WC Serwis Polska sp. z o.o.

Opinie o WC Serwis Polska sp. z o.o.

gosc

Skoro tak zle jest w WC SERWISIE to dlaczego twój mąż nieodejdzie gdzie indziej nawet na tira a ile twój mąż przy tylu godzinach pracy zarabia bo napewno 6 tyś zarobi bo mój mąż jezdzi tirem i jest gościem w domu i zarabia zaledwie 4,5 do 5 tyś i zdana jestem sama na siebie i muszę żyć takie są czasy niestety żeby zarobić to trzeba pracować od rana do nocy bo prywaciarz taki ma system pracy.

dzeki czan
@gosc

"takie są czasy niestety żeby zarobić to trzeba pracować od rana do nocy bo prywaciarz taki ma system pracy" Niestety przez takie podejście jak twoje i tą niewolniczo-poddańczą mentalność w tym kraju nigdy nie będzie dobrze zwykłym pracownikom, a drobnym cwaniaczkom i wyzyskiwaczom będzie tu jak w niebie,

gosc5

witam serdecznie moj maz pracuje w wc serwis od 4 lat i jestem zalamana poniewaz nigdy go nie ma w domu nawet zima,szefostwo traktuje go jakby byl robolem a nie pracownikiem,nawet jak ma wolne to dzwoni szef bo musi byc postawiony kibel tu i tam ,to jest chore,latem jezdzi po 20 godzin 4-3 godziny spi i dalej w droge ,naraza swoje zycie i zdrowie,a jest to oddzial w lubuskim i nie radze nikomu isc tam pracowac hyba ze ktos nie ma rodziny wtedy moze sobie jezdzic ,nasza rodzina niestety przez ta firme sie rozpada przykre ale prawdziwe

PH

Zwracam honor...byłem bezczelny z tą pisownią :-D

Waldas

Raczej nie..."beszczelny" Chyba Ty wróć do podstawówki :-)

Pracownik Administracyjno - Biurowy

Bez przygotowania że strony pracodawcy. Ma rozmowie nie pojawił się Dyrektor, który miał ją przeprowadzać. Nikt nie poinformował że go nie będzie, sama się domyśliłam. Krótka charakterystyka stanowiska, na początek umowa zlecenia ok 3 tys na rękę. Na końcu pytanie czy jestem zainteresowana, co sugerowało że brak kandydatów.

Dlaczego zmieniam pracę

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
PH

Acha...piszemy "beszczelny"...wróć do gimnazjum i je ukończ.

PH

Słuchaj drobny cwaniaczku,a na czym polega praca handlowca jak nie na pukaniu do "drzwi"? Do Twoich raczej nikt nie pukał bo pewnie ich nie masz.Wejdź w zakładkę referencje jak uważasz że jesteśmy nie punktualni. Nędzna zagrywka konkurencji...w wynikach wyszukiwania liczą się inne sprawy niż Twój śmieszny wpis...ale skąd Ty to możesz wiedzieć.

olo

ciekawe z czego płacą pracownikowi jak przedstawiciel daje taką stawke która przekracza koszt utrzymania no chyba że jak reszta opisala jest to firma która nie dojezdza na czas poza tym jest na tyle bezczelny że puka ludziom do drzwi o sam nie potrafi klienta znalesc sierota jeden z drugim

Tadeusz

Dobra firma ja nie ma innego wyboru Ja straciłem 4 lata

niedziu

witam, jutro mam rozmowę kwalifikacyjną na przedstawiciela handlowego w Lublinie, czy ktoś jest w stanie coś podpowiedzieć?

Tadeusz

Ja podziękowałem prezesowi za namówienie do zmiany pracy Mam lepsze zarobki spokojną pracę i do tego na wyjazdach nie namiot a Hotel oraz inne normalne warunki pracy. Walczcie dalej i powodzenia :)

Łysy

Koledzy gdzie wy pracujecie w jakich oddziałach w sezonie jest faktycznie dużo pracy wiele godzin ale wynagrodzenie jest adekwatne auta w miare nowe i ekipa ok jesli chodzi o wlkp szefostwo jak kazdy by miał takie to praca bajka wiadomo w sezonie ciśnienie jest ale robisz swoje i jest ok

feler

własnie zastanawiałem się czy praca kierowcy w WC Serwis ogranicza się jedynie do jazdy czy też w pewien sposób również musi odwalać on część tej czarnej roboty, która nie wydaje się w tej "branży" zbyt przyjemna. Czy ktoś z Was pracował tam i może powiedzieć jak wygląda właściwie taki podział zadań ?

