TRUMPF Huettinger

Opinie o TRUMPF Huettinger

Aktualność
Na dzień dobry:)

Dziękujemy za liczne opinie. Widząc duże zainteresowanie naszą firmą, postanowiliśmy zaznaczyć swoją obecność w serwisie GoWork.pl. Jesteśmy otwarci na Wasze opinie. Czytamy treści pojawiające się na naszym profilu. Bardzo cenimy, każdy merytoryczny wpis i konstruktywną krytykę, z której postaramy się wyciągnąć wnioski. Każda Wasza opinia jest dla nas cenną wskazówką.

Wierzymy, że dzięki rzetelnej komunikacji uda nam się zadbać o to, aby współpraca z nami była jeszcze bardziej satysfakcjonująca i procentowała rozwojem firmy.  A na tym szczególnie nam zależy.
Zachęcamy Was do śledzenia naszego profilu, przeglądania aktualnych ofert pracy i bycia tutaj z nami! Jeśli macie jakiekolwiek pytania, piszcie śmiało. Chętnie na wszystkie odpowiemy:) Gdyby pojawiły się tematy, których nie chcecie poruszać na forum, ale są dla Was ważne, to prosimy o opisanie ich i przesłanie na adres kadry@trumpf.com

Zespół TRUMPF Huettinger

Roni
@japa

Widze ze jesteś pracownikiem Jaka jest premia za przepracowany rok finansowy w firmie? Zapytałem bo jestem w fazie rekrutacji do firmy

TimPit

Jestem po rekrutacji…i…wrazenia jak najbardziej pozytywne. Najpierw przeprowadzono ze mną rozmowę rekrutacyjna dot. tematow miękkich (klasyka) i oczekiwań finansowych. Następnie były pytania merytoryczne. Atmosfera w trakcie bardzo mila. Warto przed spotkaniem przygotować sie do rozmowy i poczytać o profilu firmy. Jest ciekawy. Managerowie wymagający ale stawki konkurencyjne. Stawiają na wiedzę i rozwoj. Chęć rozwoju. Z zainteresowaniem słuchali. Byli elastyczni podczas rozmowy- to rzadkość. Następnie czekałem kilka dni na info, ze widza mnie w kolejnym etapie. Teraz już czekam na ostateczny feedback…zobaczymy. Wrażenie z rekrutacji bardzo pozytywne. Pani pomogła się wdzwonić (bo miałem problem). Ogólnie spoko.

Hunta
@TRUMPF Huettinger

Czy wymagane jest świadectwo o niekaralności do przyjęcia do pracy do firmy?

Arti73

Wstąpiłem na chwilę i zostałem...to już prawie pięć lat. Co mogę napisać? Do pracy idę zupełnie na spokojnie, nie zjadą mnie nerwy i stres. Wiem, że zawsze, w każdej sytuacji mogę liczyć na pomoc ze strony współpracowników i przełożonych. Po prostu czuję się tu bezpiecznie i mogę sumiennie wykonywać swoje obowiązki. Są też benefity - pakiet medyczny, sekcje sportowe, karty multisport dofinansowane tak jak i ubezpieczenie na życie. Nie mówiąc już o jabłkach, kawie z dobrych ekspresów, wodzie a to wszystko w ilościach nieograniczonych. Świetne zaplecze sanitarne. Stołówka gdzie znajduje się w pełni wyposażona kuchnia a także można zjeść ciepły posiłek serwowany przez firmę zewnętrzną, dofinansowany przez pracodawcę. Ale już może starczy, bo musiałbym pisać jeszcze długo a najważniejsze napisałem już na początku - wstąp na chwilę, zostaniesz - tu pracuje się po prostu dobrze!!! A to bardzo dużo...

