Synerte Sp. z o.o.

Opinie o Synerte Sp. z o.o.

Aneta Nowy wpis

Hej. ;) nie wiecie może jak często potrzebny jest Junior Project Manager? Wiem, że oferta jest już wygasła ale interesuje mnie wasza opinia odnośnie zatrudnienia. nie mam doświadczenia ale widzę też, że nie było ono konieczne. czy warto więc czekać na kolejne nabory?

Ta wspomniana oferta dla specjalisty ds. obsługi cudzoziemców jest wciąż dostępna, proszę mi opowiedzieć o tej pracy. jak może wyglądać przykładowy dzień? czy bywa ciężko?

K.M. Nowy wpis

Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy dla Specjalisty ds. obsługi cudzoziemców. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami w celu aplikowania oraz uzyskania dokładniejszych informacji odnośnie ww. stanowiska pracy (tel. 533 221 819). Chętnie odpowiemy na każde pytanie. Z pozdrowieniami, Zespół Rekrutacji Synerte

Jeśli język byłby wykorzystywany w trakcie pracy to zostałby uwzględniony w ofercie? zastanowiło mnie poprzednie zapytanie i gdy tak porównuje te aktualne oferty dla Junior Project Managera ze specjalistą ds. obsługi cudzoziemców, to w tek drugiej nie ma nawet wzmianki o języku obcym. Czy to oznacza, że nie? a czy w przypadku Junior Project Managera rozmowa odbywa się albo po niemiecku lub angielsku, skoro wymaga się swobodnej komunikacji w którymś z tych języków?

K.M. Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Dziękujemy za zainteresowanie naszymi ofertami pracy. Jesteśmy wdzięczni za wysłane aplikacje oraz za wyrażone zainteresowanie współpracą z nami. Chcielibyśmy zapewnić, że każda aplikacja jest dla nas ważna, a proces rekrutacji prowadzimy z najwyższą uwagą i dbałością o każdego kandydata. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące konkretnych ofert pracy, wymagań, czy samego procesu rekrutacyjnego - serdecznie zapraszamy do kontaktu pod nr tel.: 533 221 819. Nasi przedstawiciele są gotowi udzielić wszelkich niezbędnych informacji oraz odpowiedzieć na nurtujące Państwa pytania. Jeszcze raz dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i czekamy na ewentualny kontakt z Państwem. Z poważaniem, Zespół Rekrutacji Synerte

Czy w kadrach w synerte trzeba mówić po angielsku?

Rozmowę kwalifikacyjną w Synerte Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Księgowa?

Czy Synerte Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Wesoły Staś

Tak mi zrobili kurs na widlak i brygadziste

@Wesoły Staś

A co się dzieje na takim kursie na brygadzistę? Jeszcze go nie mam, bez niego nie przyjmą na to stanowisko? miałeś to normlanie w godzinach pracy? i czy trzeba było cos podpisać?

Arooo

Witam jakie stawki na godzinę firma oferuje ?

@Arooo

O technologa pytasz czy o księgową? Chyba ze inna oferta jeszcze gdzieś jest wystawiona? Mnie w oko wpadły te dwie przy czym widziałam, że do księgowości szukali już wcześniej przez LinkedIn chyba ze 2 miesiące temu była oferta. czy tyle trwa jakiś okres próbny, ktoś wie? Czy jakoś ciężko jest na dziale?

K.M.

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi ofertami pracy. Jeśli jest Pani zainteresowana udziałem w procesie rekrutacji na stanowisko Księgowej - serdecznie zapraszamy do przesłania aplikacji na adres e-mail: kadry-export@synerte.eu, Szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych ofert pracy będą omówione podczas rozmowy stacjonarnej z aplikantami. Praca na stanowisku Księgowej u nas to nie tylko liczby - to angażująca, dynamiczna rola, która oferuje duże możliwości własnego rozwoju zawodowego.

Czy w Synerte Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

fffooofff

Witam, Jaka stawka na Amerykę ? Wizę posiadam ważną do 2032r Znajomość ang. @Pracodawca

@fffooofff

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Prosimy o kontakt z Działem Kadr pod numer telefonu: 530-989-816, będziemy mogli wstępnie ustalić wszystkie szczegóły. Zapraszamy do kontaktu

Andrzej S

Witam.Pracowalem w tej firmie rok, wszystko się zgadzało według tego co ustaliłem z Panem Piotrem, pracować trzeba wszędzie,ja akurat byłem z tej pracy i jak również ze współpracowników zadowolony...Polecam zwiedzanie Europy za darmo....

