ATERIMA MED

Opinie o ATERIMA MED

Mirosława

Mam pozytywne doświadczenie z firmą Aterima med. Panie które mnie zatrudniały był brdzo miłe, tak samo pani koordynator z mojego zlecenia. Sztela sama w sobie jak wszędzie indziej, ale tutaj czułam sie dobrze zaopiekowana i poinformowana o wszystkim. Pieniądze też dostałam bez pośligu. Polecam koleżankom.

Jadwiga
@Mirosława

U mnie również wszystko przebiegło pozytywnie, nie mam się do czego przyczepić. Zero problemów z dogadaniem się, polecam!

Katarzyna

super firma, bardzo dobry kontakt i zlecenia faktycznie dobierane pod kątem preferencji. polecam

Magda
@Katarzyna

U mnie też zlecenie zostało dobrane dokladnie pod moje warunki :) jestem bardzo zadowolona

Mewa

Chciałbym się dowiedzieć, dlaczego w tej firmie nie ma 8 godzin wolnego lub 2 razy po 4 godziny praktycznie to się nam należy i prawie wszędzie są takie godziny ustawione,a u Was tylko po 2 godziny dziennie!

@Mewa

Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Każde zlecenie jest inne i dobieramy je indywidualnie dla każdego Opiekuna. Wszelkie kwestie dotyczące konkretnych zleceń czy czasu wolnego proponujemy konsultować z Koordynatorem, który ma najlepszą wiedzę odnośnie danego wyjazdu i jest gotowy wyjaśnić szczegóły, a także pomóc i wesprzeć w trudnych sytuacjach.

Malutka
@Mewa

Moim zdaniem nie ma potrzeby więcej wolnych godzin . Przecież jest się czym zajmować w domu podopiecznego ..lekkie zajęcia prasowanie .cokolwiek aby czas mijał isię nie nudzić a drobne zakupy dla siebie to 2 godz wystarcza ..pozdrawiam ..

Ola

Dokładnie

opiekunka

Jestem rozczarowana obiecali dodatki i nic . Gdybym wiedziała wcześniej , że mnie spotka taka sytuacją nie pojechałabym .

@opiekunka

Bierzemy pod uwagę każdą, nawet najbardziej krytyczną opinię naszych opiekunów, aby stale podnosić jakość usług. Zawsze jesteśmy gotowi rozwiązać każdą indywidualną sytuację, jakkolwiek nie byłaby ona skomplikowana. Wszelkie szczegóły dotyczące warunków na zleceniach Opiekunowie ustalają bezpośrednio ze swoim koordynatorem, który wnikliwie analizuje sytuację indywidualnie. Zachęcamy do kontaktu z Pani koordynatorem celem wyjaśnienia sprawy.

Halina
@opiekunka

A jakie to miałyby być dodatki chodzi o premię o której mowa niżej czy coś innego miało być proszę o informację

@Halina

Dziękujemy za zainteresowanie. Oferowane przez nas dodatki i bonusy są różne i dobierane w zależności od obowiązującej promocji. Aby poznać wszystkie korzyści płynące ze współpracy zachęcamy do kontaktu z nami pod numerem +48 12 341 15 15.

Selene

Mnie również to spotkało

@Selene

Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Wierzymy jednak, że można ją wyjaśnić, dlatego zachęcamy do kontaktu. Koordynator będzie w stanie wyjaśnić wszelkie wątpliwości i przedstawić ofertę wyjazdów w sposób bez niedopowiedzeń. Pozdrawiamy.

Adrian
@Selene

Słownie obiecali czy było to zawarte na jakiejś umowie? Ile to miało być dodane do tego co już płacą?

Opiekunka Osób Starszych

Rekrutacja w porządku, wszystko telefonicznie. Sprawdzali czy umiem niemiecki i zaproponowali mi niezłe warunki.

Pytali o niemiecki i o rekomendacje z innych firm

Czy urlop w ATERIMA MED jest płatny 100%?

Dzień dobry. Szczegóły dotyczące zatrudnienia ustalane są w kontakcie indywidualnym. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www.aterima-med.pl/kontakt i skontaktowania się z nami celem uzyskania odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące zleceń.

