Opinie o KS Konstrukcje Stalowe Sp. z o.o. w Ozimek

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie KS Konstrukcje Stalowe Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KS Konstrukcje Stalowe Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KS Konstrukcje Stalowe Sp. z o.o. w Ozimek

Administrator Nowy wpis

KS Konstrukcje Stalowe Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Mistrz Produkcji. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Napisz, co sądzisz o tym spotkaniu. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

Jaki jest okres rozliczeniowy w KS Konstrukcje Stalowe Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Stracony_czas Nowy wpis

Od czasu spektakularnego wywalanie Edwarda P. sytuacja się poprawiła do 10 każdego miesiąca pieniądze są na koncie z mocnym naciskiem na DO

Romek Nowy wpis

Mam pytanie czy ktoś mógłby napisać czy firma KS jest godnym partnerem do współpracy. Pytam byłych i obecnych pracowników gdyż wasze zdanie jest najbardziej wiarygodne.

Jak wygląda kwestia awansu w KS Konstrukcje Stalowe Sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Spawacz?

Stracony_czas

Awans buhahaha!!!

Olga
@Stracony_czas

Serio jest awans czy nie ma szans, że się tak śmiejesz?

Stracony_czas
@Olga

Przepracowałem w tym piekle ponad 7 lat jedynie co dostałem to nerwicy i zaburzenia lękowe.

Czy rekrutacja na stanowisko Specjalista ds. kalkulacji w firmie KS Konstrukcje Stalowe Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Kontroler Jakości
Ozimek
KS Konstrukcje Stalowe Sp. z o.o.
logo firmy Operator wózka widłowego UDT - nie wymagamy doświadczenia +
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
logo firmy Ślusarz
ProLicht Reklama
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
technolog

Od roku jestem technologiem w biurze technologicznym i powiem tak: prace mam OK, bywa stresująca, ale takie stanowisko. Pieniądze zawsze na czas, nigdy nie miałem tak żeby zabrano mi premie za nic. Atmosfera w pracy bardzo fajna. Jedynie to, że kokosów to tutaj nie zarobisz jeśli nie jesteś szfagrem odpowiedniej osoby, bo prezes jest bardzo za pieniędzmi. Mówie o stawce. Małe stawki, ale jak człowiek chce, albo potrzebuje, bo ma taką a nie inną sytuację, to z kolei zawsze może dorobi w nadgodzinach. Praca dla takiego się zawsze znajdzie

stary pracownik
@technolog

Bzdura !!! Młodzi technolodzy mają problemy bo nie ma u nich rozmów pomocy między sobą schodzą na hale pytać się jak to zrobić i to na dole bardziej rozstrzyga się jak montować i jak przygotować tak macie dużo czasu i to od was schodzą największe opóźnienia a hale produkcyjne już tylko nadrabiają hi hi i jeszcze stawiają na Ukraińców wieczna nauka a zarabiają więcej od nowo przyjętych. Brak inwestycji w sprzęt a kupienie niby nowej plazmy to porażka taka firma to już dawno miała mieć laser ale no tak koszta i potem blachy droższe trzeba zakupić, ale nikt nie widzi że droższa blacha plus laser to odpada większość wiercenia i prostowania Ukraińskich blach . (usunięte przez administratora)

Florian

@On Coś mi się nie zgadza. Dobra firma , pracownicy są zadowoleni z pracy , może to jakaś pomyłka?

On
@Florian

Z pracy zadowoleni. Ale nie z pieniedzy i z zabierania premi. Ciągłe narzekania zarządu na straty finansowe. Oczywiście bezpodstawne bo jeszcze nikt tego nie przedstawił na papierze. Który przedsiębiorca dokłada co miesiąc przez tyle lat tyle pieniędzy?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Konstrukcje Stalowe KTR GROUP Sp.z.o.o?

On

Pewnie że tak. Ale jak dla mnie firma to totalne (usunięte przez administratora) Jak twierdzi zarząd to od conajmniej 10 lat są same straty i tylko dokładają do interesu. Co ostatnio odbija się na zarobkach pracowników. Zabierają wszystko co tylko idzie.

noname

czy są przyjęcia do KTR ? Jak wyglądają stawki?

tomek

dobrze, ze pienadze przelewane sa na czas i wlasciciel nie robi z tym prolbemu i nie zwleka, a ile mozn zarobic na produkcji jako nowy pracownik, wiem ze wczesniej przyjmowali

zniesmaczony

.... aż żal bo potencjał był; wpuścić tam uchodźców a sami uciekną!

Zostaw merytoryczną opinię o KS Konstrukcje Stalowe Sp. z o.o. - Ozimek

KS Konstrukcje Stalowe Sp. z o.o.