Piekarnia Ciastkarnia Król

Opinie o Piekarnia Ciastkarnia Król

Ilba

Praca jest jak najbardziej okey płaca jak na godziny pracy i obowiązki które trzeba wykonać również okey a jeśli są tacy którym sie nie podoba droga wolna do Biedronki na kase lub do Auchan!!!

@Ilba

Możesz napisać, ilugodzinny system pracy obowiązuje w firmie Piekarnia Ciastkarnia Król? Czy praca jest zmianowa, czy może obowiązuje tylko jedna zmiana? Chciałbym wiedzieć również, jak kształtuje się wynagrodzenie oferowane przez pracodawcę, dlatego zachęcam do wyrażenia opinii.

Patryk Ś
@Łukasz

Ponoć robią dużo godzin od pon do niedzieli, przyjaciel taki cukiernik mi opowiadal

Niki

Dlaczego w Sobotę nie sprzedajecie pączków z czekoladą i adwokatem?? Są takie pyszne

@Niki

Bo cukiernik ma brudne ręce od innej roboty:/

Wojtek

Ile piekarnia ma pracowników ?

@Wojtek

Mało, jeden cukiernik robi Sto tortów na miesiac

Basia

W ostatnim czasie w (usunięte przez administratora)doszło do wniosku ze nam(usunięte przez administratora)Dlaczego ??(usunięte przez administratora)Po tym jak od pół roku wszyscy tylko słyszą jak jest ciężko na rynku przez COVID jak to (usunięte przez administratora)

Sprzedawca

Rekrutacja nie profesjonalna. Mało pytań. Jedynie pytanie to czy chce Pani pracować

Ma Pani chęci do pracy? Odpowiadają Pani warunki?

Nieznajomy

W piekarni na osiedlu witosa jest bardzo słabe zaopatrzenie. Mały wybór ciast.ciasteczek mało albo w ogóle nie ma rogali bułeczek mlecznych

Dlaczego przy ul lubelskiej ciągle brakuje pieczywa. Chleb zwykły to rarytas. Firmowy za bardzo mleczny bez smaku.

Amandw

Witam czy nadal poszukujecie ekspedientki w piekarni?

Małgośka

Robiąc zakupy w piekarni Król w Zagórzu przy Bóg Monte Cassino trzeba naprawdę uzbroić się w pancerz od nerwów , panie które tam pracują są niemiłe i wręcz chamskie. Chyba za długo tam pracują i obrosły w piórka, kiedyś ekspedientki były miłe i grzeczne a teraz obie panie nadają się do wymiany . Myślę że kierownictwo powinno się tym zainteresować.

Klient

Sklep przy ul. Sobieskiego (Wojkowice) ekspedientka szczupła wysoka, włosy spięte w kucyk, okulary . Nie przestrzega zasad w związku z panującą pandemia. Nie zmienia rękawiczek podając tą samą towar i pieniądze.(usunięte przez administratora)

Klientka
@Klient

Kolejna sprzedawczyni już w ogóle nie nosi maseczki narażając klientów i współpracowników!!! Wydawałoby się że to jeden z nielicznych sklepów tej firmy gdzie ekspedjetki są miłe, odpowiedzialne za swoją pracę itd. natomiast coś się stało, że zaistniały tak gwałtowne zmiany NA GORSZE!!!

Tonik

Przestaliście być aktywni na tym forum. Czy dlatego, że tak dobrze się pracuje i nie ma marudzenia?

smakosz

Witam serdecznie chciałabym sie podzielić moją opinią chodzi o personel w sklepie w Sosnowcu, na ulicy Narutowicza 52.Sklep jest malutki ale mnie to akurat nie przeszkadza chodzi o panią sprzedającą .Jest to młoda osoba w okularach szczupła wysoka ,ale bardzo niemiła i nieuprzejma.Sprawia wrażenie jakby tam była za karę ,klienci jej chyba przeszkadzaja takie odnosiłam wrażenie bo pani musiała wstac ze swego stołeczka ,a już odpowiedzi tej pani jeśli chodzi o zapytany asortyment to już wogóle żenada.Pieczywo jest super chlebek i cała reszta robię tam zakupy od kilku lat i wcześniej były naprawde miłe i sympatyczne dziewczyny a teraz szkoda gadać.A przecież do sklepu tez sie przychodzi przez ludzi i miło napewno jest wejśc jak sie jest miło obsłużonym ,także może pani by zmieniłam pracę .....

Note
@smakosz

Zgłoszę to szefowi.

stała na razie klientka

Proszę przeszkolić pracownice w sprawach dotyczących obsługi klienta. W dniu dzisiejszym około godz. 17-tej robiłam zakupy przy ul. Pasterskiej. Przede mną jedna pani kupowała dość dużo ciasta. Starsza ekspedientka w okularach ją obsługiwała bardzo długo, w tym czasie młoda dziewczyna sprzątająca podłoge chciała mnie obsłużyć, ale starsza pani jej nie pozwoliła i kazała dalej myc podłogę. Po pewnym czasie za mną ustawiło się 7 osób i wszyscy czekali, aż starsza pani upora się z ciastem.Jeśli w sklepie są klienci należy ich najpierw obsłużyć, a potem zająć się sprzątaniem.Miło by było gdyby panie obsługujace swoje prywatne rozmowy prowadziły gdy nie ma klientów. Obsługa ta przypomina mi dawny PRL.Jestem zniechęcona do zakupów w Waszej piekarni. Pozdrawiam i czekam na zmiany.

