Opinie o Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o. w Żabia Wola

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o. w Żabia Wola

oooo

Mobingu niema w Niepruszewie ale trzeba sie trzymac kierownika wtedy jest łatwiej w pracy. ulubieńcy kierowników maja łatwiej

Robot

niki - 2013-04-26 20:04:03 Jeżeli to nazywasz pracą, i miejscem pracy ..................każdy kto chce może pisać ,a tym bardziej przestrzegać przed tym miejscem innych , ponieważ tu nie ma zasad i żadnych wartości , a łajdactwo na katowicką ,śmierdzące wiesniaczki ,samo (usunięte przez administratora) wielkie (usunięte przez administratora)Pracowałem w kilku magazynach więc mogę stwierdzić że praca tutaj jest taka sama jak w każdym innym magazynie, Jeden wielki bajzel.Ale dojeżdżam aż z Radomia i muszę, bo u nas jak jest praca to za 1200 zł i robisz po 500 godzin. Ogólnie jeżeli ktoś potrzebuje pracy to i ta nie jest zła a niektóre tematy trzeba mijać szerokim łukiem bo inaczej można ogłupieć.Dla mnie jedynym wielkim minusem tego magazynu jest robienie ludzi w balona z NADGODZINAMI. A co do twoich wypowiedzi to na myśl mi przychodzi jedna myśl. [usunięte przez administratora]

niki

sprawiedliwy

tak - 2012-10-15 17:10:18 kolego nie musisz się ze mną zgadzać ja tylko potwierdzam fakty które przekazał na stołówce jeden z pracowników ze Sławna. Pracując jeden dzień + dojazd mają 300 zł. razy 20 dni mają 6 tyś. Proste! Pracują i się smieją z was. 300zl to moze miec ten co jezdzi samochodem. maja cos ok 12zl brutto. ton sa smieszne pieniadze. dlaczego nikt z okolic nie pracuje w tym balaganie?? bo tu ludzie maja honor i nie dadza z siebie robic szmat.dlatego przywoza roznych rawiakow radomiakow i innych wyczesow ktorzy sa za glupi na to zeby znalezc prace u siebie w miescie i ciesza sie barany ze robia po 300paczek a i tak ich dymaja na premii. tym bardziej ze w tej firmie nie ma z kim juz pogadac prawie. wszyscy napierdalaja z ucha

Pracownik Produkcji

rekrutacja przebiega etapowo przynajmiej tak wyglądało w tym przypadku wielkie zaskoczenie że odbyła sie z szefem całej firmy belgiem po angielsku pierwsze wrażenia super

wszystko o doświadczenia swoje gdzie pracowałeś język skaner

Leszno
tak

ktos ze sławna

Czlowieku 6 tysiecy to chyba w snach , maja stawke mniejsza od pracownikow etatowych. Zanim cos napiszesz to sprawdz dane latwo jest napisac i pozniej nie brac za to odpowiedzialnosci.

postronny

Czytam te wasze wpisy, i żal mi was. Wszyscy narzekają plują na ten UNIVEG, ale pracują. Jak narzazie niema niewolnictwa w naszym kraju, zawsze można poszukać lepszej pracy. Zgadzam się że jest tam b...l i s.f ale znam inne firmy i wiem że jest to niestety w standardzie. Widzę że na forum wypowiadają się sami frustraci i nieudaczniki, nie potrafiący w prost walczyć o swoje prawa, lecz najpierw pokazując swe zalety i zaangażowanie. Ja z tą firmą współpracuję, nie wiem jak długo, najprawdopodobniej już niedługo, ale to moje życie i wybór jest mój. Nie chcę , nie pracuję. Ale nigdy swojej opinii nie ukrywam w oficjalnych kontaktach. Trochę odwagi osobistej, a nie pluć po internecie, a w pracy większość z was w d..ę włazi żeby jeszcze miesiąc przepracować w tak zwanym s...e .

pracuś

masz ubezpieczenie grupowe :)

jaxx

szkoda ze firma nie ubezpiecza pracownikow w PZU w razie czego bedziesz w czarnej (usunięte przez administratora)

pracuś

klimat w pracy nie jest zły,moze organizacja nieco zbita,bo przychodzisz do roboty to pierwsze co to ogarnac skaner masz skaner to pozniej baterie naladowana do niego i najgorzsze to wózek ktorych jest moze i duzo tylko wieksza czesc poprostu (usunięte przez administratora) ;) pare rad odemnie to przychodzac do pracy ogarnij sobie paczke bezpiecznikow(obojetne jakie),jak chcesz jezdzacy zamiast psiaka to jeszcze tzn "kostke"(przekaznik wspomagania pompy)moze byc od osobówki:P to chyba tyle wyglada groznie ale mozna sie przyzwyczaic:) pozdrówka dla ekipy z rawy

