Polmotors Sp. z o.o.

Opinie o Polmotors Sp. z o.o.

Xxl

Na Bestwińskiej , logistyka sie nadaje ..do wymiany ! Dodajecie nam tylko nie potrzebnej roboty i stresu gamonie

Renata
@Xxl

Co konkretnie masz na myśli z tą całą robotą? Oni mają doświadczony zespół czy jakaś rotacja była i stąd ten efekt?

Wojci

Przynajmniej na jednej lokalizacji u władzy jest człek, który nie powinien być. A na której to wszyscy wiedzą, więc nie ma sensu sie rozpisywać...

Wojtaszek
@Wojci

Ludzie sie nie zmieniają

Pisior

Podziękuj rządowi, poczytaj o opłatach mocowych. Może na tyle Cie głowa puści żebyś zrozumiał

Xxxxx

Lepiej zostawmy to bez komentarza Ktoś się odezwał jak o tym mówiono ?! No właśnie

*"*

Każdy szuka oszczędności. Jak tak dalej pójdzie będą zwalniać

Maro

Hahaha

@*"*

juz pozwalniali w pandemi teraz szukają 1.8 % bezrobocie w bielsku

Bababwe

Przynajmniej właściciel myśli i kombinuje, jak utrzymać produkcję i zatrudnienie. A niektóre firmy wokół już zwalniają pracowników, bo trzeba się zabezpieczyć na ciężkie czasy...

Kuku
@Anonim

Poczekaj, za chwilę będzie bezrobocie 8,1%, a oby nie 18%.

Kaczor

O czym Ty piszesz zabłokany człowieku

Banan

Tłocznia Mazanki spoko, na Panatoni też ok, fajne (usunięte przez administratora), xd

Operator Maszyn

Rozmowa w korytarzu...Pani służbistka dała test z pytaniami opisz swoje zalety i wady, bądź wymień nazwisko jeżeli kogoś z firmy się zna, choc wątpię, czy ta osoba sobie tego życzy.OBIECAŁA zadzwonić na drugi dzień,wszystko wskazywało na to,ze zdecydowana na moja kandydature ale pewnie zapracowana była. Przyjęcia na okrągło ale nie traktuje się poważnie ludzi, którzy poważnie podchodzą do pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Mini

Polecam prace, duzo zależy od tego gdzie sie trafi. Na każdej lokalizacji jest inaczej z tego co rozmawiamy miedzy sobą ze znajomymi

Xxanonimxx

Witam Poproszę o jakieś opinie na temat pracy na narzędziowni, na obrabiarkach cnc, jaką atmosfera, jak szefostwo, jakie zarobki na początek dla doświadczonego???. Pozdrawiam.

Nowik

Na cnc kobiety mogą pracować ? Jak jest !

@Nowik

Jak się ma doświadczenie to czemu nie !

Dylemat

Co masz na myśli pod doświadczeniem

@Dylemat

Prace wcześniej na takim stanowisku.

Dylemat

Co trzeba umieć ? Można się nauczyć? Ciężko jest ?

Mimi

Potwierdzam

@Mimi

Już po ptakach widziałam ogłoszenie ale już nie ma A w Google maszyny cnc fajnie wyglądają chciałam spróbować

Ann

Witam . Jestem w trakcie szukania pracy . Proszę o opinie Czy kobiety dobrze zarabiają w Polmotors ? I czy istnieje możliwość pracy tylko na jedna zmianę , nocki lub dniówki ?

Annn
@Ann

Zarobić dobrze zarobią, ale raczej trzeba pracować na 3 zmiany

Ann
@Annn

Co to znaczy „ dobrze „ ? Ile kobieta jest w stanie zarobić na czysto ? ❤️

@Ann

Zależy od umiejętności, staż pracy też się liczy wiadomo że osoby doświadczone mogą wypracować sobie większą premię za efektywność swojej pracy.

Firma robi pod górkę byłym pracownikom, mimo iż rozstaliśmy się w neutralnych stosunkach. Powodów nie przedłużenia umowy nie podano, pozostały domysły o częste L4 spowodowane zatrudnianiem na produkcję ludzi przede wszystkim z Ukrainy, oraz naprawianiem ogrzewania przez kilka miesięcy w okresie zimowym. Nie polecam i odradzam

Em
@Gość

Częste L4 spowodowane zatrudnianiem osób z Ukrainy? O czym Ty piszesz człowieku?

