Opinie o Diagnostyka-Tarnów Sp. z o.o. Medyczne Centrum Laboratoryjne w Dębica

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Diagnostyka-Tarnów Sp. z o.o. Medyczne Centrum Laboratoryjne. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Diagnostyka-Tarnów Sp. z o.o. Medyczne Centrum Laboratoryjne o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diagnostyka-Tarnów Sp. z o.o. Medyczne Centrum Laboratoryjne w Dębica

Patrycja Nowy wpis

@kotwa a co Ci się złego w firmie przydarzyło?

kotwa Nowy wpis

Tragedia obsługa,poprostu dramat nie polecam, omijać szerokim łukiem,obsługa dramat

Renia Nowy wpis

Mało informacji o zatrudnieniu? Proszę o informacje na temat pracy?

Piotr Nowy wpis

Jestem zadowolony z obsługi. Nie mam żadnych uwag.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Diagnostyka-Tarnów Sp. z o.o. Medyczne Centrum Laboratoryjne odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
Mirella

Dobre opinie o Centrum w internecie przeczą złośliwym wpisom konkurencji.

ms

Bardzo się zawiodłam, ponieważ dzwonionie było w ostatnim tygodniu maja na badanie i pani zapisała, a jak mąż pojechał z datą wyznaczona przez nich to okażalo się że nie ma takiej osoby na liście. Jeszcze się kłócą że nikt nie dzwonił skoro wszystko nagrywają. Maja rozpierdziel w papierach i tyle. Ciekawe czy za miesiąc będzie identyczna sytuacja

Czy ktoś z was posiada informację czy obecnie Medyczne Centrum Laboratoryjne prowadzi rekrutację ? Nie znalazłam nic na stronie internetowej. Ktoś może aktualnie pracuje w Firmie i udzieli kilku porad odnoście rekrutacji oraz atmosfery w pracy jaka panuje? Pomożemy na pewno innym użytkownikom.

lucjanka

jak można odbyć praktyki to naprawde super,tez bym była zainteresowana, jak coś bedzie. to piszcie tu :)

pacjentka

Jednym z kryterii zatrudniania w diagnostyce tarnów jest chyba stopień wredności. Pracownice nie umieją się zachować. Jedna z pań to w ogóle powinna być przeszkolona jeszcze raz jak krew pobierać, za każdym razem gdy ona to robi zawsze jest cos nie tak a to siniaki, ból, mrowienie i dretwienie reki. Totalna porażka. Następna sprawa to zero dyskrecji tylko jakieś głupie usmieszki jak ktos robi róznego rodzaju badania, np nasienia. Naprawde, jest to bardzo śmieszne jak ktoś dzieci nie może miec. Jeżeli zależy wam na dobrej opinii to zmieńcie pracowników.

admin

Jakie są twoim zdaniem plusy i minusy pracy w firmie Diagnostyka-Tarnów Sp. z o.o. Medyczne Centrum Laboratoryjne? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Diagnostyka-Tarnów Sp. z o.o. Medyczne Centrum Laboratoryjne - Dębica

Diagnostyka-Tarnów Sp. z o.o. Medyczne Centrum Laboratoryjne