UNDERWORLD

NIE POLECAM... szczególnie dział mięsny... temperatura ok 0 stopni w porywach do dwóch, zarobki... ok 1500 pln na miesiąc, istnieje także premia jednak można ja bardzo łatwo stracić, zly dzień kierownika [usunięte przez administratora]. i już jej nie ma, dodatkowo potężna liczba donosicieli, którzy tylko czekaja na potknięcie. Praca cięzka paczki po 20 kg, wydajnośc 100 paczek na godzine. po 12 godzin dziennie, jeden 8 godzinny dzień pracy w tygodniu, przez miesiąc mozna uzbierać do 30 nadgodzin na ktore itak zostanie sie oszukanym na koniec okresu rozliczeniowego.. Dodatkowo awans najbardziej znienawidzonej osoby przez wszystkich tj. [usunięte przez administratora]. ktory jest najwiekszym opierda...czem na magazynie, jednak donosi i za to awans. Z powiedzmy 8 godzin w pracy 4 spedza na stołówce. Żygac się chce.

ken

Robiłem w tym (usunięte przez administratora) niczku i prawie garb mi się wyrżną jak masz wózek to nie masz skanera jak masz skaner ,to baterja padła w wózku,jak wymienisz baterję ,to okazuje sie że skaner jest do dupy, i wtedy ogarnia cię PSYCHOZA.

gosc

OOOO przepraszam na boze narodzenie dali 450 zl:) dodatkowo

underworld

Ehh szkoda gadac, kholkoz jakich mało... jesli jestes kolegą kierownika to zlote życie, jesli poprostu szukasz pracy to atmosfera w firmie nie jest ciekawa..... Wygląda to tak że pracujesz za kogos, siedziac po 12 godzin i za wszystko mozesz tracic premie a zyskac tylko za jedno... ciągłe oszustwa na nadgodzinach.... wydajnosci pracy na pickingu, ktora jest jedyna możliwoscią zyskania wiekszej premi... mozliwosci rozwoju nie ma żadnych, wszystko obsadzone pociotkami lub kolegami kierowników. Dodam że jeszcze chwila i każa swoje wózki widłowe zakupić bo prawie już ich tam nie ma... Socjal żaden... praktycznie go nie ma.. Premie świąteczne, talony... haha od dwoch lat nic takiego sie nie pojawia, wrecz przeciwnie zabierane premie... ciągle rosna wymagania a pracownik nic nie dostaje... dla zainteresowanych..... NIEPOLECAM.

mauseeeeeeee

pracowalam w tej firmie szkoda gadac. (usunięte przez administratora) na kazdym kroku.ludzie uciekajcie z tej firmy.istny burdel.[usunięte przez administratora]

a-z univeg

byleby tylko pracownika ujebać. a jak się ktoś zapyta przełożonego to odpowiedz brzmi: nie ma co narzekać, gdzie indziej jest jeszcze gorzej.. wszystko w firmie opiera się na wyzysku pracownika tzw podłogi. Kierownictwo co miesiąc ma imprezy integracyjne... w drogich lokalach. Księgowość błyszczy coraz to nowszymi sposobami na jeszcze większe ujebanie pracownika. Ponadto biuro jest pelne seks skandali, zdrad i awansów za lizusostwo.

new

Ludzie ludziska mam zamiar pracować w tej firmie i chciałbym jakiś opini jak tam jest. Pewnie pójdę na chłodnie, można tam żyć spokojnie? Jak z płacą na magazynie?

AMdSD

To ma byc firma ?! Syf smrod brud i ubóstwo tak bym to okreslil. Ludzie tam pracujacy to prymitywy, same uklady ukladziki razem wode wala i sobie pomagaja kierownicy i temliderzy i ci ktorzy z nimi trzymaja maja dobrze. A ci jebani radomiacy ja[usunięte przez administratora] pol magzynu wiesniakow jak to jeden normalny pracownik okresli "to ich zyciowa praca".

ktos

UNIVEG to firma gdzie nigdy nie usłyszysz nic motywujacego od kierowników , (usunięte przez administratora) jest zawsze na porzadku dziennym , tam liczy sie lizanie (usunięte przez administratora) a nie motywacja , widac ze nie robi na nich wrazenia fakt iz czesc magazynierów ochodzi a nikt nowy tu pracowac nie chce .Z drugiej strony ludzie nie musza dotawac premi premie wyniosa sobie w torbach bo ochrona dziadki z bozej laski maja wszystko w (usunięte przez administratora) albo spia albo ... spia .. ZASTANOWCIE SIE CZY UNIVEG TO WASZE MARZENIE JESLI CHCESZ BYC DEMOTYWOWANY BO NIE LIZESZ DUPY TO TO TAK JESLI CHCESZ BYC MOTYWOWANY ODPUSC SOBIE TE FIRME

Mariola
@ktos

gdyby nie oni univeg by zginął

myszka

powalona tam atmosfera,nawet premie wszystkim zabrali za ten miesiac powinni tez ludziom wyplaty zabrac.to chore co tam sie dzieje,ale nie widza ile ton dziennie czlowiek przezuci towaru nie licza sie z pracownikiem,a radom to totalne 0 wszystko sie kreci wkolo nich.pracowalem tam to wiem jak jest.pijanstwo i degeneracja.szkoda gadac.

Zostaw merytoryczną opinię o Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o. - Żabia Wola

• Jak się pracuje w Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o.