Panorama Firm Sp. z o.o.

Opinie o Panorama Firm Sp. z o.o.

EX Eniro 2

Potwierdzam w 100% co napisała osoba powyżej :) materiał nadaje się do uwagi w kwestii skracania czasu emisji reklam :)

jag

Firma eniro żąda pieniędzy / nie małych/ powołując się na jakąś fakturę, której nigdy nie wysłała. I pytanie skąd ma adres - bo w tej samej sprawie i wobec tej samej osoby wystąpiło kilka firm żądając zapłaty i podając - każda z nich inny numer konta. Dobrze, że ktoś uprzedził, że eniro to firma krzak,może ktoś to potwierdzić- czy to prawda ?

Klient

UWAGA!!! ENIRO JAWNIE OSZUKUJE SWOICH KLIENTÓW SKRACAJĄC IM CZAS EMISJI REKLAM. PRacownik musi wysłać maila na specjalną skrzynkę, żeby nie oszukać klienta, reszta klientów jest oszukiwana. Np: klient w pierwszym roku podpisał umowe w czerwcu, reklame przygotowano 1 lipca i od tego dnia umownie liczymy publikacje, oraz czas trwaniareklamy 12 miesięcy. Następnie handlowiec dzwoni do tego klienta w lutym proponując kontynuacje klient nieświadomy zgadza się na nią z myślą że umowa będzie obowiązywać do 1 lipca roku następnego. NIC bardziej mylnego umowa będzie opiewała od momentu kiedy handlowiec opublikuje reklamę, a może to być już w marcu także w pierwszym roku 4 miesiące przepadają :) Pozdrawiam i strzeście się przed tą firmą :)

pola
@Klient

Zgadzam się z Panem (usunięte przez administratora) to mało powiedziane potrzebuje dokumenty o zerwanie umowy dzwonie dzwonię i nic cisza albo proszę dzwonić pod innym numer telefonu i znów dzwonię i znów cisza wysyłam maila codziennie jeden a odpowiedzi brak a jeżeli chodzi o podpisanie umowy to nawet przedstawiciel się pojawi w domu sprawa do telewizji takie jest moje zdanie

Ewcia
@pola

Ja wysłałam im wiadomośc przez fejsbuka Panoramy Firm i załatwili reklamację w ciagu dnia. Moze tak sprubuj?

Olaf
@Ewcia

Ale jaja, reklamacja przez facebooka! Hahahaha może to zgłosić jako Rekord Guinessa! A co z pkt. 8 Ogólnych Warunków Umowy z eniro?

trk

@miejscowy a mało ludzi chce sie przeprowadzić? to że ty nie chcesz to nie znaczy, że takich tu nie ma

migrant
@trk

Ja chętnie się przeprowadzę mam tylko pytanie: Czy eniro zapewnia mieszkanie, koszty przeprowadzki i utrzymania?

Account Manager

Generalnie rozmowa na bardzo niskim poziomie. Kierownik Wrocławia mało kompetentny i przebieg rozmowy poniżej krytyki. Jakaś bezsensowna ankieta i rozmowa, w której kontakt z kierowniczka sprzedaży totalnie odstrasza. Miejsce pracy to jakaś tragedia gdzie nawet klimatyzacja nie działa. Na ogłoszeniu podstawa 4-6 tys brutto w rzeczywistości to tylko 4 tys brutto więc śmiech na sali bo więcej na kasie w Lidlu zarabiają pracownicy.

Proszę się opisać żebyśmy mogli Pana zapamiętać.

xxx

zapraszam na rekrutacje osoby z doświadczeniem w sprzedaży przez telefon Poznań jow78@wp.pl

miejscowy
@xxx

A za dojazd do pracy z Warszawy do Poznania, to eniro zwraca?

nikt_inny
@miejscowy

Eniro posiada biura nie tylko w Warszawie. Można pracować w Gdański, Katowicach Krakowie Łodzi i Poznaniu.

Tele-Mele
@nikt_inny

Tele jest w Gdańsku, Katowicach, Poznaniu, Krakowie, Warszawce i Łodzi. Szczecin, Lublin czy Bydzia to małe biura, tylko bezpośrednia.

exEniro

Pracowałem tam wiele lat. Te bzdury, które tu piszczecie, że w eniro się nie zarabia? Zarabia się i tą dobrę pięniądze w Eniro w Warszawie handlowcy w tele potrafią zarabiać od 10-20 tyś złotych. Jeżeli jesteś w czymś dobry to i tam dasz sobie rade. Jeżeli natomiast Twoim głownym zadaniem jest lecieć w (usunięte przez administratora) to nigdzie sobie nie poradzisz. Jeżeli chodzi natomiast o atmosfere, kiedy zaczynałem była bajka. Wszystko zależy od kierownika SV do którego trafisz. Są bardziej i mniej wpożądądu są też tacy których odrazu dał bym na paragraw nagrał i do UWAGI i jęsli to czytają mam nadzieje, żę wiedzą o kim mówię :) Ogólnie firma jest dobra jeżeli Ty jesteś dobry i zangażowany w to co robisz. Jeżeli natomiast to pierwsza praca albo nie czujesz się jako handlowiec stanowczo ODRADZAM.

