Opinie o Happet w Luboń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Happet. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Happet o rekrutacji.

Branże: Chów i hodowla zwierząt - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Happet w Luboń

Człowiek Orkiestra

Jako osoba która przeszła przez praktycznie każde stanowisko w tej firmie mogę śmiało powiedzieć że nie warto tam iść. Wiele razy miałem sytuację w której jedna strona mówiła mi zrób to tak, na co druga nie rób tak tylko tak jak ja chce. Nie muszę chyba mówić że dokonanie wyboru skutkowało natychmiastową (usunięte przez administratora)drugiej strony. Ucięta premia za podwyżkę ;). Na święta wielkanocne dostałem 500zł mniej do WYPŁATY nie PREMII tylko WYPŁATY za brak organizacji wewnątrz firmy, mianowicie podjęcia próby posprzątania bałaganu który istniał jeszcze przed moim zatrudnieniem się. Dlatego postanowiłem zakończyć swój etap w Happecie. W tej firmie takie prezenty świąteczne to częste zjawisko, jak na przykład danie wypowiedzenia pracownikowi dzień przed świętami. Jeśli ktokolwiek myśli o pracy tam niech wybije to sobie z głowy i zapamięta słowa mojego już byłego szefa "Każdego da się zastąpić".

Blanka
@PH

Hej, co do premii, to zabierają premią jaką, uznaniową, za wyniki? Czy także świąteczną? Bo ja myślałam nad wysłaniem cv na posade biurową i szukam tu info o pracodawcy i chciałabym dowiedzieć się więcej, za co konkretnie zabierają kasę.

nick

Ja bardzo pozytywnie wspominam pracę w tej firmie. Wszystkie pracownice są bardzo pomocne, doradzają, są zabawne ale przede wszystkim wykonują swoje obowiązki. Odeszłxm z tej firmy nie ze względu na finanse czy atmosfere (która jest na prawdę pozytywna) , miałxm po prostu za daleko i za duzo czasu zajmował mi dojazd. Wszystkie dziewczyny pracujące pozdrawiam!

Stara
@Ktosiek

Nie podoba się i już tam nie pracuję i ostrzegam przed firmą Happet

Zigi

Jest wyświetlone ogłoszenie, że poszukują osób do kompletacji towaru. Na magazynie w Poznaniu, ul. Kotowo 42, na granicy Lubonia. A po 2-3 miesiącach firma się przenosi do Mosiny, ul. Sowiniecka 6 F, przy stacji kolejowej. Dobrze wiedzieć. A co do reszty, to jak tu jest? Zwłaszcza z tym jak współpracownicy zachowują się względem siebie, i ile bym zarobił? A także, na jakiej umowie przyszłoby mi pracować?

@Uznaniowa

No dobra, ale chyba są jakieś przewidywalne sytuacje, w jakich się ją dostaje? Bo mnie ciekawi kiedy można na nią zasłużyć. Ta premia jest dawana do ręki, w gotówce? Można ją dostać każdego miesiąca?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Happet odbywa się w siedzibie firmy?

Parasol

Przyjmują wszystkich jak leci niedługo będą po Luboniu biegać i ludzi do pracy łapać, są znani :( Dlatego podobno się do Mosiny wynoszą

@Parasol

No, ale to, że zatrudniają każdego to daje gwarancję dłuższej współpracy? W Luboniu już nikt nie chce pracować, dlatego ta zmiana miejsca?

Michał Nowy wpis

W firmie????

Człowiek Orkiestra

Goodboooi
@Człowiek Orkiestra

Kiedy firma musi zmieniać lokalizację, bo w okolicy każdy już tam kiedykolwiek pracował lub zna kogoś, kto nie poleca i wyczerpały się moce przerobowe XD

PH
@Człowiek Orkiestra

Człowiek napisał prawdę, chociaż to co napisał wygląda dużo gorzej w rzeczywistości . W tej firmie można się nabawić choroby nerwowej. Zarobki żadne, wymagania z kosmosu. Każdy kłamie żeby się uchronić. Nie rozumiem ludzi którzy tam pracują latami . Za każdą bzdurę jest zabierana premia która powinna i tak nazywać się jałmużną. Ode mnie negatywna opinia dla całej firmy Happet !

