Panorama Firm Sp. z o.o.

Opinie o Panorama Firm Sp. z o.o.

discos

to jest tak, że z tego względu, że na tym szkoleniu i na etapie wdrażania do firmy, eniro przekazuje pracownikom wiele informacji dotyczących firmy, ale również dzieli sie swoim doświadczeniem w sprzedaży, przyjęto zasadę, że nie można odejść z firmy przed okresem 3 miesięcy, to jest czas kiedy pracodawca sprawdza pracownika i robi wszystko, aby jak najlepiej się wdrożył, z drugiej zaś strony jest to czas kiedy ty możesz sobie odpowiedzieć na pytanie czy to jest robota dla mnie?

dominikana

Hej zostalam zaproszona na drugi etap rekrutacji, tylko urtuje mnie jedno pytanie, jaki jest okres karencji w firmie eniro jezeli chodzi o zwrot kasy za szkolenie w przeypadku odejscia z firmy???

smok_wawelski

To ty do pracy przychodzisz, żeby na koleżanki patrzeć? To wyniki chyba masz w pracy marne? Fakt w naszej firmie jest wiele ładnych pań, ale bez przesady, praca to praca i tutaj się przychodzi pracować, a nie zajmować się wyglądem takiej czy innej osoby. Zresztą takimi tekstami o \\\"pasztetach\\\" obrażasz bardzo wiele osób, które może nie wyglądają jak modelki, ale są zdyscyplinowane w pracy i to się liczy.

marudex

a moze po prostu ma talent do sprzedazy, umie sie szybko uczyc i wdrazac w realia firmy, jest solidny, ma wiedze i wie, ze akurat w eniro ciezka praca jest dobrze wyceniana :)

Account Manager

Generalnie rozmowa na bardzo niskim poziomie. Kierownik Wrocławia mało kompetentny i przebieg rozmowy poniżej krytyki. Jakaś bezsensowna ankieta i rozmowa, w której kontakt z kierowniczka sprzedaży totalnie odstrasza. Miejsce pracy to jakaś tragedia gdzie nawet klimatyzacja nie działa. Na ogłoszeniu podstawa 4-6 tys brutto w rzeczywistości to tylko 4 tys brutto więc śmiech na sali bo więcej na kasie w Lidlu zarabiają pracownicy.

Proszę się opisać żebyśmy mogli Pana zapamiętać.

K.

\"jeśli pracował choć pół roku w eniro to znaczy, że był dobry. \" Tak to fakt, musiał być dobry, cierpliwy, odporny i wytrzymały!

iffres

znam mase ludzi ktorzy pracuja w roznych firmach i takie zabezpieczenia w umowach z nowymi pracownikami to czeste zjawisko. przeciez jakby takich zapisow nie bylo, to ludzie chodziliby od firmy do firmy i zgarniali szkolenia i potem dzialali na wlasna reke, wiedzac wszystko. dlatego dla mnie to nie bylo zadne zdziwienie, a nawet duzy plus na korzysc eniro, ze dba o to, zeby wiedza z firmy nie wyciekala "tak po prostu"

MMM

Pracowałem w tej firmie ponad 6 lat i powiem, że sam strzeliłeś sobie w kolano. Sam się obawiałem tej kary za rezygnację w pierwszych 3 miesiącach. KAŻDY JAK NIE ZROBI PLANU TO SAMI MU PODZIEKUJĄ I NIE DAJCIE SIĘ WYROLOWAC NA GADKI GRUBEGO \"J\" I PRAWNIKA P.\"

omilka

ze zdaniem "eniro w Warszawie bardzo fajni ludzie praca ok dla ludzi zmotywowanych" zgadzam sie a dziewczyny znam pewnie dluzej niz ty, i bardzo mi sie dobrze z nimi wspolpracuje i nie tylko mi, wiec pewnie krotko jest znasz, jak popracujesz dluzej zmienisz zdanie

ktos

eniro w Warszawie bardzo fajni ludzie praca ok dla ludzi zmotywowanych wszystko sie zmienilo gdy przyszła [usunięte przez moderatora] wreda baba ciagle niezadowolona kilka fajnych osób odeszło za to przyszła [usunięte przez moderatora] zakłamana obludna nie umiejąca szkolenia przeprowadzic!! koszmar

kakak

Jedzie ktoś może na szkolenie do Warszawy, które rozpoczyna się 18 marca?

ledwo_co

ciekawi ludzie, sporo się można nauczyć, szczególnie jak się trafi na kumatego supervisora... jak się ma gadane to można podłapać masę kontaktów z klientami, znam dziewczynę, która tak znalazła kolejną pracę... ogólnie praca dla otwartych i komunikatywnych... pensje regularne i konkretne...

bilbo

Bardzo słaby pracodawca, [usunięte przez moderatora] , silna presja i zła atmosfera. Pracownicy jak tylko mogą to chorują bo pracować w takiej atmosferze to po prostu nie warto.

sommson

Trochę rozumiem twoją sytuację. Jednak uważam, że postępowanie Eniro po prostu było zgodne z pewnymi procedurami. Kilka razy słyszałem o osobach, które przychodziły na okres próbny tylko, żeby skorzystać ze szkolenia. Więc nie dziwi mnie że firma pozostaje czujna w tym przypadku.

kriskris

no było czasem ciężej ale też nie przesadzajmy, w każdej pracy nie zawsze jest lekko a jak ktoś się nadaje to sobie poradzi. że ludzie szukają - tu sie zgodze, nawet po swojej rodzinie widze i znajomych. ja tam ogólnie nie mam co im zarzucić, źle mi tam napewno nie było.

do totemik

totemik , zgadzam sie z toba , nie pracuje juz w eniro ale te wyliczenia o tych zlikwidawanych firmach to gruba przesada , pracy moze zbytnio nie polecam , stres i [usunięte przez moderatora] ale w nowej pracy wszyscy handlowcy szukaja w pf.pl

Maharet

Azia ja też pracowałam dla TP a dokładnie w biurze dla nich pracującym gdzie było świetne szefostwo , super atmosfera i pieniądze dobre można było mieć ...

Zostaw merytoryczną opinię o Panorama Firm Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Panorama Firm Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Panorama Firm Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Panorama Firm Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 9 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Panorama Firm Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Panorama Firm Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Panorama Firm Sp. z o.o.