Hurtownia mięsa i wędlin szumlańscy

Legnica

Opinie o Hurtownia mięsa i wędlin szumlańscy

anonim 2011-04-28 18:42:13
Praca na 4 rano. Zero jakiś dodatków. Kokosy normalnie 1100 na reke za taką prace to śmiech i hańba. Ciągłe obelgi i jakieś swoje ale i wielkie wymagania. problem z urlopem. Pracowałem krótki czas i podziekowałem pracodawcy
anonim 2014-03-31 23:12:14
szczególną uwagę trzeba zwrócić na daty produktów!!!potrafią wcisnąć tuż przed końcem terminem ważności produkt-nie miła obsługa
ja 2015-03-02 08:34:34
Ludzie ,przychodzicie do pracy najmniej wymagajacej myslenia, od samego poczatku wiecie co macie robic i za jaka kase to co czego oczekujecie? Dodatkow? Premii? A za co? Skoro podstawycyh rzeczy za ktore dostajecie te 1100 nie robicie dobrze. Kazdy chcialby byc dyrektore przynajmniej z jego pensja a nic nie robic. Wezcie sie porzadnie do roboty a nie za narzekanie a bedziecie mogli ptosic o ppdwyzke lub znajdziecie lepsza prace.P.S.macie czelnosc publiczniekogos krytykowac to miejcie odwage sie przedstawic bo anonimowo to kazdy glupa lubi rznac
ojtak 2015-10-12 18:42:13
@ja - przecież praca w hurtowni mięsa może nie należy do najprzyjemniejszych, ale trzeba z czegoś żyć i utrzymać swoją rodziną. Zarobki nie są tragiczne, zawsze to lepsze niż nic. Wiadomo, że branża skupu mięsa rządzi się swoimi prawami, ale najważniejsze, żeby atmosfera w pracy była poprawna dla pracowników.
Zostaw swoją opinię o Hurtownia mięsa i wędlin szumlańscy - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hurtownia mięsa i wędlin szumlańscy