Renata
@Em

Czy jemu chodzi o to, że oni niby jakoś "szkodą" współpracownikom? Bo chyba nie bardzo rozumiem

Mari

Ewidentnie

Maczo
@Gość

Jak sie czyta co napisałeś to sie nawet domyślać nie trzeba czemu Ci umowy nie przedłużyli,xd

Zibi

Witam mam pytanie na jakie zarobki można liczyć jako ślusarz narzędziowy w waszej firmie w zawodzie ok 7lat spawanie , wyprowadzanie , przeglądy itd...

Mimi
@Zibi

Zibi... przyjdz, pokaz co potrafisz. Na narzędziowni są jakieś widełki i pensja uzależniona od umiejętności. Czas pracy na danym stanowisku czasami nie mówi o umiejętnościach

Worker

Pracuje w nowej lokalizacji, zapowiadało się lepiej niż jest. Jakieś dziwne ruchy ostatnio wykonał zarząd, niezrozumiałe do konca

@Worker

O jakie "ruchy" chodzi?

MaGu
@Worker

Prawda

@MaGu

Ktos wyjasni o jakie ruchy chodzi?????

MalinowyMalina

Kierowniki jakieś z kosmosu

Ado
@MalinowyMalina

Ale z doświadczeniem. Długo pracował na swoje stanowisko

Maro
@Ado

Z doświadczeniem, ale nie na to stanowisko. Chłop fajny, ale sie nie nadaje

Malinka
@Maro

Żeby stwierdzić czy się nadaje, czy nie, trzeba dać mu trochę czasu. Jedyna osoba, na piekarskiej, co się nie nadaje to (usunięte przez administratora)

Majster
@Andrzej

I co wszystko się poukładało

Mocny
@Andrzej

Strach ma wielkie oczy. Jak zwykle wszystko się ułożyło

Długi

Co tam słychać u przyjaciół z BB? :D

Super firma, polecam (długoletni pracownik)

Monia
@Ewa

Potwierdzam

@Ewa

Też pracuje od wielu lat, bywało różnie, ale nie można narzekać. Pracuje na hali w Mazańcowicach i zawsze sie idzie dogadać

Sławek

Hej, może się ktoś wypowiedzieć jaka panuje ogólna atmosfera w Mazancowicach?

@Sławek

Bardzo dobra, fajni, normalni ludzie

Marti
@Sławek

Pracuje od dłuższego czasu i złego słowa nie powiem

Iwona
@Marti

Na jakim stanowisku pracujesz? Możesz się pochwalić wysokością zarobków? Jak atmosfera w pracy, idzie się dogadać z resztą, szefostwem? :-)

Marti
@Iwona

Na Zgrzewalni, jako operator. Wypłata zależy od wyrobienia, ale ponad 3.5k jest zawsze. Atmosfere robią ludzie, a Ci u nas są najlepsi. Szefostwo? Nawet najwyższy jest super gość

Józek
@Sławek

Nie zamieniłbym, od kierownika do pracownika sami fajni ludzie

Momo

Tylko Mazanki!

Nowol

To jaka wysokość tego karpiowago jak to wyglada ? Jakaś wigilijka dla pracowników produkcji ?

Rokko
@Nowol

Nie przejesz tego na karpie. Kilkaset złotych. Wigilijki nie ma, jest poczestunek, prezenty dla dzieci itp

Robert

Cześć pracuje już kilka lat jako ślusarz/mechanik i chce się dostać do Polmotorsu na narzędziownie. Na jakie widełki w zarobkach mogę liczyć ?

Yolo
@Robert

W tych działach widełki są bardzo szerokie, wszystko zależy od Twojego doświadczenia, z jakimi maszynami pracowałeś, co robiłeś. Ale jak jesteś fachura, to na pewno zarobisz więcej niż w okolicznych firmach.

Robertas
@Yolo

Potwierdzam. Wszystko zależy od umiejętności i zaanagażowania, ale konkurencji w okolic raczej nie ma

@Robertas

Jako zwykły pracownik na narzędziowni możliwe jest zrobienie 6000 netto bez sobót i niedziel ?

