Polmotors Sp. z o.o.

Opinie o Polmotors Sp. z o.o.

Jak wygląda praca w Mazańcowicach jako magazynier/selekcjoner? Ciężka fizycznie praca czy raczej na luzie? Jaka atmosfera tam panuje?

Marian
@Kandydat

Atmosfera super, praca w porządku, nie jest cieżka

Lola
@Kandydat

Praca jak praca, ale ludzie fajni, kierownik bardzo wporządku facet

Piter

Jakie stawki maja inżynierowie? Czy maja powyżej 7,5k netto?

Bokp
@Piter

Sformułowanie "inżynierowie" jest zbyt ogólne. A i pewnie stawki w tym przypadku są bardzo różne

Renata
@Bokp

no to którzy na pewno mogą oczekiwać powyżej siódemki i za jaki konkretnie nakład pracy? zawsze to jakiś zarys informacji

Kk
@Renata

Pewnie jest ich niewielu i duzo zależy od wiedzy. Jak myslisz ze na tym profilu ktos Ci odpowie na takie pytanie to sie mylisz

Nie kojarze inżyniera o tych inicjałach

Ciekawa

Możliwa jest praca hybrydowa/zdalna w logistyce/analizach?

Elo

Ile zarabia operator średnio z paroletnim stażem ????????

Ko
@Elo

Zalezy od Wydziału, wyników, od pracownika

Operator Maszyn

Rozmowa w korytarzu...Pani służbistka dała test z pytaniami opisz swoje zalety i wady, bądź wymień nazwisko jeżeli kogoś z firmy się zna, choc wątpię, czy ta osoba sobie tego życzy.OBIECAŁA zadzwonić na drugi dzień,wszystko wskazywało na to,ze zdecydowana na moja kandydature ale pewnie zapracowana była. Przyjęcia na okrągło ale nie traktuje się poważnie ludzi, którzy poważnie podchodzą do pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Mmmmm

Polmotors jest super, nie sluchajcie dzieci co sobie tu nie poradziły. Dla powaznych ludzi praca do emerytury

Bobo

O kim mowisz? Na Regeneracji nie pracuje żaden "Starszy Pan"...

Byłem, widziałem, kupuje to. Warunki są okej, ludziom dobrze z oczu patrzy. Firma konkret

Makaron

Byłem kiedyś w tej firmie (z 5 lat temu) i wróciłem ponownie teraz. Nie do poznania co sie tu dzieje, jak oni sie rozwinęli, albo moze lepiej powiedziec my bo wlasnie dołączam do firmy. Pozdro

@Makaron

To prawda, dużo sie dzieje ostatnimi czasy. Na plus

Ona

Czy na ,grzewaniu na piekarskiej jest ciezko

Operator
@Ona

Trochę już pracuje na zgrzewalni i jak wszędzie trzeba robić swoje a na pewno firma się mega rozwija kolejne maszyny są przywożone do uruchomienia więc robota jest tylko trzeba mieć chęci i wszystkiego idzie się nauczyć

Ona
@Operator

Mysle ze jestem.gotowa na nowe doświadczenie w tej firmie i ze nie bede zalowac tej decyzji widzimy sie za 2 tyg pozdrawiam serdecznie oby ekipa byla ok

Operator Befama

Podobno Mariusz wrócił na piedestał i został znów brygadzista . Nie wiem kto do tego dopuścił ale jak zaczną się ludzie zwalniać to będziecie sobie pluć w brodę , Podobno był tam ustawiacz który ogarniał cały wydział na mazankach to czemu go nie daliście na brygadzistę czasami polityka firmy zaskakuje ...

eM
@Operator Befama

Myślę, że nie powinieneś sie wypowiadać jak nie wiesz o czym mówisz. Już takich płaczków tu przerabialiśmy. Pozdrawiam

eM
@Operator Befama

I nie wrócił, tylko cały czas był

@eM

Nie był brygadzistą tylko statystą . Ktoś inny pełnił funkcję brygadzisty na tej zmianie więc jak nie wiesz to nie pisz .

On.Pm.Bef
@Operator Befama

Weź już się zamknij... piszesz tu takie głupoty że aż oczy bolą. Idź wylewać żale gdzie indziej a jak masz problem to zgłoś to...

Ginger
@Niedzielny

Tak. Ten o ktorym piszesz (ustawiacz) gdzie nie pracuje to ma problem. Na Bestwinskiej byl to tez brygadzista był be, poszedl na Befame do Mariusza to Mariusz be. Może z nim coś jest nie tak?