@Arti73

Dziękujemy za pozytywną opinię :) Bardzo miło nam, że masz takie zdanie o firmie! Pozdrawiamy, Zespół TRUMPF Huettinger

PROGRAMISTA

A ja lubię firmę i uprzedzę od razu tych aktywnych - za opinię nikt mi nie zapłacił. Pracy dużo ale atmosfera dobra, dbają o rozwój (szkolenia, ścieżki awansów), eventy, benefity (również dla aktywnych sportowo), zaplecze gastronomiczne (napoje, owoce, lody, ciepłe posiłki) i te wszystkie historie związane z bezpieczeństwem przed COVID. W firmie widzę lampy antybakteryjne/antywirusowe zakupione przez TRUMPF, maseczki ochronne rozdawali pudlami, kto chciał mógł się zaszczepić (pracodawca to zapewnił). Dbają jak mogą, nie można powiedzieć... Niezadowoleni zawsze się znajdą (jak goście na weselu- jednemu smakuje rosół, innemu grzybowa ????, tego nie zmienimy).

BP
@PROGRAMISTA

(szkolenia, ścieżki awansów) - hahahahah

nadal_PRACUJĘ

Czytam niektóre wpisy i dziwię się, ponieważ nie wiem od kogo one pochodzą? Pamiętam odległe czasy, kiedy to na rynku pracy trzeba było walczyć nawet o praktyki studenckie. Nikt nawet nie marzył, że dostanie za nie hajs (i to nie mały jak na młodziaków). Procuje w aTrumpf od kilku lat, poznałem firmę na ile mogłem. Jak w każdej firmie ludzie przychodzą i odchodzą, jednak co roku jest nas więcej, co jest oznaką rozwoju i chyba zadowolenia. Poza tym będziemy mieli kolejny nowiuśki budynek niedługo. Firma się rozrasta ale nikt tutaj nie "maluję trawy na zielono"... Mamy czas "rynku pracownika" - najlepszy czas na zmianę pracy, nikt nikogo nie przymusza do pracy. Nie rozumiem negatywnych wpisów, kto je pisze? Może nie udało Ci się na 1 rekrutacji, może nie przygotowałeś się merytorycznie do rozmowy, może to firmie nie udało się Ciebie pozyskać. Mnie też udało się dopiero za 2 razem i dziś, cieszę się, że się nie poddałem! Firma nie zamyka się na podwyżki wynagrodzeń (wiem po sobie), można się rozwijać (szkolenia, studia podyplomowe, chłopaki robią nawet doktoraty). Niezadowolony pracownik poprostu się zwalnia i szuka nowej pracy, brak mu czasu na hejtowanie. Tak to widzę, to nie moja pierwsza robota...

Ja tez
@nadal_PRACUJĘ

Kiedyś to była rekrutacja (usunięte przez administratora)dyrektor jak przyjął pracownika to chłopaki pracują po 15 lat Teraz rekrutują brygadzisci ,bo kierownicy zwalili na nich ta czynność . Mnie zastanawia jedna sprawa,Jakość wymaga czasu i precyzji Czasy są tak wykręcone ze tylko patrzeć jak sam Serwis będzie miał kolejny budynek Gonitwa Gonitwa Gonitwa!!! Pracowników z biura wiadomo to nie dotyczy ale na samym montażu jest masakra Byłem świadkiem jak brygadzista dzwonił do kolegi Bo ten poszedł do toalety ! Ale oczywiście nikt nikogo nie trzyma Prawda?

Bricoman Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Czy w Kobyłce planowana jest ankieta zadowolenia pracownika? @Pracodawca

Alf

Kobyłka pytanie do was, czy żeby móc udać się do wc trzeba poinformować o tym fakcie przełożonego lub współpracowanika ?

Bombardier
@Alf

Można poinformować o dokonaniu pomyślnego zrzutu po powrocie!

LIDER
@Alf

Teoretycznie tak. Według regulaminu każde opuszczenie stanowiska pracy musi być zgłaszane przełożonemu. Idąc do WC owo stanowisko opuszczasz.

@LIDER

HR obudźcie się niedługo nie będziecie mieli kogo zatrudniać popytajcie pracowników jak jest źle. Kiedyś super firma teraz już nie

Zadowolony Nowy wpis

O pewnych kwestiach nie decyduje dyrekcja, chociaż tak jej się wydaje. O pewnych kwestiach decyduje rynek pracy! Są firmy, które czekają z otwartymi ramionami na pracowników Trumpfa!

