Kleen-Tex Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Kleen-Tex Sp. z o.o.

Mała Syrenka

"Pozytywnego, coś pozytywnego(...)" A napiszciesz żesz wreszcie, że na miejscu parkingu magazyn wyrósł jak grzyb po deszczu - w internerach ładne zdjęcia regałów widziałam. I jeszcze zastanawiam się, dlaczego oprócz trzech flag nie wisi jeszcze jedna... czyżby spory zespół "Tryzubów" czuł się jak "drabina z powyłamywanymi szczeblami"? Dobra, taki żarcik to był... ;)))

lo

szanujcie pracowników tak szybko odchodzą

Wadim
@lo

Że wschodu jadą już nowi

Witold

Może kiedyś nie było dobrze w firmie ,ale teraz nie ma powodu do narzekania. Dobrej opinii o firmie nie uda się zniszczyć!

munio
@Witold

Trzeba jeszcze trochę pozmieniać u góry ( tych starych co jeszcze zostali ) i będzie naprawdę lepiej

mumio
@Witold

Jeszcze trzeba wymienić tych starych u góry i będzie całkiem przywozicie. Zrobili sobie z zakładu prywatny folwark

Wasyl
@munio

Jest nowy kierownik wybrał sobie donosicieli (pprzodownikow) i sytuacje uzdrowil :D

jared leto

(usunięte przez administratora)nie ma szacunku dla ludzi nic a nic !!! robota fajna ale malo platna ,za dwa kola bylo by ok:)

Lete
@jared leto

W biurze dla "nowych" jak wszędzie, liczy się ilość ponad jakość, z tym, że jakość też musi być - jednym słowem akord. "Starzy" zrzucają na ciebie najtrudniejsze zadania, biorą łatwe a potem jest o***l, że powoli coś idzie. Zarobki jak w Kielcach (minimum), z tym, że musisz wziąć pod uwagę ewentualne dojazdy do Suchedniowa. Część ludzi w biurze bardzo miła, tylko paple straszne, więc lepiej się nie wypowiadać nawet, jeśli "narzekają". Jak wszędzie. Szefostwo też jak wszędzie - nawet na zwykłe (bez włażenia w d***) "dzień dobry" nie odpowie często. Kilka miesięcy temu szukali, teraz nie wiem - ale zawsze możesz spytać w kadrach, dziewczyna przestraszona ale dobra. Generalnie jest lepiej, niż przeciętnie, ale i tak ludzie "uciekają" do lepszego kiedy mogą.

ggggg

ponad 2 placa

@jared leto

Zgadzam się z przedmówcą, Ponad dwa tys. wychodzi na rękę.

@Spoko

Smieszny jestes...post z przed 4 lat...jakby 4 lata temu placili ponad 2tys...moze nie zauwazyles, ale od 2014 troche sie zmienilo w polsce..np. CENY Teraz 2tys to raczej kiepsko za ciezka prace...

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Pracownik Produkcji- Dział Drukowania w firmie Kleen-Tex Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Joanna

@S8, proszę Cię o stonowanie emocji i nie zaczepianie innych użytkowników forum. Na forum każdy ma prawo do swobodnego wyrażenia własnej opinii, niezależnie czy jest to opinia negatywna czy pozytywna. Jak oceniasz poziom organizacyjny firmy Kleen-Tex i swój kontakt z przełożonym? Dzieląc się swoją opinią pomagasz innym kandydatom w dotarciu do cennych informacji.

@Joanna

Ja tu pozytywne informacje przekazuję, nie emocje. Koleżankę uspokajam, że nie jest aż tak źle - to są ludzie, nie banda i w dodatku alkoholików. Alkoholizm to poważna choroba, w tej firmie raczej większość na nią nie cierpi (na szczęście), choć niektórzy... tak - próbują kultywować starą polską tradycję: "jak nie wolno, to szybko". Nie pracuję już w tej firmie. Czasem tam było lepiej, czasem gorzej zarówno pod względem organizacji jak i kontaktu z przełożonymi. Czasem też pracownicy mierzyli się z totalnym bałaganem. Atmosfera w pracy średnia, warunki zależne od działu. Nie polecam tej firmy znajomym, ale z innych powodów niż sfrustrowana (zależy też, czy ktoś startuje na górę, czy na dół).

