Kler' 28 wrzesnia 18.30 cena zakupu przez internet 1 biletu 30 zloty.Światowid Elbląg : film " Kler" 28 września 18.00 cena zakupu 1 biletu przez internet 17 zlotach. Jest różnica? Po co przeplacqćwiczenia zwłaszcza ze kino Światowid funkcjonuje w przestrzeni publicznej od lat a multikino od niedawna. Dwukrotna przebitka na biletach w multikinie to porazka a można taniej można. .Pod tym względem nie polecam multikino. Nie sądzę że w multikino e kurz jest droższy.

Wojciech
@Romsn

Twoja wypowiedź jest z poziomu osoby, która miała okazję oglądać film w kinie Multikino. Mnie natomiast zastanawia, czy masz może informację o pracy w tym miejscu? Czy warto tam aplikować i starać się o pracę? Może ktoś przeglądający ten wątek będzie umieć opisać, jak wygląda praca w tym kinie?

Rocky
@Wojciech

Praca dobra dla ucznia/studenta. Godzin nie ma dużo, jeśli się nic nie dzieje zwalniają pracowników do domu. Praca nadaje się jeśli chce ktoś sobie dorobić, atmosfera ogólnie jest dobra

Jarosław
@Rocky

Jak w przypadku pracy dorywczej wygląda ustalanie grafiku i formy zatrudnienia?

Martyna

Czy są zniżki do kina dla pracowników?

Jan

NIE podobaja mi się sztucznie wyśrubowane ceny biletów

Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... BARDZO MIŁA, PRZYJAZNA Najbardziej podobało mi się w Multikino: PRACA DLA STUDENTA, PRACODAWCA UCHYLA SIĘ DO PREFEROWANYCH GODZIN PRACY

Zostaw merytoryczną opinię o Multikino - Elbląg

Multikino