Grażyna

nie wiem na ile w tym prawdy ale odnosząc to wszystko do ogółów w całej firmie to jest tu jakiś dress code właśnie? jak od strony kultury pracy i kultury organizacyjnej to wygląda? czego oczekuje sie od ludzi w tym zakresie?

Dag

Jak aktualnie wyglądają zarobki jako monter w Niemczech?

@Dag

Zarobki 7-8€ na godzinę. Nocleg i dojazdy masz za darmo

@Kiki

A powiedz czy gada się tylko po niemiecku? Bo mąż dobrze zna angielski, z niemieckim trochę słabo...

@Anna

Po angielsku też można się dogadać na większości projektów. Na pewno jest to bardzo duży plus.

Stefan
@Kiki

Ciekawi mnie kwestia noclegów. Znośne są? Da się tam wyspać :D?

BGM
@Stefan

Zależy od miejsca w którym będziesz pracować. Czasem nie da się załatwić czegoś mega a czasem do wyboru będą tylko lepsze miejsca. W większych miastach prawdopodobnie nie ma liczyć na super kwaterę ale warunki są przeważnie w porządku jeśli nie są one ogólnie dobre

Potencjalny Pracownik

Witam. Chciałem przedstawić wszystkim Państwu moją historię z rekrutacja na stanowisko montera w Finlandii. Miał być to okres zatrudnienia na czas świat oraz nowego roku od 16 grudnia do około 2 stycznia. Z działem kadr uzgodniłem wszystko telefonicznie i dostałem e-mail że skierowaniem na badanie wstępne do pracy. Koszt badań 400 zł ale oczywiście koszty miały być zwrócone. Niestety byłem za bardzo naiwny i zaufałem zapewnieniom słownym Pani która przedstawiała ofertę i warunki pracy przez telefon. Jedynym e-meilem od tej firmy był ten ze skierowaniem na badanie. Można powiedzieć że zaufałem firmie na słowo. Przed wysłaniem skanu badań do firmy, poprosiłem o przesłanie umowy meilem żebym mógł się z nią zapoznać na spokojnie. Dostałem odpowiedź że firma nie daje umów do zapoznania. Więc jeszcze raz zapytałem o stawkę, okazało się że stawka nagle zmalała. Przestrzegam wszystkich Państwa abyście żądali przynajmniej wiadomości e-mail z adresu firmowego. Bo tak na "gębę" nie można tej firmie zaufać. Niestety jestem teraz 400 zł w plecy za badania ale mam cenną nauczkę aby ustalenia warunków pracy mieć na papierze nie na słowo. Informacje o szkoleniu BHP oraz kiedy wyjazd również dostawałem SMS więc mało profesjonalnie. Gdy naciskałem o wzór umowy na e-maila dostałem odpowiedź że stawka będzie całkiem inny, dużo niższa. Więc uważajcie co będziecie podpisywać. Życzę wszystkim powodzenia w rekrutacji. Mam nadzieję że polityka firmy ulegnie zmianie.

XD

Zostałam zaproszona na rozmowę rekrutacyjną na stanowisko biurowe. Początkowo rozmowa przebiegała sprawnie i zadawane były typowe pytania. Pod koniec rozmowy Pani przeprowadzająca rozmowę wyszła po osobę będącą moim potencjalnym przełożonym i nie było jej ponad 20 minut. Zdziwiło mnie to strasznie i uważam, że było nieprofesjonalne. Gdy Panie wróciły rozmowa trwała jeszcze kilka minut. Dowiedziałam się, że odpowiedź zwrotną dostanę w następnym tygodniu, ale odpowiedzi nie dostałam NIGDY. Bardzo nieprofesjonalne zachowanie. Moje pierwsze wrażenie było naprawdę dobre, ale takie zachowanie kompletnie to zrujnowało.

@XD

Szanowna Pani, Dziękujemy za informacje, szanujemy Pani zdanie. Odnosząc się do Pani zarzutów informujemy, że zastrzegamy sobie prawo, iż będziemy się kontaktować tylko z osobami, z którymi podejmujemy współpracę. Ponadto nie przypominamy sobie, żeby taka sytuacja miała miejsce, ale jeśli w jakiś sposób uraziliśmy Panią to przepraszamy i życzymy powodzenia w poszukiwaniu nowej pracy.

