GC Energy Sp. z o.o.

2.2 Dodaj merytoryczną opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Specjalista ds. AKPiA
Zatrudnimy specjalistę ds. automatyki przemysłowej do pracy w siedzibie naszej firmy w Rzeszowie.
Praca z użyciem AKPiA głównie przy serwisach i utrzymaniu ruchu.
Nasze wymagania:

  • wykształcenie techniczne o profilu elektryk, automatyk lub pokrewne

  • znajomość zasad i wymogów montażu aparatury kontrolno- pomiarowej i automatyki

  • znajomość zagadnień związanych z kalibracją przyrządów pomiarowych (przetworniki ciśnień, przepływu, poziomu, temperatury)

  • znajomość sieci przemysłowych (protokoły HART, Profibus)

  • obsługa komunikatorów i kalibratorów przemysłowych

  • dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu

  • znajomości języka  angielskiego

Kluczowe obowiązki:

  • kalibracja aparatury kontrolno-pomiarowej

  • uruchomienia aparatury kontrolno-pomiarowej

  • opracowanie protokołów pomiarowych

  • nadzór  nad montażem przyrządów pomiarowych, linii impulsowych

Jesteśmy zainteresowani współpracą również z absolwentami bezpośrednio po studiach inżynierskich i z małym lub bez doświadczenia.
Kontakt w sprawie oferty pod nr 661 590 590 (Iwona)

Pracodawca

 Aktualność

Zwiększamy zatrudnienie dla Tesli. Gigafabryka aut Elona Muska znajduje się ok. 50 km. od granicy z Polską. U nas, jak zawsze, umowa o pracę w pełni opodatkowana z zakwaterowaniem i dojazdem po naszej stronie.

Pracodawca

 Aktualność

Zapraszamy do naszego zespołu. Gwarantujemy rozwój w branży przemysłowej.

Pracodawca

 Aktualność

Pracodawca

 Aktualność

Pracodawca

 Aktualność

Pracodawca

 Aktualność

POSZUKIWANY/A!

❗️Supervisor ds. montażu tras kablowych❗️

Zakres obowiązków obejmuje min.:
realizację i sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością robót w zakresie montażu tras kablowych
analizę dokumentacji technicznej
koordynację pracy podległych zespołów (brygad, pracowników oraz podwykonawców)
współpracę z przedstawicielami zleceniodawcy (klienta)
nadzór nad przestrzeganiem zasad i przepisów BHP obowiązujących w przedsiębiorstwie i na budowie
opracowywanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej
bieżące raportowanie postępu prac
W razie zainteresowania zapraszamy do przesłania CV na adres:
>>rekrutacja@grupa590.pl

Pracodawca

 Aktualność

POSZUKIWANY/A

Specjalista ds. gospodarki magazynowej

Więcej informacji zapraszamy pod podanym linkiem:

Pracodawca

 Aktualność

Pracodawca

 Aktualność

Nowe projekty i nowe oferty pracy!

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu w Rzeszowie:

Kosztorysanta

Obowiązki:
> opracowywanie (w oparciu o analizę dokumentacji i powierzone zestawienia obmiarowe) kosztorysów budowlanych z zakresu robót elektrycznych i instrumentalnych na obiektach sektora energetycznego, i petrochemicznego (elektrownie, elektrociepłownie, rafinerie, zakłady chemiczne)
> kontakt z Klientem (w zakresie uzgodnień technicznych)
> bieżący monitoring rynku krajowego i zagranicznego pod kątem pozyskiwania nowych inwestycji,  kontraktów i rynków zbytu zgodnego z profilem działalności firmy
> analiza powykonawcza (ocena uzyskanych wskaźników wydajności w stosunku do wskaźników przyjętych do kosztorysu)
> sporządzanie raportów

Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania przez link: https://app.hrappka.pl/offer/view/896019889527d35fd32ca44fa4276621/16238?lang=pl