@Ginger

Chyba nie mówimy o tej samej osobie , ja mówię o sytuacji w mazańcowicach a nie o wycieczkach miedzyzakładowych.

Mic
@Niedzielny

I tym komentarzem wlasnie pokazujesz, ze nie wiesz o czym mowisz a sie udzielasz

Daglas69

Robota jak robota, robić trzeba, stołówka po remoncie i nawet hamburgery w automacie????

Chciałem zapytać czemu znowu pojawiła się oferta pracy na produkcji nikt nie chce pracować czy jest jakaś inna przyczyna ?

@Kandydat

Zwalniają się przez łysego brygadziste z Bestwińskiej, on wykańcza ludzi!!!

@Operator Befama

Aha na innych lokalizacjach jest wszystko w porządku ?

?????
@Operator Befama

Chyba Ci się pomyliły zmiany i brygadziści???? Od Szymona ze zmiany wszyscy cały czas uciekają więc pomyślmy kto tu kogo wykańcza. Jak nie wiesz o czym piszesz to lepiej się tu nie udzielaj!

@?????

Aha to dlaczego tak wgl jest że ludzie uciekają ?

@Kandydat

Nie sugeruj się tym plotkami, firma się po prostu rozwija, w lutym zeszłego roku powstał nowy zakład, do którego zatrudniono już prawie 200 osób. Jasne, czasem zdarzy się, że ktoś przyjdzie do pracy i po paru dniach zrezygnuje, ale tacy są teraz ludzie, nic nie zrobisz.

@Jaco

Rozumiem na jaką lokalizację najlepiej przyjść pracować bo z tego co czytałem ludzie nie polecają zakładu na Bestwińskiej ?

@Kandydat

Oni sie tak rozwijają, że tam ciągle beda przyjecia. Jestem po rozmowie i Pan mi opowiadał jakie są plany firmy, więc mega

On bestw
@Operator Befama

Ale ty bajki opowiadasz...

Kiks
@Kandydat

Niby wszystko pięknie , ale to pozory .. a podglądanie ludzi na kamerach , przez kierownika staje się normą ! Widać nudzi się chłopina

Wołi

Jeśli Polmotors, to tylko Mazańcowice

Syla

Witam dzisiaj dzwonili i ide na rozmowe na Piekarska co powiecie o lini mando

Mando Befama
@Syla

Hala średnia :) ludzie super, przyjdź i sprawdź. Najlepiej wyrobić sobie zdanie samemu.

@Mando Befama

Hala średnia? Przecież tam jest luksusowo, chyba niewiele hal w życiu widziałeś...

Bacha
@Syla

Wpadaj do nas, roboty nie zabraknie

Dosia
@Syla

I jak tam po rozmowie bo ja też idę w przyszłym tygodniu ?

Syla
@Dosia

Rozmowa z Kierownikiem na luzie wszystko wytlumaczyl bez stresu wszysko ok grzecznie milo wszystko na plus

Super firma, polecam

Marzena

Widziałam, że wisi do nich ogłoszenie na operatora maszyn. Można wiedzieć, czy zatrudniają normalnie na umowę o pracę? Chciałabym wiedzieć, czy w miarę stabilna praca czy lepiej sobie darować.

Bababwe
@Marzena

Umowa o prace bezpośrednio pod firmę. Praca jest stabilna i dobrze płatna, a ludzie w porządku.

Kolo1
@Bababwe

Ile dla Ciebie to jest dobrze płatna ?

@Bababwe

Ile można zarobić na produkcji ?

Maja
@Kolo1

Ja poniżej 3.5k nie zarabiam, wiec uwazam że to jest dobrze. Ale wiadomo rozne sa standardy

Mimi

Na Mazankach jest przeee ekipa, nikogo bym nie wymienił. aż sie chce pracować

Jola

Dobrze wspominam pracę na bestwinskiej na zgrzewalni u pana Piotrka, czytam opinie na forum i nie powiem złego słowa na niego , na rozmowie u kierownika od razu mnie ostrzegano jaki on jest zły, żebym zgłaszała wszystko jak coś będzie nie tak, byłam źle nastawiona do pracy , i powiem tyle że jakbym nie miała uczulenia od zgrzewarki dalej bym pracowała , traktują wpisami nie właściwego człowieka na którego zawsze można liczyć ,

@Jola

Oczywiście że jest dobrym brygadzistą! On jeden ma jaja żeby się odezwać i obronić swojego człowieka ze zmiany. A nie jak niektórzy tylko (usunięte przez administratora) żeby swoją (usunięte przez administratora) chronić.