@S8

Firma jest dobra, każdy patrzy przez pryzmat właśnie takich sfrustrowanych ludzików jak @sfrustrowana, ale myślę, że każdy mówi przez pryzmat tego co robi i jak żyje. bo ciężko, bo źle, bo za gorąco, bo ludzie piją, W pracy nie piją! Fajna praca, nie bardzo ciężka, można się dogadać ze wszystkimi, kwestia dobrej woli z obu stron. Jak ktoś ma chęci do pracy, to jest ok. Ja polecam Kleen-Tex.

@Joanna

Joanna, nie strofuj S8, bo ona pozytywnie się wypowiada, zobacz co pisze Sfrustrowana, Dopytaj ludzi o opinie nt. faktów, tego jak jest, jak wygląda tam praca, A wyzywanie ludzi od pijaków i i rzucanie pomówień powinno być moderowane,

@Spoko

Nic pozytywnego nie było w mojej wypowiedzi. Po prostu są osoby uzupełniające płyny w niezbyt mądry sposób, ale nie ma ostatecznej tragedii opisanej przez tamtą osobę. W paru firmach się pracowało... się wie. Zarobki w porównaniu do ilości włożonej energii są małe, malusieńkie. I tu jest problem - gdy poważnie traktujesz siebie i swoją pracę - szkoda czasu. W wielu innych firmach po prostu nie ma aż takiej dysproporcji. Poza tym firmie od jakiegoś czasu chyba bardziej opłaca się zatrudnić ludzi z Ukrainy, więc szanse na sensowne zarobki zmalały wraz z tym ruchem. No więc w dalszym ciągu szkoda czasu na zabawę z firmą Kleen-tex, bo inne nam odjadą. Firmy mające głównie jedno kryterium - "tani pracownik" są dobre z doskoku, na krótko, albo na dobicie do świadczeń, albo awaryjnie, albo na tumiwisizm praktyczny. Gdy coś innego pojawi się na horyzoncie, rzuca się to bardzo łatwo i bez żalu - stąd duża rotacja i spory bałagan. Powyżej pewnego szczebla ta rotacja jest mniejsza - może jest super? Jednak tamte rejony niech ktoś inny opisuje.

@S8

Masz rację, ale i tak fajna robota. Znam wiele innych, pracowało się... się wie. Na stacji b p do niedawna bylo 1700 na reke za caly dzien stania i patrzenia na klientow. Tu jest dobrze. Ja polecam.

@Spoko

To znaczy, że potrzebna była ci siłownia i tor do biegania z sauną w jednym :-) :-) :-) I jeszcze zaplacili... no bajka. Ubaw po pachy! Nie po to chodzi się do pracy, ale jeśli ktoś nie może zmotywować się do utrzymania kondycji w bardziej ludzki sposób, to do Kleen-texu jak w dym! O! I jeszcze te inhalacje wszelkimi związkami chemicznymi - suplementacja ekspresowa przez płuca. Oszczędności i korzyści tylko i wyłącznie. You made my day :-) :-) :-)

@Spoko

Nie pija w pracy ,powiadasz? Sa tacy co pija ,sa tacy co wstawieni przychodza...ogolnie naj...ni sie nie kreca z wiadomych przyczyn, aczkolwiek zdazylo sie widziec pare razy lecz zawsze to ci sami...widocznie maja pewne wzgledy

@Spoko

Owszem, sa tacy co pija...niektorzy przychodza juz wstawieni...ogolnie naje..ni sie nie kreca z wiadomych przyczyn...zazwyczaj te same osoby majace raczej pewne wzgledy.

