Opinie o Kruszer-Workserwis Sp. z o.o. w Warszawa

Rozbiórki, Wyburzenia, Recykling Gruzu

Branże: Opał - wydobywanie węgla brunatnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kruszer-Workserwis Sp. z o.o. w Warszawa

klient

miałem byc klientem tej firmy, ale widze ze nie warto. skoro tak traktujecie swoich pracowników to nie warto z wammi współpracowac. pozdrawiam. były przyszły klient

ZADOWOLONY

Darmowe posiłki w barze "Św. Marty" (ogrodzony teren kolo Pałacu kultury od strony ul. Emilii Plater) polecam, jednorazowe naczynia, chlebek do zagryzania, towarzystwo super.

anonim1

Kurde,dawno nie odwiedzałem tej strony i widze,że sporo sie nawyrabiało. Dodam od siebie DZIADOSTWO i skąpięc z MAJDY Jak w tamtym roku były posiłki regeneracyjne zimowa porą darmowe i to niezależnie od godzin pracy tak teraz zostały wprowadzone opłaty za obiady 100% ,a dlaczego? Bo warbud wali kary dla konsorcjum KRYSZER&EUROKOP a pan (usunięte przez administratora)musi to sobie odbic na zwykłych PRACOWNIKACH DZIAAAAAAAAAAAAADDDDOOOOOSSSSSSSTTTTTTWWWWOOO

komar

ej zreformowany czy ty robisz za alkomat ?czy za akumulator i jestes do ładowania nie oskarzaj kogoś jesli nic nie wiesz na ten temat

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Kruszer-Workserwis Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
??

To siedź i właź (usunięte przez administratora). Jeśli jest tak dobrze to dlaczego jest tak żle.

to ja

tak tak jak nie potrafisz nic po za tym że umiesz lawirować to omijaj z daleka bo tacy jak ja szybko cię(usunięte przez administratora) i wylecisz z hukiem za chlanie albo lepkie łapki. my nie chcemy pracować na pijaków i troli i .....................................................

??

Omijać tą firmę dalekim łukiem. Jedno wielkie bagno, każdy po pewnym czasie (usunięte przez administratora) z tej "firmy". Kariery tutaj nie zrobisz.

Zreformowany

Zreformowany Panowie!!! wszystko jest Ok ale proponowałbym aby wiekszość waszych tekstów pisac sobie bezpośrednio. Korespondujecie ze sobą ale czy nie prościej podać swoje GG i macie możliwośc wczesniej i na bieżąco odpowiadać na swoje głupie teksty. Jestem pracownikiem Kruszera i odnoszę wrażenie (jak już napisałem we wczesniejszej mojej wypowiedzi ) że jednak miałem rację co do wszystkich waszych wywodów i szkalowania własnego gniazda WYPOWIADAJĄ się w wiekszości byli pracownicy którzy albo zostali zwolnieni za pijaństwo, kradzież lub inne uchybienia w pracy Żaden pracodawca nie pozwol,i sobie zeby przychodzic do pracy w stanie wskazujacym a co dopiero poruszac sie służbowym samochodem po Warszawie po pijanem(usunięte przez administratora) ) ale cieszę się ze wogóle piszą bo to oznaka że mają żal do całego Swiata i mają wewnętrzną potrzebę pozalenia sie na takim forum że niestety zostali skrzywdzeni wiec boli ich to bo taki(usunięte przez administratora) e już nie pracuja bo pracodawca wreszszcie nie wytrzymał ich wybryków i pozbył się niektórych "(usunięte przez administratora) Ja pracuję zarabiam i nie nażerkam tylko robie co mi kazą. Czy to takie trudne??? A relacje między pracownik a kierownictwo czy inne sugestie nie związane z zatrudnieniem nie interesuja mnie niech każdy popatrzy na swój czubek nosa(usunięte przez administratora)

Nowy-stary

Naprawde jestem pod wrażeniem p.biurowej to wszystko się zgadza, oni wolą własne błotko,i tak im jakoś czas leci w pracy.A co dotych zgłoszeń towszystko ok.Tak samo jest ze skarbówką,i innymi urzędami.

jeszcze biurowa

biurowa - 2009-10-06 09:58:20 Państwowa Inspekcja Pracy, Warszawa, ul. Lindleya 16, zajmują się ale tylko sprawami zgłoszonymi na piśmie, może być odreczny bazgroł ale złożony (pieczątka że wpłynęło) i muszą sie zająć. Sprawy BHP też do nich. Kiedyś była Policja Pracy (dla umów cywilno-prawnych ale została zlikwidowana) od lipca 2008 tylko PIP dla wszystkich. Kierownicy budów powinni nagrywać na dyktafon polecenia spalenia lub zakopania jakiegoś Mineło sporo czsu i co zrobiliscie? Potraficie tylko wzajemnie oskarżać się i obrażac, bedziecie dalej pracować do czasu aż Was wyleją albo zestarzejecie się w Kruszerze i nie nadacie sie do żadnej roboty, ale nie martwcie się w OPS zawsze zasiłek na chleb i mleko się znajdzie, jesteśmy w bogatej EUROPIE.

to ja

to widać jaki poziom reprezentujecie. żadnej kobiety nie możecie mieć a od(usunięte przez administratora)to już was bolą i nudzi się wam to się błotkiem obrzucacie. (usunięte przez administratora) a ty to już taki stary jesteś że nawet emerytki nie możesz dziabnąć ? jechowy to znowu nie może bo religijny ale kaszanki nie odmawia sobie.

ciekawy

"Można zarobić" czyli uzależnione od przerobu,premii i innych czynników...jak np.praca po 14 godzin dziennie?A szkolenia organizują?I czy to prawda,że za delegacje nie płaca(chyba,że wyjazdy są rzadko to nie ważne) ?

Jeszcze kierownik

Jak to nie dają? Dają, tylko że [usunięte przez admina]z logo firmy, wstyd tym gdzieś jechać, poza tym zamalowana szyba zasłania widocznosć i wpierdzielic sie mozna. Zarobić mozna do 6000 zł tylko [usunięte przez admina]i godzisz się na różne takie ...ech

ciekawy

I też na działalność gospodarczą-pewnie[usunięte przez admina]chcieliby żeby człowiek był mobilny a samochodu słuzbowego nie daja?Hmm...ciekawa firma.

to jest minimum, ile wytargujesz tyle masz

ciekawy

To dość mało jak na taką dużą firmę.

od 3000 w górę na rękę

ciekawy

Można Panowie wiedzieć ile zarabia w tej firmie kierownictwo?Posiadacie taką wiedzę?

arni

panowie jeżeli nie odpowiada wam praca w tej firmie możecie sie zwolnic jak ja to zrobilem i po bólu

komar

rotacja w tym zakładzie jest ogromna są tego jakieś przyczyny,więc jest tam żle dobrze ma tylko ten co donosi ale to też do czasu. kadra wybiera sobie pupilka i wynosi jego wyżej ,wyżej i nagle [usunięte przez admina] na glebe znam takich

Zostaw merytoryczną opinię o Kruszer-Workserwis Sp. z o.o. - Warszawa

Kruszer-Workserwis Sp. z o.o.