AB
@ATERIMA MED

Czy wypłatą za grudzień jest możliwa przed końcem roku!

@AB

Wszelkie szczegóły dotyczące warunków na zleceniach Opiekunowie ustalają bezpośrednio ze swoim koordynatorem, który dobrze zna konkretną sytuację. Zachęcamy do kontaktu z Pani koordynatorem celem wyjaśnienia sprawy.

Krystyna

Cześć, czy ktoś wie, czy ta oferta „ Opiekunka osób starszych” praca na terenie Krakowa i okolic jest nadal aktualna oraz czy to jakieś dłuższe zlecenie? Bo wiem, że mają też takie krótkie oferty, 4 tygodniowe itp.

@Krystyna

Dzień dobry. W kwestii aktualnych zleceń warto zapoznać się z ofertami dostępnymi na stronie www.aterima-med.pl/oferty-pracy lub skontaktować się telefonicznie: 12 341 15 15. Zachęcamy do kontaktu.

Artemida czy Promedica24 ( osoby,które dobrze znają jęz.niemiecki) która firma lepsze ma wynagrodzenie?

Kaśka
@Kasia

Ja jeżdżę z Aterimą bo moim zdaniem kasa lepsza, a jeszcze w dodatku zlecenia pewniejsze i sprawdzone. Zawsze mi wypłacają wszystko na czas i nie muszę się martwić.

Endrju
@Kasia

Z Promedica to Tylko uciekać jak najdalej .. Tam u nich już lepiej niebedzie a co do wynagrodzeń to płacą w jakichs ratach to żart ..Omijać Szerokim lukiem

Wiktoria
@Endrju

czemu raty uznajesz od razu za żart? One robią jakąś konkretną różnicę może? Oprócz faktu, że masz część kasy szybciej u siebie to nic więcej się nie zmienia?

A

Promedica24, to (usunięte przez administratora) i naciągacze. Odradzam

JOANNA
@Kasia

Aterima. Promedica24 zasłyneła z niskich zarobków dla opiekunów i wysokich cen dla klientów. Mają spore koszty własne.

Becia

Wybieram się właśnie 1 raz przyznam się ze trochę ogarnia mnie strach wyjazd późno w nocy Nie wiem czy dobrze robię. Chociaż widzę dużo pochlebnych opinii

Maria

Polecam Aterimę Med. Niedawno wróciłam z mojego 5 wyjazdu i jestem zadowolona. Trafiłam na fajną rodzinę i podopieczną. Dobrze mi sie z nimi współpracuje. A aterima pilnuje, żeby wszystko było tak jak ma być. Dzwonią i pytają, jak wygląda sytuacja na miejscu. Pomagają jak mam pytanie albo jakiś problem. Teraz w końcu mają podwyzki, więc wyjeżdżając regularnie można więcej zarobić.

Iwona

Jestem po pierwszym wyjeździe i jestem bardzo zadowolona. Czułam sie zaopiekowana podczas pobytu w Niemcach. Rodzina przyjazna a stan podopiecznego zgodny z tym co było w ofercie. Polecam

Barbara

Bylam na dobrym zleceniu, wszystko sie zgadzalo. Pani kordynatorka dzwonila i pilnowala czy wszystko dobrze. Polecam

Lonia

Składki do ZUS emerytalno-rentowe w jakiej wysokości co miesiąc są odprowadzane?

CV
@Lonia

Za przepracowany miesiąc od ok.1000 zł ,tak to wyglada u mnie .

Stefania

bardzo polecam . dobre oferty i miła koordynatorka. podwożą na miejsce i wypłącaja pieniadze na czas.

Jadzia

Dobre wypłaty i kontakt z koordynatorką. Wyjeżdżam regularnie i polecam

Czy ktoś tutaj z obecnych dostał premie za letni pobyt ?

K.

Ja dostałam. Jeszcze mi się nie zdarzyło żeby premii nie wypłacili. Pod tym względem są ok.

Wiktoria
@K.