Blanka Nowy wpis
@PH

kandydat Nowy wpis

witam może ktoś tu napisać czym rzeczywiście zajmuje się firma happet bo jak aplikowałem napisane było że to firma zoologiczna a teraz zauważyłem że wystawia jakieś żelastwa i zużytą elektronikę na sprzedaż na tej samej stronie co było ogłoszenie o pracę a drugie pytanie dotyczy komentarzy tu czy są one wiarygodne na temat tej firmy bo nie są za pochlebne

Artur Nowy wpis
@kandydat

a na jakiej stronie jest to ogłoszenie o pracę?

Pyskata

Hej, jaki ja mam ubaw . Wciąż się ponawiają nowe ogłoszenia o pracę w firmie happet. Ludzie , nie dajcie się wciągnąć do tej jaskini wyzysku . Samo to że te ogłoszenia wciąż i wciąż można odnaleźć, świadczy o warunkach jakie tam panują. I ja wszystko rozumiem, każdy chce zarobić. Ale tam się nie da. Najniższa krajowa, reszta zależy od humoru szefa lub demona (wiadomo, pod stołem) . Już chyba pół roku szukają przedstawiciela handlowego na PL południowy wschód. I nie ma. Najlepsze jest to że to nie chodzi o umiejętności czy doświadczenie. Masz się nie odzywać i sprzedawać, sprzedawać, sprzedawać klientom , którzy już nie chcą zamawiać w tej firmie z powodu złych doświadczeń. Dlatego moja opinia jest bardzo prosta. Nie ma możliwości że coś się tam zmieni dopóki jet tam demon. Ten człowiek powinien mieć zakaz zarządzania zasobami ludzkimi. Pozdrawiam wszystkich znajomych pracowników i nie znajomych też. Przykro mi że musieliśmy przez to przechodzić.

Pracownik Fizyczny

Szczegółowe pytania właściciela firmy, obiecanki z jego strony, potem rozmowa z menagerem Damianem który obiecuje już coś innego, inne gorsze warunki. Nie polecam ze względu na obiecywanie innych warunków a coś innego dostaje pracownik,zwrócenie uwagi powoduje zwolnienie.

Znajomosć języków, doswiadczenie.

Leszno
uśmiech

Na rozmowie o pracę propozycja pieniędzy pod stołem. Szantażowanie do podpisania, że przeszło się szkolenie BHP co przy takiej hali z wózkami i warunkach pracy jest nie do przyjęcia. Usłyszałem dosłownie albo podpisujesz albo tam są drzwi co było wykrzyczane przy pracownikach. Zero ubrań ochronnych, temperatura pracy poniżej 10 stopni. Atmosfera przynajmniej dziwna - pani z biura od spraw biurowych śmiejąca się z właściciela, że tylko chodzi a nic nie umie oraz z jego rodziny, która rzekomo skończyła podstawówkę w 9 lat a ogarnia system magazynowy najlepiej w firmie czego byłem świadkiem. Przedstawiciel handlowy odbierający telefon i wydający dźwięk, który tłumaczył że "właśnie dochodził". Do momentu spotkania z prokurentem Damianem praca była mimo w/w warunków całkiem znośna i rozwojowa i cieszyłem się jadąc tam bo spotkam fajne osoby które chcą pracować i współpracować z uśmiechem. Żadna z przemiłych pomocny pań na magazynie nie miała zapewnionych ubrań roboczych, jedynie wózkarze mieli.

Marian

prokurenta nie mogą się pozbyć, ma haki na prezesa i udziałowca były takowe próby usunięcia tej osobliwości, ale bezskuteczne. Firmę omijać z daleka, co jest powtarzane od lat. Szkoda zdrowia psychicznego i fizycznego i można stracić wiarę w człowieczeństwo.

Nikt nie wie o co z tym chodzi, nikt nie wie kiedy przejdziemy do Mosiny. Ja słyszałam już w marcu 2, 3 miesiące. Szef mówi 2, 3 miesiące ale w praktyce jeśli przejdą w ogóle w tym roku to będzie dobrze:)

A z jakiego powodu firma się przenosi? Potrzebuje większej powierzchni? Mnie interesuje praca na magazynie, słyszałem że w porządku. Nie wiecie może czy ruszą jakieś nowe rekrutacje czy po prostu można zostawić CV w firmie? Są jakieś konkretne wymagania?

