Opinie o Tech Bud w Rabka-Zdrój

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tech Bud. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Tech Bud o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tech Bud w Rabka-Zdrój

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Jaki jest wkład kierownictwa Tech Bud w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Czy Tech Bud organizuje staże dla studentów?

Krystyna Nowy wpis

Tak, organizują

Pracuję w firmie kilka lat i nie narzekam, zresztą wiele osób tu pracuje już długo samo to świadczy o firmie. Jak ktoś chce pracować to pracuje.

Maja Nowy wpis
@Marcin

Pracuję już ponad 4 lata.Jestem zadowolona.Słowa marnego nie powiem na szefostwo.A komu się chce pracować to pracuję.

Po rozmowie kwalifikacyjnej jestem mile zaskoczony (czytałem opinie wcześniej, ale postanowiłem zobaczyć na własne oczy czy jest faktycznie tak jak inni piszą). Zgodzę się że firma ma wymagania co do pracowników, ale to chyba zrozumiałe jak idzie się na rozmowę o pracę. Ja jestem na dzień dzisiejszy nie zgadzam się z opinią pozostałych osób.

Brałeś udział w rekrutacji do Tech Bud. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Bolo

Pracuje w firmie tech-bud już troszkę czasu, to co ludzie tutaj piszą to kłamstwa na najwyższym poziomie. Pracownicy którzy odeszli z firmy, opisują ta firmę jak najgorzej potrafią. Oczekiwali bóg wie czego, w momencie przyjścia do pracy od samego początku już byli wypalenie i chcieli zadzic. Jak w każdej firmie jest szef który może przechodzić się po swojej firmie, jak każda firma ma osoby rządzące. Nikt nikogo do niczego nie zmusza. To byli pracownicy, którzy oszukiwali firmę jak tylko potrafią.

Maria
@Bolo

Jeśli jest tak jak mówisz to dlaczego jest tyle ogłoszę o prace średnio co dwa trzy tygodnie

Anonek
@Maria

Nic dziwnego że ogłoszenia pojawiają się tak często, skoro już na starcie traktuje się pracownika jak złodzieja. Dziękuję panie Bolo, po stylu wypowiedzi wnioskuję że to szef/kierownik (jeśli mam rację to piękna kompromitacja). Dobrze ze ten post wisi tak wysoko, przynajmiej od razu wiadomo ze lepiej tego pracodawcę omijać szerokim łukiem.

@Maria

Bo przenieśliśmy się do nowej hali i podwoiliśmy powierzchnię i zwiększamy systematycznie zatrudnienie.

@Anonek

Szef/kierownik - jak można zauważyć podpisuje się swoim imieniem, osoba szanująca i poważna tak właśnie robi. Wytyka Pan komuś, a sam nie jest Pan lepszy podpisując się Anonek.

Tomek Nowak
@Karolina

Brawo, brawo, brawo jesli siejesz hejt podpisz, nie bądź anonimowy ponoś za każdy wpis konsekwencje. Myślę, że każdy powinien z imienia i nazwiska podpisywać się obowiązkowo. Jeśli taki pacjent miałby perspektywę, że ktoś go pozwie dwa rqzy by się zastanawił co pisze a tak słowo pzreciwko słowu.

@Tomek Nowak

To w końcu ostatecznie pracownicy byli tutaj winni temu wszystkiemu kiedyś czy szefostwo? Aktualnie problemów już nie ma?

Kasia były pracownik

Ja wspominam pracę w techbudzie bardzo pozytywnie. Jak bym nie musiała zakończyć pracy przez swoje prywatne sprawy, nadal chętnie bym pracowała.

Czy nowo zatrudnione osoby w Tech Bud otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Zaangażowany

Tak, otrzymują inaczej być nie może to prawo ustala.

@Zaangażowany

I to jest umowa na okres próbny? Na ile i na jaką stawkę?

Administracja
@Emilia

Pierwsza umowa na miesiąc, stawka zależna od doświadczenia. Dla osób bez doświadczenia startujemy od 3300brutto.

@Administracja

Rozumiem, a na jakiej ewentualnej kwocie się kończy proponowana stawka w przyszłości? ;)

administracja
@Emilia

W związku z rosnącą inflacją stawki też rosną więc nie ma czegoś takiego jak "na jakiej ewentualnej kwocie się kończy".

