logo Carrefour Polska

Carrefour Polska

Gniezno

Opinie o Carrefour Polska

gusio 2011-05-16 21:15:55
masz racje!!!!!!!!!!!!to prawda dlugo tam miejsca sie nie zagrzewa
:):) 2011-05-30 17:30:04
Zgadzam się z opinią Rafaella, to co się tam dzieję to nawet nie jest kosmos, osoba na jego stanowisku powinna znać podstawowe zasady ortografii i gramatyki pisząc polecenia do pracowników.
Sługa Lorda Vadera 2011-12-04 13:21:35
A kasjerki to tez sprzedawczyki tylko pracujące dla K[usunięte przez moderatora] myślą ze dostaną premie albo medal La Francaise nie nawidze pracowników którzy sprzedają swojego kolegę lub koleżankę żeby zostać zauważonym a kierownik i tak ma w [usunięte przez moderatora] śmiech POLSKO OBUDŻ SIĘ
Yeeeeah 2013-05-23 19:09:56
dobrze go znasz....czyli sam mu sluzyles :)
jack 2013-06-23 16:17:59
ale zarobic w ochronie? czy w czym? wszystko zalezy od liczby godzin.
a K.[usunięte przez moderatora] jest wporzadku..wiec nie wiem czego od niego chcecie
anoni 2013-08-04 14:11:57
ciezko sie dostac.
agencja 2014-12-15 19:15:46
a to do carrefoura to teraz tylko rpzez agencje przyjmuja na kase? orientujecie sie moze cos w tym temqacie, bo mnie bardzo to interesuje ale chcialbym uniknac pracy dla agencji pracy bo nie zawsze jest to w porzadku rozliczane. lepiej jakbym pracowal bezposred io na kasie dla takiego pracodawcy, .
marcyś 2015-01-26 12:53:34
no nie wiem, możliwe jest w sumie, że mają jakąś tam umowę podpisaną z agencją, możliwe, ze nie mają oni na to czasu konkretnie teraz, albo to jest tak, że nie chcą zatrudniać i wolną zapłacić innej agnecji, no troche to nieopłacalne według mnie, ale zobaczymy.. a i tak warto do nich wysłać Cv jak sie szuka dorywczej pracy.
pandora 2015-03-28 22:55:04
jeśli rzeczywiście przyjmują ludzi na stanowisko sprzedawcy jedynie przez agencje pracy to nie są jedyną firmą która korzysta z takich właśnie praktyk. Zresztą nie byłby to nawet pierwszy carrefour który własnie tak działa. Jest to moim zdaniem duża oszczędność czasu dla frimy i przede wszystkim wygoda
Goscx 2016-01-25 00:41:19
Moze i byłoby okej gdyby nie Wiśnia, menadżer ochrony
eko 2016-05-15 20:43:12
potwierdzam, to widac nawet po tym jak się pojawiła nowa ofert pracy u nich na kierownika supermarketu - doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 2 lata wymagane jest, ale wiadomo to nie jest zabawa dla amatorów
Zostaw swoją opinię o Carrefour Polska - Gniezno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carrefour Polska