Heiche Polska

Stanowice

Opinie o Heiche Polska

Praca w Heiche Polska 2011-07-26 08:03:26
Praca jest naprawde w porzadku .Pracowalem wczesniej bardzo ciezko za mniejsze pieniadze .Teraz jestem wdzieczny za prace i to co te rozczarowane istoty pisza jest potwierdzeniem ich slabosci i niecheci do pracy .Niech pokaza w innych zakladach jacy sa dobrzy .Kupa smiechu !!
anonim 2011-07-26 13:09:55
Panie ( usunięte przez administratora ) jeszcze posługiwanie się nazwiskami pracowników - co może być karalne.
Bogusław 2011-07-26 21:46:52
Wiosenka - 2011-07-26 11:27:41Te ( usunięte przez administratora )to.To chyba jest forum o opiniach o pracodawcy a nie o pracownikach? Zwłaszcza ,że jest mocno krzywdząca!! Jak nazwać osobę , która w godzinach pracy zamiast wziąć sie do roboty siedzi w internecie i wpisuje bzdury na forum? ( usunięte przez administratora ) To cudowna wręcz opinia o pracodawcy! Nadal zatrudnia ( usunięte przez administratora )
Zostaw swoją opinię o Heiche Polska - Stanowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Heiche Polska