Opinie o Picchi Qualita Sp. z o.o. w Chrzanów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Picchi Qualita Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Picchi Qualita Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja przędzy z wełny, bawełny i włókien chemicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Picchi Qualita Sp. z o.o. w Chrzanów

xdagome

nawet na tkalni tylko 2 brygady zostały.... może nareszcie się rozsypie ten zakład... pierwsze powinny polecieć baby z biura

Aneta Nowy wpis
@xdagome

tak z ciekawosci, pytam...co tam z tymi babami w biurze nie gra?

Aneta Nowy wpis

Pracowalam w tamtejszym biurze przez kilka miesiecy w roku 2002, bylam wowczas bez doswiadcznia . Zarzadzajaca tamta firma kobieta o imieniu Ewa okazala sie osoba niekompetentna , ktora uciekala do kombinowania, (usunięte przez administratora)i wykorzystywania pracownikow.

Czy firma Picchi Qualita Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

malik Nowy wpis

asdf, a mozesz powiedziec gdzie takie informacje uzyskales? slyszalem, ze ostatnio u nich nie bylo tak najgorzej z warunkami, wiec troche sie dziwie, ze teraz takie opinie mozna uslyszec. wiadomo co moglo byc bezposrednim powodem podjecia tak radykalnych decyzji?

Czy po rozmowie w Picchi Qualita Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
asdf

firma juz nie istnieje

mikaś.

też właśnie uważam że z polskiego rynku się zawineli, bo żadnych konretów o nich nie widzę, w sumie myślę że to trochę szkoda, bo możliwe że za nimi też zwinęlo się trochę miejsc pracy no ale cóź, nikt nie miał na to wpływu. Mam nadzieję tylko że byli pracownicy picchi qualita znaleźli nowe i dobre roboty.

Kaśka

A są może jakieś przyjęcia. ? Zależy mi na pracy . Jeśli ktoś coś wie proszę o napisanie.

Dwoje ludzi, których znam pracuje tam na czarno, zarabiają ok 900 zł ale na swoje wychodzą bo to zasiłek, to opieka pomorze, a i przed komornikiem uciekną. Firma się zamyka, czy czasowo czy na stałe nie wiadomo. Praca w kurzu, problemy z drogami oddechowymi murowane. Pogłoski sugerują, że firma w rozpadzie. Choć to pewnie tylko chwilowy przestój

szukam pracy

Hej. Wiecie może czy są przyjęcia do picchi? Jeśli ktoś się orientuje to prosze o napisanie.

szuka pracy

To czyli nic się nie ruszyło.? Ponoć mają przyjmować. Jeśli ktoś coś wie niech napisze.;). Pozdrawiam.

Robert

kaśka Szkoda, że przeczytałaś informację z 2006r. :)

Kaśka

Właśnie czytałam na przełomie że od kwietnia mają być zatrudnienia i podobno w urzędzie pracy mają być te ogłoszenia o pracę. Wkleję co przeczytałam : Aktualnie w przedsiębiorstwie funkcjonują dwa wydziały: przędzalni i tkanin. Od kwietnia ma ruszyć kolejny. Firma chce uruchomić następny wydział przędzalni. Nowe miejsca pracy są już prawie gotowe do obsadzenia. Wciąż brakuje jednak pracowników. - Planujemy zatrudnić około 30 osób na stanowiskach prządka i cerowaczka. Jako że na tym terenie nie ma zakładów włókienniczych, mamy spore trudności ze znalezieniem ludzi z potrzebnymi kwalifikacjami – przyznaje Marzanna Kur, specjalista ds. personalnych w spółce Picchi Qualita z siedzibą w Chrzanowie. Firma jest więc przygotowana na konieczność przyuczania nowo zatrudnionych do zawodu. - To nie jest ciężka praca. Wystarczy trochę chęci i zdolności manualnych – sygnalizuje Marzanna Kur. Spółka na bieżąco współpracuje z Powiatowym Urzędem Pracy w Chrzanowie i przede wszystkim tam będzie szukać pracowników. Może się uda przyjąć. ;)

nowa

MAM PYTANIE CZY SA TERAZ PRZYJĘCIA DO PICCHI PROSZE O SZYBKA ODPOWIEDZ Z GÓRY DZIĘKUJE.

HEJ

TEŻ WŁAŚNIE WIDZIAŁAM TO OGŁOSZENIE ALE NIE MAM POJĘCIA CO TO ZA ZAKŁAD I CO TAM SIĘ ROBI??

Gosia

a właśnie jest ogłoszenie, że potrzebują osób na produkcje:D może się tam wybiore:P:D

yolla

przyjecia? w czerwcu pozwalniali pracownikow, zostala polowa z tego co bylo

ramona

dobrze że zamykają

Kaska

Hej. Wiecie może czy są przyjęcia w piczi? Proszę o szybką odpowiedź. :)

ciekawska

Były 2x - 2012-06-10 09:19:57 Były - 2012-05-11 18:23:39 Zamykają ten zakład w wrześniu? skąd takie informację? Nie wydaję mi się aby to zamkli, nie dawno nakupili maszyn, coś inwestowali w zakład. Podobno pozwalniali pracowników? nie robią na 4brygady? Zamykają, Piero Picchi jako obcokrajowiec stracił ulgi na podatki z tytułu zatrudnienia polaków i otwarcia zakładu w polsce i przenosi się na Ukrainę, z tego co udało mi się ustalić, to zakład ma funkcjonować do końca września i prawdopodobnie cały sierpień ma być wolny od pracy. Na 100% wiem, że jedną halę produkcyjną zamknęli.A ktoz Ci takie "info" sprzedal??? :))

Były 2x

Zostaw merytoryczną opinię o Picchi Qualita Sp. z o.o. - Chrzanów

• Jak się pracuje w Picchi Qualita Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Picchi Qualita Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Picchi Qualita Sp. z o.o.?

Picchi Qualita Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 54 ocen.
  • Fabryczna 20 lok. C
    32-500 Chrzanów

Picchi Qualita Sp. z o.o.