@Robertas

@Robert

Około dychy bez nadgodzin spokojnie, jak wszędzie

Xdxd

Xd

Czarodziej
@Robert

Żeby tyle dostać to już musisz być niezwykły :D

Zaq

Ja tam polecam, robota jak robota firma w porządku wiadomo ludzi trzeba poznać i po krótkim czasie będzie gitara, pieniądz tez w porządku :)

Lol

Ale cuda :) kilka razy w roku to możesz zapytać czy podwyżkę dostaniesz. Chyba nie o PM mowa bo tu tylko nowi dostają spoko kasę a starych dobrych pracowników ma się (usunięte przez administratora)

Leader
@Lol

Bzdury wypisujesz

@Lol

Dokładnie, podwyżek nie dostają tylko lenie i kombinatorzy (wiecznie na L4). @Lol Do której grupy się zaliczasz?

Pizza
@Bababwe

Dyrektor jak z nim rozmawiałem o tym, że mam gorszą stawkę po roku ponad niż nowi powiedział mi ,że „No mniej więcej ma Pan taką samą to o co Panu chodzi” i że nie będzie podwyżki bo „zatrudnię Panią co dzień wcześniej pracowała w sklepie i będzie umiała to samo” więc takie rozmowy o podwyżkach :)

@Pizza

To chyba nie ma się co chwalić w internetach, że Twoja praca jest tak kiepsko oceniana....

Bartii
@Pizza

Który tak Ci powiedział, bo nie wierzę

Megi
@Bartii

To tylko jeden mógł powiedzieć...

kjdhfeidfh

Witam ,czy ktoś może mi coś powiedzieć na temat pracy na dziale Mando? Z tego co słyszałam to źle się tam teraz pracuje odkąd przenieśli Mando z Bestwińskiej na Befame ,że warunki są dramatyczne ,hala nie przystosowana (okna szczelnie pozamykane ,żadnej bramy w pobliżu) i jest mega ciepło z tego tytułu. Chciałabym zasięgnąć opinii jeszcze tutaj od większego grona pracowników. Umowa mi się kończy i myślałam by papiery złożyć po przez koleżankę która tam pracuje, jednak trochę odstrasza mnie jej osobista opinia.

Malina
@kjdhfeidfh

Nie wiem skąd takie informacje, pracujemy tak jak na Bestwińskiej, nie wiem nawet czy lepiej nie ma

Mandofan

Paniczu z Mando.... Jak masz problem, to zgłoś kierownikowi. Tak tematy załatwiają dorośli.

Mando
@Mandofan

Wielu dorosłych ludzi z Mando zgłasza te problemy, między innymi kierownikowi, który nie robi nadal nic w tej kwestii. Czytaj ze zrozumieniem XD

Mandofan
@Mando

Rozumiem co piszesz, szkoda że to nieprawda.

Kama

Hejka, zastanawiam się nad przyjęciem do polmotorsu jak wyglada praca dla kobiet? Na czym polega, czy jest ciezka? Druga rzecz czy kobiety pracują w okularach bądź czepkach? - głupie pytanie ale zdarzyło mi się ze takie dziwy miały miejsca ????

Lana
@Kama

Praca raczej nie jest ciężka, ale trzeba być uważnym i pracować szybko, żeby wyrobić normę. Pracujemy w okularach ochronnych, bez czapek/czepków.

Kama
@Lana

dziękuje za tak szybka odpowiedź :) Powiedz mi jeszcze pracuje się na ogół samemu czy to praca bardziej liniowa/taśmowa że pracuje się w grupie? I może się ktoś orientuje ile dają na umowie na start :)

Monia
@Kama

Są stanowiska gdzie jest praca samodzielna jak na Zgrzewalni, albo na linii w kilka osób. Ale większość samodzielna praca

Zostaw merytoryczną opinię o Polmotors Sp. z o.o. - Mazańcowice

• Jak się pracuje w Polmotors Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polmotors Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 547.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polmotors Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 361, z czego 253 to opinie pozytywne, 44 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polmotors Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polmotors Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polmotors Sp. z o.o.