M.

Będzie większa powierzchnia, nie mieścimy się powoli w starym magazynie, dużo nowości jest :) rekrutacja trwa cały czas, wystarczy wpisać na OLX w "praca" miejscowość Mosina i są bodajże dwa ogłoszenia- na logistyka i na magazyn. Tylko narazie jesteśmy w Kotowie przez bliżej nieokreślony czas, więc trzeba brać pod uwagę dojazdy. Wymagań nie ma, na magazynie praca jest prosta i jeśli będzie uczyła ogarnięta osoba to w przeciągu 2 godzin można kompletować zamówienie samemu

Dlaczego opinie miałyby znikać? Co takiego w nich jest bo osobiście nie zdążyłem jeszcze przeczytać? Znalazłam stara ofertę dla stanowiska pracownik działu import-eksport. Napisane było w ogłoszeniu, że firma dynamicznie się rozwija a nowych ofert nie widzę. Ogólnie mam kilka pytań, czy jako kobieta mógłbym liczyć na pracę w tej branży? 3 lata temu praca było tylko w dni robocze od 8-16 a teraz?

Osobiście nie polecam pracy na tym stanowisku dla kobiety, bo jest to praca z klientami a oni bywają... Trudni. Kiedy pracowałam na tym stanowisku przewinęły się aż 3 kobiety, praca trudna psychicznie. Tak, biuro pracuje w godzinach 8-16, a magazyn 7-15

Co XD klienci w tej firmie to najmniejszy problem. To nie praca jest trudna psychicznie, tylko zarządzający mają trudy, jakby to delikatnie… w komunikacji z ludźmi generalnie.

Małpa

Nie polecam praca z trudnym szefostwem bardzo trudnym, duża rotacja pracowników, małe pieniądze najniższa krajowa i coś tam w łapę na lewo może dadzą jal będziesz grzeczna i będziesz donosić , najgorsza moja praca

Zigi

@Była_pracownica
@Zigi

Nie polecam.... Te 2/3 miesiące już ciągnie się od 1.5 roku jakoś.... Oni sami nie wiedzą kiedy dokładnie się przeniosą do Mosiny. Współpracownicy zwłaszcza pakowalnia to zależy czy polubią Cię dziewczyny jeżeli nie to wykończą Cię psychicznie, u mnie był (usunięte przez administratora) pracowniczy, po którym odeszłam i wizyty u psychologa witają. Co do zarobków to najniższa krajowa, premia to jeżeli tylko polubi Cię osoba która faktycznie wylicza te premie.... Nawet nie ma co się starać bo i tak nie bierze tego pod uwagę tylko czy Cię polubi ta osoba. Jednym słowem nie polecam tego miejsca pracy jeżeli chcesz mieć zdrowie psychiczne okej .... Od czasu gdy odeszłam to czuję się o wiele lepiej ???? Zaczęłam przesypiać całe noce.

Magazynier
@@Była_pracownica

Kim jest ta osoba która liczy te premie? To juz kolejny wpis, że trzeba wkupić się w jej łaski. Czy dziewczyny na pakowaniu często się zmieniają?

@@Była_pracownica

Cały czas pisze to osoba która na l4 chciała dostać premie. Pracownica która stała i się interesowała wszystkim tylko nie pracą. Pozdrawiamy

nie sądzę. proszę poczytać inne wpisy a i tak większość została przez Pana usunięta.

Co najmniej dwa wpisy należą do tej samej osoby, a pozostałe pisali byli pracownicy, którzy pracowali kilka miesięcy temu, więc dużo się zmieniło. A jeśli ktoś przychodzi na plotki a nie do pracy to nie mogło być inaczej.

czy mam się bać? Widzę, że śledztwo w toku. W zasadzie przyzwyczajenia to druga natura człowieka. Potwierdzam zmian na lepsze nie ma i nie będzie, patrząc nawet poza horyzont.

