Opinie o Heiche Polska w Stanowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Heiche Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Heiche Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Heiche Polska w Stanowice

Cześć, dawno tu komentarzy nie było a z internetu wiem, że inżynier produkcji jest teraz poszukiwany. nie widzę by było napisane jakoś wprost, że trzeba mieć doświadczenie. jeśli nie to ile trwa jakiś okres próbny i na jakiej może być umowie?

Poszukiwacz Nowy wpis

Pytanie do działu HR. Czy będzie prowadzona rekrutacja na stanowisko sprzątacz pogorzeliska?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Heiche Polska? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Kamila Nowy wpis

Weszłam sobie na ich stronę i w zakładce kariera, mają ofertę dla Pracownika Biurowego. No i napisali o wymaganiach czy zakresie obowiązków, ale nie ma nic o tym, co oni dają pracownikowi. Czy wiecie, jaka jest umowa? Jaka jest pensja na początek? Może wiecie coś o benefitach? Chętnie się dowiem.

logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. jakości
O2A Polska Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. jakości - inspektor
SQD Alliance
logo firmy MECHANIK MASZYN PRODUKCYJNYCH (m / k) przetwórstwo mięsne - od zaraz
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Ryszard

@Jezus Największy problem to jest w sytuacji kiedy pracownik nie generalnie chęci do pracy bo firma jest dobra.

@Ryszard

To pogadaj tam z ludzmi:) jaka ta firma jest dobra

Edward
@Ryszard

Co moglibyście powiedzieć na temat pracy w Heiche Polska w tym momencie? Jakie są plusy i minusy współpracy z tym pracodawcą? Jak oceniacie warunki zatrudnienia i pracy? Bardzo dziękuję za odpowiedzi.

Ona fajna
@Edward

Kiedy tam pracowałam to plusem była wypłata na czas. Minusem był czesty odór na hali, hałas, ciasnota..no i te zarobki...

Dr. Zło
@Edward

Plusów nie ma. Podwyżki były ale śmiech na sali niektóre osoby dostały 39gr. Żeby zarobić 3500zl trzeba pracować w soboty i niedziele i to 12h. A minusów jest mnóstwo sama Ukraina. Polak tam się nie zatrudnia. Brak poszanowania dobrych pracowników że strony góry. Dbają o swoje koryta pierd. wiepsze. Z pracowników produkcji nikt nawet nie ma 22 zł na godzinę. Biorą kogo się da z Ukrainy nawet jak nie rozumie i nie mówi nic po polsku. Czas z tej pseudo firmy uciekać raz że śmierdzi na hali a po drugie hałas ale niby wszystko w normie????. I kierownictwo wymagania ma duże jak byśmy zarabiali jakieś kokosy. (usunięte przez administratora)

@Dr. Zło

Ten zakład to beton zbrojony w najczystszej postaci. Wejdziesz tam za 20 lat i dalej ta sama klika będzie tam zarządzać co świadczy o dwóch rzeczach. Po pierwsze - braku ambicji zawodowych tych ludzi, którzy tam ugrzęźli. Po drugie - polityka tej firmy się dla was pracowników nigdy nie zmieni bo beton nie lubi zmian. Po tylu latach pracy tam, niektórzy są już oderwani od rzeczywistości tego co jest na rynku pracy. Samo to że zakład sięga po ludzi nierozumnych świadczy o tym, że nie zależy im na czymkolwiek dla tych ludzi. Ważne jest tylko to, aby dociągnąć do kolejnego miesiąca. Tylko po co w Polsce zakład, którego(rzekomo) nie stać na polskich pracowników - smutne.

Aneta

Ktoś tu parę miesięcy temu napisał, że już prawie sama Ukraina tu pracuje a Polacy podobno odchodzą. Serio już cała kadra w 100% jest wschodnia czy jakiś Polak jeszcze się wśród nich ostał? Czy warunki tutaj aktualnie są tak złe jak on opisuje czy może coś jednak się polepszyło?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Heiche Polska? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

przelewane są na konto do 10 dnia każdego miesiąca

Jakie narzędzia pracy zapewnia Heiche Polska? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Heniu

Najważniejsze narzędzie to rękawiczki, żeby Ci skóra z rąk nie zeszła od przebierania łapkami.

Zenon

5000 w heiche ? Coś nie chce mi się w to wierzyć, ale niech płacą nawet 10000 to i tak szkoda zdrowia żeby tam pracować. Chemia jest tam straszna, rak aż wyłazi na ludzi ze ścian. BHP leży, to prawda. Bardzo się cieszę, że już mnie tam nie ma.