Max Nowy wpis

Kolego jaka była premia roczna? Szukam roboty wlasnie

FLYLYLYP Nowy wpis

Kiedyś może była super , teraz się spóźnisz minutę lub wyjedziesz minutę wcześniej to piszesz wnioski , że odrobisz tą minutę .

Zinger
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Komuś płacą za usuwanie komentarzy, czy jak? Niedogodne są zawsze usuwane... Usuwajcie dalej aż wkoncu doczekacie sie filmu promującego na jakiejś platformie z ktorej nie usuniecie niedogodności.

Zniechęcony

Wydawało się że to dość duża firma z aspiracjami. Okazuje się jednak ze tak nie jest. Wynagrodzenie 5000 tys. brutto, na dzień dzisiejszy bez możliwości podwyżki a do tego dochodzą ciągłe zwolnienia. To nie napawa optymizmem. Pozdrawiam

TN
@Zniechęcony

Masz na myśli rotację pracowników którzy już są na umowie? Za co tak zwalniają? Jest powód redukcji?Jeśli chodzi o podwyżkę to nie można się o nią starać przez rok a po tym czasie już tak, czy ustalona stawka ma obowiązywać dużo dłużej?

Część rozmowy była prowadzona przez panią z HR, druga część przez kierownika docelowego działu. Jeśli chodzi o panią to nie mam żadnych uwag, była bardzo miła. Kierownik działu zadawał pytania do momentu wyczerpania się mojej wiedzy (tak ustaliliśmy). Gdy moja wiedza na jakiś temat się wyczerpała, kierownik sprawiał wrażenie podirytowanego - wzdychał, robił głupie miny, odchylał głowę do tyłu (chyba w wyrazie zażenowania). Rozumiem, że moja wiedza mogła być niewystarczająca, ale takie zachowanie nie wygląda najlepiej i nawet gdyby moja kandydatura została zaakceptowana, to poważnie bym się zastanowił nad podjęciem tutaj pracy.

Trochę pytań z ogólnej elektroniki i mnóstwo dogłębnych pytań z wyspecjalizowanej elektroniki (projektowanie przetwornic). Przez panią z HR zostały zadane standardowe pytania (dlaczego zmieniam pracę, jakie zarobki mnie interesują itd.)

KandydatzOkęcia

Rekrutacja nie profesjonalna telefony z pytaniami o to samo. Brak konkretów

Witam bardzo serdecznie Intrygujące bardzo że negatywne opinie są usuwane np. Dotyczące zwolnień pracowników i osoby pracujące na umowę na czas określony nie mogą się czuć pewnie ponieważ umowy nie są przedłużane. I niestety mója opinia jako pracownika jest również nieprzychylna. Niestety obecnie sytuacja dla pracowników jest ciężka , stres , presją , i wszystko owiane tajemnicą , skracane czasy wiążą się ze słabsza jakością. To dobrze się nie skończy

Retu

Bo to prawda od kiedy zmieniono dyrektora liczba osób biurowych się zwiększa a nowych zamówień nie ma. Skracanie czasy, zwolnienia, tylko 1sza zmiana, żeby ni płacić dodatku za drugą,już słychać że większość młodych pracowników że stażem i umiejętnościami odejdzie. Może o to chodzi, tylko w tedy można gasić światło.

FE

To nie pierwszy wpis tego typu, że w sumie nie wiadomo gdy przychodzisz do pracy, czy to nie będzie twój ostatni dzień. Mega dziwne, bo firma na ten moment ma 30 aktywnych ofert do pracy, czy to na produkcję, czy do biura. Totalnie tego nie rozumiem, płaca nowemu pracownikowi mniej, czy o co chodzi? Chciałabym się zatrudnić na stanowisku Junior Category Manager, miałeś może z nim styczność i podpowiesz mi, czy warto w to iść?:)

