GC Energy Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o GC Energy Sp. z o.o.

Wesoły

Nie wiem o co Wam chodzi ja jestem na projekcie w Niemczech nie narzekam. Stawka 8.70 E netto jako pomocnik za nic nie płace mam nawet obiady po robocie darmowe. Robota w porządku (usunięte przez administratora)Kierownictwo ok pośmieją pogadają i robi się dalej. Wiedzieliście o warunkach od początku wiec nie rozumiem po co siać zamęt. Robota ok ja polecam.

zico

masz powód do dumy koleś nie chwal sie tym nikomu ze za taką kase robisz

Dlaczego reklamuje się zatrudnienie na budowie Tesli skoro Was z tamtą usunięto?

@elektryk

Tak tez tam byłem i pracowałem w Tesli,,super Hotel z jedzeniem w restauracji ,wypłata na czas,dobrze płaca,wszystkie sprawy z dbałościa o pracownika ubranie samochód narzedzia,,bardzo dobrych kierowników prowadzacych prace .Bardzo polecam .

@GC Energy Sp. z o.o.

Witam, Panstwa. Jestem Bardzo zainteresowany pracą w Panstwa firmie,wiem że jestescie solidna dobra firma i mało takich firm jest w Polsce. Czy macie Państwo w tej chwili prace jako elektryk ?

Kora Nowy wpis

Witam, czytam jedna z ofert ze strony dla specjalisty ds. rozliczeń kontraktów. Zastanawiam się jak kwestia wynagrodzenia za prace może się przedstawiać. chodzi mi o te „mile widziane” na przykład uprawnienia SCC/VCA lub ogólne doświadczenie. czy wystartuje się wtedy z wyższą kwotą?

Nowy wpis

@Kora

Witam, już na pierwszej rozmowie informujemy o proponowanym wynagrodzeniu, można też dowiedzieć się szeregu innych rzeczy dzwoniąc pod numer 663 590 590 - POWODZENIA! Dobrego dnia:)

Dominik Nowy wpis

Dzień dobry czy jest jakaś oferta pracy na dzień dzisiejszy dla pomocnika i ewentualnie w jakim kraju dziękuję i pozdrawiam

Kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

Jak warunki na projektach za granicą przy budowie tras? Jak na zakwaterowaniu w pracy i atmosfera.

OO

Hej. ;) zerknęłam sobie z ciekawości na te oferty pracy, które zostały wskazane w linku z ostatniego wątku. Teoretycznie wymagania dla koordynatora ds. materiałów będę chyba spełniać. Jest tu więc może ktoś kto się już wcześniej zatrudniał i by opowiedział o pracy w nieco bardziej w praktycznym ujęciu?

IG

Nie wiem co chciałeś konkretnie napisać, ale w zasadzie zakres obowiązków na stronie jest wypisany w postaci pięciu punktów. Czy coś prócz nich jeszcze dodatkowego trzeba wykonywać?

Elektryk

CV Po paru h telefon w sprawie rekrutacji Później rozmowa "techniczna" Badania i na budowę

Parę pytań z podstaw elektrotechniki i pytanie o doświadczenie

PY

Kwestia wypłat mnie zaciekawiła. Jak często zdarzają się opóźnienia? To są jakieś dłuższe opóźnienia czy kilkudniowe lub spowodowane np świętami czy weekendem? Nie ma tutaj możliwości negocjowania wyższej stawki niż te wspomniane 13e?

@PY

Dzień dobry, każdy z naszych pracowników otrzymuje wynagrodzenie na czas i bez opóźnień, stawkę dział rekrutacji podaje zwykle w tzw. widełkach, więc zawsze jest możliwość negocjacji w zależności od kwalifikacji przyszłego pracownika. Podkreślam, że wszyscy nasi pracownicy mają komfort zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę plus dodatkowe benefity w naszej organizacji. Dobrego dnia:)

Czy firma GC Energy Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Dzień dobry, bardzo dbamy o równe traktowanie w zatrudnieniu. Można sprawdzić, aplikując na jedno z wolnych stanowisk pracy:) https://gc-energy.eu/pl/praca/ Dobrego dnia:)

Gadżet

Witam . Czy gc ma nowe wyjazdy od stycznia?

@Gadżet

Dzień dobry, zgadza się, już obecnie zatrudniamy pracowników na obiekt rafinerii w Rotterdamie. Dobrego dnia.

Nikt
@GC Energy Sp. z o.o.

