Opinie o Złoty Indyk S.A. w Starachowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Złoty Indyk S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Złoty Indyk S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Złoty Indyk S.A. w Starachowice

Pracowałam dwa lata w tej firmie i przez cały ten okres było ok i wcale nie było tak ciężko.Pensja bez opóźnień.A pan Kowalski i jego partnerka (szefowie) są bardzo fajnymi ludźmi .Nie oceniaj ludzi po pięciu godzinach pracy !

Pracownik Nowy wpis
@były pracownik

Jesteś chora Kowalski bardzo fajni ludzie(usunięte przez administratora)

Tytus Nowy wpis

Niektórzy zamiast pracować wolą narzekać. Idealnych firm nie ma ale z pewnością tu warto się zaczepić.

Arek Nowy wpis

Jesteście pewno, że nie warto składać cv do firmy? Łatwo się oskarża ale można komuś zaszkodzić.

Obserwator Nowy wpis

Nie polecam tej fimry z całego serca. (usunięte przez administratora) i zero szacunku co tego ta firma to zywy (usunięte przez administratora) ukrainki bzykaja sie po kątach a kim popadnie najczesciej z wiezniami niema co sie dziwic jak przyklad idzie od brygadzistow ktorzy współzyja ze swoimi pracownicami i pracownikami. (usunięte przez administratora)!!!

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Złoty Indyk S.A.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Tajemniczy klient - zdalnie (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Doeko Group Sp. z o.o.
logo firmy Terenowy-specjalista ds. obsługi klienta
Flotilo Sp. z o.o.
logo firmy Категория C Водитель
Profesjonalny kierowca
BYŁY PRACOWNIK

Ta firma to jest jedno wielkie nieporozumieniekiedyś podjąłem kiedyś w tej firmie pracę i bardzo tego żałuję do dni dzisiejszego Pan Kowalski to psychol który nie szanuje w ogóle pracowników nie polecam tej pracy

Taki ja

Jak wielu z was i ja podzielę się opinią na temat firmy, pracy. A Wiec: Najgorszemu wrogowi nie życzę pracy w tej firmie. Ciągle brak ludzi do pracy, inni muszą pracować za dwoje. Stawki minimalne i ciągle kary... Za to za tamto i jeszcze za coś innego. Jakość świadczonych usług pozostawia wiele do życzenia. Szefostwo masakra jakaś. Minęły czasy gdzie można było krzyczeć, wyzywać się na pracownikach. Nikt tam nie chce pracować. Wszyscy pracują na zlecenie, choć umowa nosi znamiona umowy o prace. Praca w jednych godzinach, lista obecności, planowana praca itd.. Można by jeszcze wiele napisać.... Dziwie się że takie pseudo, profesjonalne firmy istnieją na rynku, w czasach dużej konkurencji coś takiego powinno dawno zniknąć z rynku.

@Taki ja

Czy to, że pracownik może ponieść jakiegoś rodzaju karę, jest zapisane w umowie podpisywanej z pracodawcą? Ciekawi mnie, czy pracownicy są świadomi, za jakie rzeczy taką karę mogą otrzymać. Piszesz, że wszyscy pracują na umowę zlecenie - a czy podejmowane były jakieś próby mogące doprowadzić do tego, aby zatrudnienie w firmie Złoty Indyk było na umowę o pracę?

Mmmm

Praca ciężka w zimnie, chodzisz z mokrym rękawami wentylacja wieje zimno bardzo. jak pani szwarc kierowniczka przylapie Cię że nie pracujesz a siedzisz np i palisz a i tak produkcja jeszcze nie skończyła i nie możesz zacząć myć to albo zabierze ci godz albo drze się jak opetana. Zero szacunku dla pracownika!!! O ubrania robocze trzeba prosić a i tak zawsze jest awantura że za szybko się zuzylo!!!! kary pieniężne od 50, 100, 150 nawet 300 zł można dostać za byle co. No co jest ruchy kur.. Za siedzenie ci nie płacę to jedna z częstych odzywek(usunięte przez administratora)dziecinada wymagają nie wiadomo czego a i tak zawsze jest źle i wieczne pretensje!!! Nie polecam wszystkim!!!!!!

