WC Serwis Polska sp. z o.o.

Opinie o WC Serwis Polska sp. z o.o.

Bass

Jest możliwość po pracy wzięcia prosznicu. Po takiej pracy chyba się należy i czy są szafki zamykane. Pozdrawiam

Basstee
@Bass

P.S Praca zmianowa czy nie

Kaja Zielińska

Skąd te wszystkie negatywy?? Przyjęłam się do oddziału w Zabrzu dwa miesiące temu i jest ekstra póki co, mam nadzieję, że tak zostanie. Jak rozmawiam z innymi to również każdy jest raczej zadowolony, więc te hejty to chyba od ludzi, którzy nigdy tu nie pracowali.

@Kaja Zielińska

czyżby warunkiem zatrudnienia było napisanie pozytywnej opini?

Rafał
@Kaja Zielińska

Jak jesteś taka zadowolona to powiesz jeszcze o zarobkach? Dobrze płacą? Bo głównie na tym mi zależy.

Kaja Zielińska
@Rafał

Zawsze może być lepiej, ale średnia krajowa jest, więc ja nie narzekam

marty
@Rafał

Raczej średnio, ale nie najgorzej.

Irena
@marty

A od czego to zależne jest?

Widzę, że tutaj górują same negatywne komentarze, ale jak ktoś chce się czegoś dowiedzieć to cisza. Widzę, że czasem są oferty pracy na kat. C. Jak wyglądają realne zarobki kierowcy i czy warto sobie zawracać głowę praca na tym stanowisku u nich?

Leo

Praca jak praca, narzekać nie ma na co, ekipa luźna, chociaż wiadomo, że z każdym przyjacielem się nie będzie. Niemniej pracy zmieniać nie zamierzam :)

Pio
@Leo

Kwestia czasu

Leo
@Pio

Po 3 latach podejście się nie zmieniło, więc wątpię, że to kwestia czasu :)

Paulina
@Leo

O, to z zarobków pewnie też musisz być zadowolony?

Pracownik Administracyjno - Biurowy

Bez przygotowania że strony pracodawcy. Ma rozmowie nie pojawił się Dyrektor, który miał ją przeprowadzać. Nikt nie poinformował że go nie będzie, sama się domyśliłam. Krótka charakterystyka stanowiska, na początek umowa zlecenia ok 3 tys na rękę. Na końcu pytanie czy jestem zainteresowana, co sugerowało że brak kandydatów.

Dlaczego zmieniam pracę

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Andzia

Jestem tu nowa ale firma jest super, praca ciekawa i jedyne na co mogę narzekać to na klientów, ale to jak w każdej firmie. Kto pracował z klientami ten się w cyrku nie śmieje :D

Maria
@Andzia

Co takiego ciekawego jest w tej pracy? :D i klienci bardzo nieznośni czy jak ? :/

Czy WC SERWIS SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA zapewnia kartę multisportu?

Nie.

Jurek

Tak

Saiguoo
@Jurek

Tak ale za 100% płatna

Saiguo

Firma spoko. Praca bardzo fajna. Zrezygnowałam po 3 miesiącach z powodu koleżanek wspolpracujacych ze mną. Większość bez doświadczenia i wykształcenia kierunkowego a po 1 miesiącu dostaje awans.(usunięte przez administratora) Nie polecam.

Nie wiem czemu tak narzekacie. Ja pracuję tam od nie całych 3 miesięcy i dostałem już 1000zł premii na święta i podwyżkę. W chwili obecnej mam 22 lata i zarabiam więcej niż nie jeden pracownik z kilkunastoletnim stażem a tak naprawdę to jestem tylko zwykłym kierowcą :)

Bart

Po pracy w kilku firmach które pozostawiały wiele do życzenia tu jest ok. Aż się dziwiłem ze względu na opinie na forum ale firma w porządku wszystko na czas poukładane. Nie ma co narzekać

Piter

W sumie spoko wspominam tam pracę, wiadomo były lepsze i gorsze momenty ale ogólnie to bez większych akcji. Nie wiem jak teraz, ale w 2019 pracowało się fajne ze spoko ludźmi.

Gosia i Marek

Cieszmy się że tutaj pracujemy. Mnóstwo moich znajomych straciło pracę przez Covid. U nas jest stabilnie i pewnie. Pozdrowienia dla wszystkich pracowników.

Bartek

Praca w WC Serwis może idealna nie jest, ale na pewno złego słowa powiedzieć nie można. Wypłaty i premie fajne, co do wolnego to również zawsze można się dogadać bez problemu. Gdyby ktoś się zastanawiał to polecam sprawdzić samemu, bo czytając niektóre opinie to chyba jakiś atak konkurencji jest.