Witam kiedy właściwie będzie wyjazd na Holandię

@Nikt

Witam, to już jest czas, by zadzwonić do nas i dopytać o szczegóły zatrudnienia, bo pierwsi pracownicy wyjadą końcem stycznia. Podaję telefon, by o wszystko zapytać: 500 095 590. Dobrego dnia:)

SX

Hej. ;) opiszecie mi Case Study na ten staż dla kosztorysantów? Jakiś miejsca temu widzę ze proces rekrutacyjny został przedstawiony, czy brał ktoś ostatnio udział jak i później już w samum stażu i może ocenić? To wcześniej wspomniane CS mnie zastanawia, jak oceniacie poziom?

@SX

Dzień dobry, to dobry moment, by wysłać swoje zgłoszenie na ten staż, a z CS Aga pomoże, tel. 500 095 590, dobrego dnia:)

UR

Są teraz jakieś kontrakty? Widzę, że takie zapytanie o nie padło i ciekaw byłbym szczegółów. był gdzieś jakiś sygnał może? kiedyś widziałem, że kogoś do kosztorysów szukali ale to już chyba nieaktualne, przynajmniej na stronie nie widzę takiej oferty. mnie wstępnie praca przy jakości by interesowała. Czy możecie najpierw proszę opisać dział? Atmosferę? jakich pytań na rozmowie się spodziewać?

@UR

Dzień dobry, obecnie pracujemy przy budowie biorafinerii, elektrowni, rafinerii, zakładów farmaceutycznych, głównie w Niemczech, Holandii, Polsce (dla Hyundaia, Siemensa między innymi). To wiedza o naszych kontraktach. Jeśli chodzi o pracę w siedzibie, to bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie pytania odnośnie atmosfery i wymagań podczas rozmowy, tel. 663 590 590 - zapraszamy do kontaktu:)

Praca

Jakie kontrakty ma gc?

@Praca

Dzień dobry, obecnie pracujemy przy budowie biorafinerii, elektrowni, rafinerii, zakładów farmaceutycznych, głównie w Niemczech, Holandii, Polsce (dla Hyundaia, Siemensa między innymi). Wszelkich szczegółów udzieli nasz dział rekrutacji, tel. 663 590 590, dobrego dnia:)

Czy GC Energy Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Dzień dobry, tak - obecnie proponujemy staż w naszym Dziale Kosztorysów. Staż jest dedykowany studentom Czego oczekujemy?: • Studia kierunkowe w trakcie: elektrotechnika, automatyka i robotyka, energetyka lub elektronika • Znajomość zasad sporządzania dokumentacji technicznej • Zainteresowanie branżowe (ENERGY/PETRO/GAS/OIL) • Średniozaawansowany język angielski • Podstawowa/średniozaawansowana znajomość programów i algorytmów kosztorysowych (Zuzia, Norma, Programy CAD) Co możesz zyskać dołączając do naszego zespołu: • wsparcie doświadczonego mentora • doświadczenie zawodowe • praktyczna znajomość branży Etapy rekrutacji: 1) zgłoszenie (prosimy wysyłać na adres e’mail: rekrutacja@gcenergy.eu, w tytule należy wpisać: staż kosztorysy) 2) Rozwiązanie Case Study 3) Rozmowa z mentorem POWODZENIA! W razie dodatkowych pytań proszę zadzwonić - postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości, tel. 661 590 590, dobrego dnia:)

Czy w GC Energy Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Dzień dobry, w naszej organizacji wypłaty wynagrodzenia za pracę dokonuje się raz w miesiącu, dobrego dnia.

Pomocnik

Haha dobre ale racja :)

Danuta

Jasne, dziękuję za odniesienie się. :) Czyli jeśli o formie świątecznego obdarowywania pracowników jest tu mowa to jak to prezentuje się wobec świąt Wielkiejnocy? Czy jest ona tutaj w jakikolwiek sposób respektowana?

Ale nowe iphony biuro dostali na swieta

Widać jak się biuro bawi

Danuta
@Marek

Sugerujesz, że mają dobrą atmosferze w biurze? Co jeszcze ewentualnie może na nią wpływać i w zasadzie jak jest ono liczne? Coś na temat średniego stażu pracy wiecie? Są tam rotacje?