A jakich zmian oczekujecie? Nadal trzeba pracować żeby zarobić i to wszystko a jak komuś się nie chce niech od nikogo nie oczekuje gwiazdki z nieba.. wydaje mi się, że w każdej firmie tak jest jeśli pracujesz dobrze i są chęci to nikomu nie jesteś w stanie podpaść.

Wika

To w takim razie, jakie warunki trzeba spełniać, aby otrzymać premię? :) Nie można być ani jednego dnia na L4, by dostać te dodatkowe pieniądze? :/ Napiszcie, jak to wygląda w praktyce.

@Wika

W każdej firmie jeśli weźmiesz L4 dostaniesz mniejszą premie albo w ogóle. Tutaj akurat w ogóle:) Jeśli czujesz się źle możesz wziąć dzień urlopu za który masz płacone normalnie. Wiadomo, że jeżeli jesteś bardzo chora to do pracy nie możesz przyjść i masz kilka stówek mniej ale zdrowie jest najważniejsze. A jakie warunki trzeba spełniać? W sumie wie to tylko jedna osoba, ale mi powiedzieli że im więcej robisz zamówień tym masz większą premie. Czy ma to odzwierciedlenie w rzeczywistości? Chyba tak, ja nie narzekałam:)

Czyli premie zależą w 100% od frekwencji? Może być tak, że ktoś będzie mieć wydajność na maksymalnym poziomie, a zdarzy mu się rozchorować, to cała premia przepada? Nie jestem pewien, czy to motywujący system. Chyba, że coś źle zrozumiałem.

Uznaniowa

Jest uznaniowa, więc ktoś kto rozdziela gotówkę może uznać, że Ci nie da ;) zasady premiowania nie są nigdzie spisane ani uregulowane.

@Uznaniowa

@nick

A firma oddawała Ci koszty dojazdu? W jakich sprawach Panie te były najbardziej pomocne, podasz konkret? Ja się czaję na aplikację tu i chyba mnie przekonałaś tą dobrą atmosferą :) Czy jak ktoś nowy wykonuje swoje obowiązki to wystarczy, ma zapewnioną stałą pracę?

nick

Nie wiem czy oddają koszty, ale myślę że to byłoby do dogadania się. Panie są pomocne jeśli szukasz towaru a nie możesz znaleźć, nawet jeśli musisz iść do namiotu np po gąbki też pójdą z tobą i pokażą gdzie co jest. Zabawne, pomocne a poprzednie komentarze są o zupełnie innych pracownikach. Polecam tą firmę właśnie głównie ze względu na super ludzi. Wiadomo, nie wszyscy bo są wyjątki ale większość jest bardzo w porządku.

Ona
@nick

Ja tez tam pracowałam i polecam, zrezygnowałam tylko ze względu na to, ze przenoszą magazyn bo ludzie są na prawdę fajni i mega przyjazna atmosfera była tylko jedna osoba z takich nowych która na sile chciała skłócić wszystkich ale z tego co słyszałam odeszła. Praca na skanerze i sam magazyn szybko idzie ogarnąć.

Maryś
@Ona

Czyżby firma zmieniła właściciela i menadżera że coś się zmieniło i się przenoszą i jest lepiej NARESZCIE!!!!

Ktosiek

Boże ale macie problemy, jest praca jak się nie podoba szuka się innej gdzieś gdzie jest lepiej, po co do tego wracać i wypisywać te żałosne komentarze… ktoś tu ma ból d*py ewidentnie.

Stara
@Ktosiek

Nie podoba się i już tam nie pracuję i ostrzegam przed firmą Happet

Pracownica

Witam praca sama w sobie fajna lecz niestety zachowanie pracowników to jakaś masakra. Obgadywanie pracowników jest na pierwszym miejscu, zwłaszcza dziewczyny te młode co tam pracują. Jeżeli lubisz dobrą atmosferę i humor w pracy, to zdecydowanie to nie jest miejsce dla Ciebie. Gdy tylko wygłupiasz i żartujesz sobie to doniosą na Ciebie do Pana Damiana. Psychicznie Cię wykończą, wypłata hmm najniższa krajowa a premie to dostają osoby tylko te które lubi osoba która wylicza premie. Podczas gdy inne osoby pracują ciągle to mogą pomarzyć o premii. Niestety za L4 też nie dostaniesz premii.