Łukasz

Spędziłem w tej firmie 3 lata i złego słowa powiedzieć nie mogę. Jak ktoś szuka dobrze płatnej i bardzo luźnej pracy to wysyłać cv i próbować się dostać, bo dzisiaj ciężko znaleźć tak dobry klimat w robocie. Ja już poszedłem na swoje ale lata w wcserwis miło wspominam

Kamila
@Łukasz

Możesz powiedzieć na jakim stanowisku pracowałeś przez te 3 lata? I czy przez ten okres zatrudnienia twoja pensja jakoś wzrosła?

Grzesiek kierowca

W wcserwis pracuję od pół roku, nie wiem skąd te negatywne opinie, ale chyba jest to jakiś atak konkurencji, bo ja sobie pracę chwalę. Nigdy nie spotkałem się z tym o czym piszą inni. Zawsze wszystko da się załatwić bez problemów i ogólna atmosfera w firmie jest również bardzo pozytywna.

Michał Konieczny

Jako klient jestem bardzo zadowolony ze świadczonych usług. Wszystko zawsze sprawnie, na czas i bez problemów. Firmę polecam.

Pracuję w oddziale w Zabrzu od pół roku i jestem bardzo zadowolony. Klimat super, kasa fajna, szefostwo wyrozumiałe - z czystym sumieniem polecam.

Janusz
@Andrzej

Drogi Andrzeju, na jakim stanowisku pracujesz? Bo ja w Zabrzu nie kojarzę żadnego Andrzeja. No chyba, że jak pisali ludzie z usuniętych komentarzy- autokorekta zmieniła z Krystyna na Andrzej

Ola
@Janusz

Rozumiem że nowym obowiązkiem Krystyny jest juz nie tylko zacieranie mobbingu ale i pisanie komentarzy. Nie wiem jak ta Pani da rade to wszystko ogarnąć.

Janusz
@Ola

Ma czas, bo kierowniczka infolinii siedzi jej z wnukami:)

SylwiaR

Jak czytam te negatywne opinie to się zastanawiam ,komu ile za to zapłacili, albo ktoś siedzi na bezrobociu i mu się nudzi. Pracuję tu prawie dwa lata i muszę przyznać, że atmosfera i ludzie są super, może ten kto pisze te negatywy ma problem z samym sobą , z emocjami, pracy w zespole ........ Co do Pani Kierownik działu reklamacji, to nie spotkałam tak życzliwego człowieka, miła ,pomocna, ogólnie bardzo ciepła osoba :) Reasumując, super ludzie, fajny klimat! dla smutasów : CBD może pomoże

Wiesław

Żałosna firma. Ciężko napisać o niej coś pozytywnego. Swoją drogą Gowork też jest żałosny. Każdy niewygodny komentarz jest kasowany. Już rozumiem te częste telefonu od firmy Gowork.

Mason

Atmosfera w pracy jest niepowtarzalna, fantastyczni ludzie pracujący w biurach, zarówno w centrali jak i innych oddziałach...kasa zawsze uzgodniona i na czas...negatywy piszą tylko niezadowoleni malkontenci i lenie, którym pracować się nie chce a wymogi mają iście pańskie...

kandydat

Ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy kierowcy kategorii C w Lublinie?

@kandydat

Firma solidna, starają się serwisować toalety na czas, mają wszystko pięknie rozplanowane, ALE: jeżeli masz lat 20+ i jesteś świeżo po szkole, i szukasz swojej pierwszej pracy obierając sobie stanowisko kierowcy gwnowozu, to szczerze odradzam podejmowania współpracy z tą firmą. Dlatego że tej pracy zwyczajnie nie dostaniesz. Oto mój przykład. Jako 22 letni kandydat z prawem jazdy kat C i wszystkimi kwalifikacjami dopuszczającymi do wykonywania tego zawodu zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną. Wszystko ładnie, pięknie, jak i pani siedząca przy biurku, która zaakceptowała moją kandydaturę. Kilka dni później Pani Honorata z Kielc umówiła mnie na dzień próbny, by zobaczyć jak wygląda ta praca. Kiedy okazało się, że brudna robota mnie nie przeraża, będąc również zainteresowany dalszą współpracą, bez podania przyczyny odmówiono mi podjęcia zatrudnienia w tej firmie. Mimo pomyślnego przejścia dnia próbnego oraz zmarnowanego czasu na ten dzień, nie dali mi szansy, chociażby zatrudniając na okres próbny. Co więcej, ogłoszenia o naborze pracowników w dalszym ciągu się pojawiały. Powód? Myślę że szukają kierowców starszych, nie dając szansy młodym ludziom. A później dziwią się, że nie ma kto jeździć bo wszyscy kierowcy na raz się rozchorowali i wizęli sobie L4. Powodzenia wam życzę z takim podejściem :*. Dajcie szansę młodym ludziom. Nie każdy młody to pirat drogowy

Zostaw merytoryczną opinię o WC Serwis Polska sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w WC Serwis Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WC Serwis Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WC Serwis Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 20 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WC Serwis Polska sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w WC Serwis Polska sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WC Serwis Polska sp. z o.o.