GC Energy Sp. z o.o.

Opinie o GC Energy Sp. z o.o.

mis

To teraz zaczeło sie wycinanie dziewczyn z biur, ze niuby powody ekonomiczne , a grupa 590 rekrutyje. Ciekawa sytuacja. (usunięte przez administratora)

@mis

A kto tam został wartosciowy?dziewczyny co odeszły były kadrą co wiedziały o co biega a te co zostały pożal się

Kogo wykosili

@mis

Dzwonię na rejestrację dzwonie na sekretahar na księgowość nikt nie odbiera riie odbiera zalosna firemka

Biały
@Olo

i tak chwalisz się brakiem skuteczności i piszesz żale chlopie wsiądź w auto i podjedz, albo do HR zadzwoń, tam zawsze przecież mają z nami kontakt, eh dziwię sie przecież dają swoje kontakty w firmie każdemu pracownikowi, ogarnietym trzeba być a nie pisać na swoich w swiat

@Biały

Powiedzial co wiedzial napewno pracujesz w biurze pojedz na projekt aha tych projektów prawie niema

@mis

Czemu służą wypowidzenia dla pracowników którzy pracowali trochę lat ?z biura odeszły syper kompenente dziewczy a zostatl clham pracują gc i g 590 ta firma to jest już dno no plus cenzura

...
@mis

Duże spółki maja większy problem z uzyskaniem pożądnych tarcz anty-covidowych a grupa 590 to średnia jeśli nie mała firma dziękuje do widzenia

Gruby

Pracowalem w tej firmie bywalo rurznie fakt biuro zawsze krecilo

Gabryś

Taka ciekawostka - GC Energy dostało we wrześniu pomoc z tarczy covidowej w wysokości niemal 400 tys. złotych, oczywiście nie przeszkadzało to tym ludziom bez kręgosłupa moralnego łżeć pracownikom na projektach, że na żadną tarczę firma nie ma szans. Nie robię już w tym (usunięte przez administratora) ale obstawiam że poza wierchuszką tej pożal się Boże firmy nikt z pracowników tej kasy nie powąchał. Jeśli ktoś ma wątpliwości co do info to niech wejdzie na portal rządowy sudop.uokik.gov.pl i wbije sobie NIP firmy.

Gibon
@Gabryś

Proponuję samemu założyć firrmę w sektorze przemysłowym, skutecznie postarać sie o dofinansowanie i odpowiedzialnie prowadzić przedsiębiorstwo. Gratuluję spostrzeżeń i udanego śledztwa, podczas gdy przeciętny człowiek ubiera choinkę albo sprząta auto.

Śmieszek
@Gabryś

A to od kiedy pieniądze z tarczy mają iść dla pracowników? Może jeszcze przeznaczyć je na podwyżki? Czy Pan myśli, że koszty utrzymania firmy to tylko wypłaty dla pracowników i nie ma żadnych innych wydatków? Firma jest jaka jest ale Pana komentarz jest po prostu śmieszny.

@Gabryś

No wiesz nowe opony fo maserati kosztują a biro musi miec ciekawe wyjazdy na wekendy prawda?

@Adam

Prawda no opony ja bylem ostatnio w biurz i ni kogogo odpowiedzialnej osoby bo wolne zaczelo się we wtorek kpina jak byla stara kadra w biurze można bylo wszystko zalatwic przez telefon a teraz panienki pozamykaly sie w pokojach i 8 goďzin bo nìe mają czasu kpina

Śmieszek
@Adam

jakie wyjazdy? o tym nie słyszałem

Gabryś
@Śmieszek

Absolutnie nie miałem na myśli podwyżek, w ogóle słowo "podwyżka" zupełnie nie kojarzy mi się z firmą GC Energy :) Jeśli firma bierze pomoc z naszych podatków to powinna w jawny i transparentny sposób przeznaczyć je na zahamowanie zwolnień zamiast łgania, że się nie wzięło i tłumaczenia w ten sposób procederu wysyłania na bezpłatne urlopy bez postojowego, albo chyba najbardziej brudny chwyt o jakim słyszałem - wręczanie pracownikom w ostatni dzień projektu zwolnień za porozumieniem w nadziei że podpiszą, byle nie zapłacić im za kwarantannę(a przynajmniej tak było na wiosnę). Proponuję tutejszym obrońcom wizerunku firmy pójść sobie na urlop bezpłatny na miesiąc/dwa i spróbować za to wyżyć, może nabraliby trochę pokory do wkurzonych pracowników.

