SENIORCARE AGENCJA POŚREDNICTWA PRACY I PRACY TYMCZASOWEJ

Krosno

Opinie o SENIORCARE AGENCJA POŚREDNICTWA PRACY I PRACY TYMCZASOWEJ

egorna 2014-10-23 15:49
Elżbieta,Pielęgniarka i mój mąż Grzegorz- INOWROCŁAW woj Kujawsko-Pomorskie. Chcielibyśmy serdecznie podziękować Agencji Pośrednictwa Pracy SENIOR-CAR w BYTOMIU , a w szczególności Pani Dorocie Książek za profesjonalizm, troskliwość i pomoc w znalezieniu pracy.Wielkie słowa uznania i szacunku dla Firmy SENIOR-CARE i jej całego personelu.Z całego serca dziękujemy i polecamy tą firmę każdemu kto szuka pracy w Niemczech.
izabela 2017-07-27 10:12
Ja osobiście nie polecam tej firmy. Zostałam wysłana do miejsca, o którym nie mają w ogóle pojęcia, nie sprawdzają ofert, a tym samym nie są w stanie zagwarantować warunków pracy, ani zamieszkania. Po wysłaniu kandydata, w ogóle Pani D. nie zainteresowała się jak toczą się dalsze moje losy i sprawy. Dopiero wtedy kiedy otrzymała informacje od pracodawcy, że chcę zrezygnować zaczęła straszyć i była bardzo niemiła, naubliżała mi i cytuję, że "jestem nikim" i jak mogę w ogóle się odzywać. Powinnam się cieszyć, że osobie takiej jak jak dano szansę. Chodziło o podstawową znajomość języka, o czym pracodawca był wcześniej poinformowany. Na moje pytanie jak mam dojeżdżać codziennie w zimie na rowerze do miejsca pracy 15km, usłyszałam odpowiedź, że ludzie dojeżdżają tyle i nie mają z tym problemów, i że jest lato. W ogóle uważam, że trzeba być mocno zdeterminowanym, żeby wcześniej godzić się na wyjazd w ciemno. Polecam firmy, które oferują wcześniejsze spotkania z pracodawcą i przyszłym miejscem zamieszkania i życia.
Zostaw swoją opinię o SENIORCARE AGENCJA POŚREDNICTWA PRACY I PRACY TYMCZASOWEJ - Krosno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SENIORCARE AGENCJA POŚREDNICTWA PRACY I PRACY TYMCZASOWEJ