Poszukujący
@Pracownica

Jakie konsekwencje ten cały Pan Damian wyciąga. Zakazuje się uśmiechać? Czy też być pozytywnie nastawionym do życia?

Rudy

nie sądzę w kwestii usunięcia managera D były takie próby ze strony zarządu i prawników, ale bez powodzenia, ponieważ wyciągnął na każdego z nich grube teczki i haki, które zbierał i zbiera całymi latami.Skutkiem tego musieli go szybko awansować. Krótko mówiąc to persona non grata w firmie ale cóż taki deal. Radzę omijać firmę z daleka. Szans na zmianę nie ma !

Jak wygląda sprawa grafiku w Happet. Czy pracodawca idzie na rękę?

Tak

Tak, możesz pracować w godzinach 8-16, a jak przyjdziesz wcześniej to na pewno coś knujesz.

Misiu
@Tak

Pracujemy od 7-15 na magazynie, biura pracują od 8-16 :). Praca jak praca jeżeli nie boisz się żadnej pracy to jest okej, Wypłata to najniższa Krajowa, premii raczej się nie zobaczy na oczy w tej firmie....

Aneczka
@Misiu

No mnie interesuje ta praca biurowa. Czy poza ramami 8-16 zdarzają sie nadgodziny? Czy nie ma ich wcale i czy przy sporadycznych wyjątkowych sytuacjach, to można elastycznie do tych godzin podejść?

Danka

Jak wyglądają te zniżki pracownicze na firmowe produkty?? Jak wysokie są te rabaty, jaka kwota czy jaki %?? Widziałam info o tym w ofercie dla Pracownik działu import-eksport. Na start współpracy jest ten benefit oferowany?

Tak
@Danka

Jak zapytasz o zniżkę to wylecisz bo jesteś zachłanna i na pewno masz złe intencje. Może wyciągniesz coś "z utylizacji" co klient zwróci bo było tak zniszczone magazynowaniem. W ofertach niezwykle zabawna jest wzmianka o "przyjaznej atmosferze", kto pracował ten wie :D i dynamicznie rozwijającej się firmie, możliwość realizowania własnych pomysłów też śmieszna , nawet nie jestem w stanie podać przykładu , a pracowałem zdecydowanie dłużej niż kilka tygodni. Wsparcie magazynu w obowiązkach? Możesz iść rozładować kontener, oczywiście bez podstawowych środków ochrony osobistej, a jak się sprzeciwisz to też ci podziękują. ot, przyjazna atmosfera.

Mania
@Tak

Hmmm serio, aż tak źle? A co jest dobre? Bo skoro te wzmianki z ogłoszenia nie są poprawne, no to za co warto tu przyjść do pracy? Dla pensji? Dla premii? Może szanse na awans??

Kozak
@Mania

w Happet nie ma niczego dobrego i na nic dobrego nie zanosi się. Karygodne traktowanie pracowników bierze się z własnych kompleksów / wiemy o kogo chodzi/. Pisanie w ogłoszeniu o miłej atmosferze w pracy to jest słaby żart, wręcz żenujące. Nie wyciągają żadnych wniosków i liczą, że zawsze znajdą się jacyś frajerzy Odradzam i polecam omijanie Happet szerokiim łukiem.

byla pracownica

Fajna ta firma :D Merytoryczne spotkania, na ktorych ani to prezes, ani menadzer, tylko byly policmajster gada bzdury o tym, ze nikt nic nie robi, a sam nic nie robi, tylko chodzi, pije kawe i rzuca seksistowskimi zartami. Premie? Jakie premie, masz L4 to zabieraja ci polowe. Wszystko wyplacane pod stolem, kiedy sie urzad skarbowy tym zainteresuje, to nie wiem, ale pewnie niedlugo :D zenada poprostu straszan firma bezduszna

Magdalena
@byla pracownica

O jakie spotkania chodzi? To jakieś cykliczne np. co tydzień spotkanie dla całej ekipy firmowej? Jaki jest cel tych spotkań?

