TRUMPF Huettinger

Opinie o TRUMPF Huettinger

Kamil

Mam w Trumpf w Zielonce rozmowe na konstruktora elektroniki w.cz. w R&D. Ktos moze powiedziec co oni tam robia? Ile mam powidziec, ze chce zarobic?

Odp. Kamil
@Kamil

Kilka ogólnych rad: 1. Warto na wstępie ustalić, jaki system podnoszenia wynagrodzeń obowiązuje i jak często ma to miejsce, a przede wszystkim co wpływa na decyzję o ich przyznaniu. Ważne jest zatem aby na rozmowie, oprócz ustalenia aktualnego zakresu obowiązków i poziomu płacy, poznać również zasady pięcia się po szczeblach kariery w danej firmie. Obecni pracownicy nie mają tej wiedzy. 2. Zdecydowanej większości specjalistów zdarza się pracować po godzinach. Kwestia nadgodzin jest jednym z najbardziej „wrażliwych” elementów relacji pracownika z pracodawcą. Prędzej czy później zostaniesz "poproszony" o to. 3. Rekrutacja do nowej firmy to jedyny moment, aby negocjować pensję. Decydując się na negocjacje wynagrodzenia albo warunków zatrudnienia, pokazujesz pracodawcy, że znasz swoją wartość i potrafisz walczyć o swoje prawa. Druga taka szansa jest dopiero w momencie składania wypowiedzenia.

Odp. Kamil 2
@Odp. Kamil

I jak wynik rozmowy? Proszę daj znać innym jak to wygląda.

@Odp. Kamil 2

@Odp. Kamil 2 Ok, to znowu ja. Zastosowałem się waszych porad i pracuje w Trumpfie. Panuje tu przekonanie, że źle o tej firmie piszą tylko pracownicy produkcji. No to obalam ten mit. Jestem w R&D i mam jak najgorszą opinię o tej firmie. Inżynier jest w tej firmie śmieciem. To zdecydowanie najgorsza praca jaka miałem w życiu. Umowa oczywiście na czas określony, bo wykorzystują maksymalnie to na co pozwala kodeks pracy. Ludzie odchodzą z pracy, rotacja bardzo duża. Stabilności w tej firmie nie znajdziecie. Niedawno tez odszedł bardzo dobry gość bo potraktowano go jak śmiecia. Jak jesteś dobry, to stara kadra będzie pod tobą dołki kopała, bo będą się bali o swoje stołki. Nauczyć się tutaj tez niewiele można. Pomimo, że pracuje tu już jakiś czas to nie dopuszcza się mnie do wiedzy o projektach, nad którymi pracuje. Jestem chłopcem na posyłki. Tu nie ma możliwości rozwoju, bo cały czas jesteś na umowach terminowych, wiec oni w ciebie nie inwestują, a i tobie nie warto się angażować bo wyciągną od ciebie wiedze i potem zwolnią. Duża rotacja, niestabilne zatrudnienie. Większość osób pracuje tutaj mniej niż rok. Żałuje, ze tutaj przyszedłem. Jakbyście mieli ciekawa prace dla dobrego projektanta elektroniki analogowej i RF to dajcie znać. Szukam pracy.

@Kamil

Niezmiernie przykro nam, że masz o firmie taką opinię. Polityka wewnętrzna firmy zakłada, że zawierane umowy o pracę są na czas określony polskim Kodeksem Pracy, a następnie przedłużane. Rotacja w firmie jest bardzo mała, a w dziale o którym wspominasz jest nawet niższa niż średnia firmowa (poniżej 0,5%). W ostatnim badaniu opinii wśród pracowników stabilność płacy i zatrudnienia została wymieniona jako jeden z największych wyróżników firmy na tle konkurencji. Na drugim miejscu były możliwości rozwoju - w ostatnim roku w szkoleniach podnoszących kwalifikacje w grupie, o której piszesz wzięło udział łącznie 64 kursantów. Zgodnie z polityką firmy każdy zatrudniany pracownik od 1 dnia otrzymuje wszelki dostęp do informacji projektowej z danego obszaru dlatego niepokoi nas to, o czym piszesz i nie chcielibyśmy tego zostawić. Jeśli chciałbyś szerzej opisać kontekst twojej sytuacji zapraszamy do zrobienia tego anonimowo i wrzucenia opisu do skrzynki HR przy recepcji lub do kontaktu z dowolnego adresu mailowego na adres kadry@trumpf.com Pozdrawiamy Zespół TRUMPF Huettinger

