Opinie o Mc Donald w Żyrardów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Mc Donald. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mc Donald na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mc Donald w Żyrardów

A od ilu lat tam przyjmują..? Trzeba być pełnoletnim..? Baardzo ciekawy temat:)

Witam Dożo czasu mineło od ostatniego wpisu odnośnie Mc Donalda w Żyrardowie....Piszę to do ludzi którzy wybierają się tam do pracy żeby ich ostrzedz przed tym dziadostwem.To jest mini (usunięte przez moderatora) Niewiele się tam zmieniło kierowniczka mimo że inna jest delikatnie mówiąc (usunięte przez moderatora)Pracowników traktuje jak tanią siłę roboczą na stanowisku gdzie powinno być 5 osób stoi maximum 2 i jeszcze jest źle że się nie wyrabiają z kanapkami.Jak jest kontrola przez naszego operacyjnego to są ściągani pracownicy z dni wolnych żeby to wszystko wyglądało że niby jest ok.My tyramy z uśmiechem na ustach bo tak każą...Byłem tam zatrudniony na 1/2 etatu a wypracowywałem etat ciągle trzeba pilnować godzin bo oszukują.Dramat to mało powiedziane,żeby iść do toalety trzeba się godzinę prosić,jak chcesz pić to najlepiej napić się na zapas bo w trakcie pracy rzadko zdarza się sposobność żeby nadrobić brakujące płyny.Atmosfera w pracy jest dramatyczna jak jest Kierowniczka (usunięte przez moderatora) wszyscy chodzą na paluszkach i boją się odezwać a nawet jak się nie odzywają to i tak sobie coś wyszuka żeby się przyjebać.Ludzie uciekają z tej pracy,rotacja jest strasznie duża zdarza się też tak że wychodzą nic nie mówiąc menagerowi i już więcej nikt ich tam nie widzi. Ja po kilku miesiącach pracy w tym (usunięte przez moderatora)kolejny raz kłucąc się o 30 godzin za które nie chcieli mi zapłacić usłyszałem ''jak Ci nie pasuje to się zwolnij'' i już tam nie pracuje-na szczęście :) Straszne jest to że nikt nie chce widzieć co tam się dzieje , że nie ma na takie molochy żadnej kontroli i kar.

Zostaw merytoryczną opinię o Mc Donald - Żyrardów

Mc Donald