Produkcja
@Jola

Więcej osób tak sądzi i chce z Nim pracować. Jedna osoba wzięła go sobie na tym forum za cel i oczernia. Piotrek to najlepszy brygadzista na Bestwinskiej. I dlatego co poniektóre osoby to strasznie boli

@Produkcja

Tak się właśnie zastawiam to czemu ludzie uciekają z Bestwińskiej jak ktoś tutaj napisał ?

Fizyczny
@Produkcja

Popieram. Zawsze konkret gość. Ciekawe czemu na tej zmianie ludzie się nie zmieniają? Pracują z nim i jest ok. Moim zdaniem najlepsza zmiana na Bestwińskiej.

Mando

Takie pytanko gdzie jest najlepszy brygadzista z befamy(usunięte przez administratora)? On trzymał to wszystko w ryzach :/ teraz jest tam jakiś nowy koleś który nie ogarnia tak mówili na palarni

@Mando

To ściema nikt tak nie mówi

@Ania

A gdzie jest (usunięte przez administratora)? Brakuje go

@Mando

Bardzo proszę panią kadrową żeby nie zamazywać inicjałów bo forum jest publiczne i każdy pracownik ma prawo do wypowiedzi . Tak więc ponawiam pytanie gdzie jest brygadzista (usunięte przez administratora)?

@Mando

Witam jeśli chodzi o byłego brygadzistę z Befamy M. To teraz jest na Mazańcowicach . a Konrad z Mazańcowic przyszedł za niego .

@Mando

Człowieku, to jest forum publiczne i nie ma tu kadrowej tylko administrator.

@Niedzielny

Naprawdę dziwna sytuacja przecież M. To był dobry brygadzista i co teraz jest brygadzistą tam ? Bez sensu

"Tak mowili na palarni" - to zdanie pokazuje wszystko o Tobie. Hahaha

@Jaco

Tak tu jest taki administrator który siedzi w kadrach ...

@Mando

Czy był dobrym brygadzistą czy nie zdania są podzielone pan M.. jest na Mazancowicach ale nie jest tam brygadzista . Pytanie czy to tylko tak na jakiś czas czy na stałe uwierz że każdego to dziwi .

@Niedzielny

Dzięki za odpowiedź lecz to dziwny stan rzeczy Pan M. Poszedł z Befamy jako brygadzista i teraz nie jest brygadzistą to bardzo dziwne niech wraca na Befame bo brakuje go trzymał to wszystko w ryzach a teraz się tylko marnuje .

OB
@Mando

Jest brygadzistą, nie wiem skąd takie informacje

Mando

Ania nie przesadzaj pan M. był porywczy ale trzymał to wszystko w ryzach . Teraz gdy widzę co dzieje się na tej zmianie to aż nie dowierzam

Maro

Gowork nie jest miejscem na takie dyskusje, wpisy są anonimowe, a człowiek, o którym piszecie nie ma jak się bronić. Jeśli uważacie, ze dany Brygadzista/Kierownik nadużywa swojej pozycji można to zgłosić do przełożonego lub do personalnego.

Babawe
@Maro

Zgadzam się, to nie jest właściwe miejsce na takie oskarżenia.

Taka prawda przyszedł od Szymusia z bestwinskiej a ten dopiero jest dramat temu się zwolniłam z jego zmiany są siebie warci

Operator Befama

"Szymuś" to normalny gość w porównaniu do łysego lidera ze zgrzewalni!!

Fizyczny
@Operator Befama

Łysy to przynajmniej ma pojęcie o robocie i nie daje sobie na głowę włazić. Miło wspominam pracę z nim, pod względem wykonywanych obowiązków ok gość. Za to SZ co robi na tym stanowisku to nie ogarniam....

@Fizyczny

A ja bym chciał zobaczyć jak waszą pracę oceniają brygadziści, których tutaj tak punktujecie. Kozaczycie w necie i na palarni, tylko przy robocie jakoś tego nie widać.