@TRUMPF Huettinger

Nieprawda. Wcale was to nie niepokoi. Wiecie o tym i to wy (kadry) namawiacie do tego. Znam conajmniej kilka osób, które opuściły firmę w ostatnich miesiącach miedzy innymi z tego powodu, ze niedopuszczano ich do projektów i traktowano jak wroga. Część z tych osób sama podjęła decyzje o odejściu widząc taki sposób traktowania, a z częścią po prostu nie chcieliście przedłużyć umowy bo zbyt mocno domagali się ludzkiego traktowania.

@TRUMPF Huettinger

A i jeszcze jedno wasze kłamstwo. Jak rozejrzę się wokół siebie to ok 50% osób pracuje poniżej roku na umowach śmieciowych, włączając w to mnie, a jak mówią ci co dłużej tu pracują, dział się nie rozrósł przez ostatnie kilka kalka lat nic a nic. Zatem opowiadacie bajki o rotacji. Juz nie chce mi się więcej pisać, a mignęła mi wasza wiadomość o awansach itp., wiec tylko napisze przyszłym kandydatom jak to wygląda. Tu nie ma awansu ani ścieżki rozwoju. Ci mniej doświadczeni dają się nabierać na wirtualne awanse. (W styczniu przynosili ciasta z tej okazji! Dzieki, dobre były.) Ale to są wirtualne awanse, to samo krzesło, to samo stanowisko, ta sama pensja. Dla przyszłych kandydatów - tu nie ma gdzie się rozwijać. Jesteś inżynierem, nad tobą jest jakiś manager, a potem jest właściciel. Wiec odpowiedzcie sobie, gdzie mielibyście awansować lub się rozwijać? Na rekrutacji piorą ci mózg sloganami o równym traktowaniu, braku dyskryminacji, a potem cie dyskryminują na tle np. narodowościowym oferując polakowi 4x mniejsza pensje niż niemcowi na tym samym stanowisku. Benefity - są ok, standardowe jak w innych firmach, ale dofinansowanie szkoleń, czy kursów języków obcych, którymi się tak chwalą jest na nieakceptowalnych warunkach. No ale jest, wiec Trumpf się chwali, ze jest, a ze nikt nie chce na takich warunkach z tego korzystać. No cóż... Kandydatom radze się dziesięć razy zastanowić zanim tu aplikujecie. Ja też wam ucieknę. Powód? To jak mnie traktujecie.

Euzebiusz
@Kamil

Skomentuję ogólnie. Strategia firmy nastawiona jest na agresywny rozwój. Liczy się więc jedynie zysk, a nie pompowanie pieniędzy w pracowników - etatowców. Lata pracy w tej firmie też mało znaczą w przełożeniu na zarobki, ale jednak, gdy przychodzą nowi pracownicy, to działanie firmy oparte jest na kręgosłupie operacyjnym w postaci doświadczonych pracowników z wieloletnim stażem, którym się to nie udziela. Szybkie akcje korygujące są jedynie wtedy, gdy znienacka kilka kluczowych osób rzuca papierami. Polecam rzucić okiem na Diamenty Forbesa 2022. Wzrost w skali województwa i kraju jest z górnej półki: odpowiednio 22 i 80 miejsce w kraju (!). Niech parkingi pracownicze dadzą jednak właściwe odpowiedzi: nowe są tylko służbowe. Zwykli pracownicy etatowi z różnych działów nie kupują nowych samochodów i to nie z powodu zamiłowania do starszych konstrukcji...