A to realne, żeby mogli jej nie wypłacić? Bo dobrze rozumiem, że jedynym warunkiem do spełnienia jest bycie w tym okresie tylko?

K.
@Wiktoria

Zawsze wypłacają także bez obaw. Na ich stronie internetowej jest dokładnie opisane jakie są warunki bonusów.

Małgorzata
@K.

Potwierdzam, ja tez dostałam za wyjazd latem. Teraz się zastanawiam nad wyjazdem na święta, bo też dają premie.

Syla

Ja dziś także rozmawiałam z panią i mówiła mi że co miesiąc składki ZUS 1000 zł

Asia

Fajna firma, uczciwie podchodzą do opiekunek i płacą ok

Małgorzata

Dzień dobry, chciałam powiedzieć, że bardzo dobrze mi się współpracuje z tą firmą. Szybko dostałam odpowiadającą mi ofertę i jestem zadowolona z wyjazdu. Cały czas byłam w kontakcie z miłą panią koordynatorka. Chwalę sobie możliwość nauki języka, którą mi zaproponowano. Fajna i przyjemna sprawa. Polecam, Małgorzata

€€€

Nieuczciwie traktuja opiekunow. Za prace na tym samym zleceniu zarobki pracownikow nie sa takie same, ( roznica w wynagrodzeniu to kilkanascie procent) mimo ze kazdy spelnia warunki okreslone przez firme .

@€€€

Dziękujemy za opinię. Warto podkreślić, że wysokość wynagrodzenia zależna jest od kilku czynników. Wyszczególnić można między innymi okres, w którym realizowany jest wyjazd, dodatki w postaci premii oraz znajomość języka konkretnego kandydata. Czynnikiem zwiększającym wynagrodzenie jest także doświadczenie w opiece, które posiada osoba zainteresowana ofertą. Zlecenia dobierane są indywidualnie dla każdego kandydata, dlatego celem ustalenia wysokości wynagrodzenia, które jesteśmy w stanie zaoferować, każdorazowo zachęcamy do kontaktu. Skontaktować można się między innymi telefonicznie: 12 341 15 15.

€€€
@ATERIMA MED

Duzo slow malo konkretow .Pisze o sytuacji gdzie dwie osoby spelniaja wymagania dla konkretnego zlecenia i nie otrzymuja dodatkowych premii a ich zarobki sa rozne ,a to jest dyskryminacja.

@€€€

Jeśli chodzi o różnice w wynagrodzeniu, jak wspomniano w powyższym komentarzu mogą one wynikać z poziomu doświadczenia, lub biegłości posługiwania się językiem niemieckim. Zdarza się, że dwie osoby spełniają kryteria danego zlecenia, lecz różnią się m.in. w wymienionych aspektach. Wszelkie szczegóły dotyczące warunków na zleceniach nasze Opiekunki ustalają bezpośrednio ze swoim koordynatorem, który wnikliwie analizuje każdą sytuację indywidualnie. Zachęcamy do kontaktu z koordynatorem, który udzieli szczegółowych informacji.

Fgh
@ATERIMA MED

Ciekawe czy Sad Pracy podzielilby wasze zdanie… ? Prawnicy lubia wygrywac takie proste sprawy (-:

Ela
@€€€

A to jes prosta sprawa do wygrania w sadzie…

@Fgh

Dzień dobry. Wszelkie sugestie przyjmujemy do wiadomości i wnikliwie analizujemy. Wiele pozytywnych opinii, które otrzymujemy od naszych Opiekunów potwierdzają, że jesteśmy rzetelną firmą, wywiązującą się z wszelkich zobowiązań. Zawsze jesteśmy gotowi rozwiązać każdą indywidualną sytuację, jakkolwiek nie byłaby ona skomplikowana. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu i rozmowy.