Sędzia Anna Maria Wesołowska
@Magdalena

Cel jest jeden - zabrac ludziom pieniądze i chęć do życia. Ale spokojnie, juz niedługo prezes i policjant bedom miec spotkanie ze sprawiedliwością

Pojawiła się nowa oferta pracy na stanowisko Konsultant produktu branża zoologiczna. Brzmi tajemniczo, czy ktoś powie coś więcej? Warto aplikować? Jak wygląda praca na tym stanowisku? Jaka kasa?

EL PAZUR
@Kasia

najniższa krajowa, a jaka inna?

Iwona
@EL PAZUR

Żadnych premii pracowniczych na takim stanowisku firma nie oferuje? Albo skoro najniższa krajowa, to może pakiet socjalny jest tu porządny? Jak to oceniasz?

Hhahhahaha
@Iwona

Tyle razy było pisane- na konto najniższa krajowa, pod stołem maksymalnie 5 stów w kopercie, o które wiecznie trzeba sie upominać. Pakiet socjalny to jeden długopis na pracownika na rok, wszystko ponad minimum musisz mieć swoje. Nawet był problem z podkładką pod myszkę. Pakiet socjalny, co za żart. PUP powinien tam stacjonować na stałe, nie wiem, kto ma szwagra w urzędzie, że to dalej funkcjonuje. Wiecznie zimno (mówię o biurze, magazyn ma naprawdę nieludzkie warunki). Zero obuwia dla pracowników, zero odzieży ochronnej, dla takiego pracodawcy każdy grosz wydany na pracownika to STRATA a nie inwestycja (nawet, jeśli wynika z kodeksu pracy). Dostajecie posiłki regeneracyjne? Przerwy w ciepłym? Czy nadal menago potrafi powiedzieć: palisz albo żresz.

@Hhahhahaha

Niestety, wszystko prawda. Zarząd firmy to totalne (usunięte przez administratora). Nie są dla pracownika tylko dla siebie. Pracownik jest najgorszy, zło konieczne. Trzeba mieć twardy (usunięte przez administratora) i głowę żeby tam pracować. Jak się chce pracować tylko żeby opłacali składki to można próbować..

@Hhahhahaha

Potwierdzam i jak 1 dzień weźmiesz L4 to koperta przepada :)

Młody
@Kasia

He he koperta często przepada i to za byle co.Zawsze znajdzie na ciebie haka

Aneta
@Hhahhahaha

A co ma do tego PUP, że go wspominasz? Chodzi o urząd dla bezrobotnych, jak się domyślam, chyba że o coś innego. Zatrudniają przez urząd ludzi, nie normalnie przez firmę, czy jak?

poszukująca

Hej! Czy warto iść na PH do Happet? Jaka podstawa? Premia? Atmosfera? Ilość wizyt? Auto? Noclegi? Z góry dziękuję za informację.

Mały Damianek
@poszukująca

Happet to najlepsza firma na świecie i tyle w temacie.

Jerzy
@Mały Damianek

Zgadzam się.

@Mały Damianek

Happet to najgorsza firma na świecie i tyle w temacie.

była
@Thimotheos

Nikt tam nie wytrzyma na dłużej. (usunięte przez administratora) klientów zwalają na PH. Wysyłają już uszkodzone akcesoria. Klient nie może się doczekać reklamacji. Nie odbierają telefonów, kłamią i oszukują....WSZYSTKICH. Nie tylko pracowników. Premia pod stołem . System nie wskazuje prawdziwych ilości. Obsługa klienta... masakra. Jako PH idziesz na wojnę , nie do pracy. Pozdrawiam . Uciekajcie stamtąd. Szkoda zdrowia i życia.

@była

Już dawno tam nie pracuję na szczęście.

Weronika
@Thimotheos

A powodem twojego odejścia były te problemy z relacjami z klientami co piszą? Czy jeszcze coś innego? O co chodzi z premią pod stołem? Od czego zależy jej wysokość?

PM
@poszukująca

Najniższa krajowa, premii brak, atmosfery brak, wizyt jak najwięcej, fiat Panda, noclegów brak.

Janusz
@PM

Czyli skoro nie ma noclegów to robota od poniedziałku do piątku i każde popołudnie w domu? Skupiłeś się na brakach, więc co Cię tu trzyma, jakie zalety jeśli mogę wiedzieć i dlaczego nie ma premii?