Kiedys

Prawda Swieta prawda

QWERTY
@Euzebiusz

Wiadomo że firmę prowadzi się dla zysku. Pracownikom niezaplaca więcej niż stawki na rynku ale skoro jest tak źle to można zmienić na lepszą , niema umow dożywotnich. Ja nawet patrząc na niektórych i ich umiejętności stwierdzam że powinni się cieszyć że mogą zarobić tak dużo, gdzie indziej zostali by wygnani już dawno.

NabijamKrokiWFabryce
@Kamil

Kamil - zostaw proszę kontakt do siebie jeżeli znasz się na projektowaniu stopni mocy RF w SMD

Niepolecam

Na 10 minut przed planowaną rozmową o pracę dostałam telefon że przelozonemu coś wypadło i ze w tym dniu rozmowa się nie może odbyć. Pani zapewniała ze oddzwoni kiedy będzie miała nowy termin rozmowy. Do tej pory brak odpowiedzi. Rozumiem różne sytuacje ale kłamstwa nie toleruje. NIEPOLECAM

@Niepolecam

Przykro nam, że taka sytuacja się przytrafiła. Zbadamy wewnętrznie ten przypadek i skontaktujemy się. Przepraszamy za zaistniałe niedogodności. Zespół TRUMPF Huettinger

Fujok

Złożyłem list CV i nikt się nie odezwał.Niewiem kogo oni szukają.

Irena
@Fujok

A mówili Ci, że dadzą Ci znać nawet jak nie przyjmą Cię do pracy?

@Irena

Dzień dobry Zgodnie z przyjętymi standardami, nie odpowiadamy na każde nadesłane CV, natomiast od momentu naszego kontaktu telefonicznego i wejścia do procesu rekrutacji przekazujemy zawsze feedback kandydatom, również po decyzjach odmownych. Pozdrawiamy Zespół TRUMPF Huettinger

Magdalena
@TRUMPF Huettinger

>Zgodnie z przyjętymi standardami, nie odpowiadamy Ale napiszcie uczciwie, ze to są wasze standardy. W innych firmach standardem jest odpowiadanie.

@Magdalena

Doprecyzujemy naszą informację - każdy potencjalny kandydat, który wysyła CV i aplikuje dostaje potwierdzenie e-mailowe. Od momentu naszego kontaktu telefonicznego (2 etap) i wejścia do procesu rekrutacji przekazujemy zawsze feedback kandydatom, również po decyzjach odmownych. Pozdrawiamy Zespół TRUMPF Huettinger

Czy w firmie jest dofinansowanie do wakacji?

@Zainteresowany

Dzień dobry, W tym momencie niestety nie oferujemy takiego benefitu. Pozdrawiamy Zespół TRUMPF Huettinger

Część rozmowy była prowadzona przez panią z HR, druga część przez kierownika docelowego działu. Jeśli chodzi o panią to nie mam żadnych uwag, była bardzo miła. Kierownik działu zadawał pytania do momentu wyczerpania się mojej wiedzy (tak ustaliliśmy). Gdy moja wiedza na jakiś temat się wyczerpała, kierownik sprawiał wrażenie podirytowanego - wzdychał, robił głupie miny, odchylał głowę do tyłu (chyba w wyrazie zażenowania). Rozumiem, że moja wiedza mogła być niewystarczająca, ale takie zachowanie nie wygląda najlepiej i nawet gdyby moja kandydatura została zaakceptowana, to poważnie bym się zastanowił nad podjęciem tutaj pracy.

Trochę pytań z ogólnej elektroniki i mnóstwo dogłębnych pytań z wyspecjalizowanej elektroniki (projektowanie przetwornic). Przez panią z HR zostały zadane standardowe pytania (dlaczego zmieniam pracę, jakie zarobki mnie interesują itd.)

