Kleen-Tex Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Kleen-Tex Sp. z o.o.

Johnny Machette

właśnie aplikowałem tam i dostałem odpowiedź ze zostałem przyjęty z tego co zrozumiałem oprócz pensji są jeszcze inne dodatki dla mnie atutem jest praca na zmiany nie powinno być źle

Joanna

@bielas nie jestem związana z Kleen-Tex Sp. z o.o. Jestem pracownikiem serwisu gowork.pl. Zależy mi na poznaniu tego jak wygląda praca w firmie, między innymi dzięki Waszym opiniom. A jak Ty oceniasz firmę jako pracodawcę? Co możesz powiedzieć na temat pracy swojego działu?

Joanna

Obecnie firma poszukuje osoby na stanowisko Zastępca Kierownika ds. Technicznych. Zamierzacie aplikować? Co jako obecni pracownicy firmy możecie powiedzieć o procesie rekrutacyjnym do firmy?

bielas
@Joanna

A kierownika zakładu już nie szukacie? aaaa bo zmieniła się koncepcja ?

bobi
@bielas

@bielas z tego o mi wiadomo to szukają i na kierownika zakładu jak i na zastępcę kierownika ds. technicznych.

Ola

A może warto zadzwonić i się dopytać bezpośrednio w firmie. Słyszałam, że mają stażystów.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Pracownik Produkcji- Dział Drukowania w firmie Kleen-Tex Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Adamson

Witam. Mógłby mi ktoś powiedzieć czy słyszał cos na temat stażu ? Sa lub byli tutaj stażyści ?

Adamson

Aleksion

No ja też uważam, że jeśli chodzi o Kleen-Tex Sp. z o.o. to nie można narzekać, ani w ogóle powiedzieć cokolwiek złego, w moim odczuciu Suchedniów powinien firmę naprawdę po rękach całować, generalnie to bardzo fajna sprawa, za super kasę, bardzo dobra

Ja tam na prace w Kleen-Tex nie mogę narzekać. Miła atmosfera, pieniądze na czas. Żyć nie umierać:)

skopol

ja też chciałem spróbowac aplikować na elektryka i też nie wiem jakie szkolenia przewidują. Stanowiskowe? Prąd wszędzie taki sam. Czy wysyłają na jakieś specjalistyczne? Przyjdzie dopytać na rozmowie ale laski z kadr raczdej nie wiedzą o co kaman

Yxz

Wporzo

gość

widać że forum firmy żyje to może mi ktoś powie jak wygląda socjal: karnety, opieka medyczna, szkolenia, blety na eventy

@gość

socjal słaby. na wakacje dostaniesz dopłate, z lekarzami maja jakas umowe tylko ze tam sa zawsze kolejki, o imprezach dowiesz sie z polakatow ale nie dają wejsciowek. szkolenia podstawowe zeby wiedziec co i jak robic. chyba że administracja ma coś więcej

gość
@bartos

a Wielkanoc, gwiazdka, imprezy integracyjne jest coś takiego?

@gość

wielkanoc nie ale pod choinkę paczki dają. imprezy były jak byli inni zarzadzajacy. teraz maja wrocic grill piwo cos tam jeszcze

bartos

jak na razie sa wypłacalni, nawet pod gruszą zgodnie z zapowiedzią

seba

taaak.. @erwin z umowami też było różnie. Jak zaczynali to ludzie narzekali że sezonowo zatrudniają. Teraz trudno się do fabryki dostać. Wytrwali zostali, nauczyli się fachu i tyle. Władza w PL się zmieniła, przepisy też więc i tu się polepszyło. Praca stała z umową do tego zapwiedź podwyższenia minimalnej krajowej. Do zachodu jeszcze daleko ale coś się dzieje

seba

nie odchodzą z kilku przyczyn: ciekawa robota, dobra pensja, albo nie ma innej pracy. Ale z tego co widać i z ilości nowych rekrutacji to firma dotrudnia. O zwolnieniach nie słychać. A jak patrzy się na ich siedzibę to znacznie się powiększyła. Dobudowali chyba magazyn, teraz kolejne rzeczy, parking, samochodów coraz więcej to pracowników musiało przybyć. Więc interes kwitnie. I dobrze, niech ludzie pracują a biznes się kręci.

Ktos
@seba

Haha dobre o zwolnieniach nie slychac haha to z czego sa nowe rekrutacje tam co rusz kogos zwalniaja potrafia o 6 rano z biura przywitac na produkcje tylko po to by wreczyc wypowiedzenie tak szanuja ludzi ze juz nikt tam nie chce robic no chyba ze bedziesz lizac (usunięte przez administratora) i robic wszystko jak ci kaza to wtedy jestes bezpieczny. A co do kasy to trzeba plakac bo na taki zasow przy piecach to pensja marna ale w biurze to umieja sobie podwyzki i premie dawac

blodo

nie słyszałem aby w tej firmie nie dawali umowy o pracę, wszystko jest na legalu i pensja na czas

kenny

Kleen-Tex oferuje umowy o pracę. To firma międzynarodowa i nie bawią się w śmieciówki. Pozdro z Suchedniowa

mariusz

a słuchajcie jak jest u Was z wynagrodzeniem konkretnie? mam nadzieje, że nie macie jakiś strasznych tych wypłat, że da się normalnie przeżyć i funkcjonować, mam racje? wiem, że każdy narzeka na wysokość swojej wypłaty, ale jednak uważam, ze można spokojnie coś więcej podziałać w temacie jeśli chodzi o premie.

gradobicie

łoooł frank normalnie czuje sie jak pod ostrzałem jakiś pytań co rpawda są trafne te pytania, tylko ja mam pewnien problem... nie stety nie moge tobie pomoc bo nie za bardzo sie w tym wszystkim otrientuje. powiedzcie mi jak to jest z tym wszystkim tak i to mi wystarczy - podejme w tedy decyzje spokojnie

jA

W jakich godzinach sie tam pracuje?

Johny

Witam chciałem się dowiedzieć jak wygląda praca w biurze w Suchedniowie są jakieś przyjęcia?

Zostaw merytoryczną opinię o Kleen-Tex Sp. z o.o. - Suchedniów

• Jak się pracuje w Kleen-Tex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kleen-Tex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kleen-Tex Sp. z o.o.?

Kleen-Tex Sp. z o.o.