Akwarysta

Witam czy nadal można u was zamówić ryby kurierem?

Beata
@Akwarysta

Fedex

Beata
@Beata

Zima mrożone,latem uwędzone

była
@Akwarysta

hahaha , tylko krzywe i zagłodzone, bez faktury. A potem komorników na klientów nasyłają.

Jak się pracuje z ludźmi z Happet?

Rybka

Pracownicy są naprawdę super i zawsze będę ich ciepło wspominać. Niestety dobre relacje między pracownikami są konsekwentnie burzone przez takich panów, którzy nigdy nie powinni pracować z ludźmi (z żadną istotą żywą też nie) przez ciągle afery, podpuszczanie, kłamstwa, plotki, idiotyczne żarty i ogólną dezorganizację.

Naprawdę_Super_Pracownik
@Rybka

Mogłaś się chociaż pożegnać, a nie wyjście po angielsku, kobieto w jeansowym mundurku :)

Osa
@Rybka

Pracownicy byli super bo już nie ma starej ekipy.Co do 2 Panów napisałaś prawdę afery,manipulacje,zastraszanie, (usunięte przez administratora)

hunter
@Osa

to prawda, nic się od lat nie zmienia w traktowaniu pracowników karma wròci

Ludzka_głupota_nie_zna_granic
@Rybka

Nie wiem kto pisze te bzdury podszywając się pode mnie, ale sama nie zniżyłabym się do tego poziomu, by cokolwiek tutaj pisać. Tego dnia, o tej porze powinienes/powinnaś jeszcze pracować a nie zajmować się głupotami. Widocznie osoba, która to robi, musiała mnie nie lubić lub być bardzo fałszywa przez cały okres współpracy ???? Mimo wszystko pozdrawiam!

Osa

Chyba tam niewiele ludzi zostało

@Rybka

No to chociaż tyle się poprawiło, bo ładnych kilka lat temu współpracownicy też pozostawiali wiele do życzenia: krzyczenie, wyzywanie i wulgaryzmy co drugie słowo, osoby bardzo toksyczne, wyżywali się na innych i obgadywali za plecami, a sami wywodzili się ze środowisk patologicznych.

Micki

ma inne walory cenione w tej firmie

Drapiński

Ech... Dziś już takich ludzi nie ma... Mam na myśli pseudo-biznesmenów z przełomu lat dziewięćdziesiątych i dwutysięcznych. Chamy i prostaki, które zrobiły pieniądze na nie płaceniu innym. Wieczne kombinacje z kasą, wieczne oszczędzanie na pracowniku, oszczędzanie na wszystkim oprócz swoich wakacji i samochodów.

@Drapiński

jeżeli chodzi o kombinacje z kasą to był tu jeszcze niedawno wpis o tym . Menadżer firmy opowiadał o dużych wpływach na konta prywatne.

Maja
@Drapiński

Uwaga usuwają niepochlebne i niewygodne dla siebie opinie

Najstarszy pracownik
@Drapiński

Nic tu się nie zmieniło,tylko pracownicy ciągle nowi

Sadpet
@Najstarszy pracownik

Szkoda czasu i zdrowia. Większość komentarzy to niestety prawda, a jest tylko gorzej.

wielki brat
@Sadpet

zmiany, zmiany, Skobiej prezesem

Sadpet
@wielki brat

Czyli jednak w firmie istnieje ścieżka kariery i możliwość rozwoju oraz awansu. Sto lat, panie prezesie!

rok psa

No to żegnaj "firmo".

Wiecie, czy Happet udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Jeden

Jeden do podziału na całą firmę, ale i tak niesprawny więc nie ma możliwości pracy zdalnej

Iwona
@Jeden

To jak wy pracujecie, nie potrzebujecie tego sprzętu?

ziemniak
@Iwona

nie

@ziemniak

Skoro nie to co wam tu do pracy tak właściwie jest potrzebne?

Generalnieeee
@Julia

Właściwie to…ktoś tam jeszcze w ogóle pracuje?

Ola
@Generalnieeee

Ze starej dobrej ekipy już nikt.same nowości co chwilę przychodzą i odchodzą:(

@Ola

aż tak? a wiadomo ile tu w sumie stanowisk jest do obsadzenia i co jaki czas faktyczne odchodzą? nie ma kompletnie nikogo z dłuższym stażem?