Pracuje w firmie ponad rok w dziale RnD. Jestem niezwykle zadowolony. Bardzo ciekawe projekty, przy których mogę korzystać ze wsparcia bardziej doświadczonych kolegów. Nie ma problemu z dostępem do sprzętu, laboratorium jest bardzo doinwestowane. Żałuję, że nie trafiłem tutaj wcześniej, tylko tułałem się po garażowych firmach...

@Tomek

Dziękujemy za pozytywną opinię :) Bardzo miło nam, że masz takie zdanie o firmie! Pozdrawiamy, Zespół TRUMPF Huettinger

Krop

Świetna atmosfera, dobra płaca, potrafią docenić.

Karol
@Krop

Miło się czyta takie opinie! :) Rozwiniesz temat dobrej płacy? Może podasz widełki, tak w przybliżeniu i wspomnisz czy oferują dodatki? :)

Bardzo słaba rekrutacja , brak jakiegokolwiek obiecanego feedbacku, nie polecam

@Kandydat

Dzień dobry, Zgodnie z przyjętymi standardami, nie odpowiadamy na każde nadesłane CV, natomiast od momentu naszego kontaktu telefonicznego i wejścia do procesu rekrutacji przekazujemy zawsze feedback kandydatom, również po decyzjach odmownych. Jeśli feedback się jeszcze nie pojawił, zapewne proces rekrutacyjny na dane stanowisko wciąż trwa i nie został zakończony. Drogi kandydacie, jeśli chciałbyś wyjaśnić sytuację wcześniej prosimy o kontakt z rekruterem prowadzącym proces lub kontakt z dowolnego adresu mailowego na adres kadry@trumpf.com. Pozdrawiamy Zespół TRUMPF Huettinger

@TRUMPF Huettinger

Rozmowa była ponad 9 miesięcy temu, telefonu z którego dzwonil rekruter nikt nie odbiera

@Kandydat

Drogi kandydacie, chcielibyśmy wyjaśnić tę sytuację, prosimy o kontakt z dowolnego adresu mailowego na adres kadry@trumpf.com ze szczegółami (np. stanowisko, na które Pan aplikował). Postaramy się sprawdzić co się wydarzyło. Pozdrawiamy Zespół TRUMPF Huettinger

Sasza

Czemu są kasowane wpisy?Bylo tyle a jest z 50 mniej...

Komisja nadzoru liczby koment.
@Sasza

Faktycznie chyba coś ginie. Nie wygląda to dobrze. Spróbujmy to zweryfikować. 11.06.2020 439 komentarzy

Komisja
@Komisja nadzoru liczby koment.

09.08.2020 449 komentarzy

Kamil
@Komisja nadzoru liczby koment.

29.04.2022 - 610 opinii

wazap

Czemu kasujecie negatywne opinie?

@wazap

Usuwane są jedynie opinie łamiące regulamin i niespełniające założeń merytorycznej wymiany opinii. Na forum widnieją również negatywne opinie, zachowujemy je jeśli jest to konstruktywna krytyka jakiegoś zjawiska. Cenimy sobie rzeczową rozmowę. Pozdrawiamy, Zespół TRUMPF Huettinger

Irena
@wazap

A jakie konkretnie niby zostały skasowane?

@Irena

Już nie ma wpisów o przyjemnych Kadrowych…

Pytacz

Czy firma przymierza się do przejścia na czterodniowy tydzień pracy?

@Pytacz

Raczej na 6 dniowy :)

@Marcin

Ani 4, ani 6, obowiązuje u nas przyjęty powszechnie standard a więc 5-dniowy tydzień pracy. Pozdrawiamy, Zespół TRUMPF Huettinger

Xxx

Widzę, że wpisy się nie pojawiają które się dodaje... Niezłe cenzurują (usunięte przez administratora).

