FIRMA PRODUKCYJNI HANDLOWO USŁUGOWA"RDD"RAFAŁ KUSIBAB

Dębica

Opinie o FIRMA PRODUKCYJNI HANDLOWO USŁUGOWA"RDD"RAFAŁ KUSIBAB

Darek 2014-10-18 21:22
Polecam malarnia proszkowa najlepsza w okolicy miła obsługa klienta szybkie terminy maja duże doświadczenie w malowaniu ocynku . Malowałem elementy kilka razy i zawsze byłem zadowolony. Jakość bardzo dobra
Michał 2016-01-23 19:31
zobaczcie jak teraz wygląda malarnia chyba najwieksza w okolicy. POLECAM
Waldek 2016-07-13 21:59
Polecam . Super szybkie terminy realizacji. Zakład na poziomie.
jendrek 2017-05-11 22:05
polecam !!!!!!!
Tomek 2017-05-16 18:02
Niestety, pomimo wielu negatywnych uwag z rynku o tej firmie zdecydowałem się na usługę malowania z przygotowaniem powierzchni, detale które finalnie otrzymałem po długim oczekiwaniu spowodowały "załamanie rąk", skórka pomarańczy oraz nierówne położenie powłoki, jak również odpryski i jakieś dziwne kawałki ni to piasku ni to jakiś opiłków metalu. Po zwróceniu uwagi zostałem "spławiony" i wręcz wyproszony, za usługę zapłaciłem naprawdę sporo! nie polecam, lepiej podjechać do Rzeszowa lub Tarnowa gdzie naprawdę wykonują malowanie profesjonalnie.
Zostaw swoją opinię o FIRMA PRODUKCYJNI HANDLOWO USŁUGOWA"RDD"RAFAŁ KUSIBAB - Dębica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FIRMA PRODUKCYJNI HANDLOWO USŁUGOWA"RDD"RAFAŁ KUSIBAB