@Fizyczny

Jeżeli chodzi o wołanie kuzyna ustawiacza do awarii który wszystko naprawia i robi za niego to jest dobry ;)

Produkcja
@Operator Befama

Operator befama Teraz to cie ponioslo haha Widac ze nie masz pojecia o czym piszesz ;)

@Produkcja

Wiadc ze jesteś z tej samej wsi co on :) Wiem o czym piszę. Przeżyłem z gościem trochę. Chwała Bogu że była okazja uciec na befame!

Operator befamy
@Operator Befama

Robiłam z nim kiedyś jak pełnił obowiązki za brygadzistę, porażka każdy nieudacznik non stop papierosek wręcz idealny , i tylko nerwy pokazywał taki był

Też właśnie chciałem się zapytać jak wygląda praca na produkcji i który zakład najlepiej wybrać ?

Amo

Najlepiej na Mazańcowicach

@Amo

Rozumiem czy praca na produkcji jest ciężka fizycznie ?

Majster

Piekarska też spoko

Pracownikx

Nie

Maru
@Amo

Zgadza sie, atmosfera w pracy jest bardzo ważna. Ludzie są okay, władza również. Tak można pracować

Mex
@Kandydat

Wszystkie lokalizacje mają swoje plusy i minusy, ale najważniejsze, że ludzie którzy pracują w firmie są naprawdę w porządku (a tych którzy nie są w porządku to już w firmie coraz mniej)

@Kandydat

Na pewno nie zmianę łysego ze zgrzewalni na Bestwińskiej!!

Zgrzewalnia

Łysego że zgrzewalni na bestwinskiej ? A co powiesz o Mariuszu z befamy

@Zgrzewalnia

Czyli jaką lokalizację najbardziej polecacie ?

Bababwe
@Kandydat

Każda lokalizacja jest okej, nie sugeruj się tymi plotkami, które niektórzy tu wypisują. Najlepiej wybierz ten zakład, do którego masz najlepszy dojazd.

@Kandydat

Na pewno nie Bestwińska i zmiana łysego, lider z niego taki że sam cie nic nie nauczy bo nie potrafi. Naśmiewa sie z pracowników i wprowadza presję pracowniczą l!!

Nak
@Mex

Jeszcze paru pacjentow ktorzy nie powinni byc na swoich stanowiskach, ale i tak sie MEGA zmieniło. Polecam bo firma sie rozwija w niesamowitym tempie

@Operator Befama

Operator Befama ciekawe cóż On Ci zrobił że tak go oczerniasz? Pracujesz z Nim chociaż??? Bo gdybyś pracował to tak byś nie pisał. Przedstaw się kim jesteś. Jesteś (usunięte przez administratora) pod jakimś głupim nickiem,sfrustrowany pracą i bez własnego życia skoro taką przyjemność sprawia Ci obsmarowanie człowieka w necie a w robocie pewnie pierwszy rękę mu podasz????

Operator Befama

Pracowałem!!! Łysy nic nie potrafi!!! Jak jest awaria na robicie to dzwoni po każdego co sie da klikając każdy możliwy guzikna panelu sterowania! Robi każdemu pod górkę i nie szanuje ludzi!!! Bardzo gorąco NIE polecam!!

Mądrala
@Amo

Na produkcji nie jest źle Mazańcowice

Operator bestwinskiej
@Operator Befama

On nie szanuje ludzi chyba se jaja robisz ???? , mamy dobrą zmianę która się trzyma i zawsze nam pomoże i nie piszcie bzdur na niego bo i tak wam to nic nie da ,bo jak słyszę od innych to chcą przyjść na naszą zmianę , byłam na innej zmianie i wiem jak odbywa się przezbrojenie itd że byłam w plecy z wyrobieniem jesteście (usunięte przez administratora) tyle wam powiem już jest lepiej na zgrzewalni jak wymieniło się tych rządzących na górze którzy oni niszczyli wszystkich którzy im na drodze stawali.

Operator
@Operator Befama

Nie zgodzę się z tym jak mi wiadomo brygadzista pan (usunięte przez administratora) Ś w razie awarii non stop jest pod telefonem automatyka itd. I długo jest brygadzistą , Ustawiacze non stop siedzą na progach przy automatykach żeby cokolwiek połapać tego nikt nie widzi

Zostaw merytoryczną opinię o Polmotors Sp. z o.o. - Mazańcowice

• Jak się pracuje w Polmotors Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polmotors Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 549.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polmotors Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 363, z czego 254 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polmotors Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polmotors Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polmotors Sp. z o.o.