@Xxx

ptksty97

pracuje w Trumpfie od ponad roku i muszę powiedzieć, że jest to pracodawca marzeń, zarówno pod względem ludzi/atmosfery jaka panuje w zakładzie (każdy jest w ci stanie pomóc, nawet podpowiedzieć w momencie kiedy nie masz pojęcia jak zrobić rzecz, którą zadał ci przełożony, ale również pod względem trudności problemów, które cię napotkają w trakcie pracy (jeżeli jesteś w stanie nawet delikatnie kombinować - na tym polega praca inżyniera - to sobie poradzisz), pracowałem w kilku firmach (korpo/budowa/prywaciarz) i musze powiedzieć, że jest fest ok

@ptksty97

Ta ta Tam biorą wszystkich Pochwał sie stawka lepiej ,Po roku…

prac
@ptksty97

Wszystko zależy od działu do którego trafisz. Wiadomo na produkcji ludzie zawsze i wszędzie niezadowoleni bo jeszcze każą robić.

Dziękujemy za pozytywną opinię :) Pozdrawiamy, Zespół TRUMPF Huettinger

Anoni

Mają co jakiś czas mnóstwo ogłoszeń o pracę. Podejrzewam, że rekrutację mają od kilkunastu lat na poziomie kilku pracowników miesięcznie conajmniej. Jak wygląda u nich liczba pracowników przyjętych i zwolnionych po miesiącu, po trzech miesiącach itd., na przestrzeni ostatnich 10 lat. Podejrzewam, że rotację monterów mają bardzo wysoką, a jak by przeanalizowano zależności rodzinne to mogłoby być ciekawie.

hah
@Anoni

Wątpię żebyś był byłym pracownikiem. Nie masz pojęcia kiedy i ile firma zatrudniała.

@Anoni

Dziękujemy za opinię. To prawda - mamy całe mnóstwo ogłoszeń o pracę i zachęcamy do aplikowania! :) Tempo rozwoju firmy w ostatnich latach jest naprawdę imponujące, niesie to za sobą oczywiście duży przyrost liczby zatrudnionych pracowników przy nikłej rotacji. Ma to również namacalne i widoczne efekty - w zeszłym miesiącu otworzyliśmy nowy (piąty!) budynek o powierzchni ok 20.000 m2. Cieszymy się z tego trendu i z ciągłego rozwoju firmy, zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy pod podanym linkiem. Uprzedzamy, jest ich dużo, a będzie jeszcze więcej :) https://pracodawcy.pracuj.pl/trumpf-huettinger-sp-z-o-o,2033/oferty-pracy Pozdrawiamy, Zespół TRUMPF Huettinger

Hubert

Czemu nie ma dodatku za uczenie nowych pracowników?

Oooo2
@Hubert

A znasz firmę, w której jest taki dodatek? Będzie dobrze, jak cię nie wyrzucą jak już wyszkolisz te nową osobę. Ona pewnie pracuje za 2/3 twojej pensji.... ????????

Hubert
@Oooo2

Wynagrodzenie szkolącego powinno polegać na zmniejszeniu mu obowiazkow A nie swoja praca i jeszcze praca przy szkoleniu… Jak wyrzuca to zrobią wielka przysługę …

Szczota
@Hubert

Nie ma dodatku ,bo nie ma drogi rozwoju , nauki i wdrożenia nowego pracownika , najlepiej naucz się sam a później pretensje jak coś jest źle lub nie dopilnowane. Wszystko wygląda fajnie na rozmowie i na papierku a rzeczywistość jest zupełnie inna, zakres obowiązków z umowy nie ma nic wspólnego z wykonywanymi czynnościami .Pozdrawiam serdecznie .

Manager z lucynowa

Bez perspektyw,nie ma stażowego Pracownik posadzony w jednym miejscu tam jest do dziś Wystarczy popatrzeć na brygadzistów pracują lata i Co ?… Bez awansu

Zakupowicz

Czy może istnieje możliwość zakupu wyrotowanego sprzętu IT oraz wycofanych z użytkowania samochodów służbowych ze znacznym rabatem dla pracowników? Gdzie znajdę te ogłoszenia?