@Danuta

Dzień dobry, prawdą jest, że i w biurze, i na budowach mamy dobrą atmosferę:) Nasi pracownicy zwykle zostają z nami przez kilka lat, pewnie głównym powodem jest stabilność zatrudnienia i możliwość nabycia praktycznych umiejętności na budowach. Dobrego dnia:)

Dzień dobry, cenimy każdą opinię, jeśli zechce Pan podzielić się swoimi uwagami, podaję telefon do kontaktu 661 590 590, dobrego dnia:)

Firma robi błąd że daje tak niskie stawki za granicą. Ciężko będzie im znaleźć dobrych pracowników. Młody przyjdzie poduczy się i pójdzie gdzie są większe pieniądze.

Dzień dobry, dziękujemy za rzeczową opinię. Stawka jest uzależniona od kompetencji pracownika, pomocnik zarabia inaczej, specjalista inaczej, itd. My, prócz możliwości szybkiego awansu i nauki proponujemy prywatną opiekę medyczną, zakwaterowanie i dojazd do pracy, kursy zawodowe, umowa o pracę. Dobrego dnia:)

Ktoś
@GC Energy Sp. z o.o.

Prywatną opiekę medyczną? W jaki sposób bo nie rozumiem

@Ktoś

Dzień dobry, jeśli jesteś naszym Pracownikiem, to możesz przystąpić do programu prywatnej opieki medycznej, te koszty pokryje dla Ciebie GC Energy. W dziale kadr, płac lub HR uzyskasz wszystkie szczegóły. Większość naszych pracowników korzysta z tej możliwości, bo to wygodne jest, by umówić się do lekarza-specjalisty w trakcie pobytu na projekcie i iść na tę wizytę w trakcie pobytu w domu, poza tym ta możliwość daje szansę szybkiego dostępu do wielu specjalistów i to bezpłatnie. W razie innych pytań, proszę o kontakt 661 590 590, dobrego dnia:)

Może przyszły pracownik

Witam gc energy czy są przyjęcia na pomocnika ?

@Może przyszły pracownik

Dzień dobry, realizujemy obecnie wiele wymagających projektów, dokładne informacje na temat stanowisk na naszych obiektach przedstawi dział rekrutacji, tel. 663 590 590, dobrego dnia:)

Rekrutacja
@Może przyszły pracownik

Dzień dobry, tak, prowadzimy nabór na to stanowisko do GC Energy. Zapraszamy do kontaktu pod numerem 500 095 590 Pozdrawiam :) Krzysztof

Wesoły

@Wesoły

Kolego a jak byś miał na dzień doobry 18€ wlasny pokój z łazienką zjazdy 6 na 2 lub 3 na 1 ewentualnie 9 na 3 plus wszystkie swiadczenia dalej będziesz chwalil?a plus samolot tam i z powrotem a nie bus 12h i to szybciutko po pracybo trzeba h nabic...ja to przezylem w tej firemce

swoj
@Adam

no jakiejś konkurencji widze ludzi brakuje i szuka u naszych, samolot dla elektryka haaaaaahaha

Olo
@swoj

Czemu jesteś taki płytki?zafascynowales się pracą minim godzinuwka pierwszy raz wyjechales na konkrakt za granicę?zrobili ci pracę muzgu?jesli go posiadasz? Są inne firmy ale jak jeestes z pod Rzeszów sory i tym sie dokometujesz swojej inteligncji sory pracuj tam dalej

@Olo

Dzień dobry, Panie Olo bardzo prosimy o powstrzymanie się od uwag w stronę naszych wszystkich Pracowników niezależnie od tego, skąd pochodzą. Jesteśmy firmą specjalistyczną i miejsce zamieszkania naszego pracownika nie ma dla nas żadnego znaczenia, toteż naciskamy na poszanowanie tych wartości w naszej czy innej firmie. Proszę wziąć to pod uwagę niezależnie od tego, gdzie Pan obecnie pracuje. Dziękujemy.

xxx
@swoj

dokładnie ja juz raz byłem w firmie gdzie miało byc 18 euro a okazalo sie ze musialem placic za hotel a pracy nie bylo....

@xxx

tak, co rusz to gdzie indziej niby dają wiecej, ale mieszkanie zapłac, dojazd zapłać, a tu wszystko z głowy tylko do roboty i z powrotem dowiozą, przywioza, a 10 koła w kraju nie zarobisz

@Adam

Daj znać do jakiej firmy się przeniosłeś że takie warunki jutro jestem!

