Opinie o Kruszer-Workserwis Sp. z o.o. w Warszawa

Rozbiórki, Wyburzenia, Recykling Gruzu

Branże: Opał - wydobywanie węgla brunatnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kruszer-Workserwis Sp. z o.o. w Warszawa

Robol

To dlaczego kierownicy zmieniają sie tak często? Piją? Kradną? Nie znali sie na robocie?

rzetelny

(usunięte przez administratora) dobrze że masz na tyle rozsądku że zapytałeś o rzetelność opinii. Jeśli przeanalizujesz wszystkie rynsztokowe wpisy w tym forum sam dojdziesz do wniosku że piszą tu tylko nieudacznicy lub byli pracownicy, którzy wylecieli z firmy z hukiem za kradzieże lub amatorów operowania ciężkim sprzętem na podwójnym gazie. Mogę cie zapewnić, że praca w kruszerze nie odbiega jakoś specjalnie od normy na warszawskim rynku pracy. Wszędzie zdarzają się jakieś niedogodności, znam formy z branży budowlanej w których ludzie pracują bez umów (choćby słynna budowa stadionu narodowego) lub na pieniądze czekają czasem miesiącami. Tu wypłate masz co miesiąc, czasem 2-3 dni później, w wyjątkowych przypadkach takim jak teraz jest to ponad tydzień. Ale taki przypadek zdarzył się pierwszy i jedyny raz na 4 lata firmy a to w dobie kryzysu w branży naprawdę sukces. Więc reasumując - jeśli nie masz zamiaru przychodzić do pracy po alkoholu i nie przykleja Ci sie nic do rąk - nie będziesz miał na co narzekać.

Witam. Po przeczytaniu mam mieszane uczucia czy tam do pracy isć jako elektromonter. Może ktoś powiedzieć jak się tam elektromonterom powodzi? Przyznam, że opinie ciekawe ale czy rzetelne?

Dużo ludzi dużo zdań, większość negatywnych

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Kruszer-Workserwis Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
wyjęty spod prawa

anonim - 2009-11-26 09:42:04biurowa - 2009-11-19 21:58:35Avidis, avidis natura parum est – dla chciwych mało i całego świata (Seneka) Ktoś już tu napisał że poziom wypowiedzi na tym A to witamy prawnika.(usunięte przez administratora)

biurowa - 2009-11-19 21:58:35 Avidis, avidis natura parum est – dla chciwych mało i całego świata (Seneka) Ktoś już tu napisał że poziom wypowiedzi na tym "forum" jest rynsztokowy. Zgadzam się z tym w całości, bo pisze tu tylko ciemna strona pracowników Kruszera. Ale łaciny to się tu nie spodziewałem. Firmowy prawnik też się tapla w tym rynsztoku! A może pan prawnik też do tej pory płynął rynsztokiem dopóki nie przygarnął go prezesunio i pozwolił mu poczuć się "prawdziwym prawnikiem"? Wygląda na to w każdym razie, że ten poziom dyskusji mu odpowiada. Witamy w naszym błotku panie prawniku!

szczególnie ostatnio. już nie alkomat a od razu wypowiedzenie. masz problem z robotą i ci się nie podoba coś to nie pytają tylko wypowiedzenie i dowidzenia. już tylko kilku zostało pijących ale w szoku. po wypłacie wszyscy w poniedziałek grzeczni i trzeżwi do roboty się wstawili. coś wisi w powietrzu musiał ktoś(usunięte przez administratora)

kierownik

Niedawno przewaliły się całe tłumy kontroli począwszy od inspekcji pracy, sanepidu, skarbówki i chyba zus teraz ich trzepie. I co? I nic, nic na nich nie mają. Dalej startują w przetargach, a tak naprawdę chyba dają w łapę, bo robotę mają non stop, prezio zdążył się nieźle poukładać w mieście. Na pewno coś tam za pazurami mają, ale to za mało żeby ich [usuniete przez admina]ale nie traćcie nadziei, piszcie wszędzie gdzie się da, przynajmniej zajmują się kontrolami i nas wtedy nie dociskają.