Luka

ja wrcóciłem z projektu i auto tez kupiłem ale no nie powiem pracować mi się chcialo za taka kasę

Elektryk

CV Po paru h telefon w sprawie rekrutacji Później rozmowa "techniczna" Badania i na budowę

Parę pytań z podstaw elektrotechniki i pytanie o doświadczenie

Janek

Jaki rzeszow taka marka gc stal rzeszow resovia gc (usunięte przez administratora) przykro ale prawda

Kolano
@Janek

te wpisy to smiech jakis, a wystarczy umieć kilka srubek wkręcic i kabli podlączyć, a jak dwie lewe rece do roboty to zazdrość

PELNOLETNI.PL

Przydatne informacje, pozdrawiam serdecznie.

Uwięziony Jasio

Negatywna opinia dla kadry zarządzającej za postępowanie w sytuacji stwierdzonego zarażenia na COVID-19 u współpracowników. Brak działań. Brak podstawowej wiedzy. Brak zangażowania.

Uwięziony Jasio

Negatywna opinia i ocena dla kadry kierowniczej za postępowanie i działania względem pracowników, którzy mają lub mieli kontakt z osobą zarażoną na COVID-19.

Alien

Nie polecam najgorszemu wrogowi tej firmy. Panie z biura w Rzeszowie nie mają pojęcia co się dzieje na projektach. Pracownikom, którzy zostali do końca projektu stawiają ultimatum: urlop bezpłatny lub wypowiedzenie. Tak w tej firmie dziękuje się pracownikowi, który przez 9 miesięcy był 2 tygodnie w domu. Tak tutaj wynagradza się pracownika. Jak jesteś potrzebny to masz pracować bez zjazdu, nie jesteś potrzebny to do widzenia, nawet zwykłego dziękuje nie usłyszysz.

Pele
@Alien

A nie polecaj to wolny kraj przecież i jak jedziesz za granicę na projekt to wiadomo ze za kasą i wiesz że nie zaliczysz domu co 2 tygodnie, a za długi pobyt z tego co wiem to premia w Holandii , a jak jest koniec projektu to jasne że poczekać na następny trzeba

Pele
@Alien

Haha a ja myślałem ze na projekt za granicę się jedzie po kasę a ty dziękuję chciałeś, gadanie takie na swoją firmę beznadzieja, a jak bedzie kolejny projekt najlepiej za granicą to pierwszy polecisz no bo kasa dobra

Hudy
@Pele

Jakoś potrafiłem na koniec projektu w Holandii zjeżdżać do domu. Rzeszów nierobil problemów . Teraz jestem na kolejnym projekcie. Niemam problemów w formie. Niewiem czemu ludzie narzekają?

Ja jestem już na emeryturze, pracowałem w GCE przez ostatnie 3 lata i żałuję, że nie dłużej bo dzięki tej firmie na konto teraz mi co miesiąc wpływa ok 4 tys złotych, odprowadzali wszystkie składki a w biurze zawsze wiedzialem z kim co mam załatwiac. Ja mam dobrą opinię i polecam szczegolnie, jak ktoś zna sie na robocie ale też chce miec w porządku ZUS i te sprawy.

Gruby

To ciekawe Jak massz naimie

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w GC Energy Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Student

Studiuję na politechnice, od roku współpracuję z GC, rozwijam kompetencje, byłem już 2 razy na projekcie, realizuję poważne zadania, mam bardzo dobrą opiekę mentorską i HR-ową.

