Opinie o Tech Bud w Rabka-Zdrój

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tech Bud. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Tech Bud o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tech Bud w Rabka-Zdrój

Radek

Może nie jest idealnie ale uważam, że przesadzacie z narzekaniem

Zenek

Tech Bud ma opinię dobrego pracodawcy a takie wyróżnienie dostaje się spełniając pewne wymagania!

Witold

@Anonimous Czy z perspektywy czasu, uważasz, że decyzja o odejściu z firmy Tech Bud była słuszna? Może warto było dać sobie i firmie trochę czasu. Trudne sytuacje czasami zdarzają się w firmie. Czy w firmie Tech Bud udało Ci się znaleźć coś pozytywnego? Czy doświadczenie zdobyte w tej firmie przydało Ci się później na rynku pracy?

Anonimous

Pracowałem tam kilka lat temu.. Od początku wielkie zapewnienia, że będą dobre zarobki, elastyczne godziny pracy, takich kłamstw dawno nie słyszałem. Od razu człowiek został rzucony na głęboką wodę, zero pomocy ze strony "menadżerstwa", do wszystkiego trzeba było dochodzić samemu, a broń boże żebyś coś jeszcze zepsuł, bądź się pomylił.. Szef przemieszcza się po firmie jak "duch", zakradając się w najmniej odpowiednim momencie, wyrastając spod ziemi.. nawet nie można było czasem odsapnąć na chwilę czy przystanąć w miejscu bo już było się posądzonym o "opieprzanie się w pracy" , a później przez kolejne 3 tyg było się na "językach".. Na umowie jest napisane : handlowiec, a robi się wszystko począwszy od rzucania Cię na każdy dział oraz pracy na magazynie. (Współczuje chłopakom robiącym w zimie na magazynie, za chwilowe ogrzewanie się w "kanciapce" też były reprymendy, że siedzą tam i nic nie robią) Elektroniczny system clockowania się w którym musiałeś odbić kartę 10 min wcześniej niż Twoje godziny pracy i 10 min później i NIKT CI ZA TE 20 MIN NIE ZAPŁACIŁ, a jeśli się spóźniłeś to odcinali Ci 10 zł od wypłaty.. PA RA NO JA!! Proszenie się o głupi urlop było problem, powtarzam PROSZENIE, bo przecież normalnemu pracownikowi w tej firmie nie należy się urlop z urzędu, trzeba więc o wszystko prosić, wieczne wymówki: nie mogę Ci dać teraz bo sezon, nie mogę Ci dać bo potrzebujemy ludzi do pracy.. Kpina. Córka szefa myśląca, ze jest chyba królową na bezludnej wyspie, niekulturalna, nie pomocna, wydająca tylko rozkazy i uzurpująca sobie prawo do bycia "naczelną" tego obiektu.. Ludzi traktują tam jako siłę roboczą, pracownicy którzy pracowali tam po 5-10 lat byli poniżani i wyrzucani z pracy za jakieś błahostki, tak się ludzi nie traktuje!! Poza tym obsługa w sklepie to porażka, niektórym nawet za przeproszeniem się nie chce (usunięte przez administratora) ruszyć zza lady żeby doradzić.. Przykład : jak na dziale hydraulicznym poprosiłem sprzedawcę o doradzenie mi odnośnie paru rzeczy to łaskawie pokazał ręką gdzie mam iść i powiedział, że przyjdzie za chwile, czekałem 20 min, dodam, że na sklepie nie było nikogo oprócz mnie, a Pan za biurkiem siedział i rozmawiał sobie przez telefon z kolegą, dobrze, że drugi to zobaczył i przyszedł mi pomóc.. Dobrze, ze mają monopol na Rabczańskim rynku inaczej dawno by już ich nie było.. NIE POLECAM !!

Brałeś udział w rekrutacji do Tech Bud. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy DORADCA KLIENTA ZAMOŻNEGO
PKO Bank Polski
logo firmy Praca na magazynie z art. spożywczymi
KBTI Poland
Xxxxxxxxx

To są cygany, niby na kierowcę a pomiataja po placu i te zarobki to śmiech na sali takie niskie NIE POLECAM TEJ PRACY??????????