byly pracownik

Zgadzam sie z wami - tylko dlaczego nie odejdziecie z tej firmy skoro wam się w niej nie podoba ja nie jestem już pracownikiem Waszym największym problemem jest stanie w kolejce po kasę - jak wszyscy piszecie punktualną kasę. Płacą część pod stołem – cieszcie się, bo jak mi mój stary ostatnio wypłatę dał to myślałem, że zwymiotuję (koszty jakie sa po mojej stronie jako pracownika– ubezpieczenia i podatki są cholernie wysokie)

chcesz wiedzieć gdzie ten azbest to weź (usunięte przez administratora) szpadel i szukaj jak chcesz wiedzieć

jeszcze biurowa - 2009-10-27 14:25:01 biurowa - 2009-10-06 09:58:20 Państwowa Inspekcja Pracy, Warszawa, ul. Lindleya 16, zajmują się ale tylko sprawami zgłoszonymi na piśmie, może być odreczny bazgroł ale złożony (pieczątka że wpłynęło) i muszą sie zająć. Sprawy BHP też do nich. Kiedyś była Policja Pracy (dla umów cywilno-prawnych ale została zlikwidowana) od lipca 2008 tylko PIP dla wszystkich. Kierownicy budów powinni nagrywać na dyktafon polecenia spalenia lub zakopania jakiegoś Mineło sporo czsu i co zrobiliscie? Potraficie tylko wzajemnie oskarżać się i obrażac, bedziecie dalej pracować do czasu aż Was wyleją albo zestarzejecie się w Kruszerze i nie nadacie sie do żadnej roboty, ale nie martwcie się w OPS zawsze zasiłek na chleb i mleko się znajdzie, jesteśmy w bogatej EUROPIE. Czy ktoś skorzystał ?

rynsztok to jest raczej w "biórze" a nie w naszych wypowiedziach pani biurowa nie w każdym ale jest :-) pozdrawiam wszystkich tych na których "fizole" muszą (usunięte przez administratora) na budowach a w "biórze" kawka ciasteczko i tak cały czas

biurowa

Poziom ostatnich Waszych wpisow zrobił się rynsztokowy, pasujecie do firmy oby tak dalej !

Kruszer

Te anonim(usunięte przez administratora)tekst :-) ale podobno to prawda (usunięte przez administratora) chciał przyjebać (usunięte przez administratora)ale zamiast w niego to trafił w ścianę i chodził cały ze spuchniętą łapka hehe

komar

anonim piszemy tu o(usunięte przez administratora)a nie o jakiś plotkach ale widze że ty nie wiesz co masz napisać a chcesz zaistnieć na tej stronie więc mozesz pisać co sie tobie podoba może znajdzie sie następny taki debil jak ty

komar

(usunięte przez administratora)a o czym ty chcesz gadać przepracowałem w tej firmie troche czasu więc co nieco wiem ,jak potrafią tam sponiewierać człowieka

Nieciekawy

Nie jedź Komar, nie jedź! Bo potem Ciekawy będzie pytał gdzie jest zakopany(usunięte przez administratora) i gdzie jest zakopany(usunięte przez administratora)

Kruszer

(usunięte przez administratora) cwaniaczku przyjedz pogadamy

komar

teraz niech pisze kruszer i inni wierni że jest wszystko oki ,a czy tak jest? niech pochwalą sie innym że nie wypłacili kasy barany jedne

Stary-nowy

Widzę że pisać wam się odechciało bo znowu(usunięte przez administratora)z kasą,oni robią co chcą ,a wy jak ...... cicho siedzicie

Zostaw merytoryczną opinię o Kruszer-Workserwis Sp. z o.o. - Warszawa

Kruszer-Workserwis Sp. z o.o.