Spoko

Prawie wszystkie działy pracują na 3 zmiany, głównie tak. A robota nie jest ciężka dla kobiet. Każdy dostaje takie obowiązki, na ile ma siły i zawsze znajdzie się osoba, która chętnie pomoże.

Lucjusz
@Spoko

Bzdura, dla nowych jest najcięższa praca, a starzy się tylko patrzą jak się wymigać.

anonimowy

Cześć, słyszałem dobre opinie w regionie o pracy tutaj, jak sie sprawa ma z ta firma?

Łukasz
@anonimowy

Jeżeli sprecyzujesz swoje pytanie, wtedy innym osobom na forum będzie łatwiej odpowiedzieć. Czy chciałbyś zapytać o wynagrodzenie, a może atmosferę panującą w tej firmie? Może warto zaaplikować i zadać konkretne pytania na rozmowie kwalifikacyjnej.

gumka

Czy coś się zmieniło ? czy tak zawsze było i jest nadal? Joanna 13.09.2017 16:23 Rozumiem @KTP, nasuwa mi się tylko pytanie skąd tak nagle w firmie zrobiło się źle? Co było powodem tego, że nagle wszystko zostało "awaryjne" i ludzie zaczęli się zwalniać? Jest to związane z jakimś kryzysem, czy może jednak spowodowało to zupełnie coś innego?

Joanna

@anonimowy, zachęcam Cię do rozwinięcia swojego pytania. Do tego wątku zagląda wielu pracowników firmy Kleen-Tex. Będzie im łatwiej odpowiedzieć na twoje pytania jeżeli je sprecyzujesz. Czy miałeś na myśli poziom wynagrodzenia, a może formę umowy? Odpowiedzi na twoje pytania mogą się przydać innym kandydatom.

Joanna

@anonymous, jeżeli nie pracujesz w firmie Kleen-Tex, to czy możesz napisać dlaczego zaglądasz właśnie na to forum i komentujesz informacje na temat tej firmy? Może jesteś zainteresowany pracą w tej firmie i poszukujesz wiarygodnych informacji na jej temat? Może złożyłeś już swoją aplikację i jesteś po rozmowie kwalifikacyjnej?

Jenny

Masakra !!! Totalna porażka !!! Nie długo będą wiaderka stały przy maszynach bo łazienki nie będzie wolno wyjść !!!(usunięte przez administratora)Umieją tylko karać czyli zabierać dniówkę ale z dostaniem jakiekolwiek premii nie masz szans dostajà ciągle te same osoby starzy prawcownicy a Ty jako nowy robisz to samo co oni albo czasem i więcej i masz wielkie !!! Kierownictwo nie ma żadnego poszanowania dla pracownika przyjeli białych murzynów i są zadowoleni !!!! Nie polecam tej pracy !!!! Omijajcie szerokim łukiem !!!

poter
@Jenny

oj biedna Jenny. Pewnie skończyła ci się umowa i z tobą nie przedłużyli. Najwyraźniej należałaś do grona tych wybitnych pracowników, ale w druga stronę. Niektórym jednak przedłużali. My starzy dostajemy premie, bo musimy was nowych przez 3 miesiące uczyć jak wygląda porządna mata. Jenny, do zobaczenia w przyszłym sezonie:).

Ktoś
@poter

Poter.... gratuluję Twojej wybitności !!! Powodzenia Ci życzę , trzymaj się tam rękami i nogami :-D Każdy wyraża TU... własną opinię ;-) i każda jest inna , Ty najwyraźniej trzymasz się jednej :-) Bravo ;-) :-D

witek
@Jenny

jak sie komus nie chce pracowac to w zadnej firmie miejsca nie zagrzeje. a co do chodzenia do lazienki to nigdzie nie doswiadczylem zeby mu w trakcie pracy ktos lotracil dniowke za to ze loszedlem sie odlac;-)

alex
@Jenny

bzdury gadasz, pewnie się opierniczasz w robocie to cie wywalili, robota fajna, premie są wypłacane normalnie!