Zakupy
@Zakupowicz

Dlaczego nikt z "Zespół TRUMPF" już nie odpowiada tutaj na forum? To przecież miał być styk kontaktowy pracowników/kandydatów z pracodawcą...

Do @Zakupowicz
@Zakupowicz

Nic nie sprzedają, wolą na złom oddać.

prac
@Zakupowicz

Polityka z centrali zabrania. Trzeba zezłomować lub odsprzedać podmiotom niepowiązanym.

Nowy pracownik

Byłem na rozmowie i moje założenie finansowe się nie sprawdzilo. Gdy dotarłem pod firmę i spojrzałem na parking widziałem masę samochodów ale samochodów z lat 90 tych,15 letnie 20 i wzwyż …, Niestety firma nie sprostała moim wymaganiom finansowym,pytanie końcowe ile chce zarabiać firma odparła będziemy w kontakcie. Moja refleksja jest taka ze pracownicy naprawdę tam mało zarabiają bo ich nie stać na coś bardziej bezpiecznego i nie skorodowanego… Czuje nie smak …

O jakiej sumie mówisz?

@Nowy pracownik

Dziękujemy za opinię. Zapoznajemy się z treściami pojawiającymi się na forum i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki. W tym jednak przypadku mamy wrażenie, że ta opinia nie jest prawdziwa. Aktualnie rekrutacje prowadzimy online, ze względów bezpieczeństwa i w celu zminimalizowania zagrożenia związanego z wirusem COVID. Nie zapraszamy na spotkania, rekrutacje prowadzimy zdalnie. Niezmiennie, poważnie zainteresowanych pracą w naszej firmie kandydatów, zachęcamy do składania aplikacji. Pozdrawiamy, Zespół TRUMPF Huettinger

Nowy pracownik

Zaproponowałem kwotę 3 tys na rękę na montażu na początek, Bez odpowiedzi do dziś dzień

Gang albanii
@Nowy pracownik

Dobra moze sie dogadamy 3000 brutto i umowa na rok bo juz mam ukraincow na pana miejsce

Dima
@Nowy pracownik

Szto ty opowiadasz tu jest dobre wypłata i warunek Opieka lekarz jest darmowe woda i japko Jak bys przyszet pracowac u pana paliaka to tesz bys byl bardzo zadowolony Podumaj jeszcze som tutej wolne miejsca

Nowy praciwnik
@Gang albanii

A robić trzeba?

niemożetegobyć
@Dima

Rafał to ty ?

Ktoś

Niestety w owej firmie dzieje się źle, zarówno biorąc pod uwagę podejście do pracownika, stawianie wymagań jak i pensje i premie wypłacane za przepracowany rok. Pracownik jest wyzyskiwany. Wymaga się od niego dużo więcej niż ma określone w swoich obowiązkach na danym stanowisku. Dotyczy to przede wszystkim dbania o stanowisko pracy. W imię przepisów dbanie o stanowisko pracy to dbanie o należyty stan maszyn, urządzeń, narzędzi i sprzętu oraz o porządek i ład w miejscu pracy. Pracownik biurowy, produkcji czy magazynu nie powinien martwić się o mycie podłóg, zamiatanie, czy też kurz na innych rzeczach... W zakresie obowiązków nie ma mowy o takich rzeczach no chyba że jest się zatrudnionym na stanowisko konserwatora powierzchni płaskich. Niedługo wszyscy pracownicy będą musieli myć okna, zmywać podłogę i sprzątać w WC... Kolejna kwestia to rzecz związana z traktowaniem ludzi jak pracowników (usunięte przez administratora)... Zatrzymasz się na chwilę, zamienisz zdanie z innym pracownikiem- masz rozmowę, grożą Ci naganą lub zabraniem premii - piszesz smsa nie w trakcie przerwy od pracy albo co gorsza rozmawiasz przez telefon, grożą że zabiorą premie... Z dnia na dzień jest coraz gorzej... W firmie szerzy się (usunięte przez administratora) które jest akceptowane i aprobowane przez kierownictwo. Pracownicy, którzy dostali awans na wyższe stanowisko sami przyznają że muszą informować co dzieje się w firmie - nic tylko po trupach do celu... Premie za przepracowany rok kiedyś były satysfakcjonujące - teraz niekoniecznie. Więcej pracujemy, firma robi większy obrót miesięczny a pracownik dostaje mniej... A co jeśli zdarzy się dzień kiedy jest mniej pracy ? Masz sobie ją znaleźć i koniec. Nie płacą Ci za siedzenie, jak zobaczą że siedzisz rozmowa, nagana itp. Masz obowiązek szukać sobie pracy na siłę, chociaż to nie Twoja wina że nie ma tej pracy... Atmosfera, klimat pracy jest trudny i nieprzyjemny. Mnóstwo osób myśli o zmianie pracy. No cóż, to prawda nikt nikogo nie trzyma na siłę...

