Kleen-Tex Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Kleen-Tex Sp. z o.o.

poter

Janek, pracuję w kleen-tex na produkcji kilka lat. Najpierw byłem na sezonie, a później podpisali ze mną umowę na czas nieokreślony. Nie zarabiam jakiś wielkich kokosów, ale ma stałą pracę, paczki na święta, a co najważniejsze jeszcze nigdy nie zdążyło mi się nie dostać wypłaty na czas. Jak ktoś ma rodzinę na utrzymaniu to rozumie jak ważne jest mieć stałą pracę i dochody. Przyjdź na sezon, jak się sprawdzisz to też może z tobą podpiszą umowę. A te negatywne opinie to piszą zazwyczaj jacyś kretyni, którzy uważają się za nie wiadomo jakich fachowców. Jeśli takimi są to ciekawe dlaczego nikt im za tę fachowość nie chce zapłacić.

poter

hej hary, a może nie hary tylko powinienem używać twojego imienia (usunięte przez administratora). Wszyscy w całym zakładzie wiedzą, że jesteś (usunięte przez administratora) z żółtymi papierami i dlatego cię wylali. Napisz lepiej z ilu zakładów w regionie się ciebie pozbyli.

hary

janek - 2013-09-21 11:58:52 hary, to jak Cię podkablują w Kleen-Tex, ze zrobiłeś błąd, to wyciągają jakieś konsekwencje finansowe, czy tylko ochrzan słowny?(usunięte przez administratora) daj spokuj nie wytrzymasz 1 miesiąca na wydz ut chyba ze masz nerwy ze stali- jeden byl super gosc ale nie wytrzymal nerwow

hary

Witam wszystkich ktorzy chcą podjac prace jako mechamik utrzymania ruchu sa tam 2 (usunięte przez administratora) zrobisz coś co im się nie spodoba zaraz bedziesz pomietany a jeden z nich to wielki fachowiec lepiej mu sie nie sprzeciwiac bo zaraz cie sprzeda i pujdzie lizac (usunięte przez administratora) prezesowi a sam nic nie potrafi tylko fuchy robić dla dyrektorów a materiały jest zakladwy to radze uważać bo za materiały mozesz. Beknac to jest (usunięte przez administratora) nawet jak masz racje to jej nie masz jesli cos lepiej zrobisz to cie zgnoja nie radze totalny (usunięte przez administratora)

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Pracownik Produkcji- Dział Drukowania w firmie Kleen-Tex Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
ktoś

Co do tych romansów i trzecich zmian to morze coś więcej bo ja nic takiego nie pamiętam aco do pracy to omijać szerokim łukiem .

caro

(usunięte przez administratora) Pracowałem tam jakiś czas temu i wiem co sie dzieje szczegolnie na nocnych zmianach. Pieniadze to jedna wielka zenada.Ludzie obudzcie sie i uciekajcie z tamtad.

Areo

relacje miedzy starszymi pracownikami,a nowymi wcale takie zle nie sa,przynajmniej Ja ich nie doswiadczylem,ale najgorzej jest z relacjami z kierownictwem.Brak jakichkolwiek podwyzek,premii,a wiadomo,ze wszystkie ceny teraz ida w gore,wiec ciezko za najnizsza krajowa przezyc caly miesiac(usunięte przez administratora).niestety ekonomia nie ma serca.

były

a co tam robicie? pracowałem w kleen 11 lat temu w innym mieście.

ktoś

Szkoda słów!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Kleen-Tex Sp. z o.o. - Suchedniów

• Jak się pracuje w Kleen-Tex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kleen-Tex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kleen-Tex Sp. z o.o.?

Kleen-Tex Sp. z o.o.