Paulina
@stała na razie klientka

Wiesz, myślę że każdy sklep ma swoje przepisy odnośnie pracy. Być może nie można porzucać sprzątania, żeby obsłużyć klientów. A co myślisz o produktach Ciastkarni?

Choracy

To jest forum pracownicze a uwagi klientów lepiej kierować do firmy!!

Klientka od paru lat

Byłam dziś w piekarni na Brzezince, jest masakraaaaaa panie,które tam sprzedają to były całe mokre i tak sprzedają pieczywo mając w piekarni 50 stopni. Pytam dlaczego jest tak gorąca a Pani mi odpowiedział,że jest Klima wolno stojąca którą praktycznie nic nie chłodzi. Chce dodać jeszcze jedno,że tak tego tak nie zostawia i pójdę zgłosić ta sprawę dalej.naprawdę wstyd żeby tak wielka firma nie dbała o swoje pubkty.

Franek

Kasa na czas. Nadgodziny płatne. Atmosfera ok. Czego oczekiwać więcej?

@Franek

Często zdarzają się nadgodziny, jeżeli chodzi o pracę w firmie Piekarnia Ciastkarnia Król? Może Ty będziesz w stanie odpowiedzieć na moje poprzednie pytania, na które nie uzyskałem odpowiedzi? Chodzi o to, aby napisać, ilugodzinny system pracy obowiązuje w tej firmie oraz, czy jest to praca zmianowa? Zachęcam do aktywnej dyskusji.

Atorod

Obsługa na Pasterskiej ( os. Odrodzenia) prawie cała do wymiany. Oprócz dwóch w miarę niedawno zatrudnionych ,ale imion nie znam. W każdym razie jedna i chyba najmłodsza pani i jedna starsza pani (blondynka) . Te nowe panie zawsze miłe i usmiechniete natomiast całą reszta to niestety nadaje się do wymiany. Co to znaczy, żeby pani sprzedawczyni głos sobie podnosiła na klientów, między innymi na mnie też, żeby się natychmiast zastanowić ile będzie chleba krojonego bo jej się nie chce latać tam i spowrotem. Jakieś jaja! Dosłownie.

MalaRoksa

Od jakiegos czasu,nie dlugo pracuje w piekarni król. Na chwile obecna najlepsza praca jaka mialam. Godziny przyzwoite ,placa tez nalezyta urlop co prawda nie płatny ale mozna wziac w porozumieniu z koordynatorem swojego rejonu. Dodam ze praca ta nie jest ciezka porownojac z wczesniejszymi stanowiskami od kasjera na kierowniku duzego sklepu konczac. Nie przepracowuje sie wracam do domu z usmiechem mahac czas dla bliskich a osoby z ktorymi mam przyjemnosc pracowac opierdzielą ale sa bardzo sympatyczne i ugodowe. Bardzo bardzo polecam innym szukajacym pracy,a ci co narzekaja zapraszam do handlu najlepiej wielobranzowego co by na kolanach pozniej blagali o przyjecie do naszego KRÓLestwa:)

cici
@MalaRoksa

no chyba żart.... koordynatorki rządzą się jakby tu była umowa o pracę a jest zlecenie. płaca słaba. z królestwa póki co wszyscy odchodzą

@cici

Mógłbyś napisać, jak dokładnie wygląda wynagrodzenie za pracę w firmie Piekarnia Ciastkarnia Król? Czy poza stałą stawką wynagrodzenia można liczyć również na ewentualne dodatki, bądź premie? Przedstaw, proszę, jak to wygląda. Rozwiń również myśl odnośnie pracy na zleceniu. Czy istnieją szanse otrzymania stabilnej umowy o pracę?

@staly klient, czy zwracałeś może temu pracownikowi firmy Piekarnia Ciastkarnia Król, o którym opisujesz w swoim komentarzu? Jeżeli nie, to może warto zgłosić ten fakt do szefostwa firmy? @Siwy72, sytuacja, którą opisujesz miała miejsce w trakcie, tego jak czekałeś na obsługę przez ekspedientkę? Czy może byłeś już obsłużony i kierowałeś się do wyjścia ze sklepu? Przedstaw jak to dokładnie wyglądało.

Siwy72

Witam jestem stałym klientem w waszej piekarni i muszę stwierdzić, że jestem bardzo zniesmaczony tym jak jedna z ekspedientek rozmawiała przez prywatny telefon i powiedziała cytuje „ wstawaj bo ci trawa z (usunięte przez administratora) wyrośnie” tekst był nie na miejscu. Zamiast rozmawiać przez telefon powinna zająć się obsługa klienta. Serdecznie pozdrawiam

Tomasz

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Ciastkarnia Król - Katowice

• Jak się pracuje w Piekarnia Ciastkarnia Król?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Ciastkarnia Król tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Ciastkarnia Król?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Ciastkarnia Król?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Ciastkarnia Król napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Ciastkarnia Król