Opinie o Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o. w Żabia Wola

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o. w Żabia Wola

Waldek

A ile płacą z kilometra kierowcom?Standardowe stawki czy poniżej normy?

Jarek

Ile brutto mają ci z biura na mroźni?

LOL

no wlasnie tak w jednym miesiacu dostaniesz x a w drugim x-250zl

LOL

zbliza sie 10 ciekawe jakie wyplatki wpadna na konto

Pracownik Produkcji

rekrutacja przebiega etapowo przynajmiej tak wyglądało w tym przypadku wielkie zaskoczenie że odbyła sie z szefem całej firmy belgiem po angielsku pierwsze wrażenia super

wszystko o doświadczenia swoje gdzie pracowałeś język skaner

hrabia

a kim jest Kok w univegu???

pupilek

Praca jak każda, polecam lepszej nie znajdziesz. A co do wybierania to każdy wybiera każdy sprzedaje jakoś trzeba sobie radzić.Tylko pan Włodzio nie wybiera i nie sprzedaje , są tacy co omijają Lidera i odrazu idą do kierownika , a wracając na magazyn ciągnie majwiększą palete z zerówki.Ja też mam wy......

policeman

Jak ja bym to powiedział mam (usunięte przez administratora)jak zawsze :P

dziobak

Jaka piekna przemowa dziobaku "NÓMBER ŁAN:)"

policeman

Ha na mroźni jest ok,a co do wybierania palet czy coś to wiadomo każdy kombinuje jak może:) Każdy wybiera nie tylko napomniany wyżej Pan (usunięte przez administratora).Kto pracuje na mroźni ten wie sam dobrze jak jest.Lider tylko zniknie gdzieś za paletami to każdy tylko patrzy co by tu lepszego wziąći nie męczyć się z gorszą paletą sam tak robie i każdy kto tam pracuje.Wiadomo jest tylko jedna osoba która tego nie robi to starszy Pan którego nic nie interesuje.A co do sprzedawania to każdy wie kto mnie to nie interesuje i w tyłku to mam,sam miałem przyjemność kilka razy okazje usłyszeć kto mnie sprzedał do lidera za przykładowe wybieranie no ale jak wiadomo ta osoba jest nie lepsza hehe:)Pozdro dla wszystkich dziobaków z mroźni:))

xtc

Mozesz kartony zbierać

banan
@xtc

Zatrudniają ludzi przez agencję które robią ludzi w jajo a jak ktoś się upomina o swoje to dziękują za pracę mówiąc że buntujesz załogę.W taki sposób daleko nie zajadą samo to iż makro ucieka do fm.Sama praca nie jest zła tylko szkoda że ludzie są traktowani jak przedmioty i numery.

malaga

pracowałem dość dawno,podłozyli mi świnie i musiałem się zwolnić.znasz (usunięte przez administratora)?? czym teraz się zajmuje w univegu??

Mięsio

Jak takie leserstwo jest w kontroli to ciekawe dlaczego nikt nawet z pickingu nie chciał przyjść? Może kiedyś to i się obijali ale teraz z tego co wiem każdy pracuję na swoja wydajność.

bioaron

Ludzie zarządzający tą firmą to jedna wielka pomyłka. Zero jakiejkolwiek motywacji w stosunku do pracowników, którzy mają ciężką fizyczną pracę! (usunięte przez administratora) Mam nadzieję, że w końcu ktoś otworzy oczy...

franio

Pracuje jeszcze niestety i nie moge juz wytrzymac jak widze tych leserow !!! odradzam prace w univegu na kazdym stanowisku

franio

To banda leserow !!! niech ich zwalniają !!

tajniak

chodza plotki ze dwoje z kontroli ma wyleciec ze starej ekipy

xxx

A jak jest na kontroli palet.

Alfa Fatima

Super firma ,wspaniałe zarobki ,warunki pracy idealne gdyby nie to że muszę spać siedział bym tam cały czas , szefostwo choć wymagające zawsze służy pomocą w wyjaśnieniu choćby najmniejszej sprawy bardzo dbają o pracownika i jego samopoczucie żeby z werwą i entuzjazmem przychodził do pracy , każdego ranka nie mogę się doczekać kiedy znowu będę w pracy gdyż czuję się tam jak w domu.

fata morgana

Ale się (usunięte przez administratora), oczekiwania od szefostwa z Belgi nie wiadomo jakie, jakieś wymysły bzdurne... Pretensje do garbatego że ma dzieci proste.... które są że tak powiem z dupy wzięte.. dojdzie do tego że jak za miesiąc nie dadzą premii to magazyn stanie... bo nie będzie komu robić.Kierownicy się prześcigają w uprzykrzaniu życia ludziom bo taka moda.. zamiast się robotą zająć.. krązą plotki o sprzedaży magazynu.. POLSKA TO NIE ROSJA!!!!!!!! Ocena mierna. Każdy szuka innej roboty.

No nareszcie posprzątaliście ten syf ;) To jest najlepsza firma wszyscy się kochamy w pracy, a prywatnie to jeden drugiego by zabił jakby mógł :D. Pozdrowienia od najlepszego kierownika ^^

Zostaw merytoryczną opinię o Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o. - Żabia Wola

• Jak się pracuje w Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o.