Taro
@feler

Pracujesz jako serwisant - dostajesz samochód służbowy na dojazdy do apartamentów i wieziesz przy okazji kilka na pace oraz baniak z siorbaczką oraz karchera i wodę z płynem do gówien - pardon - biletów podróżnych. Czasem tylko wysiorbiesz i umyjesz - ale jak młodzi wywalą taki apartament na ziemię - wtedy jazda - postawić i wysiorbać resztę co została a cały apartament wymyć i masz szczęście jak bilety podróżne nie przyschły to tylko karcherem zmyjesz. Jak zaschnie - no to jak myślisz? Apartamenty masz sam ładować na pakę - nwięc nie licz na to, że za tobą będzie widlak jezdził - jak masz małe to pół biedy - jak kabiny - do (usunięte przez administratora) stęka jak podnosisz. No i nie myśl, że sobie odpoczniesz na ławeczce - masz GPS i jak za długo siedzisz w jednym miejscu zaraz telefon i ostatnia wypłata do wzięcia jak się powtórzy - wszystko za 1800 zeta na miesiąc - jak obliczyłem swoją ostatnią wypłatę - wyszło, że na czysto mam 8 zeta na godzinę. Powinienem podziękować i na kolanach jeszcze dziękować - no to podziękowałem - jestem na spedycji i tylko windą zwożę palety lub tylko plackiem pod paleciaka na rampę - za te same pieniądze w |WC musiałem niemal 2 razy tyle dybać - szkoda mi tylko chłopaków - fajni ludzie tam pracują - żadne berety - ale z tego co wiem, jeden już leży w szpitalu połamany bo... no właśnie - sprawnym inaczej musiał jezdzić.

Jędrek
@feler

Witam Kolego kierowca serwisant babrzesz się w złocie jak wszędzie w Toi toi też .Potrzebują kierowców c+e takie wymogi ,bo ciągasz przyczepki dwu osiowe.A płacą jak wszędzie .Aby zarobić trzeba orać i to dobrze wc i toi toi to sama branża i takie same wymagania.Jak by doba mniała 48 g to by było też mało.Pozdrawiam

gość

A jak w Koszalinie? Są tam jakieś przyjęcia, bo w toi toju chcą C+E. Chyba zwariowali.

trep
@gość

a dlaczego cały czas szukają kierowców do pracy? myślisz na lublinku sobie pomykać? Tylko na miasto - trasa tylko na zestaw a jak impreza to jak by mogli - to na 3 przyczepy i na 2 piętra abyś nie musiał się wracać. Jak ktoś ma c+e to średnia pracy od września do marca - a potem spindala na zestawy zarabiać kasę a nie babrać się w ggwnie bez odpoczynku i jak ktoś wyżej napisał - na złomie narażać życie swoje- tez już mam dość i znikam od kwietnia na spedycję

Taro

Jeżeli chodzi o firmę - tak jak inne - nie ma różnicy - pracuj dużo, a MY, nie bój się - damy radę. Płaca nieadekwatna do wkładu pracy ale da się przeżyć, choć 12 godzin dziennie to raczej w dni świąteczne poza sezonem - bo w sezonie.... Najgorszym jest stan pojazdów - są zajeżdzone, awaryjne i niebezpieczne - stare opony, brak zapasów, hamulce niesprawne, światła niesprawne, układ kierowniczy nieprawny - za wszystko płaci kierowca jak złapie drogówka. a jak zrobisz wypadek- płacisz za wszystko i nie ma tłumaczenia ze był niesprawny a kazali jechać - firma sądownie wyciągnie od ciebie całą kasę i nie odpuści.

sally

oj już przestań @torin opowiadać takie rzeczy. Nie będziemy teraz wracać każdy do swojej przeszłości :)

torin

powyżej minimalnej krajowej to nie jest niestety szczyt marzeń za taką brudną robotę. No ale cóż - było się uczyć na prawników, lekarzy...

jarek

No i raczej płacą, bo przecież nikomu nie sprawia to przyjemności, to stawki w wc serwis pewnie sa powyżej minimalnej krajowej, mam rację?

Były
@jarek

Nie ale dlatego jest jak jest :P

Sympek

A na chłopski rozum - jaka jest radość w babraniu się z ludzkim g.....em ? Chyba żadna. Myślę, że za taką pracę powinni chociaż solidnie płacić.

gość

No jak za pracę zima przy stwardniałych zamrożonych (usunięte przez administratora) 1800 to dużo to ok.

Stanowcze nie!!!

Zostaw merytoryczną opinię o WC Serwis Polska sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w WC Serwis Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WC Serwis Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WC Serwis Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 20 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WC Serwis Polska sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w WC Serwis Polska sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WC Serwis Polska sp. z o.o.