GC Energy Sp. z o.o.

Opinie o GC Energy Sp. z o.o.

Artur

Czy w firmie można liczyć na jakieś dodatki/benefity?

Iza
@Artur

Zadałeś trafne pytanie - także chciałabym to wiedzieć. A jakim stanowiskiem byłbyś zainteresowany? Widziałam, że GC Energy zatrudni teraz: Kierowcy kat. C + HDS, Supervisora ds. montażu tras kablowych, Specjalisty ds. gospodarki magazynowej, Koordynatora projektu / budowy oraz Elektromontera. Tu są szczegóły: http://gc-energy.eu/praca/aktualne-oferty-pracy/

ubaw
@Artur

hahahahaha

nowy

Kogo teraz szukają i gdzie?

Witam , jakie zarobki , warunki mieszkalne i długość wyjazdów na Budowie w Turowie???

xx
@Zainteresowany

3 miesiące na 2 tygodnie wolnego. Śmiech na sali.

maestro

Na kordynatora projektu w Turowie bardzo trzeba umieć niemiecki? Nie szprechałem od kilku lat i cos tam jeszcze umiem, ale pytanie na jakim poziomie musi byc znajomość i jak często się gou żywa

@maestro

jesli jest w wymaganiach to trzeba

wojtek141
@maestro

No tak zeby sie dogadac ale nie musisz miec niewiadomo jakiego poziomu

Elektryk

CV Po paru h telefon w sprawie rekrutacji Później rozmowa "techniczna" Badania i na budowę

Parę pytań z podstaw elektrotechniki i pytanie o doświadczenie

tomasz

pracowalem z gc i bylo spoko, pozdrawiam tomek

@tomasz

Też cię Tomku pozdrawiam :-)

Zofia
@tomasz

Super, że jesteś zadowolony z pracy w firmie. Może powiesz nam coś więcej na ten temat. Co jest głównym powodem Twojej pozytywnej opinii? Mamy nadzieje, że jest ona spowodowana atmosferą panującą w firmie jak również wynagrodzeniem adekwatnym do obejmowanego stanowiska.

@Zofia

wypłata jest zniezła, urpoty płacone w euro, zjazdy co 3 miesiace ale sa tez po 6 tygodniach, nie ma pijanstwa jak przewaznie na wyjazdach a to uwazam za duzy plus zdazaja sie szkolenia wiec oprocz tego ze caly czas poza domem to praca dobra

Krejs

Wygląda to dobrze szczerze mówiąc

major

ale i do pracy poza domem mozna sie przyzwyczaic, grunt, ze reszta na poziomie

antek

dobry pomysł z tym GC calibronem w sumie

Radosław10

Z czym??

antek
@Radosław10

w skrócie, mobilne laboratorium szybkiego reagowania dla przemysłu mieszczące się w naczepie ciężarówki.

Radosław10

Od kiedy to funkcjonuje?

Garbus
@Radosław10

Na necie wszystko masz, poczytaj sobie

David

SPRYTNE :-)

....

Na delegacji w Polsce delegacje trwają po 3 miesiące bez zjazdu np w Turowie. To chore , żeby tyle siedzieć bez zjazdu na delegacji w Kraju.

Wookie

długo trwa rekrutacja?

KOSTEK
@Wookie

Stary, no to zależy przeciez...

adam
@Wookie

No jest kilkuetapowa, więc troche trwać musi, w koncu trzeba zweryfikować, czy faktycznie znasz sie na tym co robisz

Eddie

ty też mógłbyś bo tacy maruderzy jak ty psuja atmosfere

Eddie
@Eddie

to nie było do ciebie adam jak coś

adam
@Eddie

Spoko, wiem wiem

Ptyk

Odnośnie warunków zatrudnienia samych w sobie to są podobne lub lepsze co w innych firmach, sam sie skłaniam ku lepszym bo mi tu odpowiada ale nie chce sie wypowiadać za wszystkich ale faktycznie jestem zaskoczony niektórymi komantarzami a innymi z kolej sie zgadzam

Sławomir
@Ptyk

Będziesz tak uprzejmy i napiszesz, jak w Twoim przypadku wyglądają warunki zatrudnienia, które zaoferowała Ci firma GC Energy? Jestem ciekaw, czy wraz z Twoim rosnącym stażem pracy w tej firmie będzie rosło również wynagrodzenie? Liczę, że wypowiesz się w tym wątku i tym samym pomożesz wielu osobom.

zxcv
@Ptyk

urlopy w e i mozliwosc zjazdow co 6tygodni to nie warunki jak we wszystkich firmach

@Ptyk

Warunki tragiczne wypłaty z opuznieniem no nie liczac biura (usunięte przez administratora)

wkurzony
@Adam

bredzisz jak potłuczony jeszcze mi się nigdy nie zdażyło dostać wypłaty pózniej, chłopaki mówiły że na jednej budowie było opóznienie ale z tego co tłumaczyli to chodziło o przewalutowanie ale nie opowiadaj że opóźnienia są wszędzie

Zaciekawiony

co to za firma o ktorej piszesz? wogule dlugo juz w GC siedzisz?