Ela
@ATERIMA MED

Co za bzdura Jeśli wykonuje się ta samą pracę to powinna być tak samo płatna a to że któraś opiekunka zna lepiej niemiecki nie ma znaczenia ,nie pracują razem tylko się zmieniają i wszystkie prace wykonują tak samo A agencja bierze pieniądze takie same to dlaczego bez znajomości języka ma zarabiać mniej i może nawet lepiej zajmuje się podopiecznym

@Ela

Warto zaznaczyć, że lepsza znajomość języka, to możliwość wyboru w szerszej gamie dostępnych ofert. Podopieczny sygnalizuje Opiekunce swoje potrzeby, a bez sprawnej komunikacji, właściwe ich odczytanie i spełnienie będzie w najlepszym razie mocno utrudnione. Komunikacja ma także duże znaczenie w kontekście aktywizowania Podopiecznego i pobudzanie go do działania. Możliwość swobodnej rozmowy to poczucie bezpieczeństwa dla obydwu stron. Dlatego jest to niezwykle istotne w spędzaniu wspólnie czasu. Poziom znajomości języka jest jednym z elementów wpływających na wysokość wynagrodzenia, które indywidualnie ustalamy z każdą z zainteresowanych osób.

Angelica
@Ela

Pani żartuje? Znajomość języka to lepsza komunikacja z podopiecznym, a zatem lepsze odczytywanie jego próśb, potrzeb, także większe poczucie bezpieczeństwa u niego, bo gdyby trzeba było wzywać nagle pogotowie, to ktoś, kto myli podstawowe głoski i nie umie poprawnie przekazać przez telefon nazwiska czy adresu, tylko pogarsza sytuację. Znam przypadek, gdzie dziewczyna sczytywała z karki formułkę pomocową wraz z nazwiskiem podopiecznej (miała taką przygotowaną), jednak tak fatalnie, że w konsekwencji opóźniła przyjazd karetki. Może przy taśmie można pracować bez języka tak samo jak z językiem, ale na pewno nie z żywym człowiekiem, gdzie sytuacja może się nagle zmienić o 180 st. i nikłe kompetencje językowe doprowadzą do nieszczęścia. To oczywiście czarny scenariusz (ale nie niemożliwy). Codzienny kontakt z dukającym człowiekiem jest po prostu dla niektórych męczący. Nie porozmawiają sobie z opiekunką, nie wymienią poglądów na jakiś interesujący ich temat lub nie opowiedzą swoich ulubionych historii - a to szczególnie ważne dla osób osamotnionych, ale wciąż sprawnych intelektualnie.

@Angelica

Dzień dobry. Dziękujemy za komentarz. Zgadza się, język jest pomocny w codziennych sytuacjach, a szczególnie w przypadku problemów zdrowotnych, które wymagają wezwania pomocy. Warto dodać, że na naszej stronie internetowej znaleźć można bezpłatne lekcje językowe zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Zachęcamy wszystkich Opiekunów do korzystania z tych materiałów i darmowego podnoszenia kwalifikacji.

Bolek
@Angelica

A Ty na jakim poziomie znasz język ? Przy każdej ofercie jest informacja jakiego poziomu języka oczekuje podopieczny i tylko z takim jest wysyłany opiekun . Jesli wystarcza podstawy albo nawet brak znajomosci to jedzie tam osoba z takimi umiejętnościami bądź lepszymi i tyle .A karetkę można wezwać bez problemu dzwoniąc na tel alarmowy Aterima i zrobią to za ciebie …proste

Marta Gorzów

Witam ile placa miesiecznie?

@Marta Gorzów

Dzień dobry. Dziękujemy za komentarz. Z naszymi ofertami zawierającymi informację o wynagrodzeniu można zapoznać się na stronie: www.aterima-med.pl/oferty-pracy. Zachęcamy do wyboru jednego ze zleceń i kontaktu z nami. Chętnie omówimy wszelkie szczegóły, także te dotyczące tematu premii. Kontakt telefoniczny możliwy jest pod numerem: +48 12 341 15 15

Zostaw merytoryczną opinię o ATERIMA MED - Kraków

• Jak się pracuje w ATERIMA MED?

Zobacz opinie na temat firmy ATERIMA MED tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 338.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATERIMA MED?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 307, z czego 234 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ATERIMA MED?

Kandydaci do pracy w ATERIMA MED napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ATERIMA MED