@adam z jakiego powodu wyrzuceni?

tomex
@Karolina

napisze tak, pracowałem szmat czasu w firmie.było nieźle,ale dla prezesa liczyła się kasa i tyle,Kasa nie ludzie, masz robić i nie upominać sie o np.urlop, tak stało się na początku 2020 z niewolnika nie ma pracownika-tak mówi stare porzekadło

nicpon

dobrze ze mozna chwalic firmy a nie tylko nazekac jak te ptaki co siedza w zimnych krajach i tyklo plotkuja o firmie

Janek

Adam masz rację ta firma to tylko siedlisko marionetek odnalazłem 6 lat temu ale mam kontakt z osobami co jeszcze pracują jak ni mówili jest coraz gorzej na projektach kadra szmaci pracowników a w biurze bylo naprawdę kilka osób kompetentnych ale musialy odejść zostalo jak kto sie chwalą firma zarządzana przez kobiety śmiech widzę niektore jak sie bawia po Rzeszowie same lesby a przez telefon nic nie zalatwisz

Ser
@Janek

Pierwsza rzecz, jaką chciałem przekazać tym, co szukają pracy w GCE to że naprawdę musicie coś umieć, nie ma tak, że brak umiejętności, a chcecie zarobić na projekcie, dużo pokory i chęć do nauki można się nauczyć wtedy od fachowców i z biura też szybko zauważą, jak ktoś zna sie na robocie

?

To jak to jest ze jakis nowy gosc dostaje propozycje pracy a starzy pracownicy siedza w domach bo rzekomo nie ma kontraktów i nie ma dla nich pracy.

jack
@?

Gościu ma pracować bo to sąsiad Wąskiego

Karny
@jack

szukają na projekt z angielskim, było się uczyć, a nie teraz piszecie ze nie ma roboty dla was

BeBe
@Karny

To znasz angielski i pewnie jesteś fachowcem to ja się pytam co Ty tam robisz?

Chciałem sie zapytać czy polecacie tą firme bo dostałem propozycje pracy u nich

Bęben
@Nowy

Za pracę niezle płacą, zapewniają całość zakwaterowania i przejazdu na budowę, w siedzibie też jest z kim ustalić, jak dla mnie jest ok

Avatar
@Bęben

Co to znaczy nieźle płacą? Napisz konkrety, 5€/h, 10€ albo 15€ na rękę to są konkrety a nie 10000 zł za dwa miesiące pracy. Nie jest sztuką tyrać 360h w miesiącu i dostać 10000 zł na rękę sztuką jest pracować ~180h i mieć 20000 zł brutto na normalnej umowie. Zakwaterowanie? Napisz jakie to warunki super.

Bal

Czy może ktoś dac rzetelna opinie jak jest w firmie jak praca jakie zarobki,zjazdy gdzie i na jakie projekty się jeździ jak długie macie projekty. Pytam bo są oferty np do Włoch i zastanawiam się nad aplikowaniem.

No wierne pieski zostały wyrzucone z projektow,dwie trzecia najbardziej kompetentnych osób odeszlo z Poloninskiej ,ci co zostali to tylko odpady ,a było tak fajne dokad zmierza ta firma?czyli jaki pan taki kram pozal sie Panie Boże dla mni jest to szok kilka kairerowiczek i przydupasow zgnoili tą pseudo foremkę a reklamy maja takie ze zachodnie koncerny mogą pomazyc

Adaś

Kto został wyrzucony?

@Adaś

Kto tam w tej foremce zostal? Nikt wartisciowy od biura po psedo prijekty smiech na sali viuro sie bawi ludzie na bezplatnych a szkoda mowic

stik

Podpisywał ktoś umowę dzierżamy runtów z firmą MQ Energy ?

Dostaniesz umowę o prace kwaterę, stawkę ustalą indywidualnie z każdym

Zostaw merytoryczną opinię o GC Energy Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w GC Energy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GC Energy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GC Energy Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 13 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GC Energy Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w GC Energy Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GC Energy Sp. z o.o.