@wkurzony

Oj człowieku ile w tej firemce pracujesz ? mieszkania tragedia zjazdy co 3miechy i to w sobotę po pracy bo godziny są ważne mobinng na każdym kroku nawet po pracy etc.a wypłaty przewalutowanie?kpinana jak to mówią bo klijeent nie zapłacił on zawsze płaci w terminie ,biuro ma zawsze na czas a my z tygodniowym opuznieniem

@Sławomir

Ile lat tam pracujesz nowy ma tyle samo co stary ,no może 50 EUR mniej to taka polityka a Rzeszów czyli biuro niewiele mniej niż ty za 220 godzin a oni 8 h dziwnie i wolne soboty o czym tu mówimy jesteśmy tylko mięsem roboczym

Hahhhh
@Adam

Zaraz widac ze dawni nie pracujesz w firmie..teraz są zjazdy co 6 tygodni ..jeśli chcesz jedziesz po 12 ale wtedy masz dodatek do wypłaty. .wiec nie przesadzaj..z mieszkaniami się zgodzę. .mogło by byc lepiej..wszystko do poprawy jednak z czasem bo ja osobiście uważam ze coraz lepsi ludzie przychodzą którzy są za pracownikami

krisu
@Hahhhh

myśle, ze będzie już tylko lepiej

Pastor

nie mierz wszystkich swoją miarą

kzio

sama praca jest ok

Jedrek
@kzio

Jak dla mnie tez

EB

język to podstawa znasz języki to wszędzie cie przyjmą z otwartymi ramionami

Pomppo
@EB

Dokładnie.

EB

A teraz przeczytaj jeszcze raz powoli, na głos co napisałem i powiedź mi o co do mnie dymisz (usunięte przez administratora), bo coś mi się zdaje, że o (usunięte przez administratora) bo pisałem o znajomości języków, a ty mi wyskakujesz z jakimiś pociskami

K....

(usunięte przez administratora)nawet wyplaty na czas nie potrafią dac..konferencje urządzają dla "wielkich"a ja się pytam gdzie pieniążki bo ci z "wyzszej" półki na pewno dostali

Baro
@K....

ja dostalem to tez nie musze nikomu w porfel zagladać hehe

Mała Mi
@K....

W biurze pieniażki zawsze na czas, pozdrawiam Panią prezes i własciciela

Olo
@Mała Mi

O tak biuro i co niektórzy na projektach na czas a reszta niech się martwi,plus urlopy w terminach kiedy komu pasuje a człowiek raz na 3 miesiące na 2 tygodnie jak sobie zalatwi

zxc
@K....

nie że coś, ale skąd wy to niby wiecie, eh znawcy

Baro
@Mała Mi

Powiedzmy, że mała! ja akurat nie z biura, kopara opadła co, mała??? hehehe

Tomili

mozna liczyc u was na jakies szkolenia? tylko powazne a nie wiecie jakie

Dżons
@Tomili

można zapewniają potrzebne szkolenia takie jak SEP, VCA/SCC, uprawnienia na zwyżki

Glass
@Dżons

SCC to do Niemiec nie? i innych Austrii czy Szwajcarii chyba a co z Finlandią? też zapewniaja?

edo
@Glass

no, jest sfs 6002

Tomili
@edo

dobra, dzieki chlopaki za odp

Piw
@Dżons

O widzicie, dobrze że przejechałem troche niżej bo to akurat dobre info dla odmiany

O
@Piw

niezbyt łatwo tu o takie tylko najtrwalsi archeolodzy się dokopia hehe

szcz

Szkoda, że ty nie dajesz rady :(

bronek

ja z gc problemu nie miałem! wiec nie wiem skad te komentarze sie biora

Michu
@bronek

U mnie tez raczej bez zarzutu ale ja juz jakis czas temu bylem ale watpię, zeby się tak wszystko pozmieniało

MrZ
@bronek

to ze ty i ja nie mieliśmy problemu, to nie znaczy, że wszyscy musza myśleć tak samo, może lepiej jak sie wyhuczą tutaj, przynajmniej w robocie bedą robić co należy

felek
@MrZ

no ta

Trof

Wkońcu firma w ktorej nie ma chlania i chamstwa

bartu
@Trof

no prawda na fuszere tez miejsca nie ma ale to dobrze bo przynajmniej nie ma tak ze sie dwoisz i troisz a inny sie opierdziela tylko kazdy robi swoje i juz

werty

ale to ze jeden koles jest taki a nie inny nie znaczyz e cala firma to (usunięte przez administratora)

werty
@werty

usuneli komentarz na ktory odpowiadalem i teraz wyglada jakbym wcyiagnal swoj komentarz nie powiem skad...glupio to wyglada

Ta firma to wielkie nieporozumienie, (usunięte przez administratora).