Negatywn
@Zenon

Popieram. Mamy rok 2021 a poprawy brak, jak (usunięte przez administratora) był tak (usunięte przez administratora) jest. Płaca na najniższym poziomie, żeby zarobić „lepsze” pieniądze za które przeżyjesz musisz pracować od poniedziałku do niedzieli. Smród na hali jest taki, że nawet mucha nie wleci bo w locie padnie, wieczne pretensje o nic i opiernicz za innych. Osobiście nie polecam i nie żałuje odejścia, szkoda mi jedynie osób które toam pracują... BHP brak, zero dobra dla pracownika, wręcz przeciwnie, traktują ludzi jak śmieci. ogólnie lipa. Nic tylko uciekać.

Czy Heiche Polska organizuje staże dla studentów?

staze

Tak. Scisla wspolpraca z PWr...

Edward
@staze

Czy taki student, który otrzyma szansę stażu kończąc go ma jakąś realną szanse na to, aby otrzymać stałe zatrudnienie? Jak to wygląda w przypadku tego pracodawcy? Fajnie by było wiedzieć, czy oferują taką szansę.

Palety

Witam, podpowiecie może czy firma wysyła swoje towary na paletach i jak można prosić o informację jakie to palety? :) Pozdrawiam :)

@Palety

Plastiki, drewno euro, drewno

Czy wśród użytkowników forum są osoby, które niedawno zatrudniły się w w Heiche Polska? Jak oceniacie pracę w tej firmie? Co sądzicie na temat codziennej atmosfery? Wszystkie informacje dotyczące tego pracodawcy będą ważne dla innych użytkowników zastanawiających się nad aplikowaniem do niego. A może zechcecie podzielić się z innymi informacją, na jaką umowę może liczyć na start nowo zatrudniona w firmie osoba?

@Karolina

Jak nie chcesz mieć życia prywatnego to ta firma jest dla ciebie halas smrod i nocki

Asia

Witam, szukam opinii o pracy w Heiche na stanowisku: laborant technolog procesów. Jakie warunki pracy i finanse?

mason

dla wszystkich roboli plemiennych życzę w nowym roku czterobrygadówki dużo orania więcej pieczarek bo grzybnia musi się rozrastać i kadr które są jednymi z najlepszych kadr zaraz po upadku zsrr

X

Tam lepiej zatrudnić się jako Ukrainiec lub niepełnosprawny bo od nich niczego się nie wymaga a w dodatku dostają kogoś do pomocy a Polacy zapier... Jak osły 7 dni w tygodniu a ciągle mało, w dodatku na wszystko żałują. Trzeba robić w starych i brudnych rękawiczkach, brakuje sprzętu jak np paleciaki i ogólnie makabra.

Zenek
@X

Historyk sztuki dalej tam zarządza ?? jak tak to uważaj, bo temat rękawic to drażliwy dla nie temat. Potem będzie Ci to wypominał na publicznym forum, bo tylko tyle potrafi.

@Kreator, chcesz powiedzieć, że oferty pracy znajdujące się na stronie internetowej Heiche Polska nie są aktualne? Czy korzystając również z okazji, mógłbyś napisać jaką masz opinie o tej firmie jako pracodawcy? Za jakie obowiązki jesteś w niej odpowiedzialny? Każda Twoja merytoryczna uwaga posłuży osobom rozważającym aplikowanie do tego pracodawcy.

@Remik, zachęcam Cię do zapoznania się z ofertami pracy mieszczącymi się pod wskazanym przeze mnie linkiem: https://pl.heichegroup.com/kariera/ Jakie stanowisko najbardziej Cię interesuje i odpowiada Twoim kwalifikacjom zawodowym? Jeżeli któraś z tych ofert wpadnie Ci w oko to proszę Cię o wypowiedź na tym forum.

Kreator
@Karolina

Jakie stanowisko? Co to za czary? Stanowisko jest jedno i nazywa sie zapchaj dziura reszty nie trzeba pisać

Remik

Czy firma potrzebuje pracowników?

Ktoś

Nawet socjali nie ma za wyjątkiem busa do pracy, który i tak wszystkich nie mieści i większość musi na własny koszt dojeżdżać oraz co pół roku 200 zł brutto za niechorowanie. Ludzie po 10 latach pracy zarabiają 16 zł brutto na godzinę a pracują 6-7 dni w tygodniu a jeszcze potrafią im premię zabierać. Szkoda gadać...

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Heiche Polska? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo cenna!

W ogóle nie wygląda. Jebiesz 7 dni w tygodniu a ledwo 3 000 wyciagasz

Zostaw merytoryczną opinię o Heiche Polska - Stanowice

• Jak się pracuje w Heiche Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Heiche Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Heiche Polska?

Kandydaci do pracy w Heiche Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Heiche Polska