Opinie o Konspol w Słupca

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Konspol. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Konspol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konspol w Słupca

max

Nie wiem nic o pani Sylwi. ale u nas dwie piły Wioleta wrzeszczy i ludzi ma gdzieś. Aga ta też wrzeszczy cały czas goni ciągle jej mało zrobione jak by ludzie to maszyny do tego ciągle wszystko wylicza jakieś głupie zasady że urlopu trzecia osoba nie morze mieć. nie wiem która gorsza Wioleta mniej cisnie ale kłamie Aga można jej wierzyć ale większą piła ta to by człowieka zarobiła.

trawka

sylwia wróciła jest i się panoszy. nadal jest też ruda wiewiura czyli pierwszy wredny klamus firmy Wątroba ta źulc chamstwa z nazwiska chyba się wylewa. kim ona już nie była kierownikiem dyrektorem. czekamy asz zostaniesz WŁAŚCICIELEM FIRMY nic już nas z twoich ust nie zdziwi i nie zaskoczy. przestan siać zamęt wśród dziewczyn i weź się za swojego syna za bardzo panami się interesuje.

dren

A nasza pani Sylwia smutna kierownik wrócił a myślała już że zajmie jego miejsce a tu nic z tego przestała pełnić jego obowiązki i teraz zła wyrzywa się na wszystkich chodzi zła jak osa o mój boże biedne SYLWIATKO. PANIE KIEROWNIKU Wszystkiego DOBREGO SUPER ZE PAN JEST.

nick
@dren

to p.Sylwia wróciła? podobno jakiś czas temu się zwolniła...myślałem że już jej nie spotkam jak wrócę do Konspolu

BB

Pani Wioletto gratuluje awansu na dyrektora.

logo firmy Inwentaryzacja Słupca
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy ( PS ) Operator wózków elektrycznych
Słupca
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
asia

Trybowanie to jest fajny dział i nigdy nie widziałam o nim tutaj żadnych wpisów,choć na rozbiorze jak dla mnie jest i tak ciężko,ale gdzie ma być lekko to praca..

jankes

Wiem że Arek jest spoko i powiem że nawet teraz na rozbiorze dobrze się pracuję,każdy wykonuje swoje obowiązki w oddali leci muzyka czas mija i pani Sylwia się nie czepia oby tak dalej no chyba że zle wykonujesz swoje obowiązki to wiadomo każdy brygadzista by się czepiał czy pani Sylwia czy pani Wioleta,

dex

Arek jest spoko. najgorzej odwala Agnieszce ta się czepia wszystkiego ma być szybko a jednocześnie wszystko ładnie i dokładnie mało tego jakieś glupie rządy nie możesz sobie wziąć rękawiczek ile chcesz tylko pokazywać trzeba porwane dopiero możesz wziąć nowe staniesz na chwilę źle jak by człowiek był robotem ciekawe jak by sama pracowała na produkcji jak by brygadzistka nie byla ciekawe czy by wytrzymała.

Justyna

Dobry wieczór witam gorąco forumowiczów na wstępie przypomnę że nikogo nie obrażam piszę całą prawdę tak jak mówiłam będę opisywała każdy dzień pracy na dziale rozbiór no chyba że zapomnę hihihi..Dziś w pracy psychicznie nie było tak zlę pani Sylwia nie krzyczała była bardzo spokojna nawet było fajnie no może było mi szkoda chłopaków z sztorka wcale nie wychodzili zero wyjść............

mania

a ja pracowałam kiedyś na dziale trybka z Wioletą W hihi zresztą z sylwią chyba tez

mario

na sprzedawce ciekawe jakie zarobki

janek

i tak najgorsza i nikt jej nie przebije jest Wioleta W!!!!

igor

Nie jest zła,tylko pracować robić swoje to jest dobrze

baska

Moim zdaniem pani Sylwia nie jest taka zła po prostu bardzo bardzo wymagająca..pozdrawiam

janek

Sylwia jeden więzień poprosił zebym ci to napisała daj ty mi wkońcu swięty spokoj prosze

mala

ludzie są tak zastraszeni że nawet jak ktoś chodzi w ich butach i nie ma ich to zakłada kogoś innego bleeeeeeeeeeeeee a gdzie higiena powinnien czekać na stołówce za nowymi butami

wiola

Pani Ela dla rozbioru robi posiłki tragedia inne zmiany mają wszystko różne mięsa do wyboru takie i takie wykłada im wszystko a dla rozbioru potem nie ma już nic stary chleb z tygodnia i same kulki i dosłownie wszystkie czarne przypalone od drugiej strony moje pytanie ela o co ci chodzi do rozbioru o co

marek

a ja Sylwia czekam jak się jak naskoczysz na mnie tak ci dogadam tak ci wjadę w życie prywatne że uciekniesz z hali z płaczem żegnam bo jeszcze tylko pare miesięcy z tobą w tym zakładzie i się zdziwisz

wiola

Hejka ja tu tak tylko na chwilkę ale wieczorkiem wejdę opiszę każdy dzień w tym tygodniu na dziale rozbiór a troszkę tego było każde krzyki pani Sylwi każde słowo dosłownie wszystko jak się zachowuje a zachowuję się bardzo zle hihi co ta kobieta wyprawia pożal się boże zgnoji pracownika ze hej

bolek

a moja koleżanka płakała mi w samochodzie ostatnio że po puściła troszkę i się posiusiała na szczęscie to był koniec pracy ludzie są tak zastraszeni że boją się wyjśc do ubikacji trgedia

bolek

Pan Arek jest 400 razy lepszy od pani Sylwi zmienił się nie krzyczy na pracowników jak pani Sylwia i praca jest taka sama wykonywania i teksty bo pan Arek jest mało wymagający to nie prawda tak samo praca jest wykonywana,albo bo Sylwia ma ładną wydajność na sztorkach bo Sylwia zrobiła tak że ciągle wycinają 4 osoby kiedyś tak nie było ktoś wychodził na wyjście zostawały 3 osoby więc to nic takiego Pan arek by tak zrobił i jest tak samo

Zostaw merytoryczną opinię o Konspol - Słupca

• Jak się pracuje w Konspol?

Zobacz opinie na temat firmy Konspol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konspol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Konspol?

Kandydaci do pracy w Konspol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Konspol