Diagnostyka-Tarnów Sp. z o.o. Medyczne Centrum Laboratoryjne

Dębica

Opinie o Diagnostyka-Tarnów Sp. z o.o. Medyczne Centrum Laboratoryjne

lucjanka

jak można odbyć praktyki to naprawde super,tez bym była zainteresowana, jak coś bedzie. to piszcie tu :)

pacjentka

Jednym z kryterii zatrudniania w diagnostyce tarnów jest chyba stopień wredności. Pracownice nie umieją się zachować. Jedna z pań to w ogóle powinna być przeszkolona jeszcze raz jak krew pobierać, za każdym razem gdy ona to robi zawsze jest cos nie tak a to siniaki, ból, mrowienie i dretwienie reki. Totalna porażka. Następna sprawa to zero dyskrecji tylko jakieś głupie usmieszki jak ktos robi róznego rodzaju badania, np nasienia. Naprawde, jest to bardzo śmieszne jak ktoś dzieci nie może miec. Jeżeli zależy wam na dobrej opinii to zmieńcie pracowników.

Jakie są twoim zdaniem plusy i minusy pracy w firmie Diagnostyka-Tarnów Sp. z o.o. Medyczne Centrum Laboratoryjne? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Diagnostyka-Tarnów Sp. z o.o. Medyczne Centrum Laboratoryjne - Dębica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Diagnostyka-Tarnów Sp. z o.o. Medyczne Centrum Laboratoryjne