Sylwia
@Administracja

A potem umowa na czas nieokreślony? ;)

Daniel

Rozpiszę się długo bo każdy aspekt jest ważny i każdemu da do myślenia... Przyjąłem się w Lutym(zapewnianie o Umowie, rozwoju, i premi za Soboty) 2/3 uważam za ok była Umowa, zrobiono mi uprawnienia na wózki... Soboty przemilcze... Szybko wchodziłem na wyższe stawki bo w pracy starałem się dawać na prawdę serducho i tu jest problem.... Masz robotę, robiłem to bez zastanowienia i sprawnie i szybko (byłem budowlańcem i robiłem tak jak się robi) i szukalem kolejne zajęcie żeby się do nie nudzic i zrobię coś więcej/ekstra i angażować się( a nie jak większość pracowników rozkładać na dłuższy czas żeby czasem szef nie szedł czasem i nie widział że się nie robi) Szef nadaje się do Psychologa ( tu klepie Cię po ramieniu a następnym razem (usunięte przez administratora) jak złodzieja) Miałem wypadek w pracy (skręciłem kostkę) byłem 3 tyg na L4 (Ok wypłacone) ale już było "ale" że byłem (widać to było gołym okiem) Tydzień przed zwolnieniem zachorowałem(tydzień) bo pracowało się mimo deszczu (w sumie chorowałem wcześniej ale chodziłem do pracy z nadzieją że przejdzie) I teraz taka sytuacja że wróciłem i już papiery przygotowane.... I teraz dlaczego: bo człowiek zachorował czy szef widział że "nic" nie robię (bo ZROBIŁEM i przez to je*ane 5mim nie robiłem nic i myślałem co zrobić PONAD to co się miało zrobić.....) Przepracowałem pół roku i część była ok (umowa,zarobki, współpracownicy) a część makabra (szef, urlopy, soboty, i to nieszczęsne L4) Po przepracowaniu pół roku nie wróciłbym (szefostwo zaważyło na opinie końcową) Pomyślcie sami

@Daniel

Dziękujemy za twoją opinię Danielu szczególnie o sobie (może zgłosi się nowy pracodawca - życzymy, aby nie był to jakiś następny psycholog). Z przykrością informujemy, że decyzja została podjęta przez współpracowników, którzy "rozkładali pracę na dłuższy czas" szczególnie wtedy kiedy "kolego" musieli cię zastępować w twoich obowiązkach. Życzymy powodzenia następnemu pracodawcy.

Pawel
@Daniel

Danielu-twój przyszły pracodawca musi sie liczyć z tym ze uwielbiasz brać zwolnienia L4. Pracowałem z tym chłopakiem i tylko nawija makaron na uszy. Ze w tym miesiącu pójdzie na zwolnienie bo mi sie robić nie chce itp. Takie chłopak ma plany na przyszłość haha. A jeśli chodzi o prace to szału nie ma. Lubi ściemniać…

Daniel
@Pawel

Szkoda że żaden "Paweł" ze mną nie pracował.... Gratulacje za strzał w kolano

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Tech Bud. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Monster

Niestety nie poza rodziną tam pracująca nie ma możliwości rozwoju tylko oni mają na to szanse robiłem jakiś czas wymagania się zwiększają kasa ta sama gadka na rozmowie kwalifikacyjnej dotycząca ewentualnego rozwoju w tej firmie jak również podnoszenia wynagrodzenia w ramach że szef Cię docenił to tylko słowa nie pokryte czynami więcej rządzących niż powinno być szary pracownik jest nikim ma tylko tyrać i całować po nogach że dali Ci pracę.Nie polecam ludzie stamtąd uciekają

Nice
@Monster

Haha chłopie chyba nie wiesz co piszesz. Jeżeli ktoś przychodzi do pracy na 8 godzin i sie chowa po katach bądź gada non stop przez tel lub chodzi po działach i z każdym gada no to po co taka osobę trzymać. Każdy ma swój dział, nie ma z góry powiedziane co maja robić jedynie obsługa klienta i dokładanie towaru. Mega lekka praca i przyjemna. Ludzie którzy oczerniają są po prostu leniami którzy myślą ze kasa im wpłynie na konto bez pracy. Ja pracuje już 2 lata jako obsługa klienta i dostałem od tamtego czasu 3 podwyżki. Po drugie z urlopem nie ma problemu. Teraz robią kursy wszystkim pracownika na wózki widłowe itp wiec zastanów sie co piszesz. Trzeba troszkę ambicji mieć w sobie. Leniu

maria

dzisiaj w necie znowu seria ogłoszeni dla kandydatów na (usunięte przez administratora)kto chętny?

Krystian

Można tam aplikować mailowo ?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Tech Bud?

Joe

Na gębę umowa

Piotrek

Pracodawca się zmienił najwyraźniej bo pracując w tym miejscu nie odniosłem wrażenia aby było tak jak piszą poprzednicy. Praca 8 godzin dziennie, są urlopy, kasa w miarę ok (jak zawsze większa mogłaby być), a to że pracować trzeba to chyba nie powinno nikogo dziwić. Ludzie wymagający ale cóż jakby nie wymagali to też nie dobrze by było, tak przynajmniej czas super fajnie leci.

