Polmotors Sp. z o.o.

Opinie o Polmotors Sp. z o.o.

Paulina

Czy jest możliwość pracy od poniedziałku do piątku? Jakies weekendy dodatkowe setki można robić?

Widzę że szukają ślusarza/pracownika serwisu narzędziowego. Jak wygląda praca na tym stanowisku? Na jakie pieniądze można liczyć?

Narzędziowiec
@Gość

Zapytaj Pana(usunięte przez administratora):):):)

Ikaj

Dzień dobry, chciałem zapytać jaki jest socjal w Polmotors ? Karty multispot ? Ubezpieczenie? Inne benifity ?

Kamil
@Ikaj

Są wczasy pod grusza karta ok system bilety do teatru dodatkowe ubezpieczenia itp dla mnie jest ok

@Kamil

Jakie to są dodatkowe ubezpieczenia i w jakim TU ? A jest jakaś premia świąteczna na rybę ?

Kamil
@Ikaj

PZU tak na rybę też jest .

Ciekawość

Czy ktoś wie gdzie się przeniesie magazyn pannatoni z mazancowic ?

Maria
@Ciekawość

Do Wapienicy

Operator Maszyn

Rozmowa w korytarzu...Pani służbistka dała test z pytaniami opisz swoje zalety i wady, bądź wymień nazwisko jeżeli kogoś z firmy się zna, choc wątpię, czy ta osoba sobie tego życzy.OBIECAŁA zadzwonić na drugi dzień,wszystko wskazywało na to,ze zdecydowana na moja kandydature ale pewnie zapracowana była. Przyjęcia na okrągło ale nie traktuje się poważnie ludzi, którzy poważnie podchodzą do pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Knadydat

Witam, jak wygląda praca na narzędziowni jako operator maszyn CNC ? Jakie place oferuje pracodawca?

Czy są przyjęcia dla kobiet?

MM

Oczywiście. Można śmiało aplikować

Bambo

Lolo

Nie ma.

@Lolo

Na chwilę obecną według Ciebie nie ma czy już całkiem? Na których stanowiskach ich wcale nie ma i dlaczego? dużo ich?

Pracuje od kilku lat w Polmotors i uważam że to jedna z lepszych firm na lokalnym rynku. Wcześniej kilka ich się przewinęło

Babe
@Michał

Dokładnie, godziwe pieniądze, wypłata zawsze na czas, ekipa super!

ktoś

Witam jak sytuacja na zgrzewalni na Bestwińskiej ? zastanawiam się nad aplikacją na to stanowisko

@ktoś

Gitara nowe kierownictwo , atmosfera super, ludzie też

Operator Bestwińska
@ktoś

Nowy kierownik z ludzkim podejściem do człowieka , bardzo dużo pracy nadgodziny jak dla mnie jest super wypłaty też eleganckie aż chce się pracować .

Nie zgodzę się chyba pomyliłeś lidera , lider po nim to wielkie nieporozumienie

Operator

Zgadzam się. Jest dobrze, ale łysy to (usunięte przez administratora)

Lasery

Mówisz zapewne o Damianie go już nie ma są nowi kierownicy od tłoczni i zgrzewalni super goście .

Pracownik Bestwinskiej

Są nowi kierownicy tłoczni i zgrzewalni dwóch Kamilów super ludzie bardzo sympatyczni naprawdę genialny ruch zarządu tak trzymać to była dobra zmiana bo ten który był odpowiedzialny za te dwa wydziały to był DRAMAT chłop . Całe szczęście że się go pozbyli

Pawel

Są nowi kierownicy i uwierz mi jest lepiej ???? Kamile top

Odkąd jest nowy kierownik łysy lider nabrał pokory już się nie wydziera po ludziach jest lepiej jeśli o to ci chodzi ale wcześniej fakt praca z tym człowiekiem to katorga teraz jest lepiej . PS.Szymuś też spokojniejszy hehe

@Tomek

Ale głupoty piszecie, to u tego całego Szymusia było tak ze nie było miesiąca żeby ktoś nie złożył wypowiedzenie :) , a z tym wpisem z nowym kierownikiem śmiech na sali:)

@Tomek

Łysy zmienił podejście do ludzi ale na robocie się znał gorzej z szymą on się wogóle do funkcji którą pełni nie nadaje

Mik

Polecam firmę, rozwojowa bardzo

Operator

Podobno góra kasuje opinie na forum jak tylko nie będzie wpisu po jej myśli,a reszta ludzi może być oczerniania itd.

BB
@Operator

Tu jest administrator, a nie pracownik HR. Jeżeli wymieniasz kogoś z imienia i nazwiska, lub używasz wulgaryzmów to komentarz jest usunięty. A za niedługo będą kolejne zmiany, żeby nie było takiego (usunięte przez administratora) jak do tej pory.

Antek M.
@Operator

I właśnie dlatego wisi tu twoj wpis, a w komentarzach ponizej jest totalny pojazd po kazdym - wysokim, łysym, Sz(usunięte przez administratora) D(usunięte przez administratora) itp.

Robi

Hej. Mam spotkanie w sprawie pracy jako magazynier-selekcjoner w Mazańcowicach. Czy ktoś może powiedzieć na czym polega praca na tym stanowisku tzn. co konkretnie się wykonuje i jakie są zarobki na start ?