pytek
@exEniro

@Eniro- "Pracowałem tam wiele lat. ... nie czujesz się jako handlowiec stanowczo ODRADZAM. " Skoro już nie pracujesz, rozumiem że nie czułeś się jak handlowiec. Skoro "była tam bajka" , zarabiałeś do 20 tyś zł to chyba zacząłeś "lecieć w (usunięte przez administratora)"! Gdzie teraz pracujesz, masz lepiej? ;)

Yoschi
@exEniro

Ja też pracowałam, dobrych kilka lat, z atmosferą w pracy bywało różnie, ale jak podpisujesz umowy z klientami to jesteś cacy, pamiętają tylko przez chwilę, kolejny dzień- muszą być kolejne umowy, zmiany z prowizji na premię obniżyły pensję, o chorobowym możesz zapomnieć, chyba, że nie chcesz wypracowanej "premii" to możesz iść na chorobowe. Pomimo, że wypracujesz premię będąc na chorobowym nie dostaniesz. Zabierają stałych klientów, musisz nadrabiać podpisując z nowymi. Skracają długość wizytówki w internecie, telemarketing do sprzedaje za plecami dodatkowe usługi, które ty w kolejnym roku masz do odnowienia. Przyznaję kiedyś można było zarobić, teraz nie koniecznie. Musisz na każdym kroku kontrolować, a i tak myślę, że obliczają na swoją korzyść, np: klient wpłacił miesiąc temu, a dostajesz informację, że jest dłużnikiem. Żeby mieć pełną kontrolę musiałbyś dzwonić do klientów i prosić o potwierdzenie wpłaty, a na to nie ma czasu, bo musisz się skupić na spotkaniach i sprzedaży.

Opinia

Uczestniczyłam w rekrutacji,którą miałam mieć z kimś z kadr, ale było to 3 tygodnie przed świętami to HR poszła na L4; rozmowę miałam z jakimś kierownikiem, głównie opowiadał mi głupoty o sobie, twierdził, że też jest chory ale na zwolnienie nie idzie, szczycił się, że zaraz po zawodówce poszedł tam do roboty, i mu szło więc zaproponowali mu kierownika, nie chciał ale w końcu się zgodził. Miałam cyrk. Na drugiej rozmowie tym razem z kobietą z kadr, jako zadanie miałam jej podać pytania jakie należy zadawać aby wyciągnąć od osoby informacje na temat czy jest zamożny. Cyrku już nie miałam tylko grozę, do czego tej pani potrzebne są umiejętności o wyłudzaniu od ludzi informacji czy sa bogaci. Nigdy bym nie poszła do firmy, która ma (usunięte przez administratora) pajaców w roli SV oraz sekciarkie kadrowe.

naiwny

tak gwarancja ...he he , sztuczne kliknięcia kupione po 3 grosze , pracowałem przy tym , to ściema

pfgda
@naiwny

Nie ma już lojalki to po pierwsze, po drugie pakiet medyczny jest dopiero po 6 miesiącach pracy. Od momentu kiedy pracuje dużo osób sobie nie poradziło ze sprzedażą, ale nikt do psychologa ani do psychiatry nie trafił.

ex-odus
@pfgda

To logiczne, że do psychiatry z pakietu nie trafił, skoro mu przysługiwał po sześciu miesiącachpracy. Po prostu nie wytrzymał tyle czasu!

ex-eniro

w Warszawie konsultant zarabia 2500 zł brutto podstawy. umowa o prace na okres 3 miesięcy. szkolenie trwa 5 dni roboczych i jest bezpłatne. na zewnątrz firma prezentuje się korzystnie, biurowiec jest nowy i zadbany oraz praca odbywa się w godzinach 8-16:30. firma szczyci się skandynawskimi standardami (Eniro jest ze Szwecji) ale to tylko pozory. Praca jest ciężka, klienci reagują wyjatkowo agresywnie na telefony. bardzo trudno jest tam cos sprzedac. SV wymagaja niemożliwego. komu mozna polecic tą pracę? tylko osobom z wieloletnim doświadczeniem tzw. wyjadaczom. Świeżak nie ma szans. Po pracy w tej firmie ma sie uraz do pracy na słuchawkach.