Slawek
@pracownik

Firma Energy jest uczciwa dobrze dba o pracownika,w różnych firmach pracowałem ale takiej która tyle daje od siebie jeszcze nie. Szczerzę polecam firma jest w porządku.

Młody
@Adam

Daj namiary bo chce zmienić firmę. W Gc szału mnie ma.

Lolusz
@Adam

Gdzie jest tak super ? priv.

XYZ
@Lolusz

W wieku firmach dają teraz takie lub przybliżone warunki. Obecnie pracuje w rotacji 3/1, za nic nie płacę, pokoje 1 osobowe, stawka 17.5€. Wystarczy się rozejrzeć, popytać znajomych. GC już dawno swoich pracowników źle traktowało. Firmy podwykonawcze płaciły więcej pracownikom niż GC. Na Priv wyślę Ci info, gdzie można teraz złapać dobrą fuchę.

Msrrk
@XYZ

Prawda o nic dodać nic ująć a kontakt z biurem w Rzeszowie porażka pani się w głowie poprzewracała. Albo że słoma dalej wychodzi z butów albo niech zmienia dilera

Pan nikt
@Slawek

Tak jasne

kozak
@XYZ

tak, tylko w innych firmach ludziom obiecujuą zarobki, a potem koledzy wracają do GC bo zostali na lodzie za granicą. A tu uczciwie płaca, każdy wie ile zarobi i umowa o prace i do emerytury składski i kazdemu jakby co można iśc gdzie indziej i zobaczyś jak swiat wygląda a nie na forum plakać

slawek

to daj namiary

Były
@swoj

Zadzwoń do silverbacku to dostaniesz odpowiedź jak można zarabiać

Damian

Można info gdzie takie firmy damiancieslicki84@gmail.com

@kozak

To prawda że GC to firma przejrzysta uczciwa wiesz ile zarobisz i spokojnie mozna pracować w miłej atmosferze,,nie ma (usunięte przez administratora)jest szacunek do pracownika,,pracowałem w raznych firmach gdzie własciciel ucieka od wypłaty ,,zmienia nazwe firmy i dalej prowadzi na członka rodziny ,,inne firmy dłuzne sa przeszło 2000 euro które od trzech lat nie moge odzyskać nawet przez komornika ,sąd,,,.Polecam firmę GC ENERGY to jedyna uczciwa firma w której pracowałem w TESLI.Lis Janusz

zico

masz powód do dumy koleś nie chwal sie tym nikomu ze za taką kase robisz

Czemu jeden z pracowników nie dostał paczki? Może był na takiej umowie gdzie nie obowiązują benefity albo to przeoczenie? Odszedłeś z tego powodu czy miałeś inne zastrzeżenia?

GC Energy Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Specjalista Ds. BHP w mieście Middenmeer. Wiesz, jak wygląda proces rekrutacji? Z ilu etapów się składa?

Dzień dobry, szanujemy czas naszego Kandydata, dlatego nasza rekrutacja przebiega szybko i jest maksymalnie uproszczona. Poniżej skrót etapów rekrutacji 1. Analizujemy Twoje zgłoszenie. 2. Kontaktujemy się w ciągu 72 h i spotykamy się z Tobą lub dzwonimy do Ciebie w ramach rozmowy rekrutacyjnej - to dobry moment, abyś zadał nam swoje pytania. 3. Przeprowadzamy krótki test umiejętności praktycznych. 4. Decydujemy o zatrudnieniu. Dobrego dnia:)

Julia
@GC Energy Sp. z o.o.

O, super odpowiedź. Mnie interesuje za to jaka jest pensja lub widełki płacowe na pozycji Elektromontera na obiektach przemysłowych. Chodzi o osobę z doświadczeniem w branży około 7 lat. Pytam dla brata

Dlaczego w tym roku firma nic nie podarowała pracownikom na tzw "karpia""?

Dzień dobry, nasi Pracownicy otrzymali świąteczne paczki:)

Prac

Czy jakieś bony na święta są???

Paluszek
@Prac

Cieple slowa od HRu

Marzena
@Prac

czy wczesniej w tym roku na swieta wielkanocne lub rok temu na boze narodzenie cos było, kasa lub bony ze dopytujesz? przejrzalam wczesniejsze komentarze i nie znalazlam info ze ktos o tym pisal

Zostaw merytoryczną opinię o GC Energy Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w GC Energy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GC Energy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GC Energy Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 13 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GC Energy Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w GC Energy Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GC Energy Sp. z o.o.