Mm
@Robi

Jak masz spotkanie to Ci na nim wszystko wytłumaczą

Jaco
@Robi

Praca to głównie przepakowywanie między pojemnikami, etykietowanie, kontrola wizualna części.

Damian
@Robi

I jak wrażenia po rozmowie?

Bino
@Damian

Super, zaczynam pracę. Kierownik wydaje się mega spoko

@Bino

Samo wdrożenie jak teraz wygląda, kto je wraz z Tobą realizował? Jak się tu robi już po tygodniu? Wstępny obraz już masz, dasz radę polecić?

Jezus
@Damian

Kierownik i cała rozmowa spoko. Tylko 16.80 brutto na godzine. Plus oczywiście masa premii czyli mogą dać mogą nie dać. 16 brutto to jakaś porażka. Trzeba to do pipu zgłosić

Maria
@Jezus

Wynagrodzenie to stawka+premia. Wszystko jest zgodnie z przepisami, a faktycznie ludzie zarabiają dużo więcej niż minimalna.

Babi
@Jezus

Jak wszędzie na produkcji. Mam znajomych co tam pracują. Na koncie się zgadza. A jak to jest rozpisane to mnie to rybka

Ikaj

Witam, chciałbym się dowiedzieć w jakim systemie pracuje się w polmotors? Czy system 3zm 3,2,1,3,2.... czy 1,2,3,1,2... ? Czy jest możliwość pracy w godzinach nadliczbowych? Z góry dziękuję za odpowiedź

Nnn

Nowa
@Nnn

A są przyjęcia kobiet na zakład na Bestwinskiej?

Ciekawy

Hej jak.sie pracuje na piekraskiej?

Uty

Taka prawda, siedzą w czystym biurze i mają (usunięte przez administratora)na ludzi, byle tylko zgadzało sie wyrobienie nieważne jakim kosztem, w lecie po 40 stopni na hali i trzeba sie prosic o zrobienie chociaz dodatkowej 5 minutowej przerwy zeby nie paść w tym zaduchu i (usunięte przez administratora)

Mag

Jak wygląda u was z presją pracy. Jak z wyrabianiem norm ??

Jaco
@Mag

Na większości wydziałów wyrabiamy ponad 100% i dostajemy za to ekstra kase. Polecam

@Jaco

A dorzucisz info ile ta ekstra kasa może wynieść? I tak z ciekawości opowiesz o swoim dziale i tym jakie normy na nim są? da radę ich poziom trudności do czegoś porównać dla wyobrażenia?

Mikel

Witam chciałbym zminić aktualną prace właśnie na polmotor na stanowisko operator maszyn cnc z 2 letnim doświadczeniem interesuje mnie atmosfera i zarobki panujące na tym oddziale bo nie chce przejść na gorsze pozdrawiam

WL
@Mikel

Dzień dobry, prowadzimy aktualnie rekrutację na stanowisko operatora CNC. Ogłoszenia są dostępne na portalach takich jak OLX, Aplikuj lub na naszej stronie. Zapraszamy do złożenia aplikacji. Będziemy mieli wtedy możliwość porozmawiania o szczegółach. Pozdrawiam

Magazynier

Chciałem zapytać jak wygląda praca jako magazynier-selekcjoner w Mazańcowicach czy praca jest ogólnie ciężka ?

Operatorka befamy

Jak mamy wyrabiać normy na befamie mając ustawiacza (usunięte przez administratora)który się mota przy każdym przezbrojenia?

Mario
@Operatorka befamy

Jak to jak ? Zwolnić statystę po co go trzymać na siłę kierowniku Szymonie ?

Operatorka mam pytanko
@Operatorka befamy

Jak się nie wyrabiasz, to zmień pracę, a nie zmianę i zadawaj mniej pytań. Mati ustawiaczu jesteś the best!!!!

@Operatorka befamy

Raczej nie mogę się zgodzić z tobą. Miły, skromny uśmiechnięty pomocny zawsze pomocny ustawiacz.. Zalecam usunięcie tego komentarzu, z racji tego że zostało tu wymienione nazwisko. Osoba która napisała powinna ponieść konsekwencje prawne za pomówienie...

Żal
@Operatorka befamy

Pomaga bardziej niż inni ustawiacze, dla niego nigdy nie ma problemu. Mam propozycję, powiedz mu to w twarz mądralo od siedmiu boleści.

Befama
@Operatorka befamy

Zamiast głupoty na forum pisać ta za robotę się weź a nie lamentuje że się nie wyrabiasz operator do (usunięte przez administratora) . To nie przedszkole jak ci się nie podoba to proponujemy zabrać swoje zabawki i (usunięte przez administratora) do innej piaskownicy

Nina

Hej,mam pytanie odnoście pracy na magazynie,na etykieciarce,jak płaca i jaka praca? Będę wdzięczna za opinie.pozdrawiam.

Zenon

Czy w Polmotorsie w Bielsku-Białej na produkcji dla robotnika jest(usunięte przez administratora) praca i (usunięte przez administratora) płaca?

Kol

Polecam prace na Tłoczni, w Mazańcowicach jest spoko atmosfera, zarobki też ok

Kam

Przyjdz to zobaczysz

Zostaw merytoryczną opinię o Polmotors Sp. z o.o. - Mazańcowice

• Jak się pracuje w Polmotors Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polmotors Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 549.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polmotors Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 363, z czego 254 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polmotors Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polmotors Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polmotors Sp. z o.o.