LC

Znalazłem w internecie ofertę pracy na stanowisko programisty układów programowalnych FPGA. Czytam, że jest to praca hybrydowa. W takim razie, ile dni w przeciągu całego tygodnia pracuje się z domu? I które to są? :) Widzę również, że firma oferuje elastyczne rozpoczęcie pracy między 7 a 10. Trzeba to zgłaszać jakoś wcześniej? Czy można każdego dnia zacząć pracę o innej porze? :P

a
@LC

To zależy. Niektórzy programiści pracują tylko zdalnie, niektórzy hybrydowo. Pewnie zależy jak się dogadasz. Łatwiej się pracuje jednak na miejscu, bo widzisz od razu jak działa zasilacz po wprowadzeniu zmian.

Waluś

Jak obecnie wygląda sytuacja w firmie ? Na jakie zarobki można liczyć na stanowisku konstruktor mechanik ? Jakie widełki ?

Kiedy zaczynałem pracę w tej firmie - poleciłbym ją każdemu i jeszcze wystawił tutaj pozytywny komentarz. Sporo się zmieniło głównie przez ściąganie pracowników z jednej firmy - wszyscy wiemy o czym/kim mówię. Wprowadzają w firmie niezdrową niefajną, atmosferę, która odbija się na pracy w każdym dziale. Osoby odpowiedzialne za zatrudnianie osób powinny zastanowić się x2 czy warto ściągać ludzi z firmy, która ma tak złą opinię - bo z czegoś się bierze to że wszyscy stamtąd uciekają na każdym szczeblu.

Janson

Niestety, wszystko o czym piszesz to prawda. Dobrze to już było. Pod nowymi rządami pojawiają się problemy których wcześniej nie było, również takie o których tu z wiadomych względów napisać nie można (zachowanie tajemnicy). A od nowego roku zostanie wprowadzony "normatywny czas pracy" - (usunięte przez administratora) pracownicze którego celem jest niwelowanie niewłaściwych działań nowego kierownictwa. Ciekawe czy w niemieckich oddziałach też wprowadzono normatywny czas pracy (pytanie retoryczne - niemieccy pracownicy zabiliby śmiechem takie działania firmy). W obecniej chwili nie poleciłbym firmy komukolwiek z moich znajomych.

EY
@Janson

To znaczy że nie będzie żadnych nadgodzin tylko po 8 godzinach do domu? Wcześniej była możliwość żeby sobie w ten sposób dorobić?

Produkcja
@EY

Na produkcji miałeś: I zmiana 6 - 14 II zmiana 14 - 22 Z racji nadmiaru pracy często można było przyjść na 4(I zmiana) albo zostać do 24 (II zmiana). Te godziny były płatne x2. I też była możliwość pracy w sobotę (również płatne x2) Teraz przy wprowadzaniu tego równoważnego czasu pracy w zasadzie nic nie wiadomo :) Żadne konkrety nie zostały podane, a firma zyskała narzędzie dzięki któremu będzie mogła teoretycznie te nadgodziny ukrócić. I o ile z początkiem tego roku naprawdę fajnie wszystko zaczynało wyglądać, to wraz z przyjęciem wspomnianych już osób (usunięte przez administratora)

FV
@Produkcja

Ale to przez przyjęcie tych nowych osób nie ma teraz nadmiaru pracy? Wyżej ktoś wspominał, że ci nowi pracownicy wprowadzają niezdrową atmosferę w każdym dziale. Co takiego robią? Nie szanują innych pracowników czy jeszcze coś innego? Jest szansa na to, żebyście zgłosili takie zachowania gdzieś wyżej?

lupo
@EY

dokładnie oznacz to ,że jednego dnia możesz pracować 5 godzin a innego 12.W ten sposób firma zlikwidowała możliwość nadgodzin.

Git

Popieram w całej rozciągłości. Od momentu zmiany osób kierujących nagle ilość inżynierów wzrosła a ilość pracy( zamówień) zmalała. Niemożna doprosić się od nich podstawowych rzeczy za, które podobno odpowiadają. Ogólnie pracownicy na montażu codziennie przychodzą do pracy i nie wiedzą czy to nie ich ostatni.mimo to są tam na dole fajni i wartościowi ludzie

Julia

Pytanie do Pań pracujących na Annopolu przy maszynach. Czy to prawda, że aby móc pójść do ubikacji trzeba znaleźć zmienniczke na stanowisku przy maszynie?