muzyk

no i czad. mozesz mieć zdanie jakie tylko chcesz.. na każdy temat. nie wprowadzaj tylko ludzi w błąd na podstawie swoich porażek, bo to, ze ty nie dałeś rady, nie znaczy, że inni też nie dadzą.. a jak sie starasz, to zarobki nie są gówniane i to też wiesz, tylko brak ci odwagi, zeby to przyznać widocznie

muzyk

@plonieogniskowlesie kiedy cie wyrzucili? bo sam to ty nie odszedłeś.. widać po tobie jaki masz ból dupy z tego powodu, ze nie kosisz już kasy.. albo nigdy nie kosiłeś, bo uczepiłeś się tych 1,7k jak rzep psiego ogona.. widzisz są ludzie w tej firmie, którzy nie beczą jak jak ty tylko zakasują rękawy i dają z siebie wszystko, bo kasy potrzebują, a ty płaczesz jak bananowe dziecko, któremu nie poszczęściło się w pierwszej pracy.. najlepiej jakbyś od razy poszedł gdzieś na prezesa, żebyś nie musiał się kajać pracą dla "gorszych".. i tak, masz rację, reklama nic nie warta.. ciekawe tylko co mają zrobić ludzie starsi z małych miejscowosci, dla których strona www to czarna magia, bo działają lokalnie? dla nich pfka też jest pomylonym pomysłem? raczej nie sądzę. i już widzę, jak ci jebnie prąd albo woda w domu, to jak google pokazują ci najbliższe ciebie wyniki.. powodzenia w lepszej pracy

płonieogniskowlesie
@muzyk

Masz pięknie wyprany mózg. Zgłoś się do fundacji przeciwdziałającej sektom. Oni pomogą. Piszę o gównianych zarobkach i toksycznej atmosferze. Dziękuję ci muzyku, że potwierdzasz moją opinię o firmie eniro. Na przyszłość nie myśl tyle, czytaj skrypt.

niezdecydowany klient

Wiem, że nie jest to miejsce na tego typu pytania, ale niestety nigdzie nie mogę znaleźć opinii o pakiecie z gwanancją. Dzwonił do mnie Pan z eniro i zaproponował pakiet z gwarancją. Podobno min 500 klientów poszukujących usług po konkretnych, ustalonych frazach będzie przekierowywane na moją wizytówkę. Wiąże się to z dodatkowym kosztem 400 zł. Bardzo prosze o opinię osoby, które cokolwiek o tym wiedzą. Czy warto inwestować w reklamę w panoramie firm z gwarancją?

cokolwiek
@niezdecydowany klient

"Bardzo prosze o opinię osoby, które cokolwiek o tym wiedzą" Opinie o eniro są powszechnie znane i ogólnie dostępne! Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetową hasło:" opinie o eniro " Przede wszystkim zapoznaj się z Ogólnymi Warunkami Umowy którą zamierzasz zawrzeć z eniro oraz z regulaminem któregokolwiek z serwisów wydawanych przez eniro!

ważka

Żeby jeszcze wypracował to pół biedy, ale tu przecież wchodzi w grę średnia prowizji z poprzednich miesięcy.. Przedłużają sobie wkndy bo wiedzą, że z l4 i tak dostawali dodatek - a plan nie zrobiony.

muzyk

@płonieogniskoiszumiąknieje mówisz z własnego doświadczenia? bo jelsi tak to na pewno zdajesz sobie sprawę, że za to sprzedawanie jest konkret kasa a późniejsze znalezienie pracy w sprzedaży to pesteczka, bo masz już niezłą szkołę

cyborg
@muzyk

A lojalka jeszcze obowiązuje? Jeśli tak,to macie obowiązkowe trzy miesiące szkoły, czy wam się to podoba czy nie! ;)

płonieogniskowlesie
@muzyk

Jaka kasa? Podstawa 1700 pln. brutto. Plus prowizje wypłacane nie wiadomo według jakiego klucza (włazidupstwo supervisorom jest najlepszą metodą) Te świetne zarobki można włożyć pomiędzy bajki jakie opowiada się klientom o setkach osób szukających Pani/Pana usług w internecie. Mobbing jest na porządku dziennym. Brak podpisanej umowy danego dnia-i rozmowa "motywacyjna". Zbyt niski biling telefoniczny (trudno o takowy gdy na słowa: Dzień dobry dzwonię z Eniro, klient rzuca słuchawką!) i zjebka na forum publicznym przed całą grupą. Klienci Panoramy to barany! Tego typu zwrot jest powszechny w firmie, która z tych klientów żyje. Na 8,5 godziny pracy (przy komputerze i w słuchawce) 30 minut przerwy. To wszystko i jeszcze więcej za 1700 złotych miesięcznie! Kokosy z warszawskiej palmy jerozolimskiej! Widać muzyku, że Eniro wyprało Ci mózg swoimi szkoleniami. Uwierzyłeś, że trafiłeś do cudownej firmy. Gwarantuję Ci, że w tym mieście są jeszcze przedsiębiorstwa w których nie musisz "cisnąć" klientów, opowiadać bajek i po każdej podpisanej umowie mieć wyrzutów sumienia, bo naopowiadałeś klientowi kłamstw, a "reklama" (szczególnie w takiej formie) będzie kompletnie nieskuteczna. Eniro żyje z nieświadomych przedsiębiorców. Oby jak najwięcej osób poznało prawdę o tej firmie. Który pracodawca strofuje pracownika słowami: twoje stanowisko pracy to koszt 350 złotych dziennie dla firmy-lepiej coś dzisiaj sprzedaj. Masz za niski biling-dzwoń. Nie mogę Ci dać nowych kontaktów-dzwoń z OLX albo wejdź na Allegro...

