Opinie o Fabryka Mebli Ryś w Izdebnik

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fabryka Mebli Ryś. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fabryka Mebli Ryś o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Mebli Ryś w Izdebnik

nieznany

rys jest dobrym nauczycielem, idealnie wyuczeł swego zieńcia DANIELLO,ktory też nie płaci pracownikom za urlop wypoczynkowy,a od pracowników wymaga niewiadomo ile za 7 złotych przy produkcji obuwia a słowo podwyżka dla niego nie istnieje no i również umowa o prace kto może to niech stamtad wieje niech sobie pracuje sam z Agatka

Andrzej Kowalski

Wiem to na pewno Fabryka przegrała w sądzie dwie sprawy z soplem PT jedną o warunki szkodliwe w lakierni a drugą o dyscyplinarkę wyroki już są prawo mocne . Nie lubiłem gościa to własnie był taki sługus rozdarta morda ale wygrać z Tr wielka rzecz widzę minę prezesa.

Andzrzej Kowalski

Kubik 333 kim ty jesteś albo sługusem albo kimś z rodziny .Zobacz w ciąg kilku lat jacy pracownicy odeszli np technolog AW to była kura znosząca złote jajka dla fabryki a AS następny technolog według ciebie to byli też wieśniacy.Nie to były główne filary tej firmy ciekawe co ty prezentujesz swoją osobą.A tak na marginesie wiadomość z pewnego żródła zasiadającego wysoko na stanowisku w firmie Fabryka ma bądz miała zajęte konta przez komornika czyżby koniec był bliski Ciekawe czemu portal wykasował wiele komentarzy nawet kiedyś widziałem zadowolonego klienta to nie sprawiedliwe .

KUBIK333

JAK WAM SIĘ NIE PODOBA TO MOŻECIE SWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ OTWORZYĆ TO NIE PROBLEM.PROBLEMEM WIEŚNIAKI JEST WASZA ZAZDROŚĆ.MACIE OCHOTE TO WY.....AĆ NA ZACHÓD ALE PROBLEM JEST JESTEŚCIE NIEUKI I TYLE.CAŁY TEN IZDEBNIK I OKOLICZNE WIOCHY TO SPUŚCIZNA NIE WIEM CZEGO.CHYBA TYLKO WIEŚNIACTWA I PŁYTKIEGO MYŚLENIA.KAŻDY JEST KOWALEM WŁASNEGO LOSU.JAK CHCECIE JEŻDZIĆ AUDI TO NA NIE ZARÓBCIE .NIEKONIECZNIE U RYSIA DEBILE

Czy kandydat na stanowisko ELEKTROMECHANIK* w firmie Fabryka Mebli Ryś ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Leszno
limes

nie wiecie może czy przyjmują do pracy studentów w Fabryce Mebli "Ryś"? jak wtedy wygląda sytuacja z umową?

opos
@limes

w chwili obecnej do pracy w fabryce mebli ryś przyjmują już chyba kogo popadnie, albo przynajmniej niedługo zaczną do robić. Szukają obecnie 10 stolarzy, a więc pracy jest pełno i nie ma jej kto wykonywać. Jest oczywiście też kilka powodów dla których ludzi nie chcą tu właśnie pracować. Jeśli warunki się nie poprawią, to nie będzie miał kto na nich robić

jojo
@opos

tam jest praca po min 10-12 godz a przelew minimalny

Prawdziwy Stolarz

binekduży - 2012-12-28 14:50:06 duży szacunek dla p.Ryśia ,za to że stworzył rynek pracy /prawie azyl dla największych [usunięte przez moderatora] i psełdostolarzy z okolic Kalwari Zebrzydowskiej itpBinekduży naucz się pisać po polsku. Pseudo się pisze a nie psełdo. i nie ośmieszaj się bo wszyscy prawdę znają.

gość

Częściowo się zgadzam z tą opinią, ale jak prezes traktuje pracowników tak pracownicy pracują. Po co się starać skoro za urlop nie będzie kasy i w ogóle wypłata też jest opóźniona po kilka miesięcy. Ale za to nie daleko fabryki rośnie piękny dom prezesa.

elf

Dziekujemy prezesie za wspaniale swiateczne paczki . Jak Ci nie Wstyd!!!

wierny pracownik

Mam takie pytanko;czy na święta dostaniemy zaległą i bieżącą wypłatę?ponieważ nie wiem czy mam zamówić karpia, a może tylko paluszki rybne i czeska wódkę? P.s czekam na pozytywną odpowiedz. Wesołych Świąt!!!!!!!!!

Teściowa.

Opóźnienia w wypłatach sa coraz częstsze.Wypłacane są jakieś smieszne zaliczki typu 100 pln. Nasze rodziny wkrótce zaczną głodować !! . Czy firma Ryś to już "trup" . Chyba tak

szczery

Dawno sie tak nie usmialem jak z czytania tego co napislal anonim ( ta dluzsza wypowiedz ) Naprawde ten tekst bije wszystkie na glowe ... hahahahha :D:D:D dno ...

przyszły pracownik

Staram się właśnie o pracę w Rysiu, ale moj znajomy mi mówił, że czasami jest dość niebezpiecznie w tej fabryce, no i często i gęsto coś się pali, albo psuje...a mnie interesuje czy często się zdarza, że meble są reklamowane producentowi ? Mam nadzieję, że jak mnie zatrudnią, pomogę Wam trochę wyjść na bezpieczną stronę;))))

Czy ktoś wie coś na temat ewentualnych planów związanych z imieninami prezesa? (imieniny Tad. 28.10)

BYŁY

Odnośnie kontroli, co za bzdury!!!!.Pracownicy musieli mówić to co im wcześniej kazano.Śmiechu warte.

mischalek88

mam pytanie , ostanio skałdałem tm cv i sie zastanawiam czy przyjac prace am ??? ile dokładnie się zarabia i czy można wziąć nadgodziny ??

Pracownik produkcji

Według mnie to typowy (usunięte przez administratora) za pensję wegetacyjną. Standard to 11 godzin pracy czasami nawet więcej za nie całe 2 tyś miesięcznie w tym 2 przerwy w ciągu całego dnia po 15 minut. Dotyczy fabryki w Krzywaczce. Nie wiem jak jest w Izdebniku.

nowy
@Pracownik produkcji

gdzie podziały się poprzednie bardzo niepochlebne opinie o tej firmie? Czyżby prawnik pana R. zadziałał? Po co zatem tworzyć taki portal skoro opinie negatywne są usuwane? Gowork nie powinno cenzurować wypowiedzi!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Mebli Ryś - Izdebnik

Fabryka Mebli Ryś