MBC

Siemianowice Śląskie

Opinie o MBC

Oli 2011-04-28 18:47
firma w której trzeba się nastawić na minimum 10h dziennie w pracy, częste soboty. gdyby te nadgodziny przekładały się na dobre zarobki to było by w porządku, ale niestety wynagrodzenie przecietne (okolo 1700-1800zł z jakimis 50-60 nadgodzinami). oprócz dużej ilości pracy i nie za ciekawych płatności firma ta może zaoferować: bardzo słabą organizację pracy, nie za ciekawe traktowanie pracowników oraz inne formy [usunięte przez moderatora]. spędziłem w firmie rok, dziekuje za zdobyte doświadczenia na temat tego jakiej pracy już nigdy nie podejme. pozdrawiam
miłosz 2016-05-16 17:39
ogłoszenie na które się powołujesz już dawno nie jest aktualne @warion, teraz firma poszukuje na kilka rożnych stanowisk, między innymi szukają konsultanta ds. rekrutacji. Wymagane jest półroczne doświadczenie w branży rekrutacyjnej i obsłudze klienta,
Agnieszka 2017-05-08 14:36
Jak MBC przedstawia się w obecnym roku? Jesteś zatrudniony w MBC? Chętnie poznamy Twoją opinię na temat ogólnych warunków pracy w firmie. Jakie pozytywne aspekty dostrzegasz w pracy w tym miejscu?
mody33 2017-07-30 10:30
jestem w MBC od 4-mc restrukturyzacja która została przeprowadzona przez ten czas przyniosła pozytywne efekty. Ekipa jest sprawdzona. Nowe zasady pracy wpływają na satysysfakcję z pracy. Zarobki są ok i nie wierzcie, że ktoś zarabia 1800zł miesięcznie z 50-60 nadgodzinami. Jak tam jestem nie widzałem pracownika który miesięcznie nie dostał mniej niż 2100zł (bez nadgodzin).
mody33 2017-07-30 10:33
Agnieszka 2017-09-01 16:07
@mody33 widzę, że jesteś zadowolony z pracy w firmie MBC. A powiedz na jakim stanowisku pracujesz? Co najbardziej podoba Ci się w pracy w tej firmie? Aktualnie poszukują pracownika na stanowisko Kontroler Jakości. Co oferują można wywnioskować z ich oferty pracy. Stabilne zatrudnienie u jednego z liderów w swojej branży, Realna możliwość rozwoju zawodowego, Atrakcyjne wynagrodzenie, Pakiet benefitów m. in. karta sportowa MultiSport.
Zostaw swoją opinię o MBC - Siemianowice Śląskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MBC