Opinie o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aesculap Chifa Sp. z o.o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aesculap Chifa Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

Lekko spocony

Jak wam senapid wpadnie i zobaczy jak utrzymywany jest dystans społeczny to mogą być czasem nici z pieniążków z tarczy a i na kary będzie trzeba wydać.

Jednostka myśląca
@Lekko spocony

Skoro prezydent Dyzma i premier Pinokio są pokazywani na wiecach przytulających się bez maseczek no to szara masa myśli że już wygraliśmy i wirus jest w odwrocie.

TakiPan

Jedna zmiana na p20 mozna to tak widywac sie z druga zmiana i siedziec obok siebie? Pytam sie

Qwe
@TakiPan

Widocznie już obostrzenia nie obowiązują

Pot
@Qwe

Obostrzenia byly kasa przytulona obosrzeń nie ma

Boczek
@TakiPan

Na p20 jest wszystko Oki a na innych działach co jest pytam

@Boczek

No tak teraz bedzie u was ok. Dlugo nie nacieszyliscie sie jedna zmiana. Pozdrawiam

AnonimPL

Witam czy orientuje się ktoś w jakiej cenie są obiady na stołówce ?? Chodzi mi o obiady z zniżką dla pracowników , cały i połówka?? Z góry dzięki:)

Solidary

W chifie jest wielu nieudaczników, którzy nie umieją nic oprócz ściemniania przez całe życie. Bez chify i nadgodzin byli by zerem. Na chleb by nie mieli! A już najgorsze miernoty to ci faceci którzy nawet prawa jazdy nie mają ani samochodu. To są prawdziwe zera i po tym można ich bardzo łatwo rozpoznać.

@Solidary

Oj są tacy są! Dziękują Bogu że taka chifa jest w NT bo inaczej żarł by tynk ze ścian. Tak,tak Pawełek. Mówimy też o tobie.

Archanioł
@Solidary

No po tym wpisie myślę że zerem to jesteś Ty, szkoda mi Ciebie że jesteś takim tchurzem. Powiedz to prosto w oczy tym ludziom jak takich znasz a nie z boku pokryjomu,(usunięte przez administratora)

Solidary
@Archanioł

Takich miernot są dziesiątki więc zbyt długo by wymieniać. Pracujcie Pisowskie miernoty sobie spokojnie dalej i dziękujcie że chifa istnieje nadal bo w innym zakładzie juz dawno byś został zwolniony.

ps.
@Archanioł

Zobacz miernoto i nieuku jak napisałeś słowo tchórz! Więcej się nie odzywaj bo tylko potwierdzasz to co wcześniej napisałem. Jesteś zerem i pełno takich w chifie.

Archanioł
@ps.

Owszem może i był błąd ale ja również nie zmienię zdania o Tobie, spójrz w lustro i to wystarczy pacanie.

Tytan pracy z samochodem
@Archanioł

Jakie może? Jesteś zero i niewykształcony pisowski nieudacznik! Niech to dotrze w końcu do twojego pustego łba.

ten co pali i zapycha kible
@Solidary

No nie wiem czy wyznacznikiem sukcesu jest prawko i auto... (usunięte przez administratora) A zera to są ludzie którzy tutaj wyzywają wszystkich a w pracy liza tyłki i udają kolegów. Nie pozdrawiam

logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Hshsj

halo halo gdzie są pieniądze które miały dzis byc na koncie?

CM
@Hshsj

Podobno pani dyrektor HR nie pojawiła się w pracy żeby podpisać przelew i niestety pieniędzy dzisiaj nie będzie.

@CM

Jeden dzien cie chyba nie zbawil co

Wkoncu kasa na koncie dziekowac

Spragniony

Perry dlaczego nie ma wody na dziale ???

Wlkp

Witam. Czy wiadomo coś na temat wczasów pod grusze?

Wolne

Dziękujemy za długi wolny weekend dla wszystkich. Oby więcej takich...

irmina
@Wolne

Wolny weekend to zasługa tarczy,proszę o tym pamiętać 28 06.

@irmina

Oczywiście. Ale ja dziękuję za to że się dostosowali do wytycznych i wszyscy powinni podziękować za tylko 5%, że niema więcej. A w szczególności mieszkańcy firmy,to znaczy ci co beczą że nadgodzin nie robią... Docencie to MATERIALISCI jedni i spędzicie czas w domu z rodzinami.

Myśl
@Wolne

A nie pomyślałaś że może oni nie są materialistami tylko mają na utrzymaniu rodzinę, kredyt na dom, chcą zapewnić dzieciom lepsze życie i dlatego tyle pracują?!

@Myśl

Pracoholizm to jest choroba. Nadgodziny nie są zapisane w umowie na stałe. Jak się bierze kredyt to trzeba o tym pomyśleć a nie potem buksolić jak frankowicze. A dzieci potrzebują rodziców w domu. A nie tak jak większość ucieka do pracy bo mu dzieci przeszkadzają....