Wili

Czy nowi pracownicy dostają diety

K.J.P.
@Wili

Wszelkie informacje dot. zasad oddelegowania i wynagradzania otrzyma Pan w Dziale Kadr. Zapraszamy do kontaktu.

Ros

Tak

Nie
@Wili

Nie dostają diet. Masz stałą stawkę godzinową. Ile przepracujesz, tyle masz.

B.G.
@Wili

Rzetelne informacje otrzyma Pan tylko i wyłącznie w dziale Kadr firmy. Zapraszamy do kontaktu.

Witold
@Nie

A możesz powiedzieć orientacyjnie ile można wyciągnąć tak średnio z godzin? Żebym miał pojęcie o zarobkach.

Jaka umowa obowiązuje w Synerte Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

K.J.P.

Podpisywana jest umowa o pracę najczęściej na 3-miesięczny okres próbny, natomiast o okresie danej umowy decyduje się indywidualnie w zależności od ustaleń pomiędzy stronami.

Julia
@K.J.P.

A bardzo trzeba się wykazać żeby pozostać dalej utrzymanym że tak powiem w firmie? :-)

Cześć, czy warto się przyjąć do tej firmy. Synerte Sp. z o.o. - Rzeszów, jakie są wasze opinie na temat tej firmy jaka atmosfera panuję między pracownikami w pracy za granicą i jakie proponują stawki dla elektromontera. Warto czy nie warto się zatrudnić do tej firmy proszę o opinię

@Nowy

Jeżeli chcesz się przyuczyć to jest ok, a jeżeli masz doświadczenie to jest dużo lepszych ofert. W synerte 7-9€ na rękę dostaniesz. Nocleg 3-4osoby w pokoju za darmo, dojazdy do pracy za darmo. Atmosfera jest ok

Witold
@Kiki

Ta stawka co podałeś to już ostateczna czy można jeszcze dorobić w nadgodzinach? Jakieś premie albo benefity? Napisałbyś co jeszcze dają :)

Yoyo

Czy w Synerte pracują Ukraińcy na zagranicznych projektach?

Www
@Yoyo

Tak, nawet są brygadzistami

kasia

Cześć. Jak wygląda praca w biurze na stanowisku kadrowej ? jakieś opinie ?

@kasia

Siedzenie i picie kawy a załatwić nic nie idzie. Jak byłem w Meksyku i Ameryce to tam takiego czegoś nie było

Kriss

Witam.. Jest ktoś w stanie rzetelnie napisać czy warto zatrudnić się w tej firmie oraz jak wygląda praca montera jak zarobki za granicą... W czwartek mam mieć rozmowę kwalifikacyjna na montera ale nie chciałbym się wtopić w jakaś kłopotliwa firmę.. Jedni piszą że jest ok.. Drudzy piszą że nie... Może jakiś pracownik by się wypowiedział??

@Kriss

Oj warto, bo morzna szypko awansować Ja tam jestem brygadzistom bo osobiście budowałem fabryke opla w Gliwicach i przez to szybko awansowałem. Teraz już tylko na miejscu robie bo mi sie nie chce jezdzić,a z kierownikiem jak dobre żyjesz to żyć nie umierać. Rano musze przez godzine raport składać w biurze jak przychodzi i dywan rozscielić jak wchodzi. A pózniej to coś tam potne i pojeźdze i godziny som.

Zofia

Jako pracownicy Synerte jakie moglibyście wymienić pozytywne aspekty pracy w firmie? Wiele osób poszukujących pracy szuka miejsc, w których pracodawca zapewnia jakieś dodatkowe benefity swoim pracownikom. Jak jest więc w tej firmie?

Krzysztof Ogier
@Zofia

13tki, 14tki i tone węgla na zime

Mieczysław
@Krzysztof Ogier

Jest jakiś limit kwotowy? Czy można wybrać dowolny węgiel na dowolnym składzie?

@Zofia

Benefity to takie że morzna dużo godzin siedzieć w robocie, a co zatym idzie wypłata jest dobra. Pączki są za darmo w Tłusty Czwartek, ciepła woda w kranie i srajtaśma

Zostaw merytoryczną opinię o Synerte Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Synerte Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Synerte Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Synerte Sp. z o.o.?

Synerte Sp. z o.o.