bronek
@Gość

mow sobie co chcesz ale to nieprawda ja nie moge powiedziec zlego slowa ale no jak uwazasz wiadomo ze nie bylo nidgy 100 procent idealnie i nie jestem jakims mega obroncom w tym momencie ale naprawde wstyd byloby mi nazwac ta firme dziadostwo bo to nieuczciwe

Zdecydowanie nie polecam, szukajcie pracy gdzie indziej

stanek

Kiedys pracowalem w GC po ilosci ogloszen widze ze sie rozwija niezle to dobrze dobrze wspominam wspolprace

karl
@stanek

mam podobnie bylo ok ogolnie daje 4 gwiazdki

Rafi
@stanek

jeden z pożądniejszych zakładów gdzie robiłem

karl
@karl

napisalemto glownie po to zeby dac gwiazdki a jakims cudem nie dalem wiec to naprawiam

wiesik
@karl

ja daje nawet 5 dobre zdanie mam jak tak patrze z perspektywy czasu

kaper123
@wiesik

chlopaki, mozecie powiedziec cos wiecej? zastanawiam sie nad zlozeniem cv i wyjazdem. warto? na cos szczegolnie zwrocic uwage?

@kaper123

Nie spinaj sie zbytnio, to przede wszystkim ;)

kaper123
@.

no to to wiem, bardziej by mnie szczegoly interesowaly cos wiecej

@kaper123

Witamy, dziękujemy za komentarz, pytanie i zainteresowanie naszą Firmą. Jeśli jest Pan ciekawy na jakie stanowiska obecnie poszukujemy pracowników oraz tym jak się u nas pracuje, to zapraszamy do źródła, czyli do GC Energy. Zachęcamy do przesłania do nas swojego CV pod adres: rekrutacja@gcenergy.eu, kontaktu telefonicznego pod numerem: 665 590 590 lub odwiedzenia naszej siedziby w Rzeszowie przy ul. Połonińskiej 15. Pozdrawiamy i zapraszamy do nas, GC ENERGY

zxcvbn

cefałka wyysłana na to ogloszenie nizej co jest i zobaczymy co dalej

wlado
@zxcvbn

ja tez wysylamn wlasnie no zobaczymy zobaczymy co z nami bedzie hehe ale ogolnie mysle ze na spokojnie wszystko pojdzie doswiadczenie mam zagranica juz pracowalem i wogole. powinno byc ok

gutek
@wlado

No a jak ma byc jak nie ok, jak juz byles zagranica to nic cie nie zaskoczy nie ma co portkami trzasc ze strony agencji wszystko jest jak trza

Cześć, zaczynam pracę w GC Energy od marca 2019r jako inżynier budowy najprawdopobniej na delegacji w Middenmeer. Pracuje ktoś z was już w tej firmie ? Co można sie spodziewać po niej ? Są jakieś zjazdy co jakis czas do Polski czy robi się non stop ? Jak traktowani są pracownicy za granicą w tej firmie ? Może ktoś obeznany w temacie sie wypowiedzieć ?

Poszukujący

Cześć Tomek, i jak tam praca w GC Energy

...
@Poszukujący

Na razie 1 szy miesiac, wdrażam sie i szlifuje echniczny techniczny. Zobaczymy co bedzie dalej, już na budowie. Na razie jest wszystko ok.

Rocky
@...

Wszystko w swoim czasie, powodzenia

Poszukujący
@...

@Tomek A na jakim stanowisku jesteś? Też chciałem jechać w to miejsce. Aktualnie szukam pracy za granicą. Jak w GC wygląda wyjazd jeśli chciałbym wyjechać z żoną ?

Mocny
@Tomek

Na moim przykladzie moge powiedzieć ze wszystko przebieglo pomyslnie, staly kontakt z koordynatorem wszystko zapewnione dojazd, kwatera, umowa, wyplata na czas

Oskar
@...

pierwsza budowa za mna w tej firmie bo zmienialem robota taka jak wszedzie ale w kuncu nie ma chlania

tomek
@Poszukujący

inżynier budowy

Młody
@Tomek

(usunięte przez administratora)któremu się wydaje że wszystko mu wolno bardzo wulgarny i agresywny w wypowiedziach. Czesto niecenzuralnie obrazajacy swoich pracownikow. Centrala w Rzeszowie o wszystkim wie ale toleruje tego (usunięte przez administratora)bo liczą się metry

Krol
@Młody

chyba na typa nie trafilem na szczecie jeden pionek nie rzutuje na calosc Za co lubię pracę w GC Energy Sp. z o.o.: dobra robota

Bucu
@Młody

(usunięte przez administratora)firma jest generalnie Ok (usunięte przez administratora)

Adam G.
@Bucu

Ja też firma ok, ale z tym kolesiem nie da się współpracować

Zostaw merytoryczną opinię o GC Energy Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w GC Energy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GC Energy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GC Energy Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 13 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GC Energy Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w GC Energy Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GC Energy Sp. z o.o.