Opinie o Konspol w Słupca

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Konspol. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Konspol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konspol w Słupca

xxxx

Trzeba zwrócić uwagę na magazyn zaopatrzenia , są tam ludzie którzy na prawdę robią , Ale wielki Pan Norbert !!!! Nie chce mu się wychodzić wydawać towaru , ciągle spija swoje kawki .... i nikt nic z tym nie robi .... A p Sylwia to ma jakieś problemy z głową bo za mądra to ona nie jest !!!! hehe

kjijk
@xxxx

Było trzeba się uczyć to tez byś kawke pił a tak to (usunięte przez administratora)

E

A u nas na uboju jest spoko. Czasem pokrzycza za chwile się śmieją. Nie ma mobingu. Wiadomo ,nerwowo czasem tez jest ,czujemy wzrok ,czasem tez się wkurwiamy ale nie zamieniła bym się za żadne skarby

only work

Ja was nie rozumiem pracowałem z Wiolettą i z Agnieszką, obie są w porządku jak sumiennie pracujesz i się nie obijasz i oby dwie potrafią żartować i się uśmiechać . Jacy jesteście dla nich takie są one dla was . Zastanówcie się nad tym co piszecie ..

xyzstv

Wszyscy piszą tu i p. Sylwii lub p. Wioletcie. Ktoś coś powie o przetwórstwie? Podobno szukają tam ludzi do pracy ? Jak zarobki ? Atmosfera ?

logo firmy Inwentaryzacja Słupca
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy ( PS ) Operator maszyn
Słupca
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
rollo

nie ma gdzie iść do pracy. praca jest ok tylko ten fałsz przykład Sylwia wystarczy że ktoś od Wioletty po znajomości robi jej remont i z dwóch zaciętych wrogów nagle dwie przyjaciółki wyemiotowac się chce jak się widziało jak wcześniej jedną drugiej tyłek obrabiala. wszystko jest tak interesowne i totalny brak kultury u sylwi jedno wymagać od ludzi a co innego poniżac już miała jedną sprawę o mobink nawet ją zwolnili na jakiś czas by sprawa przyschla a teraz znów poniża no chyba że jej dasz jakiś prezent to odpuści. CZY NIE MOŻE BYĆ JAK PAN AREK ALBO JAK JEJ MĄŻ ALBO JAK PAN WŁODEK oni mogą być normalni choć wiadomo że i ochszania jak trzeba ale nie poniżaja.

rollo

XXXX powiem ci że SYLWIA jest bardzo spoko ogólnie wszystko ma gdzieś jedynie się drze bo doskonale wie że takich ludzi lubi dyrekcja jak pójdziesz to wszystko znią załatwisz naprawdę a jak jeszcze jakiś prezent dasz i wogóle ci odpuści byle więcej takich pan super naprawdę .

xxxx

Ona się wyżywa na innych , i nic jej nie możesz powiedzieć . Może jest mądra na swój sposób ale ludzi trzeba traktować z szacunkiem ... A nie ma racji co o zaopatrzenie ?

mec

XXXX oj to już przesada rozumie konstruktywna krytyka ale widzę że ty tak wszystkich jak leci z każdego działu krytykujesz i to tylko tak dla zasady. akurat co do p Sylwia jest bardzo mądra odkąd jest na rozbiorze bardzo wyprowadziła ten dział na prostą fakt że jest groźna ale jak pisałem tylko wtedy jak naprawdę się nawali jakąś pracę wtedy ochszani ale nie bez podstaw. ją też dużo krytykuje ale fakty a nie tak żeby po prostu komuś pojechac. i akurat pani Sylwia jest bardzo mądra osoba jest OK .

psp

ludzie ztym krzykiem wiolety i poniźaniem innych to tylko gra nie zauważyliście że najwięcej wrzeszczy jak w pobliżu jest dyrektor lub kierownik ja to zauważyłam moim zdaniem to taka gra ze niby tak nas dobrze pilnuje chce się tak wykazać wiadomo ten co dużo krzyczy uważany jest ZA dobrego szefa wszędzie tak jest ona to wie i krzyczy ale to wielka GRA BO SZEFOWA MOŻE BYĆ TYLKO JEDNĄ WIOLETTA