bębenek
@płonieogniskowlesie

Klienci Panoramy to barany! Tego typu zwrot jest powszechny w firmie, która z tych klientów żyje. To nie tylko zwrot, to w tej firmie powszechne przekonanie! (Po części racja, bo trzeba być baranem, żeby uwierzyć w ich propagandę sukcesu.)

ex-odus
@płonieogniskowlesie

Czytałam gdzieś w internecie, że po trzech miesiącach lojalki, o ile się wytrzyma, to ludzie trafiają do psychologa a nawet na psychiatrię. Ponoć psychiatra jest w pakiecie medycznym firmy. Czy to prawda?

Płonieogniskoiszumiąknieje

Korpo-sekta i codzienne pranie mózgów. Jesteś ze wsi, nie masz przyjaciół, jesteś tak pokręcony psychicznie, że sprzedasz łysemu grzebień oraz prostownicę do włosów? Eniro jest miejscem dla ciebie! Będziesz tam wśród swoich...

poznań

przeciez już polecieli

Poznajka
@poznań

"przeciez już polecieli" Haha ha-ha-ha-ha Uuuuhahaha... ....

byłyPH

ja 3 lata temu wynegocjowalem na poczatek z dyrektorkiem 3600 brutto podstawy (staniwsko handlowiec mobilny), no ale na drugi dzien(jak emocje mu opadly) obnizyl do 3500 brutto. calkiem fajnie mysle jak na prace w tym cudzie. do tego auto laptop+ internet. duzy minus to limit na paliwo (250 zl. tydz.) a najwiekszy mius to produkt, ktrego nikt nie chce hehe osobiscie nie polecam tej firmy Jesli masz pytania to chetnie odpowiem

były kl
@byłyPH

"a najwiekszy mius to produkt, ktrego nikt nie chce hehe" A dlaczego nie chcą tego produktu? ;)

eeee
@były kl

jak się wywinąć to jest porażka naipszę o co chodzi na priv

poznań

trąci mi to ściemą.. jakby tak było to bys się z nimi kontaktował, zeby sprawe odkręcić, a nie pisał po forach.. bo jak sie poszuka i ktoś sie do nich zgłosi np przez gl to oni załatwiają to od ręki.. a z tego co się orientuje, to teksty typu "zniszczyc ich" to sa klasyfikowane jako podżeganie :) Kodeks karny definiuje zasadę, iż podżegacz odpowiada w granicach swego zamiaru (umyślności), niezależnie od odpowiedzialności sprawcy głównego. Podżegacz nie ponosi więc odpowiedzialności za tzw. eksces osoby podżeganej. Kara za podżeganie mieści się w granicach zagrożenia przewidzianego za sprawstwo (tj. jak za dokonanie czynu zabronionego). Jednakże w przypadku, gdy sprawca wykonawczy usiłował tylko dokonać czynu, podżegacz odpowiada jak za usiłowanie.

Poznaj
@poznań

Sprawca! Ciekawe kto sprawił, że akcje eniro stoją jak stoją. Skoro "Kara za podżeganie mieści się w granicach zagrożenia przewidzianego za sprawstwo", to jaka kara czeka tych co doprowadzili eniro do takiego stanu w jakim jest?

bylypf
@poznań

bo calkowicie nie jes skuteczny, z panoramy firm korzystaja tw wiekszosci handlowcy z innych branz szukajac swoich potencjalnych klientow i to Ci handlowcy nabjaja stsystyki pf, ktora moze sie pzniej pochalic wynikami google analitics

bella

Beznadziejne!

label

A czy ktoś pracował może na stanowisku przedstawiciela handlowego w Szczecinie? Jeśli tak, to jak opinie?

Zostaw merytoryczną opinię o Panorama Firm Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Panorama Firm Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Panorama Firm Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Panorama Firm Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 9 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Panorama Firm Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Panorama Firm Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Panorama Firm Sp. z o.o.