Koko
@Julia

Kochana to jest totalna bzdura.Wszyscy wychodzą chcą ikiedy jest tego potrzeba....

Julia
@Koko

To dobrze, że to tylko plotka

EG
@Koko

A jak ktoś pali papierosy to też może robić sobie przerwy kiedy chce? Macie jakieś przerwy śniadaniowe narzucone odgórnie?

Marki
@EG

Przerwy są ustalone z góry, palenie tylko na przerwie, inaczej jak przyłapią to kwity wlepiają. W 15 minut trzeba zjeść, napoić, zapalic ;) Do łazienki się chodzi przed przerwą żeby nie tracić cennych minut.

JF
@Marki

Ale to w systemie 12 godzinnym tez przysługuje tylko 15 minut czy jest coś więcej? Da rade wyrobić ze wszystkim w te 15 minut ? Akurat jestem paląca wiec to dla mnie ważne Żeby zdążyć zjeść i zapalić

Amelia
@Marki

Kwity za palenie? Chodzi o jakąś karę finansową, czy jak? Jest ta kwestia uwzględniona w umowie?

Na jakie wsparcie w TRUMPF Huettinger mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Stary pracownik

Wszystko zgodnie z prawem, zazwyczaj teraz wszystkie panie w ciąży idą na zwolnienia lekarskie dosyć szybko.

Xyx

Firma od pocztaku byla spoko fajna atmosfera, fajni ludzie..Teraz siejecie strach przed utrata pracy niestety

Potezny pracownik

Firma sama w sobie całkiem przyjemna, jednak ostatnio uwypukla się coraz więcej bolączek. Lekka posucha produkcyjna, ze względu na którą pracownik nie jest pewien, czy za miesiąc jeszcze tu będzie pracować. Ciągłe roszady brygadzistów po różnych nitkach oczywiście na plus, bo pokazuje to, jak bardzo są niezastąpieni. Świetnym pomysłem jest również nieprzerwany nabór inżynierów procesu, to właśnie dzięki wprowadzonym przez nich optymalizacjom pracownicy produkcyjni tak szybko uporali się z pracą, że pozostało już tylko siedzieć i czekać, aż będzie coś do zrobienia. Nie mogę się również doczekać wigilii firmowej, która odbywa się we wtorek w trakcie dnia pracy, tak by każdy miał sprawiedliwie możliwość popracowania sobie przez parę godzin.

***** kierownictwo

Nowe osoby zarządzające chyba mocno szukają oszczędności w firmie. Były imprezy integracyjne teraz cisza. Pracownicy po kolei dostają kwity przez co nie będzie im się należała premia roczna. Nadgodziny zabronione. Pierwsze zmiany tak, żeby przypadkiem nie trzeba było płacić +30% za drugie zmiany. Czasy kręcone tak żebyś nie miał czasu skorzystać nawet z WC. Wody to najlepiej nie pij a jak już to na podłogę postaw, żeby nie stała na stanowisku. Chory system. Kierownictwo jeden za drugim przychodzą z innej firmy w której razem pracowali. Każdy dostaje ciepły stołeczek. Kasa czuć że rozchodzi sie tylko po osobach zarządzających. (usunięte przez administratora)

BW
@***** kierownictwo

widzę, że wszędzie ludzie widzą, że każdy jakimś dziwnym trafem ląduje u nas z B..W.... i zaraz awansuje albo dostaje ciepłą posadkę.. ;)

