MBC

Siemianowice Śląskie

Opinie o MBC

Oli 2011-04-28 18:47:50
firma w której trzeba się nastawić na minimum 10h dziennie w pracy, częste soboty. gdyby te nadgodziny przekładały się na dobre zarobki to było by w porządku, ale niestety wynagrodzenie przecietne (okolo 1700-1800zł z jakimis 50-60 nadgodzinami). oprócz dużej ilości pracy i nie za ciekawych płatności firma ta może zaoferować: bardzo słabą organizację pracy, nie za ciekawe traktowanie pracowników oraz inne formy [usunięte przez moderatora]. spędziłem w firmie rok, dziekuje za zdobyte doświadczenia na temat tego jakiej pracy już nigdy nie podejme. pozdrawiam
miłosz 2016-05-16 17:39:39
ogłoszenie na które się powołujesz już dawno nie jest aktualne @warion, teraz firma poszukuje na kilka rożnych stanowisk, między innymi szukają konsultanta ds. rekrutacji. Wymagane jest półroczne doświadczenie w branży rekrutacyjnej i obsłudze klienta,
Zostaw swoją opinię o MBC - Siemianowice Śląskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MBC