mec

XXX zgadzam się z tobą tylko nie rozumie czemu początek przepisałes po mnie. nie zgadzam się tylko sta szkoła wykształcenie nie zmienia kultury człowieka i bardzo wykształcony może być chamem i bez szkoły też ale i odwrotnie ten bez szkoły może mieć większą kulturę to zależy od człowieka. Wioletta co puki podpisywałas umowy z nami to miałas władze bo szantażowałs ze nie podpisz więcej umowy a teraz ludzie zobaczyli ze ty już otym nie zdecydujesz i ludzie już tak nie słuchaja. JA ROZUMIE TRZYMAĆ RYGOR BY LUDZIE SŁUCHALI JĄ ROZUMIE ZE TRZEBA NA WRZESZCZEC JAK JEST ZA CO ALE WE WSZYSTKIM MOŻNA MIEĆ KULTURĘ A NIE TAK JAK TY POPATRZ NA WSZYSTKICH INNYCH BRYGADZISTOW dam przykład pani Sylwia jest bardzo groźna ale rzeczowa jak ochszania to zawsze za coś konkretnego nigdy nie robi tego bez powodu tak dla zasady żeby tylko kogoś zgnoic i upokorzyc tak JAK TY to robisz trochę kultury jak można ludzia zabraniac rozmawiać z sobą i co to za zebrania i szantaż ze zostawiasz nasza zmianę a zostawiaj myślisz ze ktoś będzie płakał za tobą. wioletta zastanów się nad sobą wyobraź sobie ze twój syn ma taka szefowa co byś jej ty wtedy zrobiła jak by tak postępowała jak TY.

xxx

Wioletta nie będziesz mi zabraniac kontaktów z druga zmiana kim ty jesteś wywło. . ko. właśnie teraz wszystko będę przekazywał drugiej zmianie to że specjalnie kończymy po ośmiu godzinach tak jak powiedziałas żeby ta gówniara się nie wyrobila a jak się spytałem a co z zamówieniami powiedziałas chuj z zamowieniami i nie wypieraj się bo przyzekam na życie swojego syna że tak było. chciałaś żeby jej ludzie się zbuntowali że po tyle godzin pracują ale się nie zbuntowali to chciałaś żeby dyrektor ją ochszanil że zamówień nie wyrabia. Kim Ty jestes co ? Jak ktoś CI coś powie to straszysz że ludzi zwolnisz jak nie chcą przyjsc w week np taki jest kodeks pracy chyba nie ty wywło...ko !!!! Ciekawe jaką masz szkołę skończoną że sie tak rzucasz powinni wyjeb....ać ludzi na stwnowiskach bez szkoły może by sie tam poprawiło na działach a Ty powinnaś lecieć jako pierwsza .... umiesz drzeć tylko papę i wywierać presje sama stój chociaż z 2 godz przy taśmie i pomagaj żeby szybciej kończyć a nie pijesz kur.wa po 5 kaw i ci pipa rośnie później !!! nie nadajesz sie nawet na ubój ..

pupa

Sylwia co ty za siano masz w tej głowie współczuję twojemu mężowi rozumie wiek do tego przekwitanie ale kobito ogarnij się i w pracy nikt twoich chumorow nie musi znosic jak sobie nie radzisz walnij kreche w nocha albo wypal blanta lub zwolnij się

@pupa

Dla mnie sylwia to poraszka jej mąż nic nie robi ale jest jeszcze jedna do kąpletu jola kaliska ta ma sieke w głowie .sylwia jak dzieciaka by miała i normalną rodzine to może by inna była .sylwia jest p......a.

kret

panie dyrektorze kubo nie ladnie widze ze sa rowni i równiejsi wszystko zalezy od znajomosci ja poprosze mercedesa! ! !

PAN ANDRZEJ

A ja jak widzę takie laski w Konspolu to czuje się jak po małpce wódki albo lepiej kurde he he powiem krótko pała nie opada mi na takie młode i wypinające się dziewczyny w Konspolu zgadzam się z SEBKIEM po całości

SEBEK

Pozdro dla wszystkich ładnych dupeczek z Konspolu gdy WYPINACIE SIĘ W PRACY od razu lepiej mi się tam pracuje i zapominam o marnych zarobkach w tej firmie róbcie to częściej skąpy ubiór i makijaż w pracy to jest to

alexia
@SEBEK

cwelu zboczony malutki wsioku

dipero

jestem burakiem za 4 zł

Diupero

Te 4 zł za godszinę wesadzcie sobie głęboko w (usunięte przez administratora) ja u Giszta z ruskimi zarabiam 2800 zł i po 8 godzin weekendy wolne czołem frajerzy Z KONSPOLU HA HA (usunięte przez administratora) za 4 zł dzień i noc ha ha ha fack you

luzak

Pracowałem w Konspol-u przez 7 lat bywały dobre i złe dni tych drugich więcej było no cóż takie życie miałem różnych kierowników,brygadzistów jedni fajni jedni gorsi najlepiej pracowało mi się z Basią C.fajna babka była miała czasami swoje za uszami ale szło się do gadać:)ale wszystko co dobre szybko się kończy:( szczerze to nie chciał bym tam wrócić człowiek nerwowo by się wykończył.

luzak

Zostaw merytoryczną opinię o Konspol - Słupca

• Jak się pracuje w Konspol?

Zobacz opinie na temat firmy Konspol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konspol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Konspol?

Kandydaci do pracy w Konspol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Konspol