Szczepan
@Piotrek

Jak jest ciepło a wieje wiatr to jest ziemno ale jak jest zimno a świeci słońce to nawet jest ciepło. Takie masło maślane napisałeś

Joe
@Piotrek

Zmienił się może bo nie ma ludzi do pracy, za dużo ludzi wqurwił.... Będzie igrał z ogniem nie będzie miał kto robić zostanie z przysłowiową ręką w nocniku.... bo nie będzie miał pracowników.... Byłem widziałem, pracowałem kawał... resztę sobie dopowiedzcie sami. Pozdrawiam

Małgosia

Pracowałam w firmie tech-bud, ale odeszłam sama po pewnym czasie gdyż dostałam inną ofertę pracy. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej uprzedzałam, że będę pracowała tylko czasowo wyszło aż 7miesięcy, ale zgodzono się na mój warunek. Nie mogę powiedzieć złego słowa o pracodawcy wymaga żeby pracować, ale czy to dużo?. Widać z resztą po pracownikach, jeśli chcą pracować to pracują i po twarzach da się zauważyć, że niektórzy bardzo długo już pracują. Ja polecam.

Robert

Ostatnio to na forum zrobiło się tak cicho? Mam nadzieję, że to potwierdzenie dobrych opinii i nie będę żałował aplikując?

Pracowałam w tej firmie przez kilka miesięcy i nie mogę powiedzieć że było źle. Czasem wiadomo chyba jak wszędzie zdarzało się nieporozumienie, ale ogólnie ok. Odeszłam bo chciałam pracować w wyuczonym zawodzie.

Byly pracownik

Sami widzicie jak oceniaja wszyscy ta firme komentarze mowia same za siebie ze szkoda czasu marnowac na takiego. Prywaciarza ktory chce wycisnac cie jak cytrynke za marne grosze szuka.niewolnikow nie polecam chyba ze lubisz sie denerwowac I nie masz na suchy chleb

@Byly pracownik

Firma zatrudnia ponad 30 osób to mówi samo za siebie. Niektórzy pracownicy pracują bardzo długo. To również o czymś świadczy. Pracownicy przychodzą z problemem i firma stara się każdy rozwiązać aby osoba zatrudniona była zadowolona i aby dobrze się każdemu pracowało. Klienci oczekują miłej i profesjonal obsługi oraz dużego wyboru asortymentu, który jest odpowiednio wyeksponowany i posiada cenowki. Jeżeli osoba odpowiedzialna za dany asortyment nie wywiązuje się z obowiązków to wiadomo ze trudno za to kogoś chwalić. Jezeli niektóre osoby przychodzą tylko zaliczyć dzień pracy to klient to sam weryfikuje oraz inni pracownicy, którzy sygnaliuja, ze musza za kogoś coś robić. Jeżeli prywaciarz wymaga to znaczy, ze nie dostaje państwowych pieniędzy na utrzymanie firmy. Jeżeli firma jest złe oceniana to przede wszystkim za obsługę - zatem reakcja prywaciarza jest właściwa.

@Karolina

Samo za siebie że kogo się tam człowiek nie zapyta to mówi no jeszcze chwila i do domu bo dłużej tu nie wytrzymam :)

Lolek

Czy nadal jest tutaj taka duża rotacja? Bo obserwuje ogłoszenia i widzę,że dość regularnie są oferty z tego miejsca pracy.

@Lolek

Nie nazwałbym tego dużą rotacją. Firma zatrudnia nowych pracowników w związku z jej rozwojem i rozbudową. Klienci lubią być szybko i sprawnie obsługiwani, dodatkowo market jest czynny od godz. 7 do godz. 20 co wiąże się ze zmianowością oraz powiększeniem obsługi - stąd pojawiają się ogłoszenia o pracę. To że ogłoszenie jest aktywne i regularnie wystawiane nie oznacza, że ktoś się zwalnia i powstaje tzw. rotacja. Pracodawca stara się dobrać właściwe osoby do pracy, a to już zależy od kandydatów którzy aplikują na dane stanowiska.

Bronisław
@Marcin

Podpowiedz na jakie stanowiska są obecnie poszukiwani pracownicy. Piszesz, że firma się rozwija. Czy zatrudnione osoby także mogą się kształcić i rozwijać oraz brać udział w szkoleniach podnoszących kompetencje zawodowe?

Dawny

Dobre :) Masz poczucie humoru albo jesteś z rodziny. Nie pozdrawiam

Czy Tech Bud ma ściśle ustalone godziny pracy?

Tak, każda osoba pracująca ma określoną liczbę godzin do przepracowania. Kandydaci do pracy są o tym informowani na rozmowie o pracę.

lili

Opinie o pracodawcy zawsze będą różne tak jak i różni są pracownicy ale ja polecam!

czajka
@lili

jaak czajka został majstrem jest ok .. bimbru dostatek

Zostaw merytoryczną opinię o Tech Bud - Rabka-Zdrój

• Jak się pracuje w Tech Bud?

Zobacz opinie na temat firmy Tech Bud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tech Bud?

Tech Bud