@BW

Dzień dobry, Pracownicy na każde stanowisko w firmie są wybierani na zasadzie rekrutacji na otwartą pozycję. Aplikować mogę kandydaci zarówno z wewnątrz firmy jak i kandydaci zewnętrzni. Ostateczna decyzja o zatrudnieniu oparta jest na analizie doświadczenia, umiejętności i procesu rekrutacji. Pozdrawiamy Zespół TRUMPF Huettinger

trixi
@TRUMPF Huettinger

...co nie zmienia faktu, że ostatnio na stanowiska kierownicze zatrudniani są pracownicy z jednej firmy, z tej z której w Trumpfie otrzymał pracę u nas na stanowisku Dyrektora człowiek który ich teraz sprowadza do nas. Skoro oni byli tacy wspaniali i kompetentni to dlaczego masowo uciekają z tamtej firmy ? Przecież spokojnie powinni kierować nią ku świetlanej przyszłości. U nas nawet catering jest z polecenia - znajomi królika, nie ważne, że poprzedni catering był lepszy - po prostu nie mieli "pleców".

trixi

Firma nie jest okropna, po prostu ostatnio zaczyna się źle dziać. Poczekajmy na efekty i zobaczymy kto miał rację.

YV
@trixi

Na efekty czego chcesz czekać? Jakieś zmiany w firmie zachodzą? Z tym, że zaczyna się źle dziać to chodzi też o kwestie zarobków? Na tą chwilę to ile tu można zarobić jeśli mogę spytać?

GGG
@YV

Pytanie z gatunku ile kosztuje samochod????‍♂️

Czy jest szansa żebyście zatrudnili osobę z rozrusznikiem serca w dziale produkcyjnym ? Czy są przeciwskazania do tego?

Arek
@.

Decyduje lekarz medycyny pracy.

M.

Dzień dobry, proszę o informację dot. działu IT - jaka jest atmosfera, czy jest możliwość pracy hybrydowej oraz jakie są widełki na stanowisku Specjalisty ds. Wsparcia It? Dodatkowo, czy w IT jest przydzielany budżet szkoleniowy dla danego pracownika oraz czy są rekrutacje wewnątrzne? Pozdrawiam.

Hej! Na co można liczyć aplikując na stanowisko planisty produkcji w TRUMPF? Jak wyglądają zarobki, atmosfera itp

zzzzz
@Kandydat

Polecam, atmosfera super. Ludzie są naprawdę ok. Co do zarobków to jak wszędzie - indywidualna sprawa.

@Kandydat

atmosfera - na prawdę super! wszyscy są fajnymi ludźmi :)

Marzena
@pracownik

Czy coś oprócz atmosfery jesteś w stanie powiedzieć , docenić :) ? Czy są jakieś inne kwestie, które są w stanie zachęcić do pracy w tej firmie?

Hunta

Czy u państwa do przyjęcia do pracy jest potrzebne świadectwo o niekaralności ?

@Hunta

na biurowe stanowisko nie trzeba było

kandydat_XYZ

Cześć, jak wygląda praca w dziale logistyki? Ma ktoś jakieś doświadczenia w tym zakresie?

@kandydat_XYZ

pracuje w innym dziale ale już od kilku osób słyszałem, że jeśli chodzi o atmosferę w logistyce to najgorszy dział i że lepiej tam nie trafiać

W wyniku nowelizacji rozporządzenia od 1 września pracodawca może dofinansowywać wyżywienie dla pracowników w kwocie do 450zł miesięcznie, bez ponoszenia kosztów ubezpieczeń ZUS. Czy firma planuje w związku z tym jakieś działania?

Dzień dobry, W sprawach i zapytaniach pracowniczych prosimy o kontakt z adresu służbowego na skrzynkę tple_zgloszeniahr@trumpf.com. Pozdrawiamy Zespół TRUMPF Huettinger

pracownik 2

miejmy nadzieję, że tak! właściwie dofinansowania czy lunch karty to standard w innych firmach tej wielkości a u nas nadal nic...

Zostaw merytoryczną opinię o TRUMPF Huettinger - Zielonka

• Jak się pracuje w TRUMPF Huettinger?

Zobacz opinie na temat firmy TRUMPF Huettinger tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TRUMPF Huettinger?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 6 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TRUMPF Huettinger?

Kandydaci do pracy w TRUMPF Huettinger napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TRUMPF Huettinger