Boford

Właściciel uważa się co najmniej za kacyka jakiegoś afrykańskiego państewka. Niebawem przyjmować mu przyjdzie uchodźców arabskich do roboty. Omijać szerokim łukiem .... szkoda tuszu w klawiaturze by zanadto się rozpisywać o tym jegomościu.

tech buda

Firma jakich wiele na rynku zmieniaja ludzi jak rekawiczki ubezpieczenie od placy minimalnej na 160godzin a pracujesz od poniedzialku do soboty tak jak sklad jest czynny zapotrzebowanie ciagle maja gdyz taka rotacja w tej firmie dobra jest praca na przetrwanie I do widzenia gienia swiat sie zmienia

zastanawiam się czy kiedyś zmieni się na tym rynku pracy że pracodawca zacznie szanować pracownika i uczciwie odprowadzać składki za wszystkie nadgodziny chyba nie w tak małych firmach jak ta które ubezpieczają po okresie próbnym na najniższą krajową a przed okresem próbnym na czarno i jak później uzbierać mają Polacy lata składek i godnie na starość żyć jak sam system doprowadza do tego że prywaciarzowi opłaca się kombinować rząd się zmienił lecz kary i kontrole wobec nieuczciwych pracodawców jak było tak nadal jest, w Polsce bezrobocie się zmniejsza bo coraz więcej ludzi wyjedzona i za kilkanaście lat zostaną sami starzy, schorowani, urzędnicy i kombinatorzy w tym kraju.

kapusta

zgadza się w końcu właściciel wykorzystuje sytuację na rynku pracy w Rabce gdzie ciężko jest o stałą pracę a to że płaci 10zł w okresie próbnym a po roku max 12zł to już norma na tym rynku nie on jeden tak działa że każe pracować po nawet 250godzin w miesiącu w koncernu dla firmy taka jak ta liczy się czym więcej da się wycisnąć z pracownika by mieć jak największy zysk po jak najmniejszej Lini oporu i tacy prywaciarze jak ta firma bogacą się na najbiedniejszych bo musi gdzieś pracować przy kiepskim rynku pracy tacy mają raj lecz takie podejście właściciela odbije się mu czkawką z uwagi iż ciągle będą nowi przychodzić i odchodzić z uwagi na brak szacunku wobec współpracowników i tacy pracownicy jak trafi im się coś lepszego bez namysłu zmienią pracę z resztą obecnie w tej firmie tak jest ciągle nowe twarze polska rzeczywistość a później mówią że ciężko o dobrego pracownika jak sami go nie szanują a młodych mocnych i głupich na miesiąc czy dwa zawsze przy takim bezrobociu tego typu firma znajdzie i tak interes się kręci i trzepie się kapustę

szefuncio

Nie polecam z uwagi na charakter właściciela tej firmy i sposób pracy tak to wygląda przez ta firmę masę ludzi się przewija na sam początek proponują pracę na czarno za 10zl na godzinę a później zobaczy się jak to szef mówi po okresie pracy na czarno jest miesięczny okres próbny na papierze najniższa krajowa 1850brutto lecz nie pracujesz ustawowego 160 godzin w miesiącu tylko minimum 230 godzin za które nie masz odprowadzane podatku ani składek tak zwane pod stołem najstarszy pracownik pracuje w tej firmie max rok czasu a pensja za 230godzin wynosi 2300zł praca od poniedziałku do soboty po 10 godzin

szczesliwy poza tech budem
@szefuncio

Pracowalem tam jakis czas i niepolecam, po pierwsze ze wzgledu na szefa, bardzo nie sympatyczny czlowiek. System godzin elektroniczny , wystarczy ,ze sie spoznisz pare sekund i liczy od nastepnej godziny. Placa minimalna, a trzeba robic wszystko... nievtylko to co ma siecw umowie. Jak sie tam przyjmowalem szem z duma przedstawil mi swoja prawa reke :D teraz juz go niema hehe Teraz jako klient: na farbach czy ogolno budowlanym jest bardzo niemula obsluga. Brakuje tam starych pracownikow, no ale przeciez ktos ambitny i dobry w swoim fachu nie bedzie robil nyle gdzie i za byle jakie pieniadze. I jeszcze raz nie polecam tam pracy, strasznie niemila atmosfera.

Zostaw merytoryczną opinię o Tech Bud - Rabka-Zdrój

• Jak się pracuje w Tech Bud?

Zobacz opinie na temat firmy Tech Bud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tech Bud?

Tech Bud