Grosik

Działdowo

Opinie o Grosik

anonim 2011-04-26 12:18:07
tragedia nikt nie panuje nad niczym , brak wynagrodzenia ,urlopów facet tonie ale czemu ciagnie reszte za sobą ?
anonim 2011-04-26 13:27:38
kogo ciagnie za soba?nie powiodło mu sie i tyle,
czarny murzyn 2011-05-01 19:50:30
ciągnie wszystkich tych ktorzy nie zdązyli uciec i siedza w oczekiwaniu na cud i zalegle wynagrodzenie
0 2011-05-05 19:16:25
i bedzie ten cud
ciekawska 2011-05-10 20:27:35
a wynagrodzeń nadal nie ma ,w sklepach pustki a pracodawcy nieuchwytni miejmy nadzieje na cud a jak nie kończ Waść i wstydu oszczędż
ja 2011-05-18 18:45:12
a kto mu tak źle życzy,co on wam zrobił,złym szefem był?nie podoba się to zwolnij się,nie tylko on upada w Działdowie,ale jak to u nas jest najlepiej kopie się leżącego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
murzyn 2011-05-19 20:18:50
normalnie sie pracuje żeby zarabiac ale w grosiku sie pracuje za darmo tak sobie zeby jakoś czas spędzic w zyciu i sie nie nudzic czy na jakieś randki chodzic/?????taki sobie wolontariat a jak nie pasuje to won wynagrodzenia przyjdą przelewem tradycyjnie .

ja 2011-05-20 09:33:42
ludzie przeciez od zawsze tak nie jest,kazdemu moze sie noga powinac
anonim 2011-05-20 14:04:03
co za brednie..i tłumaczenie..jak ktoś ma trochę honoru i odrobine szacunku dla innych ogłosiłby bankructwo zamknął\"biznes\" rozliczył wszystkich..a tak czekanie na \"cud\" wpędziło Go w to co..niestety wiele osób odczuwa..a ona co wygrzewa się może na słoneczku i ma wszystkich głęboko w..!! Uczciwi ludzie świadectwa pracy nie mogą sie uprosić..nie mówiąc o zaleglych urlopach i wynagrodzeniach, kto w XXI wieku słyszał o tym co w tych sklepach sie dzieje...Żadne wytłumaczenie..jak sie chcialo miec interes to trzeba tez umiec go zakonczyc..przykre ale prawdziwe...to tyle na temat pracodawcy sieci \"grosik\".
0 2011-05-26 10:59:15
i kto tu ma racje?co bedzie dalej z grosikem?zamkna czy ktos przejmie interesy pana [usunięte przez moderatora]?
??????????????? 2011-05-26 11:04:08
mam nadzieje ze to sie skonczy bo zenada i wstyd nie wspomne o ludziach którzy tam nadal pracują bez wynagrodzeń
xxxx 2012-03-01 17:47:47
??????????????? - 2011-05-26 11:04:08

pan W to skończona obleśna świnia. Na szczęście kilka lat temu odeszłam i wyciągnęłam co mi się należało. Nie żal mi go, zasłużył sobie.
dusigrosz 2015-01-19 14:56:57
Grosik chyba istnieje, w internecie żadnej informacji o ich upadłości albo likwidacji znaleźć nie mogę a więc wierzę w ich egzystencję, chociaż cicho jakoś o nich. wiele lat robiłem na kasie w marketach, może i w grosiku będę próbował.ale prosze odpowiedzcie mi na pytanie:iloe netto się zarabia u nich i czy od obrotu jest jakaś premia?
grażynkaX 2015-03-30 11:55:03
pisaliście że firma grosik już nie istnieje, to bardzo ciekawe ale chciałam sobie to na własną rękę sprawdzić i zweryfikować, niestety nie potrafię w internecie znaleźć właściwych informacji na temat upadłości firmy. szkoda że ewentualnie nastąpiło to w momencie gdy zamierzałam się zapytać u nich o pracę
ymaio 2016-05-19 15:23:24
no i jest nowa oferta! na stanowisko jako Sprzedawca w sklepie, ale szczerze mówiąc nie ma w niej zbyt wielu szczegółów, a nawet podstawowych informacji takich jak wysokość wynagordzenia. Wydaje mi się, że niewiele osób tutaj aplikuje, ale szukają raczej sprzedawczyni.
Zostaw swoją opinię o Grosik - Działdowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grosik