@Mmmm

@Mmmm, to co piszesz faktycznie nie wygląda zbyt kolorowo. Czy kwestia warunków panujących w pracy była jakoś poruszana z pracodawcą? W trosce o własne zdrowie myślę, że warto podjąć taki temat. Jeszcze odnosząc się do Twojej wypowiedzi - bardzo proszę o nieużywanie na forum imion czy nazwisk osób trzecich - takie dane podlegają ochronie prawnej i nie powinny być publikowane.

Wiktor

Smutne jest to co piszecie. Pewnie nikt nie jest bez winy ale w sumie atmosfera sie pogarsza.

Mmmm

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zwolnić się

Iwona

Dawno nie pojawiały się na forum wpisy dotyczące firmy Złoty Indyk. Dlaczego tak jest? Czy firma nie zatrudnia aktualnie nowych ludzi? Jeśli macie jakiekolwiek informacje, podzielcie się nimi w wątku, w ten sposób pomożecie innym osobom korzystającym z portalu.

Iwona

@dankjeśli dalej interesuje Cię praca w Złoty Indyk S.A. to jeszcze w dniu dzisiejszym aktualne jest ogłoszenie do pracy właśnie jako Operator maszyn myjących. Chętnie dowiemy się też od obecnych pracowników jak wygląda praca w firmie właśnie na tym stanowisku.

dank

lala, no nawet nie dawno potrzebowali pracownika grupy myjącej. Zgłosiłem się ale się do mnie nie odezwali - chyba już było za poźno :( Wiadomo kiedy kolejne próby?

Lech Katarzyna

Ta firma to najgorsze dziadostwo jakie współpracuje na Animex Foord.Dorota ma racie ze pracuje się tam 7 dni w tygodniu 10 a nawet 16 godz i nawet w święta o wolne trzeba się prosić.Kordynatorzy i brygadzisci na poczatku udają miłych a potem beda cie wykorzystywać . Firma łamie przepisy BHP ,nie odprowadza składek chorobowych.Nie można upomnieć się o swoje bo cie zwołania.Niema tez cieplego posilku ,ani przerwy.Pracowała na tej firmie od października a gdy zachorowała i trafilam do szpitala z zapaleniem krtani i poparzonymi drogami oddechowymi została zwolniona

dorota

Nie idźcie do tej pracy bo będziecie pracować 7 dni w tyg po 10- 12 godzin a nie wiadomo czy wam zapłacą. Ostrzegam wszystkich przed ta firmą.

MIREK
@dorota

Nie znacie ludzi a mianowicie chodzi o brygadziste z rozbioru wspaniala osoba juz nie pracuje szkoda a Firme znam ja od ponad 5-ju lat bo tyle tam pracuje, pamiętaj zeby glupota miala skrzydla to byscie fruwali jak golebie ale glupota nie ma skrzydel wiec pelzacie po tej ziemi.

reńka

Najgorzej jak takie baby ze wsi przyjadą którym słoma z butów wystaje i zostaje toto brygadzistką. Była jedna taka na rozbiorze brygadzistką na nocną zmiane. Ordynarny babsztyl, siano z butów na kilometr wystaje. Zresztą potomstwo na swoją modłę odchowane.

byly pracownik

niepolecam, warunki koszmarne praca bardzo ciazka (usunięte przez administratora) ja osobiscie jestem twardy czlowiek a wytrzymalem 5 godzin ;(

monika
@byly pracownik

Dzień dobry.Zamierzam iść na rozmowę o pracę do złotego indyka na mycie hal produkcyjnych.Czy to dobry pomysł?po Pańskim wpisie poważnie się zastanawiam.Co było nie tak?

monika
@byly pracownik

Zostaw merytoryczną opinię o Złoty Indyk S.A. - Starachowice

Złoty Indyk S.A.
2.2/5 Na podstawie 10 ocen.
  • ul. Kielecka 37
    27-200 Starachowice