@Ktoś

Dokładnie tak jest jak jest piszesz Atmosfera jest kiepska,5s tzw sprzątanie … Znam chłopaków i większość szuka pracy

@Ktoś

Na którym obszarze takie wymagania?

Odp. Ktoś
@Ktoś

To chyba w Markach, bo w Zielonce takich wymagań niema. Straszenia utratą premii też nie ma, bo jest ona przecież każdy wie bardzo niska :D

@Odp. Ktoś

Przejdziecie na Wawe to wszyscy na kolanach będziecie niemcowi polerować parkiet:)

Pol

W Zielonce nie straszą stratą premii ale to takie grosze, że nie byłoby po czym płakać. Pensja również nie zachwyca, podwyżek brak mimo zmian stanowiska czy zwiększeniu umiejętności.

@Ktoś

Ponieważ kiedyś pracowałem w tej firmie i jest dokładnie tak jak to opisał przedmówca

Obserwator

Witam, z ciekawości poczytałem komentarze i feedback pracodawcy. Jedna rzecz na forum firmy Trumpf od razu rzuca się w oczy -> mianowicie w/w firma opłaca miesięczny abonament aby mogła administrować te opinie, oceny. Sam gowork nie robi tego aż tak agresywnie, zresztą po to został stworzony taki portal aby pracodawcy płacili i dopiero wtedy mogli administrować, cenzurować niewygodne wypowiedzi. Zresztą cały layout jest inny niż na większości stron w goworku. Jak dla mnie słabo to wygląda jak firma prowadzi politykę tuszowania. Miałem kilku znajomych, którzy nie zabawili tutaj długo w latach 2015. Potwierdzam, że niekorzystna zmiana nastąpiła po 2006 r. w tamtym czasie również znałem sporą ilość osób pracujących, panowie po technikum elektr. w Zielonce i sobie bardzo chwalili, niestety to stare dzieje. Jest jeszcze jedna firma w Zielonce na Bankówce, po części państwówka ale z zarobkami netto porównując zarobki brutto z opinii na tej stronie. Szczęśliwego Nowego Roku!

Tygrys z Zielonki

Polecam wpisać w Google Tygrysy z Zielonki Nic nie da kasowanie opini Wstydzicie się opini pana prezesa?

jack
@Tygrys z Zielonki

Lepiej poszukać innej pracy ,tam jest praca dla tych, którzy nie mają innych perspektyw ,szkoda pisać

Zostaw merytoryczną opinię o TRUMPF Huettinger - Zielonka

• Jak się pracuje w TRUMPF Huettinger?

Zobacz opinie na temat firmy TRUMPF Huettinger tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TRUMPF Huettinger?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 6 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TRUMPF Huettinger?

Kandydaci do pracy w TRUMPF Huettinger napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TRUMPF Huettinger