Złoty Indyk S.A.

Starachowice

Opinie o Złoty Indyk S.A.

byly pracownik 2014-11-24 08:45:28
niepolecam, warunki koszmarne praca bardzo ciazka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ja osobiscie jestem twardy czlowiek a wytrzymalem 5 godzin ;(
monika 2015-02-07 14:59:46
Dzień dobry.Zamierzam iść na rozmowę o pracę do złotego indyka na mycie hal produkcyjnych.Czy to dobry pomysł?po Pańskim wpisie poważnie się zastanawiam.Co było nie tak?
monika 2015-02-07 14:59:47
@ 2015-04-05 21:02:37
Złoty indyk mobbing szefostwo to homoseksualista ze swoją biseksualną przykrywką ( udają normalnych ludzi )bardzo chamscy ludzie na brygadzistów biorą swoich zaufanych ludzi ze swojej kliki np. grubą biseksualną Iwone i innych ogólnie patologia
xxx 2015-04-17 18:59:50
Mirek Kowalski z Wąchocka koordynator Złotego Indyka w Constarze to homoseksualista. A baba z którą jest niby w związku to jego przykrywka.Sprawdzona informacja. : )
(usunięte przez administratora) brygadzistka Złotego Indyka na Rozbiorze i jej córka to dwie lesby ogłaszają sie na portalach lesbijskich.
były pracownik 2015-04-21 14:07:10
Pracowałam dwa lata w tej firmie i przez cały ten okres było ok i wcale nie było tak ciężko.Pensja bez opóźnień.A pan Kowalski i jego partnerka (szefowie) są bardzo fajnymi ludźmi .Nie oceniaj ludzi po pięciu godzinach pracy !
reńka 2015-04-22 20:13:46
Najgorzej jak takie baby ze wsi przyjadą którym słoma z butów wystaje i zostaje toto brygadzistką.
Była jedna taka na rozbiorze brygadzistką na nocną zmiane. Ordynarny babsztyl, siano z butów na kilometr wystaje. Zresztą potomstwo na swoją modłę odchowane.
dorota 2015-04-24 18:29:06
Nie idźcie do tej pracy bo będziecie pracować 7 dni w tyg po 10- 12 godzin a nie wiadomo czy wam zapłacą. Ostrzegam wszystkich przed ta firmą.
Lech Katarzyna 2015-05-05 22:04:13
Ta firma to najgorsze dziadostwo jakie współpracuje na Animex Foord.Dorota ma racie ze pracuje się tam 7 dni w tygodniu 10 a nawet 16 godz i nawet w święta o wolne trzeba się prosić.Kordynatorzy i brygadzisci na poczatku udają miłych a potem beda cie wykorzystywać . Firma łamie przepisy BHP ,nie odprowadza składek chorobowych.Nie można upomnieć się o swoje bo cie zwołania.Niema tez cieplego posilku ,ani przerwy.Pracowała na tej firmie od października a gdy zachorowała i trafilam do szpitala z zapaleniem krtani i poparzonymi drogami oddechowymi została zwolniona
MIREK 2015-07-07 18:21:44
Nie znacie ludzi a mianowicie chodzi o brygadziste z rozbioru wspaniala osoba juz nie pracuje szkoda a Firme znam ja od ponad 5-ju lat bo tyle tam pracuje, pamiętaj
zeby glupota miala skrzydla to byscie fruwali jak golebie ale glupota nie ma skrzydel wiec pelzacie po tej ziemi.
dank 2016-05-17 20:51:00
lala, no nawet nie dawno potrzebowali pracownika grupy myjącej. Zgłosiłem się ale się do mnie nie odezwali - chyba już było za poźno :( Wiadomo kiedy kolejne próby?
Zostaw swoją opinię o Złoty Indyk S.A. - Starachowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Złoty Indyk S.A.