@Julia

jest dwoje takich, ona z biura i on znany jako manager lub prezes.Tych dwoje pracuje od lat wielu, kto pracował wie dlaczego. Stary przy nich to pikuś. Odradzam , ludzie miejcie litość nad sobą I nie róbcie sobie tego.

Generalnie
@Julia

Wszystko oprócz importu, który jest z dłuższym stażem. Niektórzy odchodzili podczas pierwszego dnia, inni doczekali do jego końca. Inni po tygodniu, kilka osób doczekało roku, naprawdę nieliczni kilka lat.

Mariusz

z tego co wiem firma Happet udostępnia bluzy i spodnie po byłych pracownikach.

@Generalnie

ok ten pierwszy dzień zaciekawił... co musieli zobaczyć na starcie, że zrezygnowali? to po paru godzinach niby już?

scheda
@Julia

co zobaczyli? np. przekazane im części garderoby po byłych pracownikach.....

Także tego

Szef, prezes i jak tam go nazywają "stary" jak się uczepi jednej osoby to wiadomo, że ma przej*ane... Ludzie powinni pracować za (usunięte przez administratora) Na magazynie dochodzi nawet do 0 stopni. Za moich czasów były dawane bony 10 zł, ale w sumie co mi po tym jak było na tyle zimno, że skompletowanie zamówienia trwało 3 razy dłużej. Szefostwo po prostu ma gdzieś pracowników i tyle....

BHP
@Także tego

Pracodawca ma obowiązek zapewnienia posiłku regeneracyjnego. Czy macie zapewniony odpowiedni ubiór?

Emilia
@Także tego

Szefostwo ma w planach zrobić coś z tą temperaturą by w pracy było cieplej? Rozmawialiście z nim może? Jaka była reakcja?

Wacek
@Emilia

powiedział nam, że w Afryce jest ciepłej i mamy tam się zatrudnić. Taki to w tej firmie klimat.

Zimno
@Wacek

Nowy prezes jakiś bardziej elokwentny jak widać, zna klimat Afryki, jestem pod wrażeniem. poprzedni tylko wyłączał piec i wciskał ludziom, że awaria. Co tydzień, w poniedziałek, cóż za przypadek

@Zimno

Faktycznie kiedyś to było zimno ,stary prezes dawał codziennie zimą po bonie żywnościowym 10 zł na małpkę. A teraz coś dostajecie???

@Emilia

Szefostwo niestety tylko powiedziało, że trzeba szybciej pracować to będzie cieplej ;) Kupili spodnie polarowe i bluzy, ale przy takiej temp, to troche mało..

@Zimno

Tak, tak szef obeznany :;) dużo jeździ po ciepłych krajach ;) stąd też wie że można pracować za (usunięte przez administratora) ;D

Mała
@Także tego

Tak i jak pracownika zwolnili to kazali spodnie i bluzę oddać.

@Mała

Dokładnie, następcy dostają te rzeczy. ;)

Dorota
@Także tego

I nikt z pracowników nie myśli, aby zgłosić to do PIPU? Czy już było zglaszane? Czemu tak w ogóle te bony zostaly wycofane? Zakładam, że budżet przeznaczony na nie, nie bardzo nadszarpnął kieszeni firmy? :) Powiedz chociaż, że podstawowa pensja wynagradza tę temperaturę

Prezes
@Dorota

no i co mi zrobisz jak mnie złapiesz? trzymajcie się cieplutko

@Dorota

Ludzie tam zarabiają najniższą krajową od zawsze. Bony nie wiem czy są czy nie, bo już tam nie pracuje. Firma była zgłaszana już gdzie bądź i nie bardzo coś się zmienia. Rotacja pracowników w tej firmie to jest tragedia.. Ludzie się na to godzą z początku bo mają obiecywane premie pod stołem więc myślą, że całkiem spoko na tym wyjdą, ale w praktyce jest inaczej...

Zostaw merytoryczną opinię o Happet - Luboń

• Jak się pracuje w Happet?

Zobacz opinie na temat firmy Happet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Happet?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Happet?

Kandydaci do pracy w Happet napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Happet