Opinie o Heiche Polska w Stanowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Heiche Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Heiche Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Heiche Polska w Stanowice

Kuba

Może ktoś słyszał coś o nowych ofertach pracy?

Grzejnik

Przyjąłem się ostatnio do firmy popracowałem tydzień i wyszedłem, jak pracuje 30 lat czegoś takiego nie widziałem poziom kadr a szczególnie kierownictwa i majstrów pozostawia lata świetlne do życzenia

Igor

Niektórym najlepiej wychodzi narzekanie!!

Co nowego dzieje się w Heiche Polska? Jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie?

Kierownik

Atmosfera chromowa... Jak może wygladac praca w największym kolchozie na strefie stanowickiej??, oni nawet w majówki oraja 3 zmiany i to 1.i 3 w zamian za czw i pt wolny hahaha hahaha

Waldi

Interesuje mnie praca w firmie. Podpowiedzcie jaką macie atmosferę?

Beata

Obniżyli, ale i tak opłaca się pracować. 5000 zł bez problemu mogę wyciągnąć, trzeba trochę swojego wolnego czasu poświęcić, ale ja potrzebuję kasy i tu mam możliwość ja zarobić.

alojzy
@Beata

brutto ;)

paweł
@alojzy

panie jakie brutto i jakie 5 tys ...prawie 3,5 to sie wyciągnie za 31 dni pracy ....ale jak zamierzasz być człowiekiem to 2 tys tyle co w macdonaldzie

Alojzy

słyszałem że obniżyli pułap dla lemingów z 100 do 50 zł za DWANAŚCIE godzin pracy BUHEHEHEHE:)

Krowi Placek na Majstrów

Praca jak najbardziej w porządku nieroby awansują po kolesiostwu a zwykli ludzie zapier...mobbing od strony majstrów którzy sami kij wie jakim cudem zostali majstrami...najlepsze to że prezes popełnił EPIC FAIL przyjmując z powrotem majstra który go ruch...na godziny i robił to dalej....pojęcia nie mają o niczym a przede wszystkim o bhp które to w tej firmie leży i kwiczy tak głośno że dziwota że nikt się za to poważnie nie zabrał...60 godzin tyg to norma od pon do niedzieli niby nic ale jak ludzie nie chcą przyjść, to wielkie hallo i jeszcze pytania a dlaczego nie możesz? jak by tych komuchów obchodziło co pracownik będzie robił w domu...tam jest istny sajgon...już nie mówiąc o pracy przy 10 stopniach w zimie gdzie siedzisz przy stanowisku i nie masz żadnego ruchu o czym mowa w kodeksie pracy niestety wiedza tych ludzi pracujących jest tak mała wręcz, leming-owa że nie zapoznali się chyba z kodeksem pracy i przepisami bhp w sumie można było by wydać książkę o tej firmie i napewno stała by się bestsellerem...polecam każdemu sprawdzić tą pracę i samemu się przekonać a nuż jesteś pisarzem ? poetą ? i ta firma natchnie cię na napisanie bestsellera ?:)

Wielki Zderzacz Hadronów
@Krowi Placek na Majstrów

Panie trafiłeś pan w sedno ale jeszcze można dodać że oprócz majstrów sami ludzie też są tak fałszywi że w sumie to dobrze że tam je...ią i najlepiej niech je...ią tam dośmiertnie wszędzie gdzie te zakapiory by poszły psuły by relację z ludźmi i psuły by firmę od wewnątrz, to są ludzie komuny nad nimi trzeba ruski bat i nap...po plecach oni to lubią, wręcz ubóstwiają niech sobie żyją w tym folwarku zwierzęcym...

Burak

chroń boże ludzi przed tą firmą

nierób który został Majstrem

uuu nieźle tu...jak by ktoś chciał się dowiedzieć w jakich warunkach BHP tam się pracuję służę materiałami pozdrawiam !

Vasilij

jedyny pomysł na tą firmę to wy.. kadry i prezesa, powołać na to stanowisko ludzi kompetentnych a nie nieudaczników którzy we własnym życiu nie umieją się odnaleźć...

Japeć

kwintesencja pracy 12 h w weekend :)

Black Master

polecam opinie jeszcze tej firmy w toruniu ktorej tam nie ma, ktoś tu chyba adresy przekierował aby nie można było poczytać negatywnych opinii...

Bogusław

Wiosenka - 2011-07-26 11:27:41Te (usunięte przez administratora)to.To chyba jest forum o opiniach o pracodawcy a nie o pracownikach? Zwłaszcza ,że jest mocno krzywdząca!! Jak nazwać osobę , która w godzinach pracy zamiast wziąć sie do roboty siedzi w internecie i wpisuje bzdury na forum? (usunięte przez administratora) To cudowna wręcz opinia o pracodawcy! Nadal zatrudnia (usunięte przez administratora)

Panie (usunięte przez administratora) jeszcze posługiwanie się nazwiskami pracowników - co może być karalne.

Praca w Heiche Polska

Praca jest naprawde w porzadku .Pracowalem wczesniej bardzo ciezko za mniejsze pieniadze .Teraz jestem wdzieczny za prace i to co te rozczarowane istoty pisza jest potwierdzeniem ich slabosci i niecheci do pracy .Niech pokaza w innych zakladach jacy sa dobrzy .Kupa smiechu !!

gremlin
@Praca w Heiche Polska

chyba w porządku jest jak włazisz w (usunięte przez administratora) czopku

Zostaw merytoryczną opinię o Heiche Polska - Stanowice

• Jak się pracuje w Heiche Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Heiche Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Heiche Polska?

Kandydaci do pracy w Heiche Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Heiche Polska