???
@Myśl

Jeżeli ktoś mieszka z mamusią i tatusiem do 40, obiady pod buźkę postawione, brak dzieci i żadnych zobowiązań to nie musi być materialistą i pracować społecznie za najniższa krajową nawet. Jak ktoś od życia nic nie wymaga to potem są takie jelonki

@???

Takie przypadki też bym zbadał. Bo to też nie jest normalne. Najniższa krajowa? Co ty opowiadasz? Zawsze można spróbować gdzieś indziej jak tak bardzo jest tu źle . Droga wolna. A rusz może wypowiedzeniem coś sobie załatwisz. Tylko czasem trzeba mieć j..a i się odważyć. Ludzie za tę siano i to co się robi to mamy naprawdę bajkę. Wczasy, bony socjal, wszystko na czas, urlopy na żądanie, stażowe i jubilatki.... To mało?

Wolne

Cenię sobie każdą wolną chwilę od pracy która mogę spędzić z rodziną... To jest najcenniejsze co mamy. A nie całe dnie w pracy. Wszystkiego dobrego.

Dekarz
@Wolne

Kazdy (usunięte przez administratora) zarobi jak presiedzi we firmie ze 300godzin. Co to za sztuka? to czysty (usunięte przez administratora)

Pika

Czy ktoś wie co się dzieje w tej naszej chifie? Różne wersje się słyszy, ale nic oficjalnie. Wolne piątki, darmowe nadgodziny, czy koronawirus zjadł nie które mózgi?

Ola
@Pika

No właśnie czy ktoś może podsumować co się dzieje w chifie? Wiem póki co że od czerwca do sierpnia nie ma nadgodzin i wezmę z pensji 5% to znaczy że jedne piątek wolny w , w tym miesiącu jest to piątek po Bożym ciele. Tyle wiem A coś więcej, proszę napiszcie. Pozdro

m
@Pika

Jeden piątek w miesiącu ma byc wolny. Nadgodziny mogą być wyplacone pod koniec roku lub na początku kolejnego roku kalendarzowego

Absurd
@m

Nadgodziny wypłacone pod koniec roku lub na początku ?! W tym czasie to pracownik może już dawno pracę zmienić ha ha ha

Fred
@Pika

Zakłady chcą wyciągnąć kase od rządu więc sie kombinuje w papierach.

Elll

Kiedy wróci jedna zmiana ? Czy to prawda że się prezes nie zgodził na powrót jeden zmiany ?

xdd
@Elll

Bardzo dobrze i niech nie wraca jedna zmiana w koncu miejsce jest na parkingu, mniejsze tłumy a nie, ze kazdy chce sobie na jedna chodzic bo wygoda czy cos. 2 lub 3 zmiany i tyle jestem na nie.

Jgy

A gdzie są związki?! jak 12miesiecy okres rozliczenia!? Czy to ma związek z tarcza?

Xyz
@Jgy

Oczywiście, że ma związek z tarczą. A co związki, związki nie mają nic do gadania. Podziękuj rządowi za formę obecnej tarczy. Pracodawca ma wolną rękę aby w ramach tarczy "utrzymać" miejsca pracy. Firma weźmie pieniążki z tarczy i to duże. Ciekawe na co zostaną rozdysponowane bo nie na pracowników. Teraz nie dość, że nie będzie nadgodzin i pensja podstawowa niższa o 5% to za 3 miesiące będziesz robił przymusowo 32 nadgodziny. A potem i tak zobaczysz pieniądze jak świnia niebo i będziesz wybierać dni wolne. Także powodzenia

Miki
@Xyz

Ale jak pxcw chciał wprowadzić 12 miesięczny okres rozliczeniowy to związki umiały wywalczyć 3 miesiące więc na hu ** macie związki w chifie

Romek

Biura podróży Solidarnośc nie nazywaj związkiem bo pęknę ze śmiechu. Związki w chifie to ogólnie śmiech na sali. (usunięte przez administratora)i to od wieluuuuuu lat.

Hahahah

To teraz zapraszam na kawę omówimy temat realistycznie nie online :)

Havo

p80 CNC pan strazak co ma nazwisko takie jak wódz związków (z wąsem) nie wiesz gdzie jest palarnia? Bo na pewno nie w kabinie w toalecie.

Gruby
@Havo

Bo on jest DJ i mu wolno

Jgy

Należę, inaczej bym nie zabierał głosu

Koneser
@Jgy

Jeżeli należysz do związków no to serio masz się czym chwalić to jakbyś napisał że należysz do zgrupowania anonimowych alkoholików kafeleria kawuseria

PIS

A większość ludzi na niego pluje ,A to jeden z największych i najwybitniejszych naszych polityków

PIS

Jarosław jest wielkim politykiem potrafi rządzić oraz ma genialne pomysły

PIS

Gdyby nie nasz prezydent nic nie mieli byśmy w naszym pięknym kraju warto iść się pomodlić by zaraza ustala i wróciły piękne czasu

PIS

Mamy wspaniały rząd pozwala na utrzymanie stanowisk pracy A wy plujecie im w twarz

Przywódca

Domagasz się #

Zostaw merytoryczną opinię o Aesculap Chifa Sp. z o.o - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 112.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 8 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aesculap Chifa Sp. z o.o