Opinie o Plastmal Jako w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Plastmal Jako. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Plastmal Jako o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Agencje nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plastmal Jako w Toruń

wieloletni pracownik

wiem gdzie przenieśli swoje biuro by nie nękali ich wierzyciele.namiar mogę podać jak ktoś będzie chciał.

piotr

poproszę o informację

Janusz
@wieloletni pracownik

Witam - czy mogę prosić o namiary? wiszą mi kasę.... na miejscu nie ma nawet szyldu, wszystko pozamykane.

poproszę o namiary

@Piotr

Smardz Marek Andrzej ul ks Jerzego Popiełuszki 24/5 87-100 Toruń

super z siedzibą w mieszkaniu kopaczewskich

@Piotr

Bo ta firma to jedna wielka ściema dlatego zarejestrowali się pod nową nazwą i niby z innym prezesem zarządu musieli zmienić adres bo ludzie nie dają im spokoju tyle kasy wiszą oszuści jedni najlepiej nie odbierać telefonu i zmienić wszystko żeby następnych naciągnąć i oszukać.

wiktoria

Dokładnie!

wiesz co nie wiem czy rekrutuja czy zatrudniaja kogos do sklepu hydraulicznego, wiem ze maja jeden punkt ale sprzedawow tam niewielu

Jako tako

Zadłużyć spółkę i sprzedać. Jakie to oryginalne . Teraz nie pozostaje nic innego, jak tylko otworzyć nową spółkę i znów nachapać się nie swoją kasą a za parę lat znów ją sprzedać z ogromnymi długami. No cóż.. Mamy takie prawo że przecież to nic złego..

xyz

Kupię wierzytelności przysługujące od firmy PLASTMAL JAKO sp. z o.o. (faktury vat, tytuły wykonawcze)

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Plastmal Jako? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

xyz

Ciekawe czy inspektorat budowlany nie zainteresowałby sie firma

Firma nie dba o pracownika zalega z wynagrodzeniem I takie sprzedawanie nawodnień jest wbrew prawu Panie J.

rozczarowany
@xyz

Jestem zainteresowany sprzedażą wierzytelności firmy PLASTMAL JAKO. Proszę o bliższy kontakt 713158415; lazur32@wp.pl

@rozczarowany

info poszło na mail

Zapomnij że Ci zapłaci za surowiec jak ludziom wypłaty nie wypłacił i ma to gdzieś.

wyplata 2500 na reke fakt ze z sobota i niedziela jest ok

A umowę masz czy nie a wypłatę dostajesz do ręki dlaczego bo masz komornika okej twoja sprawa ale są ludzie którzy chcą normalną umowę i świadczenia z tym związane są w tym kraju ludzie uczciwy ì normalni

janek

każdy pracuje gdzie chce, ja nie narzekam. wiem co mam robić i wyplate dostaje do reki bo mi na tym zalezy. każdy pracuje gdzie chce, to nie jest więzienie.a taka prawda ze prawie zawsze na takich forach są same negatywne opinie

Super że wypowiada się człowiek co siedzi w tej firmie od lat i liże (usunięte przez administratora) tym z biura a do ludzi mówi co innego ale to polska kiedyś sam się przyjedziesz bo kłamstwo ma krótkie nóżki

Bo w tej firmie myślą że ludzie nie mają rodziny i muszę żyć tylko i wyłącznie pracą reszta się nie liczy (usunięte przez administratora) dzień i noc najlepiej za grosze! ! !

OCB

Nie pracowałem tam, ale byłem tylko na rozmowie kwalifikacyjnej. Po tej rozmowie ZDECYDOWANIE stwierdzam, że to tylko i wyłącznie (usunięte przez administratora) . Praca od PON-ND. Jeśli nie jesteś w stanie pracować w soboty i niedziele, to nie masz czego tam szukać. Tak poza tym, to jest rodzinna firma, a każdy wie, jaka atmosfera panuje w takich firmach. ;) Dobra rada, trzymajcie się od nich z daleka. No chyba, że jesteście mało ambitnymi ludźmi i lubicie (usunięte przez administratora) jak za czasów zimnej wojny. Pozdrawiam.

Lukas
@OCB

ZAPISZ SIĘ NA WIKAREGO I DAWAJ DU..E SZEFOWI TO DOBRZE PŁATNA FUCHA :)

Ogólnie firma bez sensu godzin dużo wypłata marna żadnej umowy Właściciel nie mający szacunku do pracowników obiecują dużo a jest zupełnie inaczej

dziękuję bardzo

Kultura tych wypowiedzi mówi wszystko...właśnie chciałem złożyć Cv na pracownika produkcji, dobrze że są takie fora.Dziękuję bardzo.

gosc

niewiedzący ty sie nie wpier...laj jak papier toaletowy bo skonczysz w kiblu Grzeb sie dalej w swoim gow...nym swiatku i zapisz sie do piszoruf tam bedziesz mogl sie wykazac......

OCB
@gosc

to, że człowiek nie chce pracować od PN-ND za grosze, to oznacza, że jest on nierobem ? Bardzo zaskakujący tok myślenia. Osoba, która dodała ten komentarz w 100% jest powiązana z tą " rodzinną firmą " . Brat, wujek, a może kierownik we własnej osobie?

gosc

wlasnie na takich forach **wychodzi** kto ma mózg jak kura lukasie

kontrahent

Firma po pół roku współpracy przestała płacić za surowiec i nie odbiera telefonów.Okazuje się więc, że jest bardzo nierzetelna

kacper

firma wogóle nie dba o pracownika własciciel wraz z synem wulgarni i niesympatyczni nic tylko przeklenstwa firma podpisuje umowy o ile je podpisze nie z faktycznym stanem jaki jest pół etatu a jedziesz cały a nawet i wiecej bo do 200 godz praca ciezka od poniedziałku do niedzieli jesli jestes z poza torunia nie podejmuj sie bo schodzac w poniedziałek z nocki wracasz na 14 tego samego dnia brak kultury wobec pracowników wypłata wypłacana w szatni niewazne czy jestes przebrany babka z kasa wchodzi i tyle

ERDFYK
@kacper

a dlaczego nie napisales ze jestes nierobem i o warunkach pracy wiedziales od poczatku.....??????

Zostaw merytoryczną opinię o Plastmal Jako - Toruń

Plastmal Jako
1.9/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Hoża 86 lok. 410
    00-682 Toruń