S5
@alex

jakie premie? ktoś kiedyś w tym zakładzie dostał premie ? nie mówie o dodatku za "metry" xD tylko prawdziwą premie za sumiennie wykonywaną prace?

@poter

Ja nie pracuje w tej firmie i mam duże doświadczenie w innej i to bardzo nieładnie jeśli ktoś uważa ,że musi uczyć nowych jak wygląda mata. Widzisz Ciebie tez kiedyś uczył ,wiec twoim obowiązkiem jest nauczyć kogoś. I proszę nigdy nie panoszyć się , że się jest już wiekszego stażu. nigdy nie wiadomo gdzie jeszcze wyląduje człowiek i znów się będzie musiał uczyć czegos na nowo. Prosze nie odbierać mojej wypowiedzi jako złośliwej ani pouczającej bo daleko mi od tego. Proszę raczej uczyć kogoś tak by zapamiętał Cię jako kogoś mądrego. super , że umiesz wszystko teraz naucz innych .

Joanna

@Spoko, dziękuję za odpowiedź. Czy grafik w tej firmie jest ustalany z wyprzedzeniem? Czy szeregowy pracownik w firmie Kleen-Tex może proponować własne życzenia grafikowe i dni wolne? To dla wielu osób może być cenna wskazówka. Aktualnie dużą część stanowią osoby, które jednocześnie uczą się oraz pracują. To może być dla nich ważna wskazówka.

Joanna

@Joanna, może warto po prostu zadzwonić i zapytać o system pracy w firmie Kleen-Tex? Oprócz Ciebie na forum na pewno jest jeszcze jakiś kandydat. Niektórzy po prostu tylko czytają, obserwują, ale nie włączają się do dyskusji! Jeżeli uda Ci się dotrzeć do nowych informacji o tej firmie, zachęcam Cię do podzielenia się z nimi na forum.

Joanna

@S8, proszę Cię o nie prowokowanie innych użytkowników na forum GoWork.pl Jeżeli chciałbyś wyrazić negatywną opinię o firmie Kleen-Tex zrób to proszę w konkretny i rzeczowy sposób. Rozumiem, że negatywnie oceniasz warunki pracy. Każdy pracodawca powinien przestrzegać przepisów BHP. Czy rozmawiałeś na ten temat ze swoim przełożonym?

roni81

Praca w Kleen- tex jest w systemie 3 zmianowym , czy mógł by mi ktoś powiedzieć jak wygląda sprawa z dojazdami z i do Skarżyska kamiennej. Głównie chodzi mi o 2 zmianę tzn: busy .

Ajax

Dali ogłoszenie w którym oferują 2000 zł brutto w okresie próbnym czyli norma jak każdy pracodawca trzyma się tego co rząd uchwalił jak pijany płotu nic od siebie więcej żeby zachęcić pracownika dodatkowo oferują darmowa kawę śmiech na sali. Jedno jest pewne ich stać na to żeby płacić pracownikom więcej ale niech chcą bo nie muszą. Później się dziwia że ludzie mają o nich takie zdanie.

xxx
@Ajax

znajomy tam pracuje i opowiadał, że mają duże premie i jak ktoś chce to może prawie drugą pensję wyciągnąć

Hhhhcccv
@Ajax

Bo oni placa wiecej ale wybranca jak sa podwyzki to nie dla wszystkich kto nie musi tam pracowac to ucieka bo ludzi tam maja za nic tylko byle szybciej byle wiecej i nie wazne czy dajesz rade czy nie jak przystopujesz to ci wypowiedzenie wrecza nie szanuja nikogo zadnych wartosci nie maja byle by robol na dole pracoeal na tych na gorze i tyle a dogadac sie z nimi graniczy z cudem a jak masz odmienne zdanie to cie wywala szybciej niz cie przyjeli

witek z suchedniowa
@Hhhhcccv

znajomy tam pracuje i wrecz przeciwnie. chwali sobie.

Spoko

Tak się przyglądam tym opiniom i nie ma tu merytoryki żadnej! Każdy wylewa swoje żale, a nie operuje faktami. Ludzie piszą personalnie, że ten brygadzista taki, ten inny, kierownik taki czy siaki, gdzie tu fakty? Gdzie merytorycznie o pracy? A z opinią jest jak z (usunięte przez administratora) każdy ma swoją, i niech taką ta opinia pozostanie. Praca: nie bardzo ciężka, Zarobki: Ok, 2000-2350 na rękę jeśli chodzi o produkcję Premie: są, płatne dodatkowo soboty, nadgodziny z kodeksu, jak ktoś chce pracować to zarobi. Atmosfera: kwestia własnego nastawienia, albo ci wszystko przeszkadza, albo dogadasz się z ludźmi normalnie, ludzie mili. Socjal: Jest, paczki, imprezka, kaska z funduszu. 3 zmiany,

Obserwator

Sylwek najlepszy, Mirek świr, Sławek nieogarnięty. Mix debilów i myślących istot. Góra nigdy nic nie wie jak czegoś potrzebujesz , ale jak oni potrzebują to kij w mrowisko. UR kilku fachowców kilku filozofów . Socjal w miarę . Kawa za free buhehe , biedra dolna póła. Ogólnie Galimatias 2000brutto są i tacy 3500I narzekają . Polecam Tkalnię light

Ja202
@Obserwator

Sławek to poyeb i (usunięte przez administratora)

Brajanek
@Obserwator

UR to dramat wraz z szefem tego działu dyletantem. Ale wazelinę ma i wie jak używać więc jest bezpieczny.

jula

No nareszcie ktoś się obudził i zaczął zwalniać toksycznych ludzi jeszcze wam została do zwolnienia pani lekkich obyczajów i może będziecie mieć ludzi do pracy

KTP
@jula

Jak widać po twoim wpisie, toksyczni zostali i mają się dobrze. Konkurujesz z tą panią w bardzo śmiesznej dziedzinie, panującej raczej do sytuacji kobiet dwa wieki wstecz. A merytorycznie? Takie podgryzanie się nawzajem buduje bardzo złą atmosferę w pracy i zamiast na wiedzę i wydajność, konkurencja jest na kiecki, tipsy, facetów... Jeżeli laskia nic nie potrafi, nawet naumieć się, to rzeczywiście wypad. Jednak twój zarzut wskazuje, że nie masz ciekawszego zajęcia od gapienia się między jej nogi.

Rydy
@jula

Ty jesteś toksyczny ... Ale tacy się tam mają dobrze ...

Sfrustrowana

Banda alkoholików! Wszyscy piją, bzyka się każdy z każdym. Brygadzisici na wszystko przymykaja oko sami często gęsto pijąc na równi z pracownikami. Każdy kto tam pójdzie wychodzi jako alkoholik! Nie polecam!

@Sfrustrowana

Nie przesadzaj, ja nie piję, nie palę, po kątach nie patatiti-patatititata, żyłam i żyję. Do bandy się nie przyczepaj. Za takie pieniądze chcesz mieć zebrany chór anielski? Aniołki chcą znacznie więcej kasy (ludzie pracują z myślą "co sobie za to kupię", a nie "co sobie wielebny szef za to kupi"). Weź coś lepiej na odfrustrowanie - z dystansu zobaczysz, że to jednak ludzie są i ty też jesteś człowiekiem. Wielebnemu nie przeszkadza brak moresu... do pierwszego konkretnego problemu. Kamery ma, oczy ma, ludzi ma, doświadczenie też - niech sobie bajzlu pilnuje. Ty pilnuj swojej roboty, ucz się i ewentualnie rozglądaj się za nową.

Zostaw merytoryczną opinię o Kleen-Tex Sp. z o.o. - Suchedniów

• Jak się pracuje w Kleen-Tex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kleen-Tex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kleen-Tex Sp. z o.o.?

Kleen-Tex Sp. z o.o.